Labākais popkorna laiks VPN 2019 – vai tas ir drošs?

Popkorna laiks ir programmatūra, kas veltīta video satura straumēšanai tiešsaistē bez maksas. Tam ir vairāku platformu atbalsts, kas ietver Mac, Android, iOS un Windows. Ne tikai tas, ka tā tika uzskatīta par alternatīvu apmaksātiem straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Amazon Prime, HBO Now un Netflix.


Popkorna laikā tiek izmantots mehānisms, kas pazīstams kā (vienādranga) P2P. Vienkārši sakot, popkorna laikā pieejamā satura lielākā daļa ir aizsargāta ar autortiesību materiāliem. Tātad, ja straumējat šo saturu bez autortiesību īpašnieku atļaujas, jūs pārkāpjat likumu.

Tomēr, ja nevēlaties nokļūt nepatikšanās, jums tas būs jādara izmantojiet Popcorn Time VPN jo tas slēpj esošo tīklu. Arī VPN pārsūta jūsu datus caur piešķirtajiem serveriem, neizpludinot tos ISP vai hakeriem. VPN neveic lietotāju darbību žurnālus.

Kāpēc izmantot popkorna laika VPN?

Popcorn Time ir lietotājam draudzīgs interfeiss, lai pārvietotos, izmantojot to bez VPN, tas vienkārši nozīmē, ka jūs sevi nodarāt. Pat ja jūs izmantojat pakalpojumu valstī, kurā nav stingri likumi par autortiesībām vai straumēm, jūs joprojām varat nonākt nepatikšanās ar nesankcionēta satura apskatīšanu.

2015. gadā ražotāji iesniedza prasību tiesā pret 11 Popcorn Time lietotājiem, kas dzīvo Oregonā. IP adreses, datums un laiks, kad lietotāji piekļūst filmai, arī tika uzrādīti tiesas prāvā pret viņiem. Šie lietotāji tika iesūdzēti tiesā par filmas faila lejupielādi, un no viņiem tiek prasīti 150 000 USD zaudējumi un juridiskās nodevas.

Šī nav vienīgā reize, popkorna laika lietotāji ir saskārušies ar bargiem sodiem par ar autortiesībām aizsargāta satura apskatīšanu. Tādā pašā veidā tas pats advokātu birojs iesūdzēja Comcast lietotājus par 2015. gada filmas “Survivor” straumēšanu. Viņiem tika iekasēti USD 750 par izdarīto noziegumu, kaut arī tas nav tik liels naudas sods.

Jūs nevēlētos izmantot savus ietaupījumus tikai tāpēc, lai samaksātu soda naudu par ar autortiesībām aizsargāta satura straumēšanu. Tāpēc noderēs popkorna laika VPN.

Kā izvēlēties labāko VPN popkorna laikam?

Izvēlēties labāko VPN popkorna laikam nav tik grūti, kā jūs domājāt. Runājot par drošības ievainojamību, VPN veic dažādus uzdevumus.

Tomēr, izvēloties VPN, popkorna laikam ir svarīgas šīs funkcijas:

 • Augsta drošības un trafika šifrēšana.
 • Ātrs straumēšanas un lejupielādes ātrums.
 • VPN pieļauj P2P trafiku, kas nepieciešams straumēšanai.

Ir daudz bezmaksas VPN popkorna laikam, kas apgalvo, ka piedāvā neierobežotu joslas platumu ar dedzinošu ātru ātrumu. Es iesaku jums ievērot attālumu no viņiem. Tā kā viņi upurē šifrēšanu, un viņiem ir dažas pārdomātas politikas attiecībā uz žurnāliem.

Labākie popkorna laika VPN, lai straumētu Torrent

Labākais VPN Popkorna laikam palīdz daudzos uzdevumos, kad nepieciešams nodrošināt jūsu privātumu. VPN funkcija ir slēpt patieso identitāti, kas citiem vārdiem sakot ir lietotāja “IP adrese”. Hakeri izmanto IP adresi kā galveno avotu, lai ievadītu personas sistēmas.

1. ExpressVPN

Vai meklējat VPN, kas palīdzētu nodrošināt jūsu privātumu? Vai arī vienkārši straumējiet saturu, neradot nepatikšanas? ExpressVPN ir labākais popkorna laika VPN, kas ļauj to visu izdarīt viegli. Tas ir ērti lietojams interfeiss, un plašās funkcijas to vērtē kā galveno VPN pakalpojumu sniedzēju.

