Nejlepší bezpečnostní kamery pro rok 2020

Jak se cítíte bezpečně u vás doma? Šťastní lidé jsou schopni odpovědět, že cítí naprostý klid mysli ve čtyřech stěnách svého vlastního domu.


Může to však být falešný pocit bezpečí. Jen v roce 2017 kanadská vláda oznámila 159 336 zločinů a zločinů. Je možné, že kombinace vnitřních bezpečnostních kamer a venkovních bezpečnostních kamer mohla zabránit alespoň části těchto zločinů?

Dozvíte-li se více o bezpečnostních kamerách s nejvyšším hodnocením, zjistíte, proč váš domov opravdu není bez kamerového systému v bezpečí. Na trhu existuje nespočet možností pro domácí fotoaparáty, a to jak chytré odrůdy, tak tradiční odrůdy. Proto jsme důkladně zkontrolovali dostupné produkty, abychom zjistili, které z nich budou pro vaši rodinu nejspolehlivější volbou.

Proč lidé potřebují domácí bezpečnostní kamery

Hlavním důvodem pro instalaci vnitřních nebo venkovních bezpečnostních kamer je zajištění bezpečnosti vaší rodiny. Domácí kamery jsou zlodějům známým odstrašujícím prostředkem, což znamená, že se přesunou k snadnější kořisti, pokud vědí, že se chráníte bezpečnostními kamerami s nejvyšším hodnocením..

Bezpečnostní kamery vám také pomáhají hlídat své děti, když s nimi nemůžete být doma. Můžete sledovat, kdy dorazí a co dělají, takže si můžete být jisti, že jsou v bezpečí.

Bezpečnostní kamera vás dále upozorní, kdykoli se někdo blíží k vašemu domu, bez ohledu na hodinu. Ať už se jedná o souseda nebo o úplně cizího člověka, vždy stojí za to vědět, kdy je někdo v okolí.

Mnoho lidí instaluje venkovní bezpečnostní kamery, aby si poskytly klid, když jsou na dovolené. Z tisíců kilometrů mohou sledovat, co se děje doma. Je příjemné vědět, že je vše v pořádku, když se snažíte relaxovat.

Zločin v reálném životě: případy, kdy by fotoaparáty mohly zachránit den

Kamery jsou velkou součástí nejlepšího domácího bezpečnostního systému. Příklady jsou v celé zprávě, což naznačuje, že kdyby lidé právě nainstalovali venkovní nebo vnitřní bezpečnostní kamery, nemuselo by dojít k přerušení a vstupu.

Zvažte případ Langley, B.C. žena, která byla probuzena v malých ranních hodinách, protože muž ukradl věci ze svého obývacího pokoje. Nakonec pronásledovala vetřelce ze svého domu, ale situace byla plná nebezpečí. Co kdyby byl zloděj ozbrojen a měl v úmyslu způsobit své fyzické zranění?

Nebo co kriminálník z oblasti Montrealu, který se v roce 2017 vydal na roztržky? Nakonec byl zatčen, ale je snadné si představit, že všichni jeho oběti si přejí, aby si nainstalovali systém domácích kamer, než budou jejich domy vloupány..

Inteligentní domácí bezpečnostní kamery

„Chytré“ kamery jsou kamery, které fungují bezdrátově. Když dojde k porušení, kamery začnou nahrávat záběry. Smartphone lze použít pro přístup k fotoaparátu odkudkoli na světě, takže máte vždy pocit, že víte, co se děje doma.

Mnoho z těchto systémů lze nainstalovat bez asistence profesionála. Jsou snadno použitelné a se správným šifrováním, které chrání vaše soukromí, jsou pozoruhodně důvěryhodné.

Výsledky našeho vyčerpávajícího výzkumu naznačují, že těchto pět možností je nejlepší domácí bezpečnostní kamerou na současném trhu.

Nest Cam IQ Indoor

Nest Cam IQ IndoorZatímco Nest Cam IQ Indoor je poměrně nákladná varianta, přichází se spoustou zvonů a píšťalek. 4k, osmimegapixelový obrazový senzor je rozhodně obrovským prodejním bodem. 12x digitální zoom je také působivý. Tento inteligentní fotoaparát však není jedním z nejjednodušších pro instalaci.

