Ako sťahovať Torrent anonymne (Sprievodca)


Torrenting je proces sťahovania bitov a častí súborov z rôznych zdrojov. Keďže táto služba umožňuje sťahovať súbory z viacerých zdrojov, je na celom svete pomerne populárna. Digitálny svet vzal búrok.

V rozvinutých krajinách využíva torrent viac ako 90% užívateľov internetu. Je úžasné vidieť, koľko ľudí používa torrent ako svoju službu go-to pre doslova všetko.

Čo to znamená pre Torrent anonymne?

Výraz „Torrent Anonymous“ znamená používať softvér na zabezpečenie siete, aktualizovať nastavenia zabezpečenia a využívať rôzne zariadenia, aby bolo pre cudzinca nepríjemné alebo nepochopiteľné sledovať vašu aktivitu BitTorrent..

Aby ste si stiahli torrent anonymne, mali by ste mať k dispozícii aj neznámu IP adresu a šifrovaný prenos dát. Šifrovaný prenos údajov očakáva, že ktokoľvek (počíta vášho ISP) uvidí vašu webovú aktivitu.

Ako sťahovať torrentov anonymne?

Svet torrentov a sťahovania môže sprevádzať spätný ráz. Existuje veľa zväzkov autorizácií, ktoré sa snažia tieto stránky rozobrať a zistiť údaje o osobách, ktoré využívajú a pridávajú do toku sťahovania..

Aj keď sťahovanie torrentov anonymne nie je nezákonné, jednotlivci, ktorí využívajú výhody sťahovania, by radšej nemali zbytočný problém a stres.

Kvôli tomuto rozšíreniu nepriateľstva, aby sa anonymne šírilo, mnohí klienti skúmajú prístupy na utajenie ich charakteru a jednotlivých údajov z takýchto kancelárií..

VPN (Virtual Private Network)

Pri hľadaní prístupu k stiahnutiu torrentov anonymne, VPN je vaša najlepšia bezpečnosť proti porušovaniu autorských práv. Nastavením bezpečného tunela P2P zabezpečuje prenos informácií so zabezpečeným šifrovaním a primerane vás chráni pred zákonnými nepríjemnosťami..

Torrenting s VPN navyše umožňuje rýchlejší prenos údajov a časť najlepších organizácií špecializovaných na VPN dokonca disponuje vylepšenými servermi, ktoré to podporujú. Pretože siete VPN využívajú 256-bitové šifrovanie, chránite výmenu informácií pred hackermi a anonymizujete svoje online aktivity..

Týmto spôsobom nie je vaša osobnosť online narušená, keď robíte rutinné činnosti zdieľania dokumentov P2P. Môžete tak robiť anonymné torrentovanie bez toho, aby ste sa obťažovali nad zákonnými problémami.

Ako VPN môže bezpečne sťahovať váš torrent?

s BitTorrent, Partneri sú pripojení prostredníctvom svojich IP adries, čo znamená, že každý klient BitTorrent môže bez väčšieho úsilia vidieť IP adresy iných ľudí, ktorí zdieľajú súbory..

Najideálnejší spôsob, ako to obísť, je použitie dôveryhodnej siete VPN, ktorá umožní, aby sa alternatívna adresa IP zobrazila ako vaša. To vám umožní zaručiť, že sa nikto nepribližuje k vašej skutočnej adrese IP a že vaše hnutie BitTorrent nebude nikdy možné sledovať za vami..

Môžete objaviť pravdepodobne najsilnejšie a najdôveryhodnejšie VPN pre torrent. Je dôležité vybrať si slušnú sieť, pretože niektoré siete VPN nepovoľujú torrentovanie, zatiaľ čo iné siete majú k tomu mimoriadne servery.

Faktory siete VPN, ktoré hľadajú anonymné torrenty?

Výber VPN na anonymné stiahnutie torrentu nie je jednoduchá úloha. Pri výbere VPN výlučne na torrenting existuje niekoľko požiadaviek. Tu sú tie najnutnejšie:

  • Poloha: – najlepšie mimo USA spolu s 5, 9 a 14 očami.
  • Pravidlá protokolovania: – VPN prednostne nezhromažďuje ŽIADNE protokoly.
  • Rýchlosť: – VPN, ktorá je dostatočne rýchla na stiahnutie rozsiahlych súborov.
  • Zásady torrentu: – VPN, ktorá umožňuje torrenting (veľa VPN obmedzuje a demoralizuje torrenting).

Jednotlivci používajúci VPN na anonymné sťahovanie torrentov môžu svoj pohyb zakrývať pred svojím poskytovateľom internetových služieb, pričom zároveň nastavujú ďalšiu úroveň bezpečnosti proti digitálnym zločincom, ktorí ich chcú zneužiť..

Ale VPN ako Hoxx VPN a Hola VPN penalizovať klientov a bojkotovať torrenting a obmedzovať ich webové príležitosti po celú dobu. To je dôvod, prečo klienti, ktorí sa snažia anonymne torrent, musia vedieť, ktoré siete VPN splnia ich potreby a ktoré nebudú.