Jautājat, kādas lietas padara VPN popkorna laikam populāru tirgū? Par to nav jāuztraucas, dažas svarīgas ExpressVPN funkcijas ir iegūtas un minētas zemāk.

 • Interneta nogalināšanas slēdzis.
 • Dedzinošs ātrs ātrums.
 • Stingra politika bez reģistrēšanās.
 • Militāras pakāpes šifrēšana.
 • Savietojams ar popkorna laiku un aizraujošs.

Daudzas platformas ExpressVPN uzskata par vadošo popkornu laika VPN, un tas noteikti ir vērts tikt kronēts par numur viens..

2. Privāta piekļuve internetam

Privātā piekļuve internetam ir popkorna laika populārākais VPN vienkārši tāpēc, ka tas ir viens no lētākajiem VPN pašlaik tirgū. Lietotājam tas piedāvā tādu pašu funkciju klāstu, kādu piedāvā dārgs VPN.

 • Tas piedāvā anonimitāti bez reģistrēšanas politikas.
 • Netika konstatētas DNS vai Web-RTC noplūdes.
 • Lietotāji var izmantot tā augsto lejupielādes ātrumu.
 • Augstākā līmeņa šifrēšana ar daudzpusīgu papildinājumu daudzumu.

Pārbaudot VPN pakalpojumu sniedzēju serverus, jūs redzēsit atšķirību salīdzinājumā ar PIA, jo tas ļauj straumēt video saturu bez jebkādām problēmām. Otrkārt, PIA VPN ietaupīs jūsu laiku un dažus dolārus šeit un tur.

3. PureVPN

PureVPN ir izveidots Honkongas jurisdikcijā un darbojas kā labākais popkorna laika VPN. Tas ir aprīkots ar funkciju arsenālu, visas šīs funkcijas papildina viena otru un veicina privātuma un drošības aizturēšanu.

 • Spēcīga šifrēšana tiem, kas uztraucas.
 • Viegli lietojamas darbvirsmas un mobilās lietojumprogrammas.
 • Ātri servera ātrumi.
 • Lietotāji var izmantot P2P pakalpojumus.

Šis popkorna laika VPN neizplēš caurumu jūsu makā. Tas lietotājiem sniedz elastīgus plānus izmantot VPN pakalpojumu, lai aizsargātu viņu interneta privātumu.

Kā izmantot popkorna laiku bez VPN?

Popkorna laiks ir vēl viena BitTorrent klienta forma, bet tā vietā tiek koncentrēts uz satura straumēšanu. Tātad tas darbojas tāpat kā jebkurš cits torrent klients un ir izmantojams bez VPN. Ja esat riska uzņemējs un varat dzīvot ar to, ka, pieķeroties, jūs, iespējams, zaudēsit katru santīmu.

Lai izmantotu Popkorna laiku bez VPN, varat veikt šīs darbības.

 • Ja neesat atjauninājis savu ierīci ar jaunākajiem ielāpiem. Tagad ir pienācis laiks to darīt. Daži no ielāpiem ir vērsti uz ierīču drošību.
 • Jums ir jābūt īpaši uzmanīgam attiecībā uz darbībām, kuras veicat tiešsaistē.
 • Neklikšķiniet uz reklāmām neatkarīgi no tā, cik labi tās parādās. Ja vien nevēlaties kļūt par tiešsaistes datu uzbrukuma upuri.

Šie padomi tiešām nav svarīgi, jo jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs joprojām var izsekot jūsu darbībām. Ja runa ir par prasības iesniegšanu, interneta pakalpojumu sniedzēji netraucēs un, iespējams, izsekos šīm darbībām pie jums, un dažos gadījumos jums būs jāmaksā soda nauda vai pat jāiet cietumā..

Vai popkorna laika VPN ir drošs?

Izvēloties VPN popkorna laikam, kad autortiesību īpašnieki ir mēģinājuši sodīt tik daudz cilvēku, kuri izdara autortiesību pārkāpumus, ir nepieciešams, ja nevēlaties, lai galu galā sabojātos vai bez mājas. Naudas sods var būt no USD 100 līdz pēriens USD 150 000, un visi jūsu dzīves ietaupījumi aizies līdz kanalizācijai kā nekas.

Ja vēlaties abonēt VPN, lai straumētu Popkorna laikā. Pirmkārt, iepazīstieties ar visām viņu politikām un pārliecinieties, ka viņi nepieraksta nekādu informāciju, lai nodrošinātu pilnīgu privātumu un drošību. Tā ir vissvarīgākā daļa, kad esat gatavs abonēt VPN.

