5 labākie paroļu pārvaldnieki 2018


Gandrīz ikdienas lietotājiem nākas saskarties ar neticamo paroļu skaitu, lai pieteiktos dažādās platformās. Lai atcerētos paroli, vairums cilvēku izmanto līdzīgas paroles vai vieglas frāzes, kuras viņi to var iegaumēt. Abas šīs darbības nav par labu viņu konta drošībai.

Lai uzlabotu akreditācijas datu drošību, ir svarīgi izmantot labākos paroļu pārvaldniekus, kas nodrošina informācijas aizsardzību. Tas ģenerē drošu paroli vienam, un tas samazina iespējas uzlauzties. Paroļu pārvaldnieki darbojas kā digitālā vārtu pārraudzītāja funkcija no jūsu pārlūkprogrammas un aizpilda pieteikšanās datus katrā apmeklētajā vietnē.

Tas, kas jums jādara ar labāko paroļu pārvaldnieku, ir tikai tas, lai pārvaldītāja galvenā parole būtu ļoti droša, un to veiks pats paroļu pārvaldnieks. Vispirms pateiksim, kāpēc paroļu pārvaldnieks ir tik būtisks.

Kāpēc vajadzētu izmantot paroli pārvaldnieku?

Pastāv iespējas tikt uzlauztam, ja savos kontos neizmantojat spēcīgu un unikālu paroli. Parolei jāsastāv no augšējā un apakšējā sajaukuma burtiem, simboliem un cipariem, kas padara to pilnīgi drošu. Tiem, kuri neievēro līdzīgas vadlīnijas, tas ir aicinājums kibernoziedzniekiem uzlaupīt viņu kontus.

Saskaņā ar pētījumu 55% lietotāju izmanto līdzīgu paroli savos sociālajos un bankas kontos. Gadījumā, ja kāds konts tiek uzlauzts, tas atklāj citu kontu informāciju.

Tomēr, ja katram kontam izmantojat atšķirīgas paroles, pastāv iespēja, ka tās var nebūt tik stipras, kā vajadzētu. Vēl viena lieta, ka lietotāji savlaicīgi nemaina savu paroli. Šo iemeslu dēļ sāk darboties labākais paroļu pārvaldnieks, kas aizsargā jūsu informāciju no hakeriem un datu snooperiem.

Lietas, kas jāapsver paroles pārvaldniekam?

Izvēloties paroļu pārvaldnieku, meklējiet dažādas drošības funkcijas, it īpaši šifrēšanu, automātisko aizpildīšanu un divu faktoru autentifikāciju.

Pieteikšanās akreditācijas datu šifrēšana, instalēšana dažādās ierīcēs vienam kontam un tajā var saglabāt vairākas paroles. Uzticams paroļu pārvaldnieks katru reizi ģenerē jaunu un spēcīgu paroli, kā arī savlaicīgi atjauno programmatūru.

Automātiskās aizpildīšanas funkcija saglabā jūsu kredītkartes numuru un citu informāciju, kuru bieži izmantojat, tā palīdz ātri un viegli aizpildīt tiešsaistes veidlapas.

Labākie paroļu pārvaldnieki

LastPass

Hakeri nespēja atšifrēt nevienu paroli, un pat LastPass darbinieki nevar atšifrēt informāciju. Tomēr, iespējams, tika atklāti galvenās paroles ieteikumi. Lai gan neviens no datiem vēl nav nozagts, LastPass visiem lietotājiem izsūta paziņojumu, lai atjauninātu galveno paroli.

pēdējais ceļš

LastPass aizpilda veidlapas un kredītkartes datus, ģenerē drošu paroli un spēcīgu datu sinhronizāciju. Tajā tiek glabāti lietotājvārdi un paroles kopā ar citiem datiem, kurus konfigurējāt atcerēties. Tas ir labākais paroļu pārvaldnieks, jo tas nepārtraukti pārbauda jūsu progresu tiešsaistes privātuma jomā un stāsta par jomām, kurās jāveic uzlabojumi.

Daudzfaktoru autentifikācija: Lai pārliecinātos, vai jūsu LastPass konts ir drošs, izmantojiet 2FA. Ir divi veidi, kā to izdarīt: pirmā metode jums nosūta kodu, ar kuru jūs varat pieteikties savā LastPass kontā. Otrajā metodē tiek lejupielādēta lietotne, kas ģenerē sešu ciparu kodu. Varat to mainīt ik pēc 30 sekundēm, lai skaitļi nekad nebūtu līdzīgi. Abi šie veidi apgrūtina hakeru piekļuvi jūsu LastPass kontam.