Alternatívy VPN na stiahnutie torrentov anonymne

Môžu existovať siete VPN, ktoré vás môžu udržiavať v anonymite počas torrentovania. To neublíži, keď viete, že existuje viac ako jedna služba, ktorú si môžete zvoliť, aby sa torrent neustále sťahoval anonymne. Tieto služby nemôžu nahradiť sieť VPN, ale určite môžu slúžiť na mieste, ak sieť VPN nie je k dispozícii na bezpečné stiahnutie torrentov.

Väčšina alternatív VPN stojí mesačne poplatok za sťahovanie torrentov anonymne. Vo svete internetu však existuje jedna bezplatná. Pokrývame platené aj bezplatné alternatívy, aby ste pochopili, čo je za skutočným príbehom.

BTGuard

BTGuard je platená alternatíva na stiahnutie torrentov anonymne. Služba je kompatibilná so všetkými hlavnými platformami vrátane Windows, Mac a Linux. Na svojej platforme ponúka viacero funkcií, vďaka ktorým je najlepšou voľbou pre anonymné torrentovanie.

Používatelia dostanú túto funkciu na nastavenie vlastného klienta pomocou vopred nakonfigurovaného klienta BTGuard. Je funkčný so všetkými proxy servermi, ktoré využívajú Sock 5, vrátane uTorrent a Vuze. Stále sa zaujímate o väčšiu bezpečnosť? BTGuard sa dodáva aj so šifrovanou funkciou tunelov.

TorrentPrivacy

TorrentPrivacy je podobná služba ako BTGuard. Je dodávaný so všetkými dôležitými funkciami vopred nakonfigurovanými, a preto je to platená služba. Ako už názov napovedá, zaisťuje vaše súkromie pri sťahovaní torrent anonymne bez problémov.

Užívateľovi tiež ponúka upravenú verziu klienta uTorrent so všetkými požadovanými nastaveniami. Aj keď ide o platenú službu na stiahnutie torrentov anonymne, je k dispozícii iba pre operačný systém Windows.

Anomos

Anomy možno opísať ako pseudonymný šifrovaný softvér alebo protokol na zdieľanie súborov typu peer-to-peer, podobný programu uTorrent alebo BitTorrent. Pridáva však vrstvu zabezpečenia prostredníctvom anonymnej vrstvy smerovania cibule a dáva užívateľovi ďalší pocit bezpečia pomocou šifrovania end-to-end.

Anomos je jedno z bezplatných riešení na viacerých platformách pre používateľov BitTorrent, ktoré im umožňujú skryť svoje IP adresy. Používa svoj vlastný formát „atorrent“, ktorý nie je kompatibilný s bežnými súbormi torrentu, ktoré všeobecne používame.

seedbox

Seedbox je možné opísať ako server s veľkou šírkou pásma, ktorý umožňuje užívateľovi sťahovať a zdieľať súbory s mimoriadne vysokou rýchlosťou. Užívatelia si môžu vychutnať vysoké rýchlosti bez toho, aby ich IP adresy unikli na internete.

Keď Seedbox úspešne stiahne súbor, môžete ho stiahnuť do svojho počítača pomocou pripojenia HTTPS anonymne. Bezpečné sťahovanie je zabezpečené bez zanechania stôp. Čo ešte?

Proxy služba

Existuje niekoľko skvelých služieb proxy, ako napríklad BTGuard alebo HideMyAss. Vaša IP adresa je pred ľuďmi všeobecne skrytá kvôli anonymnému pripojeniu. Nevýhodou proxy servera je to, že nie je 256-bitové kódovanie.

S proxy serverom môžete navštíviť weby ako DNS Leak, aby ste otestovali, či váš DNS uniká alebo nie. Ďalšou stratégiou na stiahnutie torrentov anonymne a zatajením vašej IP je použitie prehliadača Tor.

Používatelia sa snažia pripojiť svoje aplikácie BitTorrent ako uTorrent zastupovať ich spojenie pomocou Tora a privítať nepríjemnosti. Mnoho používateľov ignoruje manuálne pripojenie proxy, pretože na konverzáciu so servermi používajú protokol UDP.

Existuje niekoľko dôvodov, pre ktoré nie je proxy server najlepším nápadom. Dokonca aj projekt Tor vyzýva na použitie Tor pre BitTorrent z bezpečnostných dôvodov. Dôvodom je nedostatok silného šifrovania.

Rôzne možnosti sťahovania torrentov anonymne

Ak nechcete platiť za sieť VPN, môžete uvažovať o Tor. Tor je ako VPN, ktorá prechádza vašou aktivitou cez niekoľko dobrovoľníckych „serverov“ a zároveň rozptyľuje vašu IP adresu. Tor je najlepší na jednoduché prehliadanie a ďalšie činnosti s nízkym prenosom údajov.

