Najlepsze prywatne wyszukiwarki do zachowania anonimowości


Wyszukiwarki to jedna z największych innowacji w świecie Internetu. Dostarczają potrzebnych informacji w ciągu kilku sekund. Są to zakodowane programy, które czynią z nich otwarte drzwi do cyberataków. Aby zachować prywatność, musisz użyć anonimowej wyszukiwarki.

Wyszukiwarki zatytułowane jako popularne w tym wieku nie są przyjazne dla Ciebie. Powodem tego jest to, że prowadzą dzienniki historii użytkownika, preferencji, metadanych i czasu. Z pewnością osoba świadoma anonimowości nie chciałaby, aby ktokolwiek posiadał ten autorytet.

Najlepsze prywatne wyszukiwarki zostały wprowadzone, aby zapewnić platformę, dzięki której użytkownik może bezpiecznie uzyskać informacje. Internauta wprowadza zapytanie przez anonimowy pasek wyszukiwania bez obawy, że zostanie wyśledzony. Te wyszukiwarki nie przechowują historii użytkowników i nie przechowują dzienników.

Dlaczego potrzebne są prywatne wyszukiwarki?

Wyszukiwarki wiedzą dużo o swoich użytkownikach, w tym o plikach cookie, historii i przewidywanych wynikach. Są to przykłady tego, ile wyszukiwarka wie o swoich użytkownikach. Znając swoje preferencje, wyszukiwarka nie jest trudna do określenia swojej osobowości i poznania swoich upodobań..

Dlaczego chcesz, aby ktoś śledził Twoje zapytania? W tej erze tajemnica ma swoją wartość. Aby zapewnić ci anonimowe środowisko, z pomocą przyjdzie prywatna wyszukiwarka. Z jego pomocą metadane, lokalizacja i preferencje nigdy nie są ujawniane w Internecie.

12 najlepszych prywatnych wyszukiwarek, które Cię nie śledzą

Te wyszukiwarki zabezpieczają dane przed wyciekiem do stron trzecich, a Ty nie jesteś pod kontrolą radia hakerów i szpiegujących dane. Wymieniliśmy najlepsze prywatne wyszukiwarki dla tych użytkowników, którzy są nieco paranoiczni co do swojej obecności w Internecie.

1. DuckDuckGo

DuckDuckGo jest latarką na świecie wśród prywatnych wyszukiwarek, które wdrażają izolację od wycieków danych lub włamań. Jest szeroko stosowany do anonimowego przeglądania. Internauta może łatwo uzyskać wyniki bez przeszkadzania reklamom. Serwery DuckDuckGo mają niesamowite funkcje, które mogą być bardziej atrakcyjne dla użytkowników Internetu.

DuckDuckGo zapewnia najwyższą prywatność w historii Internetu. Zapewnia wolne miejsce do przechowywania danych w chmurze i funkcjonalność na różnych komputerach. Umożliwia także użytkownikom zmianę „ustawień” lokalizacji, co wyłącza śledzenie połączenia internetowego.

2. BitClave

Bitclave to kolejny dodatek w kategorii anonimowych wyszukiwarek opracowany z wykorzystaniem blockchain tylko w jednym celu, który już znasz! Aby zabezpieczyć Twoją aktywność online. Jest to zdecentralizowana wyszukiwarka, która zapewnia użytkownikom możliwość wyboru informacji, które mogą przekazać reklamodawcom.

Ataki typu man-in-the-middle są niemożliwe, ponieważ komunikujesz się bezpośrednio z reklamodawcą. Krótko mówiąc, twoja anonimowość jest dla nich cenna i zapewniają przyjazny interfejs użytkownika. Bezpieczny, bezpieczny i przyjazny, Bitclave przez całą drogę!

3. StartPage

StartPage nie jest prosta jak sama nazwa, jest uważana za najlepszą prywatną wyszukiwarkę, która indeksuje anonimowe wyniki. StartPage wyświetla interfejs, który pobiera dane wejściowe i pokazuje wyniki. Jaka jest spójność wewnętrznej bazy danych, aby zapewnić bezpieczeństwo Tobie lub Twoim danym?