Paroļu ģenerators: Vēl viena LastPass īpašība ir ģeneratora rīks, kas rada vissarežģītākās garās paroles, kuras nav iespējams uzlauzt. Turklāt, lai padarītu to izrunājamu, jūs varat izvēlēties rakstzīmju garumu un veidus. Pēc tam saglabājiet jauno paroli glabātuvē, neatstājot pašreizējo žurnāla I lapu, kurā atrodaties.

IE jebkur: LastPass paplašinājums tiek instalēts, kad no jebkura pārlūka piesakāties savā LastPass glabātuvē. Tas var radīt problēmas, ja jums nav atļauts instalēt paplašinājumus kādā datorā bez atļaujas. Tādējādi LastPass saviem premium klases lietotājiem piedāvā lejupielādēt IE Anywhere un saglabāt to īkšķa diskā.

Kad tas tiek izmantots, tas nodrošina pilnīgu piekļuvi programmas funkcijai, nepaļaujoties uz pārlūka paplašinājumu. Šis ir labākais paroļu pārvaldnieks, kas ļauj to izmantot pārlūkprogrammās, kas nav saistītas ar zīmolu un kurām nav paplašinājumu. Protams, publiska datora lietošana ir slikta ideja, taču jūs būtu pārsteigts, ja zināt, ka IE Anywhere failu sistēmā vai reģistrā neatstāj pēdas..

Dašlāns

Dašlana sevi pierāda kā labāko paroļu pārvaldnieku ar vairākām funkcijām. Tas ir ērti lietojams, tam ir paroles koplietošanas iespējas. Turklāt tas var mainīt visu vai izvēlēto paroļu skaitu ar vienu klikšķi, paroles stipruma pārskatu un iestatīt ārkārtas kontaktu jūsu kontā..

dashlane

Digitālais seifs: Tas ļauj jums saglabāt maksājumus tiešsaistē Dašlāna tiešsaistes makā. Automātiskas veidlapu aizpildīšanas dēļ pirkšana tiešsaistē kļūst vienkārša un ātra. Turklāt tas atbrīvo jūs no raizēm par maksājumu veidu glabāšanu vietnēs, ja vietne tiek uzlauzta.

Drošība: Drošība ir galvenā Dašlāna prioritāte. Tas izmanto AES-256 šifrēšanu, kas līdz šim ir spēcīgākā šifrēšana pasaulē. Šifrētus jūsu datus var glabāt uz vietas mūsu ierīcē vai sinhronizēt ar visām jūsu ierīcēm.

Lai nodrošinātu lielāku aizsardzību, varat iespējot divu faktoru autentifikāciju. Lai piekļūtu saglabātajām parolēm, ir jāizmanto galvenā parole, kas nekur netiek glabāta.

Paroles mainītājs: Dašlāns tagad piedāvā paroļu nomaiņas funkciju, kas tos attālina no sacensībām. Šī nesenā funkcija ļauj atjaunināt paroles kopā, tādējādi ietaupot laiku, vienlaikus padarot paroles drošākas.

RoboForm

RoboForm ir tīmekļa paroli pārvaldnieks, kas saviem lietotājiem piedāvā pierakstīties no jebkuras ierīces, kurā ir iespējots internets, un pēc tam piekļūt viņu parolēm. Tas jau ilgu laiku tiek uzskatīts par nozares līderi. RoboForm ir ērti lietojama programmatūra, kas ļauj pieteikties, saglabāt paroles un izgūt saglabātās paroles.

roboforma

Automātiskās saglabāšanas funkcijas: Tas var automātiski saglabāt personisko informāciju, piemēram, adreses, vārdus, dzimšanas dienu, kā arī paroles.

Vairāku faktoru autentifikācijas opcija: Šī RoboForm funkcija ļauj lietotājiem pārliecināties, ka kontam var piekļūt tikai reģistrētās ierīces. Tas ietver trīs veidu faktoru aparatūras vai programmatūras marķieri, paroli vai drošības jautājumu un pirkstu nospiedumu vai tīklenes skenēšanu. Lai iespējotu šo funkciju, būs jāpiesakās vismaz diviem faktoriem, lai pieteiktos RoboForm kontā.

