Neomezená kontrola VPN (2020)

S názvem jako VPN Unlimited je přirozené očekávat určité množství výkonu a funkcí…


„Neomezeno“ také znamená rychlost přenosu dat bleskem. Bohužel, je to jedna společnost, jejíž jméno prodává její schopnosti.

VPN Unlimited není nejhorším poskytovatelem VPN. Ve srovnání s recenzemi VPN konkurentů je však zřejmé, že nechávají tolik, kolik je třeba. Zkušení uživatelé VPN vyžadují rychlost a bezpečnost, což znamená, že bude třeba hledat jinde.

neomezené logo společnosti vpnVPN Unlimited je nabídka společnosti KeepSolid. KeepSolid je dodavatelem dalších aplikací a služeb, jako je Plánovač cest, Plánovač KeepSolid, Business VPN by KeepSolid a různé síťové nástroje. V roce 2013 spustili VPN Unlimited. KeepSolid je americká společnost.

Pro nezasvěcené, to, že sídlí v USA, to nezní jako špatný obchod. Avšak lidé, kteří strávili čas zkoumáním zákonů o ochraně osobních údajů a záznamů na internetu, si všimnou, že USA jsou součástí aliance pro sledování pěti očí.

Spolu s Spojené království, Kanada, Austrálie a Nový Zéland, Aliance se účastní špionážní činnosti, a poté sdílí data, která shromažďují, s ostatními členskými státy. Toto shromažďování informací může zahrnovat to, jak lidé tráví svůj čas online.

Společnost VPN se sídlem v zemi, která se nachází mimo většinu větších sledovacích sítí, není vázána stejnými zákony. To znamená, že mohou mít politiku bez protokolování a ve skutečnosti to znamenat. Pokud si donucovací orgány vyžádají data od jedné z těchto společností VPN, nemají co sdílet.

Pokud chcete síť VPN, která nebude schopna sdílet žádnou z vašich historie procházení s vládními úřady, budete potřebovat společnost, která je umístěna někde vzdálenější, například Britské Panenské ostrovy, kde je ExpressVPN je založeno z.

Výhodou VPN Unlimited je, že se jejich rozhraní snadno používá. Její přímý design znamená, že můžete rychle najít, co hledáte. Boční panel je umístěn na levé straně obrazovky a tam najdete většinu funkcí, které potřebujete.

Zabezpečení a šifrování

VPN jsou již nějakou dobu v provozu. To znamená, že je čas vyvinout několik způsobů šifrování webového provozu. Některé z nich jsou starší a již se nedoporučují, protože jsou k dispozici lepší metody šifrování.

Mezi lepší metody šifrování patří protokol známý jako OpenVPN. Tento protokol je rychlý a důvěryhodný. Navíc je to software s otevřeným zdrojovým kódem. To znamená, že neuvěřitelný počet vývojářů prošel skrz kód OpenVPN, aby podpořil jakékoli zranitelnosti.

VPN Unlimited spoléhá na protokoly OpenVPN, ale má také exkluzivní protokoly, které se nazývají KeepSolid Wise. Tento software způsobuje, že provoz VPN vypadá jako běžný přenos HTTPS. To může být jeden z důvodů, proč jsou uživatelé schopni streamovat Netflix přes VPN Unlimited, alespoň na některých serverech společnosti.

KeepSolid Wise je určen především pro lidi, kteří žijí v zemích, kde je přístup na internet omezený. Mnoho z těchto míst navíc zakazuje používání VPN. Možnost maskovat provoz VPN, protože přenos HTTPS má v těchto národních lokalitách jednoznačně výhody.

Graf neomezených protokolů VPN

Lidé se zařízeními se systémem Android a Windows mohou používat buď OpenVPN, nebo KeepSolid Wise. Zařízení Linux mají stejné dvě možnosti protokolu. U zařízení se systémy MacOS a iOS zahrnují možnosti OpenVPN, KeepSolid Wise a IKEv2.

Navíc je vhodné si to uvědomit VPN Unlimited používá 256bitové šifrování AES. Tato metoda šifrování je dostatečně dobrá pro vládu a armádu v zemích po celém světě, takže zde můžete bezpečně důvěřovat vašim nejcitlivějším datům.

Umístění serveru VPN Unlimited

Síť serveru VPN Unlimited bohužel ve srovnání s nejlepšími sítěmi VPN nezapůsobí. Oni mají něco přes 400 serverů na 70 místech.