Klady
 • Kompatibilní s Asistentem Google a Alexou
 • Spousta funkcí
 • Čas upozornění a doba reakce jsou rychlé
 • Obrázky jsou v dobré kvalitě
 • Schopný služby výstrahy vlastní osoby
Nevýhody
 • Nákladnější než jiné možnosti
 • Instalace může být obtížná
Funkčnost a funkce softwaru

Nest Cam IQ stojí více než konkurenti díky vysoce kvalitnímu šestijádrovému procesoru. Díky tomu je rychlejší než jiné systémy. Navíc to funguje s Alexou a Asistentem Google.

Volitelná služba Nest Aware je k dispozici za příplatek. Tento software umožňuje systému skutečně rozpoznávat tváře, takže jej můžete naprogramovat tak, aby neposílal upozornění, když se objeví přátelské tváře.

Senzor 4K a 1080p HD vytvářejí jasný obraz a mikrofon a reproduktorový systém vám mohou pomoci vystrašit potenciální vetřelce.

Nest Cam IQ je kabelový systém, což dělá z instalace výzvu. Napájení je zajištěno zásuvným adaptérem a systém běží přes WiFi. Mobilní aplikace je přímá a snadno použitelná.

Zákaznická podpora

Při pokusu o instalaci systému většina lidí komunikuje se zákaznickým servisem Nest. Reakce bývají rychlé, i když ne každý hlásí celkovou pozitivní zkušenost. Přesto lze snadno tvrdit, že zástupci zákaznických služeb jsou vždy k dispozici a jsou ochotni pomoci.

Ceny

Nest Cam IQ Indoor běží kolem 299 $. Při nákupu kamer v násobcích jsou k dispozici slevy. Zákazníci, kteří se rozhodnou pro Nest Aware, si mohou vybrat ze tří úrovní služeb, včetně cen, které začínají 5 USD měsíčně a až 30 USD měsíčně.

Netgear Arlo Q

Netgear Arlo Q obrázekArlo Q je celkový bezpečnostní monitorovací systém. Mnoho z jeho funkcí je navrženo tak, aby byl neuvěřitelně uživatelsky přívětivý. Díky nočnímu vidění a vysoce kvalitnímu videu je tato nabídka od Netgear ideální pro domácí použití.

Klady
 • Slušná kvalita videa
 • -Noční vidění
 • -DIY domácí bezpečnostní kamera
 • -Dostupné programování zóny aktivity
Nevýhody
 • Pět sekund zpoždění
 • Ne tolik funkcí jako ostatní v tomto seznamu
Funkčnost a funkce softwaru

Pokud hledáte přímý domácí kamerový systém, může to být ten pravý pro vás. Některé z jeho klíčových funkcí jsou obousměrný zvuk a detekce lidí. Výkonná aplikace usnadňuje používání systému. Pokud však hledáte spoustu zvonků a píšťalek, nenajdete je zde.

Jeho jednoduchý design může být přesně to, co někteří lidé hledají. Mezi funkce patří 1080p HD video a 130-stupňové sledování. Tyto kamery jsou dále vybaveny Arlo Basic, funkcí, která poskytuje sedmidenní cloudové ukládání obrázků a videa. Arlo Q může být připojeno k chytrým domácím zařízením, jako je Alexa, Google Assistant a Stringify. Díky základnímu zásuvnému adaptéru se Arlo Q stává součástí instalace.

Zákaznická podpora

Zdá se, že většina lidí kontaktuje zástupce zákaznické služby společnosti Netgear v souvislosti s cloudovým úložištěm Arlo Q. Zatímco někteří z nich vyjadřují frustrace, většina lidí si uvědomuje, že jejich interakce se zástupci bývají pozitivní.

Ceny

Jediná kamera Arlo Q provozuje 199,99 $, ale dva lze zakoupit za pouhých 349,99 $ a tři za 599,99 $. Zákazníci se také mohou rozhodnout pro monitorovací funkci Arlo Smart, přičemž plány začínají na pouhých 2,99 $ měsíčně na kameru.

Amazon Cloud Cam

Amazon Cloud CamJako levná varianta má Amazon Cloud Cam hodně práce. Kvalita videa je dobrá a možnosti cloudového úložiště jsou různé. Díky možnosti integrace s dalšími zařízeními Amazon je to skvělá volba pro ty, kteří jsou fanoušky velkého času online maloobchodního gigantu.

