Dažnai užduodami klausimai apie intelektualųjį DNS |

Kas yra intelektualusis DNS?


Išmanusis DNS yra paslauga, skirta apeiti internetinius apribojimus ir blokus. Tai nekeičia jūsų IP ir nešifruoja jūsų ryšio, kaip VPN, tačiau siūlo geresnį greitį žiūrint vaizdo įrašo turinį. Jis pasiekiamas beveik bet kuriame įrenginyje ir leidžia tuo pačiu metu pasiekti prieigą prie skirtingų regionų svetainių, nekeičiant jokių nustatymų.

Kaip veikia intelektualusis DNS?

Pakeisdami savo DNS nustatymus, kad jie atitiktų mūsų intelektualiuosius DNS serverius. Tokiu būdu mes galime nukreipti jūsų duomenis. Ši technologija nepakeis jūsų IP.

Ar intelektuali DNS veikia mano greitį??

Tai yra viena iš šios technologijos grožybių: ji beveik neturi įtakos jūsų greičiui.

Ar mano ryšys bus užšifruotas?

Ne, naudojant „Smart DNS“ visi duomenys siunčiami tiesiai į jūsų įrenginį ir nėra užšifruoti (nebent jūs lankotės https svetainėje).

Ar mano IP bus paslėptas / pakeistas?

Ne. Išmanusis DNS nekeičia ir neslepia jūsų IP.

Koks yra mano intelektualiosios DNS paslaugos vartotojo vardas ir slaptažodis?

„Smart DNS“ paslaugai naudojame kitą autentifikavimo metodą, todėl neturite slaptažodžio ir vartotojo vardo. Vietoj to mes naudojame unikalų intelektualųjį DNS raktą, kurį turėtumėte naudoti prisijungdami prie mūsų programinės įrangos. Šis raktas yra unikalus ir jo neturėtumėte bendrinti su niekuo. Jei nenaudojate mūsų programinės įrangos prisijungdami prie intelektualiojo DNS, turėtumėte patvirtinti savo IP iš savo sąskaitos mūsų svetainėje – tai yra antroji mūsų autentifikavimo sistema.

Kiek įrenginių galiu naudoti vienu metu su savo „Smart DNS“ paslauga?

Galite naudoti tiek daug įrenginių, kiek norite, jei jie yra tame pačiame tinkle ir turi tą patį išorinį IP.

Kas yra skaidrus HTTP tarpinis serveris ir kas yra skaidrus DNS tarpinis serveris?

Galbūt to nežinote, tačiau jūsų IPT gali „įgalioti“ visą žiniatinklio / http srautą naudodamiesi skaidriais tarpiniais serveriais..

Skaidrus HTTP tarpinis serveris
Skaidrus tarpinis serveris (taip pat žinomas kaip perėmimo tarpinis serveris / talpyklos kaupimas) populiarėja vis daugiau ir daugiau IPT. Naudodamas skaidrų HTTP tarpinį serverį, vartotojui nereikės nurodyti jokios įgaliotosios serverio informacijos savo naršyklėje ar kur kitur – visas žiniatinklio HTTP srautas visada bus priverstas eiti proxy serverį. Tai apima paketų, kurie paprastai patenka tiesiai į žiniatinklio serverius, perėmimą ir jų nukreipimą, kad jie eitų per savo tarpinius serverius, o po to į interneto serverius..

Skaidrus DNS tarpinis serveris
Kai kurie IPT dabar naudoja technologiją, pavadintą „Skaidrus DNS tarpinis serveris“. Naudodamiesi šia technologija, jie perims visas DNS paieškos užklausas (TCP / UDP prievadas 53) ir skaidriai įgalios rezultatus. Tai veiksmingai verčia jus naudoti jų DNS adresus, o jūs negalite jų pakeisti.

Kas yra dinaminis DNS (DDNS) ir kodėl turėčiau naudoti jį su savo „Smart DNS“ paslauga?

Pasakyti labai paprastai: Dinaminis DNS (DDNS) yra būdas automatiškai patvirtinti jūsų IP adresą. Tai padeda, jei IPT dažnai keičia IP. Norėdami tai panaudoti "nulaužti" Jums reikės aktyvios DDNS paslaugos ir maršrutizatoriaus.

