5 geriausi slaptažodžių tvarkytojai 2018 m


Beveik kasdieniai vartotojai, norėdami prisijungti prie skirtingų platformų, turi susidurti su neįtikėtinu slaptažodžių skaičiumi. Kad slaptažodį atsimintų, dauguma žmonių naudoja panašius slaptažodžius ar lengvas frazes, kuriuos jie gali įsiminti. Abu šie veiksmai nėra tinkami jų sąskaitos saugumui.

Norėdami padidinti kredencialų saugumą, svarbu naudoti geriausius slaptažodžių tvarkytojus, kurie saugo informaciją. Tai sukuria saugų slaptažodį vienam ir tai sumažina tikimybę įsilaužti. Slaptažodžių tvarkytojai veikia kaip skaitmeniniai „vartininko“ funkcija iš jūsų naršyklės ir užpildo prisijungimo duomenis kiekvienoje jūsų lankomoje svetainėje.

Tai, ką jūs turite padaryti su geriausiu slaptažodžių tvarkytuvu, yra tik išlaikyti labai saugų valdytojo pagrindinį slaptažodį, o pastarąjį turi atlikti pats slaptažodžių tvarkytojas. Pirmiausia papasakokime, kodėl slaptažodžio tvarkyklė yra tokia svarbi.

Kodėl reikėtų naudoti „Password Manager“?

Yra tikimybė, kad galite įsilaužti, jei savo sąskaitoms nenaudosite tvirto ir unikalaus slaptažodžio. Slaptažodis turi būti sudarytas iš viršutinės ir apatinės raidžių, simbolių ir skaičių, kurie jį visiškai apsaugo. Tie, kurie nesilaiko panašių gairių, tai yra kvietimas kibernetiniams nusikaltėliams nulaužti savo sąskaitas.

Remiantis tyrimais, 55% vartotojų naudoja panašų slaptažodį savo socialinėse ir banko sąskaitose. Jei kuri nors sąskaita bus nulaužta, ji atskleis informaciją apie kitas paskyras.

Tačiau jei kiekvienoje paskyroje naudojate skirtingus slaptažodžius, vis tiek yra tikimybė, kad jie gali būti ne tokie stiprūs, kaip turėtų būti. Kitas dalykas, kad vartotojai laiku nekeičia savo slaptažodžio. Dėl šių priežasčių atsiranda geriausias slaptažodžių tvarkyklės principas, kuris apsaugo jūsų informaciją nuo įsilaužėlių ir duomenų sraigtuotojų.

Dalykai, kuriuos reikia apsvarstyti norint slaptažodžio tvarkyklę?

Rinkdamiesi slaptažodžių tvarkytuvę ieškokite įvairių saugos funkcijų, ypač šifravimo, automatinio užpildymo ir dviejų veiksnių autentifikavimo.

Prisijungimo kredencialų šifravimas, diegimas įvairiuose įrenginiuose vienai paskyrai ir jame galima laikyti daugybę slaptažodžių. Patikimas slaptažodžio tvarkytojas kiekvieną kartą sugeneruoja naują ir tvirtą slaptažodį, taip pat laiku atnaujina programinę įrangą.

Automatinio užpildymo funkcija saugo jūsų kreditinės kortelės numerį ir kitą dažnai naudojamą informaciją. Tai padeda greitai ir lengvai užpildyti internetines formas..

Geriausi slaptažodžių tvarkytojai

„LastPass“

Piratai negalėjo iššifruoti jokio slaptažodžio ir net „LastPass“ darbuotojai negali iššifruoti informacijos. Vis dėlto galėjo būti, kad buvo atskleistos pagrindinio slaptažodžio užuominos. Nors nė vienas iš duomenų nebuvo pavogtas, „LastPass“ visiems vartotojams išsiunčia pranešimą, kad būtų atnaujintas pagrindinis slaptažodis.

paskutinis leidimas

„LastPass“ užpildo formas ir kreditinės kortelės duomenis, sukuria tvirtą slaptažodį ir turi didelę duomenų sinchronizaciją. Čia saugomi vartotojo vardai ir slaptažodžiai kartu su kitais duomenimis, kuriuos sukonfigūravote atsiminti. Tai yra geriausias slaptažodžių tvarkytojas, nes jis nuolat tikrina jūsų privatumo internete pažangą ir nurodo sritis, kurias reikia tobulinti.