Klady
 • Cenově dostupný fotoaparát
 • Kvalita videa přijatelná
 • Je schopen rozlišovat mezi lidmi a domácími zvířaty
 • Aplikace má intuitivní design
Nevýhody
 • Extra funkce jsou k dispozici pouze s předplatným měsíčně
 • Možnosti inteligentní domácí integrace jsou omezené
Funkčnost a funkce softwaru

Jeho snímková frekvence 30 snímků za sekundu a 1080p videa ji činí konkurenceschopnou s ostatními fotoaparáty na tomto seznamu. Avšak její zorné pole je pouze 120 stupňů na rozdíl od 130 stupňů pro Nest a Arlo. Výkonný senzor umožňuje docela jasně vidět i v tmavých oblastech. Amazonská cloudová kamera obsahuje kruh osmi LED světel, které umožňují noční vidění.

Aplikace může být naprogramována tak, aby doručovala tolik oznámení, kolik chcete, například když je detekována osoba nebo pohyb. K dispozici je dokonce funkce geofencing, která se aktivuje, když vezmete telefon mimo přednastavenou oblast, takže budete dostávat upozornění pouze v případě, že budou nejužitečnější a nejnutnější.

Cloudová kamera je samozřejmě plně integrovatelná s Alexou, Fire TV a Echo Show. Jednoduše nasměrujte Alexu, aby vám ukázala pohled z určité kamery, a okamžitě získáte zdroj. Pokud dáváte přednost jiným chytrým domácím zařízením, je důležité si uvědomit, že se pravděpodobně nebudou integrovat do cloudové kamery.

Zákaznická podpora

Pokud jste spokojeni s možnostmi zákaznických služeb Amazonu pro jejich další produkty a zařízení, pravděpodobně s tím budete také spokojeni. Můžete volat, posílat e-maily nebo se zapojit do živého chatu. Většina lidí má naprosto přijatelnou zkušenost se zástupci, kteří jsou zdvořilí a ochotní.

Ceny

Jedná se o ekonomickou variantu mezi kamerami pro vnitřní bezpečnost, které se pohybují kolem 11,99 USD. Bez doprovodného předplatného budete moci ukládat klipy z maximálně tří kamer po dobu 24 hodin. Dostanete také upozornění.

Předplatné vám poskytne více úložného prostoru, detekce osob, zón a neomezeného sdílení. Sedm dní skladování stojí 6,99 $ měsíčně, zatímco 14 dní skladování vám poběží 9,99 $ měsíčně. Největší plán vám poskytne 30 dní úložiště až pro 10 kamer za 19,99 $ měsíčně.

Logitech Circle 2

Logitech Circle 2Snadná instalace a uživatelsky přívětivá aplikace, budete pravděpodobně také obdivovat 180 stupňový úhel pohledu na Logitech Circle 2. Samotná kamera je ekonomickou volbou. K přístupu k některým z jeho nejlepších funkcí však budete potřebovat plán předplatného.

Klady
 • Zcela bezdrátové kamery
 • Lze použít uvnitř i venku
 • Obousměrný zvuk
 • Široký úhel pohledu
 • Nahrávání videa spuštěné pohybem
 • Integruje se s Asistentem Google a Alexou
Nevýhody
 • Pro prémiové funkce je třeba předplatné
 • Zkreslení barelu v obrazech
 • Žádná možnost pro detekci zvuku
 • Probuzení má prodloužené zpoždění
Funkčnost a funkce softwaru

Logitech Circle 2 má pěkné funkce, jako je nahrávání videa spouštěné pohybem, detekce osob a zóny detekce pohybu, které lze přizpůsobit vašim potřebám. Kamera 1080p zaznamenává pohyb rychlostí 30 fps a infračervená LED dioda poskytuje noční vidění až 15 stop.

Circle 2 využívá WiFi k připojení k routeru a obsahuje reproduktorové pole a vestavěný mikrofon spolu s detektorem pohybu. Nemá však funkce spouštění zvuku. Plán bezplatného úložiště Circle Safe vám poskytuje 24 hodinové ukládání nahraného videa. Když je detekován pohyb, dostanete také upozornění push.

Zákaznická podpora

Zákaznický servis Logitech je k dispozici telefonicky nebo živým chatem. Doba odezvy se může občas cítit pomalu, ale většina lidí hlásí celkovou spokojenost s podporou, kterou dostávají.

