Najlepsza sieć VPN do przesyłania strumieniowego (przegląd 2020)

Jeśli natknąłeś się na ten artykuł w poszukiwaniu sieci VPN, prawdopodobnie już sto razy byłeś wykładany na temat bezpieczeństwa, prywatności, rejestrowania danych itp. Być może myślisz „Słuchaj, chcę tylko obejrzeć nowy sezon Dziwniejsze rzeczy, nie mam pojęcia, co oznaczają te inne rzeczy. Całkowicie to rozumiemy.


Chociaż te inne aspekty usługi VPN są ważne, powszechnym zastosowaniem VPN są opcje przesyłania strumieniowego podczas podróży. Możesz korzystać z Netflix tak, jak w domu, oglądać najnowszy odcinek Top Chef na Hulu lub transmitować transmisję sportową, która jest dostępna tylko w Twoim kraju.

Bez względu na przyczynę opracowaliśmy listę najlepszych sieci VPN dostępnych do przesyłania strumieniowego. Chociaż są to najlepsze rozwiązania do przesyłania strumieniowego, mają również funkcje, które czynią z nich kompletną usługę VPN do wielu zastosowań. W ten sposób, bez względu na to, z której strony przesyłasz strumieniowo, Twoje prędkości są szybkie, Twoje dane są chronione i wszystko odbywa się w przystępnej cenie.

TLDR

Jeśli potrzebujesz odpowiedzi od razu, wybraliśmy NordVPN jako najlepszą ogólną usługę VPN do przesyłania strumieniowego. Oprócz tego, że jest niedrogi, świetnie nadaje się do torrentowania i przesyłania strumieniowego, a także ma funkcje, które sprawiają, że połączenie za pośrednictwem jego usługi jest najlepszym ogólnym doświadczeniem. Jednak nie można również pomylić się z Surfshark lub ExpressVPN, które są również skutecznymi usługami. Ale jeśli szukasz najlepszego psa do streamingu, uważamy, że Surfshark jest najlepszym rozwiązaniem.

1. NordVPN

Przegląd i funkcje

NordVPN to wysokiej jakości usługa VPN, a to z kilku głównych powodów. Najpierw wygrywają bitwę serwerów. Dzięki ponad 5500 serwerom w 59 krajach nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem najlepszego połączenia. To naprawdę dobra wiadomość dla przesyłania strumieniowego, ponieważ bez względu na to, co próbujesz przesłać strumieniowo, znajdziesz lokalizację serwera, która to umożliwia..

NordVPN

NordVPN znajduje się również na tej liście ze względu na ulepszone środki ochrony prywatności i bezpieczeństwa. Dzięki funkcji DoubleVPN użytkownik jest dwukrotnie chroniony przed cyberzagrożeniami lub śledzeniem online. Dzięki jednej sieci VPN ruch internetowy przepływa przez serwer, jest szyfrowany, a Twój adres IP jest ukryty. Dzięki tej funkcji Twoje już ukryte dane będą następnie przekazywane przez inny serwer VPN, szyfrowany jeszcze raz. Zapewnia to najwyższą prywatność i silną ochronę przed wszelkimi zagrożeniami cybernetycznymi, ponieważ Twoje dane zostały dwukrotnie zmienione.

NordVPN

Jeśli DoubleVPN nie miał wystarczającej prywatności i bezpieczeństwa, NordVPN przenosi go na wyższy poziom dzięki funkcji blokowania, CyberSec. Oprócz blokowania irytujących reklam, ta funkcja automatycznie blokuje wszelkie podejrzane strony internetowe lub wszystko, co może być szkodliwe dla twojego urządzenia. Pozwoli to uniknąć kontroli botnetu, chroniąc twoje urządzenie i wszelkie dane na nim przed wszystkimi, którzy próbują uzyskać do niego dostęp. Może to być przydatne podczas pobytu za granicą i być może połączone z niezabezpieczonym połączeniem Wi-Fi. Dzięki temu nie klikniesz przypadkowo czegoś, czego nie powinieneś.

NordVPN

Cena £

NordVPN, wraz z najlepszymi środkami bezpieczeństwa, oferuje również przystępne ceny, jeśli szukasz długoterminowych subskrypcji. Chociaż często są oferty specjalne i promocje, jego dwuletni plan wynosi 4,99 USD miesięcznie, a jego roczne zobowiązanie wynosi 6,99 USD miesięcznie. Z miesiąca na miesiąc wynosi 11,95 USD miesięcznie.

NordVPN

Plusy

 • Brak rejestracji danych
 • Najwyższe bezpieczeństwo
 • Duża liczba serwerów
 • Oprogramowanie do blokowania reklam
 • Obsługa klienta 24/7

Cons

 • Prędkości internetowe mogą rosnąć i spadać
 • Ograniczone urządzenia na raz

Cena £

2,99 USD – 11,95 USD miesięcznie

Pobierz NordVPN już dziś!