Ďalšou aplikáciou na stiahnutie torrentu anonymne je Peerblock. Je to firewall pracovnej oblasti s často obnoveným balíkom blokovaných IP adries. Tieto adresy IP sú spojené so sieťami, ktoré sa snažia sledovať vašu aktivitu na webe.

Od tohto okamihu musia klienti platiť za to, aby boli neustále aktualizovaní. Je nepravdepodobné, že blokovaný zväzok by mohol obsahovať každú mysliteľnú adresu IP pre autorské práva a autorizáciu zákona.

Zostaňte upozornení, keď budete anonymne

Je prirodzené rýchlo vyberať webové stránky, ktoré sa majú anonymne torrentovať. Pri návšteve stránok identifikovaných pomocou vašich torrentových aktivít však musíte skryť svoju skutočnú IP adresu. Zahŕňajú to webové stránky, ako sú miestne reštaurácie, stretnutia súvisiace s torrentom, filmy atď.

Mnoho používateľov to ignoruje a iba upozorní na zatajenie svojej IP adresy, keď si má stiahnuť torrent torrent anonymne. Existuje menšie povedomie o bezpečnom hraní pri anonymnom torrentovaní, pretože počas torrentovania je možné zistiť ich IP adresu.

Ktoré siete VPN nepomáhajú pri anonymnom torrente?

Existuje niekoľko dôvodov, ktoré vás nútia vybrať platenú sieť VPN pri pokuse o stiahnutie torrentov anonymne. Keďže bezplatné siete VPN sú k dispozícii na webe a sú bez námahy otvorené, môžu vás stáť vážne. Sieť VPN zadarmo vedie záznamy o vašej online aktivite a neposkytuje úplnú anonymitu.

Tieto siete VPN navyše nezaručujú vysokú rýchlosť pre používateľov torrentu. Pri sťahovaní najobľúbenejšieho filmu alebo televízneho seriálu by ste vyjednali o rýchlosti a anonymite – to vás môže stáť bez akýchkoľvek pochybností..

Z tohto dôvodu bezplatné siete VPN nepodporujú anonymné torrentovanie. Napriek tomu špičkové VPN v kategórii Platené VPN podporujú celý proces.

Sankcie za sťahovanie torrentov bez anonymity

V minulosti používatelia torrentov čelili výzvam. Pravdepodobnosť potrestania sťahovania torrentu bez anonymity je určite vysoká. Koncom 2000-tych rokov boli webové stránky torrentu žalované za zverejnenie pirátskeho obsahu na svojich webových stránkach.

Tieto činnosti boli vysoko odsúdené, pretože sa zdalo, že ľudia s autoritou obťažujú dospievajúcich, ktorí hľadajú zábavu na internete. Tí, ktorí si stiahnu torrenty anonymne, sú na pokraji súdnych sporov, by si preto mali byť vedomí svojich aktivít na webe.

Autorské práva Trolls

Organizácie sa nespustia po samotných používateľov torrentu. Túto úlohu udeľujú autorským trollom. Potom sa obrátia na organizáciu, ktorá vlastní autorské práva a súdne konania sa konajú proti torrentovým webom.

S legálnym pákovým efektom a zoznamom mien potom autorskí trollovia prejdú za užívateľmi torrentu e-mailom alebo dokonca tým, že odídu z domu do domu a rozdajú vyrovnávacie listy. Trollovia za porušenie autorských práv používajú zastrašovanie, strach a hanbu, aby prinútili používateľov torrentu platiť bez toho, aby sa kedykoľvek obrátili na súd.

Bežnou taktikou je hrozba, že bude žalovať viac ako 100 000 dolárov, ale v osade požiada iba o 3 000 dolárov. Vďaka tomu bude 3 000 dolárov vyzerať ako dobrý obchod, ale súdne konanie je pre nich nákladné a riskantné, preto sa nevzdávajte, ak dostanete taký list.

Sankcie poskytovateľov internetových služieb

Ak ste častým používateľom sťahovania torrentov, váš poskytovateľ internetových služieb vám môže ukladať pokuty. Keďže torrentovanie zaberá veľa pásma a čím väčšiu šírku pásma, tým viac bude musieť zaplatiť poskytovateľ internetových služieb..

Väčšina poskytovateľov internetových služieb dokonca doručuje oznámenia držiteľov autorských práv o zákaze webových stránok s torrentom. To vedie k tomu, že užívateľ nemá k dispozícii pákový efekt na anonymné sťahovanie torrentov.

záver

Veľký počet internetových klientov používa tú najlepšiu VPN na torrenting, aby zlepšil svoje zabezpečenie internetu pomocou zabezpečenia informácií. VPN zakotvuje vaše informácie pomocou najmodernejšieho šifrovania a protokolov.

Ak hacker vstúpi do vášho systému a pokúsi sa dostať k údajom, uvidí iba zakódované časti kódu. Zaručuje to úroveň bezpečnosti, ktorú VPN poskytuje na dokončenie postupu.

Torrenting je progresívna inovácia pri výmene súborov. Tento blog vysvetľuje celý mechanizmus pomocou torrentu. Tým je torrentovanie globálne!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me