StartPage działa, pobierając dane wejściowe, ale nie używa Twojego prawdziwego adresu IP do zbierania danych. Zmienia adres podczas wyszukiwania, ponieważ nikt nie może podejść do użytkownika w celu przeglądania historii.

4. Wolfram | Alpha

Wolfram Alpha jest pionierem w kategorii prywatnych wyszukiwarek, które ułatwiają użytkownikowi uzyskanie autentycznych wyników. Obejmuje niektóre kategorie związane z obliczeniami, algorytmami, technikami. Pobiera odpowiednie dane wejściowe, wyszukuje wyniki z tych kategorii i sprawia, że ​​użytkownik jest zadowolony, podając autentyczne informacje.

Chociaż Wolfram Alpha powierza internautom, zapewniając bezpieczeństwo statystyk trzecim siłom, które walczą o konsekwentne wyniki. Aby uniknąć tego naruszenia, używana jest Wolfram Alpha, ponieważ blokuje nieautoryzowany dostęp.

5. Hulbee

Hulbee to anonimowa wyszukiwarka, która nie rejestrując żadnych śladów, nie przeszkadza w lokalizacji użytkownika. Jest wydajny i nie analizuje aktywności odwiedzającego. Co więcej, nawet po zachowaniu żadnych śladów, pozwala użytkownikowi usunąć swoją aktywność online.

Co więcej, nawet jeśli nie ma żadnych śladów, pozwala użytkownikowi na usunięcie ich działań internetowych. Pomaga to w utrzymaniu jakiegokolwiek śladu wyniku wyszukiwania. Tej funkcji najlepiej szukać w wyszukiwarce w porównaniu do innych. Dodatkiem do tej niesamowitości jest to, że użytkownicy mogą wybrać lokalizację preferencji dla wyszukiwań online.

6. Qwant

Qwant to prywatna wyszukiwarka premium zlokalizowana we Francji. Rozpoczęła działalność w 2013 roku, a ponieważ znajduje się na granicy Europy, przestrzega surowych przepisów RODO. Wyszukiwarka stwierdza na stronie o tym, że nie jest zainteresowana kierowaniem reklam za pomocą reklam zgodnie z ich wyszukiwaniami.

Przysięga chronić prywatność swoich użytkowników. Qwant oferuje schronienie przed jurysdykcją pięciu i dziewięciu przymierzy oka i jest to konieczne. Nie narażaj swojej prywatności na masową inwigilację. Dlatego jeśli masz zamiar rozpocząć prywatne wyszukiwanie online od wścibskich oczu, zainstaluj Qwant i ciesz się!

7. Wyszukaj Szyfruj

Podobnie jak większość opisanych anonimowych wyszukiwarek, Search Encrypt nie śledzi zapytań użytkownika. Ta wyszukiwarka wykorzystuje szyfrowanie SSL i spełnia najwyższe kryteria kwalifikacyjne ze względów bezpieczeństwa.

Po zakończeniu sesji poprzednie sesje są automatycznie usuwane, dlatego nie pozostawiają żadnych śladów. Nawet twoje urządzenie nie może przechwytywać twoich wyszukiwań. Unikalna funkcja Search Encrypt, która czyni ją najlepszą wyszukiwarką, zapewnia bezpieczną platformę.

Zachowuje prywatność jako najważniejsze zadanie i nie tworzy Twojego profilu. Ta funkcja jest obowiązkowa w erze cyfrowej, ponieważ wyszukiwarka rzadko tworzy profil, w którym umieszczane są informacje. Aby zachować całkowitą anonimowość podczas wyszukiwania online, istnieje Search Encrypt.

8. Oscobo

Oscobo zostało opracowane wyłącznie w celu ochrony anonimowości użytkownika podczas wyszukiwania. Oscobo ma prawo być najlepszą prywatną wyszukiwarką ze względu na swoją zdolność do nie śledzenia informacji użytkownika, w przeciwieństwie do popularnych wyszukiwarek. Jak wspomniano wcześniej, nie śledzi i nie przechowuje dzienników informacji.