2. Surfshark

Przegląd i funkcje

Najważniejszym punktem programu Surfshark jest zazwyczaj cena, ale to nie znaczy, że nie ma żadnych funkcji. Najwyższej jakości bezpieczeństwo i dobre prędkości sprawiają, że idealnie nadaje się do przesyłania strumieniowego lub pobierania. To także świetny wybór, jeśli szukasz prywatności.

Wraz z oprogramowaniem Adblocker, Cleanweb, Surfshark ma ścisłe zasady braku logowania, co oznacza, że ​​nie śledzą niczego, co robisz online. Brak dzienników aktywności lub śledzenia danych. Przesyłaj strumieniowo to, co chcesz, kiedy chcesz to przesyłać strumieniowo. Nie musisz się martwić, że ktokolwiek, nawet usługa VPN, będzie w stanie to śledzić.

Surfshark

Kolejną zaletą Surfshark jest możliwość łączenia i używania wszystkich urządzeń jednocześnie. Jeśli to nie wydaje się wielka sprawa, w rzeczywistości jest dość rzadkie, jeśli chodzi o VPN. Zwykle można podłączyć tylko 5 lub 6 jednocześnie. To czyni go idealnym VPN dla kogoś, kto ma wiele urządzeń z powodu pracy lub korzysta z VPN dla rodziny. Oznacza to, że mama, tata, twoja siostra, ciocia Brenda i ten dziwny kuzyn, który jest zbyt polityczny na Facebooku, wszyscy mogą jednocześnie transmitować własne programy.

Surfshark

Kolejnym wielkim szczegółem, jeśli chodzi o Surfshark, jest jego funkcja dzielonego tunelowania, Whitelister, która pozwala użytkownikom na dostosowanie, które aplikacje są podłączone do VPN, a które nie. Możesz wybrać aplikacje, które będą uruchamiane przez zaszyfrowany tunel i te, które korzystają ze zwykłego połączenia Wi-Fi. Może to być szczególnie przydatne w przypadku przesyłania strumieniowego, ponieważ możesz przesyłać strumieniowo program za pomocą sieci VPN, ale także robić rzeczy w innych aplikacjach, w których nie chcesz mieć połączenia VPN. To sprawia, że ​​usługa jest w pełni konfigurowalna i bardzo przyjazna dla użytkownika.

Surfshark

Cena £

Oto, gdzie Surfshark naprawdę bierze ciasto. Wszystkie wymienione powyżej funkcje są bardzo przystępne, szczególnie jeśli chcesz skorzystać z subskrypcji długoterminowej. To tylko 1,99 USD miesięcznie na abonament 2-letni! Przez 1 rok wynosi 5,99 USD miesięcznie, a jeśli jesteś zainteresowany zaledwie miesiącem, zaplanowanie zajmie Ci 11,95 USD. Jest to jeden z przypadków, w których zaangażowanie jest dobre, ponieważ ten dwuletni plan jest jednym z najlepszych na rynku.

Plusy

 • Niezwykle przystępny cenowo
 • Brak rejestracji danych
 • Idealne do przesyłania strumieniowego
 • Dobry do torrentowania
 • Zaawansowane zabezpieczenia i szyfrowanie

Cons

 • Nowicjusz na rynku VPN
 • Ograniczone serwery

Cena £

1,95 USD – 11,95 USD miesięcznie

Pobierz Surfshark na swoje urządzenie i rozpocznij transmisję strumieniową!

3. ExpressVPN

Przegląd i funkcje

Jeśli słyszałeś o VPN na tej liście, prawdopodobnie jest to ExpressVPN. Jest to jeden z bardziej popularnych ze względu na lokalizację serwerów, przyjazną dla użytkownika aplikację i dobre prędkości, które są idealne do przesyłania strumieniowego. Podczas gdy inne usługi mają więcej opcji serwera, ExpressVPN ma je dostępne w 94 krajach, więc bez względu na to skąd jesteś, prawdopodobnie znajdziesz serwer z kraju, z którego będziesz korzystać.

ExpressVPN zna popularność korzystania z VPN do przesyłania strumieniowego, dlatego w jego usłudze uwzględniono test prędkości własnej. Ta funkcja nie tylko pozwala przetestować szybkość używanej sieci VPN, ale także klasyfikuje dostępne serwery, na których aktualnie działa najszybsze połączenie. Jest to naprawdę idealne rozwiązanie do przesyłania strumieniowego, ponieważ nikt nie chce przerywać, gdy mają zamiar ujawnić, kto jest głosowany poza wyspą. (Czy to w dalszym ciągu pokazuje?) W każdym razie ta funkcja testuje kilka różnych czynników, aby upewnić się, że użytkownik korzysta z serwera z szybką szybkością pobierania i przesyłania strumieniowego.