Daugiafaktorė autentifikacija: Norėdami įsitikinti, kad jūsų „LastPass“ sąskaita yra saugi, naudokite 2FA. Yra du būdai tai padaryti. Pirmasis būdas siunčia jums kodą, kuriuo galite prisijungti prie savo „LastPass“ paskyros. Antrasis būdas atsisiunčia programą, kuri sugeneruoja šešių skaitmenų kodą. Galite pakeisti kas 30 sekundžių, kad skaičiai niekada nebūtų panašūs. Dėl šių dviejų būdų įsilaužėliai gali lengvai pasiekti jūsų „LastPass“ paskyrą.

Slaptažodžio generatorius: Kitas „LastPass“ bruožas yra generatoriaus įrankis, sukuriantis sudėtingiausius ilgus slaptažodžius, kurių neįmanoma nulaužti. Be to, galite pasirinkti ženklų ilgį ir tipus, kad jis būtų ištariamas. Tada išsaugokite naują slaptažodį saugykloje nepalikdami dabartinio žurnalo I puslapio, kuriame esate.

IE bet kur: „LastPass“ plėtinys įdiegiamas prisijungus prie „LastPass“ saugyklos iš bet kurios naršyklės. Tai gali sukelti problemų, jei jums neleidžiama diegti plėtinių kokiame nors kompiuteryje be leidimo. Taigi „LastPass“ savo premium vartotojams siūlo atsisiųsti „IE Anywhere“ ir išsaugoti jį nykščio diske.

Kai jis naudojamas, jis suteikia visišką prieigą prie programos funkcijos, nesiremdamas naršyklės plėtiniu. Tai yra geriausias slaptažodžių tvarkytuvas, leidžiantis jį naudoti ne firminėse naršyklėse, kurių plėtinių nėra. Žinoma, naudoti viešą kompiuterį yra bloga idėja, tačiau jūs nustebtumėte sužinoję, kad „IE Anywhere“ nepalieka jokių pėdsakų failų sistemoje ar registre.

Dashlane

Dašelis įrodo, kad yra geriausias slaptažodžių tvarkytojas dėl daugybės funkcijų. Tai lengva naudoti, turi slaptažodžių dalijimosi galimybes. Be to, jis vienu mygtuko paspaudimu gali pakeisti visus arba pasirinktus slaptažodžių skaičius, slaptažodžio tvirtumo ataskaitą ir nustato skubios pagalbos kontaktą jūsų paskyroje..

brūkšnys

Skaitmeninė piniginė: Tai leidžia saugoti mokėjimus internetu „Dashlane“ internetinėje piniginėje. Dėl automatinio formos užpildymo pirkimas internetu tampa lengvas ir greitas. Be to, tai išlaisvina jus nuo rūpesčių saugoti mokėjimo tipus svetainėse, jei svetainė nulaužta.

Saugumas: Saugumas yra pirmasis „Dashlane“ prioritetas. Jis naudoja AES-256 šifravimą, kuris iki šiol yra stipriausias šifravimas pasaulyje. Užšifruoti jūsų duomenys gali būti saugomi vietoje mūsų įrenginyje arba sinchronizuojami su visais jūsų prietaisais.

Norėdami daugiau apsaugoti, galite įgalinti dviejų veiksnių autentifikavimą. Norėdami pasiekti išsaugotus slaptažodžius, turite naudoti pagrindinį slaptažodį, kuris niekur nėra laikomas.

Slaptažodžio keitiklis: „Dashlane“ dabar siūlo slaptažodį keičiančią funkciją, kuri juos nustato atstumu nuo varžybų. Ši naujausia funkcija leidžia atnaujinti visus slaptažodžius kartu, o tai taupo laiką, o slaptažodžiai tampa saugesni.

RoboForm

„RoboForm“ yra internetinė slaptažodžių tvarkyklė, siūlanti savo vartotojams prisijungti iš bet kurio interneto įgalinto įrenginio ir pasiekti jų slaptažodžius. Tai ilgą laiką buvo laikoma pramonės lydere. „RoboForm“ yra lengvai naudojama programinė įranga, leidžianti prisijungti, išsaugoti slaptažodžius ir nuskaityti išsaugotus slaptažodžius.

roboformas

Automatinio išsaugojimo funkcijos: Jis gali automatiškai išsaugoti asmeninę informaciją, tokią kaip adresai, vardai, gimtadienis ir slaptažodžiai.

Kelių veiksnių autentifikavimo parinktis: Ši „RoboForm“ funkcija leidžia vartotojams įsitikinti, kad prieigą prie paskyros gali pasiekti tik registruoti įrenginiai. Tai apima trijų rūšių veiksnius, susijusius su aparatinės ar programinės įrangos prieigos raktu, slaptažodžiu ar saugos klausimu ir pirštų atspaudų ar tinklainės nuskaitymu. Norint įjungti šią funkciją, reikės bent dviejų faktorių, kad galėtumėte prisijungti prie „RoboForm“ paskyros.