Ceny

MSRP na Logitech Circle 2 je 199,99 $. Ceny online až 130 USD se však často nacházejí online. Investujte do Circle Safe Basic plánu za 3,99 $ měsíčně, abyste získali 14 dní skladování, nebo vyzkoušejte prémiový plán za 9,99 $ měsíčně za 31 dní skladování. S tímto plánem získáte také pokročilé filtrování událostí, pohybových zón a detekce osob.

Wyze Cam v2

Wyze Cam v2Tyto kamery jsou nabízeny za neuvěřitelné ceny za nejnižší ceny. Pro ty, kteří jsou mezi vámi nejoblíbenější, je to ideální volba. Navzdory ceně tyto fotoaparáty obsahují spoustu funkcí. Mějte však na paměti, že tyto vačky jsou vhodné pouze pro vnitřní použití.

Klady
 • Neuvěřitelně cenově dostupné
 • Integruje se s Alexou
 • Vynikající rozpoznávání zvuku
 • Zdarma, 14denní cloudové úložiště
 • Značení pohybu
 • Produktová řada je snadno pochopitelná
Nevýhody
 • Neintegruje se do jiných inteligentních domácích zařízení, než je Alexa
 • Fotoaparáty musí mít elektrickou zásuvku
 • Profesionální monitorování není k dispozici
 • Fotoaparáty jsou určeny pouze pro vnitřní použití
Funkčnost a funkce softwaru

Tvůrci modelu Wyze Cam sídlí v oblasti Seattle, což zřejmě činí méně překvapující, že se kamery integrují pouze s Amazonskou Alexou.

Mezi funkce společnosti Wyze Cam patří kromě technologie aktivace pohybu také používání technologie značkování pohybu. Kamery snímají zvuk i pohyb a poskytují vám lepší pokrytí. Získáte 14denní cloudové úložiště pomocí protokolu HTTPS zabezpečeného přenosu. End-to-end šifrování zajišťuje vaše soukromí online.

Obrazy HD 1080p jsou velmi jasné a vy získáte denní i noční vidění spolu s obousměrným zvukem. S možností videa s časovým odstupem budete mít možnost získat jasný obrázek o tom, co se stalo během několika hodin během několika minut.

Kamery Wyze se snadno používají a nastavují. Každá kamera však musí být připojena k elektrické zásuvce.

Zákaznická podpora

K dispozici je telefonická podpora i live chat. Ačkoliv podpora 24 hodin není k dispozici, můžete kontaktovat personál mezi 8:00 a 16:00 PST. Zákaznická podpora je umístěna v USA Seznam často kladených otázek na webu může poskytnout pomoc jindy.

Ceny

Většina produktů společnosti Wyze Cam je nabízena mezi 20 a 30 USD, což zajišťuje, že si kdokoli může dovolit nejlepší domácí bezpečnostní kamery. Pro použití nejsou vyžadovány žádné předplatné.

Tradiční domácí bezpečnostní kamery

Možná budete chtít zachytit co možná nejčistší videa pomocí vašich venkovních bezpečnostních kamer. Nebo se možná obáváte o zabezpečení používání WiFi pro váš bezpečnostní systém. Ať už jsou vaše důvody jakékoli, možná vás bude zajímat spíše tradiční domácí bezpečnostní kamera než inteligentní.

To je v pořádku, protože jsme také provedli tento výzkum. Vedlo nás to k odhalení tří neuvěřitelných tradičních domácích bezpečnostních kamerových systémů, které pomohou udržet vaši rodinu a majetek v bezpečí. Vyberte si některou z těchto nejlépe hodnocených bezpečnostních kamer pro klid ve staré škole.

Bezpečnostní kamerový systém DVR SANNCE 4CH 1080P

Bezpečnostní kamerový systém DVR SANNCE 4CH 1080PTento kabelový CCTV systém obsahuje jasný záznam 1080N. Systém zahrnuje výkonnou jednotku DVR a čtyři elegantní fotoaparáty ve tvaru kulky pro vnitřní i venkovní použití.

Funkce
 • Režimy připojení včetně TVI, AHD, analogových a HD IP kamer
 • 960 * 1080 pixelů
 • Monitorujte pomocí mobilního zařízení
 • Pohyb aktivován
 • E-mailová upozornění
 • Podpora 24/7
Hardware
 • DVR s plnými HD VGA a HDMI výstupy
 • Čtyři kamery s nočním viděním a 720p HD
 • Kamery jsou kulka a odolné proti povětrnostním vlivům
Ceny

Tento pětidílný systém lze zakoupit za přibližně 247 $.