ExpressVPN

Oprócz prędkości parowania lub pobierania, ExpressVPN poważnie traktuje również bezpieczeństwo i prywatność, ponieważ ma własny DNS (system nazw domen), z którego mogą korzystać klienci. Zasadniczo DNS to sposób, w jaki urządzenie tłumaczy kliknięty adres URL. ExpressVPN korzysta z własnego DNS, więc za każdym razem, gdy łączysz się za pośrednictwem usługi, Twój DNS jest chroniony tak jak reszta Twojej aktywności w Internecie. Nawet jeśli wydaje się to nieco mylące, wiele sieci VPN działa przez DNS innej firmy, a ExpressVPN ma swoją własną.

ExpressVPN

Mówiąc o dodatkowych warstwach bezpieczeństwa, funkcja blokady sieci ExpressVPN zapewnia właśnie to. Zasadniczo, jeśli połączenie z VPN zostanie z jakiegoś powodu przerwane, spowoduje to zablokowanie połączenia, aby żadne dane nie były dostępne. W przypadku nagłej zmiany lub awarii sieci ta technika „kill-switch” zatrzymałaby całą aktywność, dopóki połączenie z VPN nie będzie ponownie bezpieczne.

ExpressVPN

Cena £

ExpressVPN jest popularnym wyborem i możemy zrozumieć, dlaczego, ale brakuje go, jeśli chodzi o cenę. Nie dlatego, że jest tak drogi, raczej nie ma znaczącej zniżki, jeśli chodzi o długoterminową ofertę. Większość usług wynagrodzi klienta przy zapisywaniu się na 1 lub 2-letnią umowę, ale ExpressVPN pozostaje dość spójny z jego cenami. Za 1 rok zobowiązania wynosi 8,32 USD miesięcznie. Jest to 9,99 USD miesięcznie za abonament 6-miesięczny i 12,95 USD, jeśli płacisz z miesiąca na miesiąc.

ExpressVPN

Plusy

 • Test prędkości własnej
 • Obsługa klienta 24/7
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs
 • Możliwość autotestu prędkości

Cons

 • Ograniczona liczba urządzeń na konto
 • Rozczarowujące zniżki dla subskrypcji długoterminowych

Cena £

8,50 USD – 12,95 USD miesięcznie

Więcej informacji

Mimo że zobaczyłeś naszą listę najlepszych opcji VPN do przesyłania strumieniowego, wciąż możesz być nowy w świecie VPN i masz pytania. Mówiąc najprościej, VPN to naprawdę skuteczny sposób nie tylko ochrony danych w trybie online, ale także daje możliwość korzystania z Internetu tak, jakbyś był we własnym domu. Zapoznaj się z dodatkowymi zasobami VPN dla początkujących.

Co dalej?

Nadszedł czas, aby wybrać i pobrać, abyś przestał przegapić swoje programy! Mimo że wybraliśmy wyżej wymienione opcje, uważamy, że wszystkie trzy są naprawdę świetnymi opcjami dla sieci VPN. Dostępnych jest więcej zasobów dla najlepszych sieci VPN dla dowolnej usługi przesyłania strumieniowego, której chcesz użyć. Co najważniejsze, jeśli podróżujesz na pokładzie, będziesz mógł oglądać swoje programy tak, jak w swoim kraju..

Więcej powiązanych przewodników

 • Najlepsza sieć VPN dla komputerów Mac
 • Najlepsza sieć VPN dla systemu Windows
 • Najlepsza sieć VPN na iOS

FAQ

Czy VPN pomaga w strumieniowaniu??

Absolutnie! Dzięki VPN możesz mieć dostęp do dowolnej wersji Netflix, do której jesteś przyzwyczajony (twój kraj) i korzystać z usług takich jak Hulu lub Amazon Prime podczas podróży.

Czy Netflix może zabronić ci korzystania z VPN??

Nie, Netflix nie zablokuje ci używania VPN. Korzystanie z VPN zapewni jedynie dostęp do programów dostępnych w lokalizacji serwera, z którym jesteś połączony.

Która jest najbezpieczniejszą usługą VPN?

Każda opcja z powyższej listy ma bezpieczeństwo i prywatność jako główne zalety sprzedaży. Jeśli koncentrujesz się bardziej na bezpieczeństwie lub prywatności w Internecie, jeśli chodzi o korzystanie z VPN, dostępne są listy dla najlepszych VPN do wykorzystania w 2020 roku.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map