To nemusí znít špatně, ale ve srovnání s jinými konkurenty na trhu, které mají mezi 2 000 a 3 000 servery, je zřejmé, že VPN Unlimited zaostává za balíčkem. Vzít NordVPN například mají více než 5 000 serverů se rozšířilo do asi 100 zemí.

dopnunlimited umístění serveru

V Kanadě má VPN Unlimited servery na obou serverech východní a západní pobřeží a také v Ontariu. Společnost má dobrou koncentraci serverů v USA v místech, jako je Kalifornie, Florida, Georgia, Illinois, Missouri, New York, Texas, Virginie a Washington. V Mexiku je také server.

Jižní Ameriku však zastupují pouze Brazílie a Chile a nejsou zahrnuty žádné země střední Ameriky. Evropa má poměrně solidní pokrytí, ale není tak komplexní jako síť nabízená konkurenty na trhu VPN. VPN Unlimited má ve Velké Británii vyhrazený Streaming BBC iPlayer.

VPN Unlimited spojuje dohromady Asii, Afriku a Tichomoří. To může být proto serverů není opravdu dost každá oblast zvlášť. Austrálie, Hongkong, Indie, Izrael, Nový Zéland a Japonsko jsou na seznamu. Jižní Afrika je jediným národem uvedeným na celém africkém kontinentu.

Na webových stránkách společnosti inzerují, že neustále rozšiřují svou přítomnost na serveru. Poskytují dokonce prostor, kde si návštěvníci mohou vyžádat místo, kde by chtěli vidět nabízený server. Vzhledem k tomu, že servery VPN Unlimited jsou poměrně omezené, lze předpokládat, že nové servery budou v režimu online pomalé.

Používání BitTorrentu nebo P2P s VPN Neomezeno

Pokud vaše online aktivity zahrnují sdílení torrentů nebo P2P souborů, pravděpodobně se nebudete chtít zaregistrovat do VPN Unlimited. Ve svých častých dotazech to uvádějí nejsou tam proto, aby lidem pomáhali stahovat torrent.

neomezené sdílení souborů vpn

Zatímco mají několik serverů, které jsou určeny pro P2P, není jich mnoho a jejich výkon musí být pomalý.

Netflix se také velmi zběhlý v blokování sítí VPN v získání přístupu na jejich webové stránky. Ačkoli se zdá, že některé servery ve Velké Británii a Evropě v síti VPN Unlimited jsou blokovány společností Netflix, jiné v USA a Kanadě nebyly. V důsledku toho může být možné chytit vaše oblíbené programování Netflix při používání VPN Unlimited.

Výsledky rychlých testů VPN Unlimited

Přestože text na webu VPN Unlimited může slibovat rychlý přístup na jakýkoli web, zdá se, že má potíže s doručováním rychlostí. Jiné sítě VPN mohou být pomalejší, ale není jich mnoho. Dobrou zprávou je, že existuje několik vysoce kvalitních sítí VPN, které poskytují mnohem lepší metriky výkonu. (Podívejte se na náš seznam kanadských sítí VPN)

Použití serveru v New Yorku poskytovalo rychlosti stahování 25,69 Mbps s rychlostí uploadu 7,31 Mbps. Těsně před zapnutím sítě VPN počítač testoval rychlost stahování 98,71 Mb / s a ​​stahování 53,00 Mb / s. To je docela velkolepé zpomalení, které přichází s pouhým zapnutím VPN Unlimited.

Při použití serveru se obrázek příliš nezesvětlil Evropa, Amsterdam, být přesný. Rychlosti stahování stačily na 47,13 Mbps, zatímco nahrávání byly o něco lepší 24,70 Mbps.

výsledek testu neomezené rychlosti vpn

Tyto rychlosti přenosu dat jsou lepší, ale nemohou se skutečně porovnat s výsledky testů rychlosti, které přicházejí od lepších poskytovatelů VPN.

Server v Londýně přinesl mírně lepší výsledky s rychlostí stahování 59,69 Mbps a rychlostí uploadu 42,09. Zdaleka nejhorší celkový počet zaznamenal server v Hongkongu. Se stažením 12,42 Mbps a nahráním pouhých 2,92 Mbps je snadné zjistit, proč je VPN Unlimited není vysoce doporučovaný poskytovatel VPN.

Část problému může být v tom, že VPN Unlimited jednoduše nemá dostatek serverů, které by zvládly veškerý provoz, který přichází přes jejich servery. Vzhledem k tomu, že se na menší počet serverů zaplňuje provoz více uživatelů, je třeba zpomalit procházení.

Pokud VPN Unlimited přináší více serverů online, jejich rychlost se může zlepšit. nicméně, rychlostí, jakou přidávají servery, nebudou moci několik let soutěžit s velkými chlapci.