Norėdami maršrutizatoriuje nustatyti dinaminę DNS, vykdykite šią mokymo programą:

 1. Kad galėtumėte patvirtinti savo IP adresą naudodami dinaminę DNS naudodami mūsų paslaugą, pirmiausia turėtumėte turėti savo dinaminio DNS pagrindinio kompiuterio vardą. Jei to dar neturite, turėsite užregistruoti sąskaitą dinaminio DNS teikėjo svetainėje. Suaktyvinkite pagrindinį kompiuterį prieš sukonfigūruodami jį kelvedyje.
 2. Nustatykite DDNS maršrutizatoriuje. Turėtumėte gauti instrukcijas iš savo dinaminio DNS teikėjo.
 3. Prisijunkite prie savo paskyros „CactusVPN“ svetainėje.
 4. Eikite į nustatymus -> Dinaminiai DNS nustatymai.
 5. Lauke „Pagrindinio kompiuterio vardas“ įveskite savo dinaminio DNS pagrindinio kompiuterio vardą (patikrinsime, ar jis dar nenaudojamas) ir spustelėkite "Atnaujinti" mygtuką.

Kodėl jūs paprašote manęs patvirtinti savo IP labai dažnai?

Kiekvieną kartą pakeisdami, turite patvirtinti savo IP. Tai gali atsitikti, kai pakeisite savo buvimo vietą arba jūsų IPT jums suteiks dinamišką IP.

 1. Jei naudojate intelektualiąsias DNS paslaugas kartu su „CactusVPN“ programine įranga, galite nustatyti, kad ji automatiškai patvirtintų jūsų IP. Skirtuke „Nustatymai“ skiltyje nustatykite laiko parinktį "Atnaujinkite IP kas".

 2. Galite patvirtinti savo IP adresą iš savo sąskaitos -> Nustatymai -> Patvirtinkite savo IP adresą spustelėdami "Patvirtinti IP" mygtuką.

  Arba galite patvirtinti naudodami "Patvirtinti IP" Nuoroda, kurią galite žymėti ir atidaryti kiekvieną kartą, kad patvirtintumėte savo IP adresą.

 3. Jei „Smart DNS“ paslaugą nustatėte DD-WRT maršrutizatoriuje, vadovaukitės šia instrukcija.

Ar galiu naudoti intelektualųjį DNS ir VPN vienu metu?

Negalite vienu metu naudoti nei VPN, nei intelektualiosios DNS paslaugos, nes jos prieštarauja viena kitai.

Jei esate prisijungę prie VPN ir VPN ryšys yra nustatytas su „Smart DNS“ paslauga, „Smart DNS“ paslauga veiks, tačiau neigiamas dalykas yra tas, kad patvirtintas IP adresas bus IP iš VPN serverio. Tai reiškia, kad labai tikėtina, kad kiti vartotojai turės tą patį IP, patvirtintą tuo pačiu metu, ir tai prieštaraus vartotojo nustatytam svetainės regionui. Kitaip tariant, mažai tikėtina, kad pasirinktas svetainės regionas bus įkeltas naudojant jūsų intelektualųjį DNS ryšį.

Kita vertus, jei jūsų įrenginys / tinklas yra nustatytas naudojant „Smart DNS“ ir prisijungiate prie šio įrenginio ar tinklo VPN, VPN ryšys nepaisys jūsų įrenginyje / tinkle nustatytų DNS adresų. Taip pat VPN šifravimas paveiks interneto ryšio greitį ir jūs prarasite didžiausią pranašumą naudodamiesi „Smart DNS“.

Yra tik vienas atvejis, kai praktiška naudotis abiem paslaugomis tuo pačiu metu. Tarkime, kad norite, kad visi jūsų namuose / biure esantys įrenginiai naudotų „Smart DNS“ paslaugą, tačiau taip pat reikalaujate, kad kai kurie įrenginiai būtų prijungti prie VPN. Tokiu atveju geriausia yra maršrutizatoriuje nustatyti mūsų DNS adresus ir įrenginius, kuriems reikalingas VPN ryšys, prijungti prie VPN atskirai..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map