Drošība: Nav šaubu, ka RoboForm tīmeklī bāzētā funkcija ir diezgan ērta, taču tā var padarīt hakeru un citu neatļautu personu piepūles paroles pārvaldnieka izmantošanā. RoboForm lietotājiem mākonis un tiešsaistes krātuve ir tikai opcija, un viņi var izvēlēties, vai saglabāt informāciju tikai personālajam datoram, lai uzlabotu drošību.

KeePass

Tā ir atvērtā koda platforma un ir pilnīgi bez maksas. Tiek piedāvāta pilnīga šifrēšana, kas izmanto spēcīgu AES-256 šifru ar Sha-256 hash autentifikāciju. KeePass saglabā jūsu paroles klēpjdatorā, mobilajā ierīcē vai darbvirsmā.

Keepass

KeePass ir spēcīgs un pielāgojams paroli pārvaldnieks, kas var darboties dažādās mūsdienu darbvirsmas un mobilajās platformās. Tomēr tas ir diezgan tehnisks, kā dēļ netehniskie lietotāji var justies iebiedēti. Lai pievienotu pārlūka integrāciju, ir pieejami spraudņi.

Paroļu ģenerators: KeePass automātiski tiek aizpildīts katru reizi, kad ievadāt jaunu paroli ar paroļu ģeneratoru. Tas arī ļauj jums konfigurēt daudz iestatījumu, lai pielāgotu paroļu ģeneratoru.

Paroļu ģenerators ļauj arī ģenerēt paroles pēc pieprasījuma. KeePass paroļu ģeneratora funkcija izjauc ceturto pieturzīmju kategoriju un ļauj iekļaut atstarpi, kā arī augstas ANSI rakstzīmes, piemēram, ü un Ñ.

Automātiskais tips un lietojumprogrammas parole: KeePass automātiski neuztver akreditācijas datus, kad piesakāties, lai aizsargātu vietnes, taču tas notiek pusautomātiski. Pusautomātiski tas aizpilda jums akreditācijas datus, izmantojot funkciju ar nosaukumu Automātiskais tips. Lai aizpildītu saglabātos akreditācijas datus, šī funkcija burtiski imitē rakstīšanu tastatūrā.

Datu bāzes sinhronizācija: Kā jau minēts iepriekš, KeePass pārvalda savu datu bāzi vietējā krātuvē, nevis mākonī. Ja dati tiek glabāti lokāli, tas samazina datu pārkāpuma iespēju.

1Parole

5 labāko paroļu pārvaldnieku saraksts beidzas ar 1Password. Tas var jums radīt stingrāku paroli. Tajā var glabāt privātu informāciju, kas nav paroles. Šajā paroļu pārvaldniekā ir iespējota arī divpakāpju verifikācija.

30 dienu naudas atdošanas garantija | Pieejams operētājsistēmai Windows, Android, Mac un iOS |

1 parole

Droša paroles koplietošana: Šis ir labākais paroļu pārvaldnieks jums, ja koplietojat savas paroles ar ģimenes locekļiem, draugiem un kolēģiem. Droša paroļu apmaiņa rada lielas bažas. Nav jēgas aizsargāt visas paroles tikai kopēšanas nolūkā, lai ielīmētu pieteikuminformāciju e-pastā vai tūlītējā ziņojumā. 1Password ļaus jums droši dalīties ar savām parolēm ar citiem 1Password lietotājiem.

Skatu tornis: 1Password ir šī apbrīnojamā funkcija, ko sauc par Skatu torni, kas pārbauda, ​​vai jūsu jostasvietā nav zināmas ievainojamības, un paziņo jums, kad parole ir jāmaina. Ja tā kādu vietni atzīst par neaizsargātu, tā nekavējoties jums paziņos, lai jūs varētu atjaunināt paroli.

Secinājums

Tiešsaistes drošībai un privātumam paroles ir vissvarīgākā lieta, kas vienlaikus ir jānostiprina, un paroļu pārvaldnieki. Ir svarīgi izvēlēties labāko paroļu pārvaldnieku, jo paroļu pārvaldnieks aizsargās visus jūsu nozīmīgos datus. Katrs paroļu pārvaldnieks sniedz atšķirīgu pieredzi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me