Papildus tam ir arī funkcijas, kas padara VPN drošu popkorna laikam. Daži no tiem šeit ir minēti.

 • Avārijas poga
 • IPv6 aizsardzība pret noplūdēm
 • DNS aizsardzība

Visi iepriekš minētie VPN satur visas šīs funkcijas un citas atšķirīgās funkcijas, kā arī kalpo privātuma nodrošināšanas mērķim. Izmantojot šos VPN, straumējot saturu caur Popkorna laiku, jums nav jāuztraucas par kaut ko.

Kā iestatīt VPN Popkorna laikā

Instalēt VPN, lai sāktu straumēšanu vietnē Popcorn Time, ir taisnīgi. Izpētiet VPN uzticamību un tikai tad turpiniet šo uzdevumu. Īpaši jāatzīmē, ka lietotāja interfeiss dažādiem VPN atšķiras.

 • Abonējiet augšējā saraksta “Popcorn Time VPN”.
 • Lejupielādējiet un instalējiet saderīgo VPN klientu.
 • Ievadiet savu pieteikšanās informāciju, kas sastāv no “Email ID” un “Passcode”..
 • Nepārtrauktam savienojumam atlasiet ierosināto “VPN serveri”.
 • Lai sāktu procesu, nospiediet pogu Pievienoties.

Pēc tam skatieties katru TV šovu un filmu vislabākajā kvalitātē pēc jūsu izvēles. Paturiet prātā, ka ir jāinstalē jaunākā Popcorn Time versija.

Popkorna laiks Android ierīcēm

Personai nav nepieciešams straumēt saturu tikai datorā. Popkorna laika lietotājs var straumēt tieši savā Android ierīcē. Tā kā tālruņos ir daudz personiskas informācijas un attēlu, kas var gandrīz identificēt personu, ja tā nonāk nepareizajās rokās.

Jūsu Android ierīces VPN ir nepieciešams privātuma un drošības nolūkos. Kad esat instalējis Popcorn Time VPN operētājsistēmā Android, jūsu klātbūtne internetā ir droša, un jums nav jāuztraucas par autortiesību īpašnieku pieķeršanos.

Popkorna laiks Mac

Lielākā daļa Popcorn Time satura ir aizsargāta ar autortiesībām, kas nozīmē, ka no jums tiks iekasēta soda nauda, ​​ja esat pieķerts, izmantojot šo pakalpojumu. Šeit tiek parādīts process Popcorn Time VPN for Mac, tas maina jūsu datu paketes šifrētā formā un kontrolē jūsu konfidencialitāti internetā.

Ir daudz ziņojumu par to, ka Popkorna laika lietotājiem tiek uzlikti sodi par filmas straumēšanu. Ja nevēlaties nonākt kā viens no viņiem, izmantojiet VPN Popkorna laikam, un tas atrisinās visas bažas, kas jums radušās saistībā ar interneta drošību, ar tās plašajām funkcijām.

Popkorna laiks iPad un iPhone

Daudziem jauniešiem patīk pavadīt nedēļas nogali filmu / TV šovu straumēšanā. Popkorna laika serveris nodrošina vajadzību, ļaujot lietotājiem skatīties filmas vai TV pārraides, neiekasējot ne centa. Ja jums ir iPhone vai iPad, varat izmantot pakalpojumu tāpat kā jebkuru citu BitTorrent klientu.

Straumējot ar autortiesībām aizsargātu materiālu bez atļaujas, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās. Popcorn Time VPN izmantošana iPad vai iPhone ir prasība, jo tā nodrošina jūsu privātumu un izvairās no joslas platuma ierobežojuma, lai saglabātu ātrumu.

Kā noņemt popkorna laika VPN brīdinājumu?

Izmantojot Popcorn Time bez VPN, jūs sagaida brīdinājums, kurā teikts, ka jūs izmantojat Popcorn Time bez VPN. Nekādā veidā nevar noņemt šo brīdinājumu, jo tas ir jūsu drošības dēļ.

Jūs varat izvēlēties ignorēt brīdinājumu un turpināt skatīties, taču jums jāpaliek savas vietas malā, jo jūs neesat īsti aizsargāts un esat pakļauts.

Iebūvēts popkorna laika VPN

Pro-Padoms: Meklējat iebūvēto Popkorna laika VPN, pārtrauciet meklēt! Galvenais iemesls pateikt šādu lietu ir tas, ka viņi neuztver nopietni savus noteikumus un nosacījumus.