Saugumas: Nėra abejonės, kad internetinė „RoboForm“ funkcija yra gana patogi, tačiau ji gali leisti įsilaužėliams ir kitiems pašaliniams asmenims be vargo naudotis slaptažodžių tvarkytuve. „RoboForm“ vartotojams debesys ir internetinė saugykla yra tik galimybė, todėl jie gali pasirinkti, ar saugoti informaciją tik asmeniniame kompiuteryje, kad padidintų saugumą..

„KeePass“

Tai yra atvirojo kodo platforma ir visiškai nemokama. Siūlomas galinis šifravimas, kuris naudoja stiprų AES-256 šifrą su „Sha-256“ maišos autentifikavimu. „KeePass“ saugo slaptažodžius nešiojamajame kompiuteryje, mobiliajame įrenginyje ar darbalaukyje.

Keepassas

„KeePass“ yra stipri ir lengvai pritaikoma slaptažodžių tvarkyklė, kuri gali veikti įvairiose šiuolaikinėse stalinių ir mobiliųjų platformose. Vis dėlto tai yra gana techninė priežastis, dėl kurios netechnikos vartotojai gali jaustis įbauginti. Galima pridėti naršyklės integraciją.

Slaptažodžio generatorius: KeePass automatiškai užpildomas kiekvieną kartą, kai įvedate naują slaptažodį naudodamiesi slaptažodžių generatoriumi. Tai taip pat leidžia sukonfigūruoti daugybę parametrų, kad būtų galima koreguoti slaptažodžių generatorių.

Slaptažodžio generatorius taip pat leidžia jums generuoti slaptažodžius pagal pareikalavimą. „KeePass“ slaptažodžių generatoriaus funkcija sulaužo ketvirtąją skyrybos kategoriją ir leidžia įtraukti tarpo simbolį, taip pat aukšto ANSI simbolio simbolius, tokius kaip ü ir Ñ.

Automatinis tipas ir programos slaptažodis: „KeePass“ automatiškai nefiksuoja kredencialų, kai prisijungiate, kad apsaugotumėte svetaines, tačiau jis tai daro pusiau automatiniu būdu. Pusiau automatiškai užpildo kredencialus naudodamas funkciją, vadinamą automatiniu veidu. Norėdami užpildyti išsaugotus kredencialus, ši funkcija pažodžiui imituoja rašymą klaviatūroje.

Duomenų bazės sinchronizavimas: Kaip jau minėjome, „KeePass“ valdo savo duomenų bazę vietinėje saugykloje, o ne debesyje. Kai duomenys saugomi vietoje, tai sumažina duomenų pažeidimo galimybę.

1Pardas

5 geriausių slaptažodžių tvarkytojų sąrašas baigiasi „1Password“. Tai gali sugeneruoti jums griežtesnį slaptažodį. Jis gali saugoti asmeninę informaciją, išskyrus slaptažodžius. Dviejų žingsnių patvirtinimas taip pat įjungtas šioje slaptažodžių tvarkyklėje.

30 dienų pinigų grąžinimo garantija | Galima naudoti „Windows“, „Android“, „Mac“ ir „iOS“ |

1 slaptažodis

Saugus slaptažodžio bendrinimas: Tai yra geriausias slaptažodžių tvarkytojas, jei dalijatės slaptažodžiais su šeimos nariais, draugais ir bendradarbiais. Saugus slaptažodžių dalijimasis kelia didelį rūpestį. Saugoti visus savo slaptažodžius, kad būtų galima kopijuoti prisijungimo duomenis el. Laiške ar MP, nėra prasmės. „1Password“ leis saugiai dalintis slaptažodžiais su kitais „1Password“ vartotojais.

Sargybos bokštas: „1Password“ turi šią nuostabią funkciją, vadinamą „Stebėjimo bokštas“, kuri tikrina, ar jūsų užpakalinėje nėra pažeidžiamumų, ir praneša jums, kai reikia pakeisti slaptažodį. Jei ji aptinka bet kurią svetainę kaip pažeidžiamą, ji nedelsdama praneš apie tai jums, kad galėtumėte atnaujinti slaptažodį.

Išvada

Internetiniam saugumui ir privatumui slaptažodžiai yra svarbiausias dalykas, kurį reikia saugoti iškart, ir slaptažodžių tvarkytojai. Svarbu pasirinkti geriausią slaptažodžių tvarkytuvę, nes slaptažodžių tvarkyklė apsaugos visus svarbius jūsų duomenis. Kiekvienas slaptažodžio tvarkytojas teikia skirtingą patirtį.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map