Innym dobrym zastosowaniem dla osób poszukujących prywatności jest to, że Oscobo nie zezwala stronom trzecim na przejęcie kontroli lub niewłaściwe wykorzystanie danych klienta. Ta wyszukiwarka całkowicie szyfruje wyszukiwane hasła i nikt nie może ich przechwycić. Żadnych firm zewnętrznych, żadnych trackerów, na co czekasz?

9. Yippy

Ta najlepsza anonimowa wyszukiwarka utrzymuje prywatność użytkownika na pierwszym miejscu. Jedną ze specjalności wyszukiwarki Yippy jest odrzucanie wyników uznanych za nieodpowiednie. W Yippy możesz modyfikować zawartość zgodnie z własnymi życzeniami pod nazwą wiadomości, trendów itp.

Yippy przydaje się, gdy chcesz uniknąć usługodawcy internetowego i monitoringu rządowego. Dlatego jeśli szukasz rekordów, które nie są pobierane przez zwykłe wyszukiwarki, wypróbuj Yippy. Aby wyszukiwać treści o ograniczonym dostępie w sieci WWW, Yippy jest dla Ciebie!

10. Gigablast

Gigablast zajmuje ponad miliardy stron internetowych i zapewnia natychmiastowe informacje. Nie śledzi twojej obecności w Internecie i jest uznawany za najlepszą prywatną wyszukiwarkę wśród dużych graczy.

Ta wyszukiwarka zapewnia dodatkowe funkcje i możliwości dostosowania. Pomagają użytkownikowi w wyszukiwaniu fraz, różnicując rozszerzenia plików i wyniki w różnych językach. Gigablast zapewnia całkowicie anonimowe wyszukiwanie od reklamodawców i osób wysyłających spam.

11. Odłącz wyszukiwanie

Odłącz to prywatna wyszukiwarka, która pomaga oddzielić się od stron internetowych lub interfejsów, które mają prawo do śledzenia twoich śladów. Zasadniczo śledzi strony poszukujące informacji, które mogą być szkodliwe dla tych, którzy boją się udostępniać swoje dane osobowe.

Rozłącz najpierw bierze zapytanie i wyświetla wyniki, które chcesz, i jednocześnie wyświetla komunikaty boczne. Wyświetlany jest opis tych stron internetowych, które mają na celu przechowywanie twoich zapisów, aw konkretnym przypadku oddziela cię od tych stron, które mają ryzyko przechowywania zapisów.

12. MetaGer

MetaGer umożliwia wyszukiwanie prywatne bez rejestrowania zapytań. Nie pozostały żadne ślady, a także łączy się z serwerem proxy, dzięki czemu możesz otwierać linki prywatnie. Ta anonimowa wyszukiwarka pomaga ukryć adres IP przed witrynami, na których się logujesz. Żadne słowa kluczowe nie są śledzone.

Reklamodawcy i podmioty zewnętrzne nie zawracają sobie głowy Twoją obecnością w Internecie. Reklamy nie zakłócają korzystania z Internetu i są chronione przed cyberatakami. Jest tylko jedna wada: domyślnym językiem jest niemiecki.

Ostatnie słowa

Potrzebujemy najlepszych prywatnych wyszukiwarek w epoce, w której oddychamy. Prawie każda popularna wyszukiwarka śledzi Twoją obecność w Internecie i nie chcesz tego. Reklamodawcy, spamerzy, pośród wszystkich cyberataków przeprowadzanych w Internecie, powinieneś się ich pozbyć.

Unikalne funkcje anonimowych wyszukiwarek zostały otwarte dla Ciebie. Przetestuj każdą wyszukiwarkę, a nie będziesz mieć wątpliwości, że Twoja aktywność online może zostać zakłócona. Twoje zapytania online nie będą śledzone ani przechowywane w ten sposób, co na nowo definiuje prywatne wyszukiwanie. Miłego prywatnego wyszukiwania wszystkich!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map