Turklāt šādi iebūvētie VPN nesniedz svarīgākos pakalpojumus, ko viņi sola. Tie ir daudz dārgāki, salīdzinot ar labākajiem VPN tirgū.

 • Cenu noteikšana sākas ar 69 USD mēnesī 12 mēnešus, kas šajā diapazonā nav pieejami.
 • Jūs neesat pārliecināts par viņu reģistrēšanas politikām, nedz par drošības protokoliem, nedz arī par piedāvātajiem šifrēšanas līmeņiem.
 • Neapdalīts tīkla ātrums.

Šī nepilnība liek klientam satraukties. Esiet prom no VPN, kas apgalvo, ka ir iebūvēti popkorna laikam. Turklāt Popcorn Time nevienu motīvu dēļ nenosauc iebūvētu VPN.

Bezmaksas VPN popkorna laikam

Labākais popkorna laika VPN patērētājiem nodrošina neierobežotu joslas platumu un optimizētus serverus ar ātru ātrumu. Turklāt tas nodrošina jūsu informācijas drošību internetā un neieraksta žurnālus. Turklāt tas piedāvā vismodernāko klientu atbalstu ar vairāku ierīču konfigurāciju.

Tā kā bezmaksas VPN Popkorna laikam ir ierobežots joslas platums un neuzticami drošības līdzekļi, tāpēc no tā vajadzētu izvairīties par katru cenu. Maksājot nelielu maksu, varat baudīt straumēšanas video saturu, neraizējoties par VPN.

Popkorna laika alternatīvas

Sākotnējo Popkorna laiku pameta tā izstrādātāji, kas dzemdēja Popkorna laika klonus. Šie kloni tika izstrādāti, izmantojot oriģinālās Popcorn Time programmatūras atvērtā koda kodu, un šobrīd tie kalpo kā alternatīva Popcorn Time.

Popkorna laikam ir bezmaksas un maksas alternatīvas. Bezmaksas alternatīvas ir tie kloni, kas video straumēšanas saturu nodrošināja bez maksas. Pie apmaksātām alternatīvām pieder straumēšanas pakalpojumi, kuriem ir faktiskas tiesības straumēt saturu, bet tie maksā dažus dolārus mēnesī.

Divus galvenos Popkorna laika klonus ir pārbaudījusi mūsu komanda, un viņi strādā lieliski. Tomēr video straumēšanas laikā joprojām ieteicams izmantot VPC Popcorn Time VPN, jo tas slēpj jūsu reālo identitāti, kas noplūst uzraudzības iestādēm..

 • Popkorna laiks.sh
 • Popkorna laiks.to

Ja nauda nav jūsu rūpes, varat izvēlēties Premium popkorna laika alternatīvas. Jums nav jāuztraucas par vīrusu nokļūšanu ierīcē, jo šīs alternatīvas ir ļoti cienījamas un jau vairākus gadus nodrošina straumēšanas pakalpojumus.

Dažas no galvenajām popkorna laika alternatīvajām iespējām, kuras ir pazīstamas ar straumēšanu.

 • Netflix
 • Hulu
 • Amazon Prime
 • HBO Tagad

Iepriekš minētos premium straumēšanas pakalpojumus varat izmantot bez VPN, un nekas nenotiks. Tomēr daļu satura viņi ģeogrāfiski bloķē, un dažos gadījumos tie nedod tiesības straumēt noteiktus nosaukumus, tas nozīmē, ja viņiem nepieder tiesības uz jūsu iecienīto filmu, jūs nevarat to straumēt viņu platforma.

Secinājums

Pat ja Popkorna laiks ir labāka alternatīva maksas straumēšanas pakalpojumiem. Tomēr tajā pieejamo saturu, iespējams, aizsargā autortiesību iestādes. Mēs neiesakām izmantot VPN, lai pārkāptu autortiesību materiālus.

VPN kalpo kā līdzeklis, lai uzlabotu jūsu tiešsaistes drošību un aizsargātu jūs pret trešajām personām, kuras vēlas uzraudzīt jūsu darbības un dalīties ar tām trešās puses.

Popkorna laikā jūs riskējat ar savu privātumu. Tātad, izmantojiet Popcorn Time VPN. Tas nav paredzēts tikai tiem, kas vēlas straumēt filmas, neiekļūstot nepatikšanās. Tas ir paredzēts ikvienam, kurš vēlas justies droši, straumējot Popcorn Time, izmantojot VPN, ar neierobežotu piekļuvi saturam tiešsaistē.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me