Bezdrátový bezpečnostní kamerový systém Smonet 4CH 720P HD NVR

Bezdrátový bezpečnostní kamerový systém Smonet 4CH 720P HD NVRPokud hledáte vnitřní bezpečnostní kamery, může to být pro vás ideálním řešením. Tento balíček čtyř kamer a NVR je samozřejmě také vhodný pro venkovní použití, takže je skutečně všestranným řešením. Výrobce popisuje systém jako plug and play pro maximální snadnou instalaci.

Funkce
 • Čtyři kamery odolné proti povětrnostním vlivům fungují ve dne iv noci
 • Podporováno pouze video, nikoli zvuk
 • 24/7 živý dohled
 • Není nutné připojení k internetu
 • Všechna data uložená po dobu jednoho měsíce
Hardware
 • Bezpečnostní kamery HD 720p
 • Předinstalovaný 1TB HDD
 • Vzdálený přístup ze smartphonu
 • Čtyřkanálový pevný disk 1080p
 • Jeden TB paměti na pevném disku
Ceny

Celý systém lze zakoupit za 309,99 $.

Venkovní kamery JOOAN CCTV

Venkovní kamery JOOAN CCTVPokud hledáte něco, co je skutečně ekonomické, ale přesto efektivní, mohlo by to být pro vás to nejlepší bezpečnostní kamery. Zachycuje výjimečně jasný obraz díky čipu CCD, který je ve skutečnosti průmyslovým stupněm. Barevné video je zachyceno během dne s černobílým snímáním v noci. Spárujte tyto kamery s DVR pro bezpečnostní systém pro kutily, který opravdu funguje

Funkce
 • Průmyslový čip CCD
 • Kompatibilní s DVR
 • Noční vidění
 • Hliníková slitinová skořepina pro lepší životnost
 • Rozlišení Full HD 720p
 • Video výstup 4 v 1
 • Odolné vůči povětrnostním vlivům
 • Snadná instalace
Hardware
 • 3,6 mm objektiv
 • Pole světel pro noční nahrávání
 • Maximální IR vzdálenost 130 stop
Ceny

Jeden z těchto fotoaparátů lze zakoupit za pouhých 29,99 $.

Jak funguje kamerový systém

Nejlepší domácí bezpečnostní kamery poskytují klid v duši tím, že umožňují sledovat, co se děje v domě a kolem něj, i když jste daleko. Podle statistik kanadské vlády se většina vloupání objevuje během denního světla, kdy se zločinci cítí docela jisti, že nikdo není doma. Proto je důležité mít venkovní bezpečnostní kamery provozované nepřetržitě.

Díky vašim venkovním a vnitřním bezpečnostním kamerám můžete monitorovat a dokonce zaznamenávat aktivitu, která se odehrává doma i kolem vás. Domácí fotoaparáty mají širokou škálu tvarů a velikostí. Některé mohou být poměrně velké a velmi viditelné. Obvykle se jedná o venkovní bezpečnostní kamery, které mají zločincům zabránit v pokusu vstoupit do vašeho domu.

Ostatní fotoaparáty jsou poměrně malé a je prakticky nemožné detekovat, pokud nevíte, že tam jsou. Tyto domácí fotoaparáty, které se často používají v interiéru, mají poskytovat funkčnost, aniž by kazily estetiku výzdoby.

Když začnete uvažovat o instalaci vysoce hodnocených bezpečnostních kamer, je třeba odpovědět na několik otázek. Mezi nimi je především to, kolik domácích kamer by mělo být nainstalováno. Někteří lidé se zabývají pouze jednou oblastí, jako jsou přední nebo zadní dveře. Jiní mají obavy z tmavého rohu vedle garáže nebo se obávají, že by někdo mohl projít určitými okny v přízemí.

V souladu s tím musí majitel domu rozhodnout, zda je jedna kamera dostatečná nebo zda je potřeba více. Noví rodiče často rádi instalují bezpečnostní kameru do dětského pokoje, aby se zajistilo, že nevypadli z postýlky. Odpovědi jsou opravdu zcela na vás a obvykle můžete přidat další komponenty, jakmile se stanou obezřetnými nebo nezbytnými.