Zásady protokolování VPN Unlimited

Většina informovaných zákazníků dává přednost poskytovateli VPN, který dodržuje přísné zásady „žádné protokolování“. Mnoho z nich bohužel tvrdí, že nevedou záznamy, ale toto tvrzení má tendenci se drobným písmem rozpadat.

Proč chcete společnost VPN, která neuchovává protokoly? Hlavním důvodem, proč používáte VPN, je zabezpečení vašeho soukromí v online světě. Co děláte online, je vaše firma, a vy určitě nechcete, aby žádné z vašich osobních údajů, jako je vaše číslo sociálního pojištění nebo číslo na vaší oblíbené kreditní kartě, padly do rukou hackerů nebo neudělaly studny.

Kromě toho je společnost, která o vás vede nejrůznější záznamy, náchylná tyto informace prodávat třetím stranám nebo je předávat přidruženým společnostem. Pokud nenávidíte spoustu reklam a nevyžádané pošty, pak toto je pro vás velmi špatná zpráva.

Síť VPN, která vede také hojné záznamy, s větší pravděpodobností předá tato data donucovacím orgánům a dalším státním orgánům, pokud o to požádají. Je mnohem lepší, když váš VPN nemá prakticky žádná data týkající se vašich online aktivit. Tímto způsobem nemohou být přesvědčeni, aby s úřady sdíleli spoustu důkazů.

Pokud začnete chápat, proč je zásada zákazu protokolování opravdu důležitou součástí obchodního modelu VPN, nejste sami. Bohužel je snazší najít služby VPN, které říkají, že neukládají protokoly, než je najít poskytovatele VPN, kteří skutečně neukládají záznamy..

VPN Unlimited je jednou z těch společností, které tvrdí, že neukládají protokoly, s výjimkou všech záznamů, které vedou. To zahrnuje informace o tom, kolik lidí přistupuje k podnikovým serverům, aby mohli udržovat bezpečnostní standardy a řešit případné problémy, které mohou nastat..

Sledování výkonu pro zvýšení spokojenosti zákazníků není nutně špatná věc. To však není místo, kde končí postupy sledování VPN Unlimited.

Vydávají neuvěřitelně vágní prohlášení o tom, proč si tyto další protokoly uchovávají, a tvrdí, že mají monitorovat využití šířky pásma a poskytovat zákazníkům lepší doporučení ohledně serverů. To znamená, že zaznamenávají čas, kdy se pokouší o připojení, typ použitého šifrování a další.

vpn neomezené zásady ochrany osobních údajů

Dobrou zprávou je, že VPN Unlimited nevede přehled o tom, co její zákazníci dělají, když jsou online. To znamená, že nevedou záznamy o tom, které webové stránky jsou navštěvovány, jaké aplikace jsou používány nebo jiná související data.

KeepSolid také vysvětluje, že jejich postupy protokolování jim neumožňují porovnávat požadavky DNS nebo IP adresy s konkrétními online aktivitami. Sledují však, kolik zařízení je připojeno, a mohou udržovat protokoly informací o těchto jednotlivých zařízeních. To může být další červená vlajka pro mnoho potenciálních zákazníků.

Možnosti cen pro VPN Neomezeno

Aby si zákazníci mohli zakoupit jeden měsíc služby od VPN Unlimited, budou muset zaplatit 9,99 $. Pokud jde o stanovení cen VPN, je to v kurzu spravedlivě paralyzováno, ale s VPN Unlimited, která nabízí výkon subparametrů, to asi nestojí za to.

vpn neomezené ceny

Můžete si ušetřit nějaké peníze s ročním předplatným přibližně za 5 dolarů měsíčně. Věci jsou ještě dostupnější, když na jaře po dobu tří let. Při 2,78 $ měsíčně to není špatná cena.

V poněkud neobvyklém gambitu, VPN Unlimited také nabízí doživotní předplatné za 199,99 $. To zní jako fantastický nápad. Koneckonců, komu by nevadilo už nikdy za službu VPN platit?

Opatrnost naznačuje, že vyzkoušíte službu na měsíc, pokud jste v pokušení nabídkou celoživotního členství. Tento měsíc vám umožní službu opravdu vyzkoušet. Společnost nabízí záruku vrácení peněz, ale prodlužuje se pouze na sedm dní.

Je VPN Neomezeno Doporučeno?

Pomalé zkušební rychlosti opravdu dělají VPN Neomezená neatraktivní volba ve srovnání s velkými chlapci. Na trhu stále existuje hrst mnohem kvalitnějších služeb VPN.

Potřebujete rychlé doporučení? Chcete-li dosáhnout lepšího výkonu za konkurenceschopnější ceny, podívejte se na naše recenze NordVPNSurfshark pro chuť toho, na co vám chybí. Hodně štěstí!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map