Nejlepší domácí bezpečnostní kamery mohou být kabelové nebo bezdrátové. Kabelové verze jsou tradiční volbou. Těžší instalace, není vždy snadné skrýt dráty, které jdou s těmito systémy. Bezdrátové verze se snadněji instalují a bývají méně rušivé. Obrazy přenášené kabelovým kamerovým systémem však bývají ostřejší a jasnější než obrazy poskytované bezdrátovým systémem, který vysílá signály vzduchem.

Bezdrátové kamery jsou mnohem flexibilnější, protože je lze umístit téměř kdekoli. Je však důležité si uvědomit, že signály z dětských monitorů, bezdrátové připojení k internetu a bezdrátové telefony přerušují signál kamerového systému ve vzácných případech. Hackeři se také mohou dostat do bezdrátových zabezpečovacích systémů a sledovat, co děláte a zda jste doma. Pokud jedete s bezdrátovým systémem, ujistěte se, že jeho signály jsou silně šifrovány, aby se zabránilo této možnosti. Jak víte z vás, kdo již používá VPN, šifrování je jedním z hlavních bezpečnostních prvků, které vás chrání před vetřelci.

Závěrečné myšlenky

Ať už dáváte přednost inteligentním domácím kamerám nebo tradičním trasám, je důležité, abyste chránili svoji rodinu a svůj majetek. V Kanadě jsou na vzestupu a vstupu a další související trestné činy. Zabránily by vám nejlepší domácí bezpečnostní kamery, abyste se stali obětí?

FAQs

Otázka: Je lepší mít kamerový systém nebo inteligentní domácí kameru?

A: Obě možnosti mají výhody i nevýhody. Každý by pro vás mohl být ideální v závislosti na vašich okolnostech.

Mějte na paměti, že mnoho CCTV systémů musí být instalováno profesionálně. Ty, které jsou zde uvedeny, však mohou být jen projektem pro kutily. Pokud se vám s tímto druhem věci příliš nelíbí, možná budete muset vyhledat nějakou pomoc venku. Někteří lidé nemají rádi komplikované instalační procesy.

Je samozřejmé, že si inteligentní domácí kameru můžete nainstalovat sami. Pravděpodobně však budete muset zaplatit měsíční předplatné, abyste mohli přistupovat ke všem funkcím fotoaparátu. Tento stálý výdaj je pro některé lidi jističem. Mějte na paměti, že jsou zde uvedeny některé bezplatné možnosti, takže můžete získat základní funkčnost bez dalších nákladů.

Nakonec se vaše volba může snížit na cenu, protože oba typy systémů jsou docela funkční. Existují jedinci, kteří by raději zůstali daleko od inteligentní domácí kamery, protože se obávají napadení systému. Po zavedení vhodných bezpečnostních opatření by to neměl být příliš velký problém.

Otázka: Mohou být chytré domácí fotoaparáty napadeny?

A: Chytré domácí kamery mohou být hacknuty. K tomu však bude méně pravděpodobné, pokud se ujistíte, že produkt a služba, které si zvolíte, správně zašifrují data. Kromě toho můžete pomocí routeru a WiFi chránit heslem a zajistit tak další úrovně zabezpečení. Při nákupu chytré domácí kamery se ujistěte, že jdete s poskytovatelem datových služeb.

Otázka: Musím si koupit pevný disk s inteligentní domácí kamerou?

A: Pevný disk není při instalaci inteligentní domácí kamery nutný. Většina z těchto systémů pracuje na cloudovém systému. Cloudové úložiště je výhodnější možnost, i když některé kamery vám umožňují používat micro SD kartu, pokud chcete ukládat vaše záběry lokálně.

Otázka: Jak mohu chránit svou inteligentní domácí kameru před hackery?

A: Zabezpečení vaší inteligentní domácí kamery můžete provést několika kroky. Mezi ně patří zabezpečení vaší domácí bezdrátové sítě pomocí šifrování a hesel. Můžete také vytvořit silné heslo pro své fotoaparáty. Nezapomeňte nikdy používat výchozí heslo, které mohlo být dodáno s inteligentní domácí kamerou. Také se ujistěte, že je firmware fotoaparátu pravidelně aktualizován, a vypněte vzdálené monitorování, pokud jej pravděpodobně nebudete používat.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map