Kā padarīt e-komercijas vietni drošu


Fiziski vērtīgu lietu drošība ir daudz vienkāršāka, ko var panākt ar drošām durvīm ar slēdzenēm, videonovērošanas kamerām, trauksmes sistēmām utt. Tie ir redzami drošības veidi, kurus parasti var izmantot ikviens, kas iepirkšanās centrā vada vietējo veikalu. Bet ko darīt, ja visas jūsu biznesa aktivitātes notiek tiešsaistē? E-komercija ir augoša nozare, kurai nepieciešama aizsardzība pret izsmalcinātiem hakeriem, kuri vienmēr meklē tiešsaistes veikalu vājās vietas, kuras viņi var izmantot. Protams, tiešsaistes uzlaušana un zagšana daudz vairāk atšķiras no parastajām dažu priekšmetu zādzībām un to pārdošanas vietējā melnajā tirgū..

Pēc kibernoziedzniekiem ir daudz vērtīgāki dati. Visa jūsu kredītkartes informācija, klienta ID, e-komercijas veikals vai jūsu bizness ir pakļauti tiešsaistes zādzības riskam. Tādējādi visu šo nodrošināšana kļūst vitāli svarīga. Mēs jums esam izstrādājuši dažus no visefektīvākajiem padomiem, kas varētu palīdzēt uzlabot e-komercijas vietnes drošību.

Atlasiet E-komercijas mitināšana

Vietnes izveidošanai nepieciešami lieli ieguldījumi. Nauda ir nepieciešama vietnes plānošanai, veidošanai, optimizēšanai un reklamēšanai. Bet padomājiet, pirms izvēlaties savai vietnei lētu mitināšanas iespēju. Lēti hostinga pakalpojumi piedāvā vilinošas, taču praktiskas iespējas. Turklāt, ja jūs izmantojat koplietotu mitināšanas pakalpojumu ar vairākiem lietotājiem, beigās jūs varētu traucēt trokšņainā apkārtne. Ir labi būt drošam par to, cik daudz jūsu saimnieks iegulda drošībā.

Labākais risinājums e-komercijas mazumtirgotājiem ir virtuālais privātais serveris. Tas ir labi, tai ir pielāgojama veiktspēja ar saprātīgām izmaksām, un arī drošības pielāgošanas iespējas ir lieliskas.

Labs risinājums ir arī servera iestatīšana drošībai, un pastāv iespēja, ka, ja nevarat pārvaldīt savu serveri, varat izvēlēties cienījamu resursdatoru, kas to darīs jūsu vietā.

Pārslēgties uz HTTPS

Droša HTTPS mitināšanas izmantošana ar SSL sertifikātu vēl nesen bija ierobežota tikai ar vietnes maksājuma zonu. Tas joprojām pastāv; tomēr vietņu īpašnieki tagad pāriet uz visu savu vietņu drošību.

Google 2014. gadā paziņoja, ka HTTPS viņi iekļauj kā ranga faktoru. Nesen viņi teica, ka viņi plāno visas vietnes ar HTTP atzīmēt kā nedrošas. Līdzīgu lietu 2015. gadā teica Mozilla. Ja vietne vēlas pārslēgties no HTTP uz HTTP, tai būs nepieciešams SSL sertifikāts. SSL sertifikātu var iegādāties no mitināšanas uzņēmuma vai cienījama SSL pārdevēja.

SSL sertifikāta instalēšanai ir vajadzīgas vairākas darbības, piemēram, iekšējo saišu atjaunināšana jūsu vietnē, 301 novirzīšanas iestatīšana un darījumu e-pasta saišu atjaunināšana utt. SSL sertifikāts mūsdienās ir vissvarīgākais tiešsaistes drošības solis, un tā nozīme pieaugs, kad pārlūkprogrammas sāks rīkoties pret HTTP vietnes.

Atlasiet drošu platformu & Uzturiet to droši

Mūsdienās ir iespējams izvēlēties daudz e-komercijas platformu. E-komercijas platforma darbojas atbilstoši jūsu vēlmēm, un tai ir laba reputācija, lai regulāri atjauninātu un nodrošinātu drošību. Dažas populāras e-komercijas platformas ietver Magento, WooCommerce un PrestaShop, taču tās ir maksas. Hakeri nepārtraukti meklē šo rīku ievainojamības, tāpēc pastāvīgie drošības atjauninājumi ir pieejami.

Neatstājiet savu vietni izstrādātāja, dizainera vai tīmekļa mitināšanas uzņēmuma atbildībā. Tā vietā jūsu vietnes drošība gulstas uz jūsu pleciem. Neatkarīgi no tā, vai jūs esat tehnisks cilvēks vai nē, jums būs jāpārliecinās, ka kāds no jūsu komandas slēpj jūs. Sekojiet līdzi programmatūras nodrošinātāja vietnei, lai instalētu jaunākos atjauninājumus, un jautājiet savam drošības ekspertam, vai tie tiek izmantoti jūsu vietnē.

E-komercijas drošības lietojumprogrammas izmantošana aizsargā jūsu vietni no visizplatītākajām ievainojamībām, kā arī pārbaudīs pārdevēja vietni, lai pārliecinātos, ka izmantojat visjaunāko versiju..

Administratoru zonas drošība

Administratora zonas aizsardzība ir viens no vienkāršākajiem un lētākajiem veidiem, kā uzlabot vietnes drošību. Ja jūs izmantojat tādas platformas kā Magento vai WooCommerce (pamatojoties uz WordPress), kas ir izplatītas e-komercijas platformas, tām būs noklusējuma administratora zona. Lielāko daļu slinko haku, kas meklē vieglus mērķus, var viegli novērst, mainot to.

Ļoti svarīgi ir mainīt arī noklusējuma administratora lietotājvārdu. Hakeri meklē vieglus mērķus, tas ir, ja jūs izmantojat noklusējuma lietotājvārdu, piemēram, “admin”, tad jūs esat tikai sēdoša pīle. Padariet savu pieteikuminformāciju oriģinālu un grūti uzlaužamu. Jūs varat arī ierobežot administratora apgabalu, izveidojot “balto sarakstu” ar IP adresēm, kuras kontrolē jūsu servera administrators un ļaujot administratora apgabalam piekļūt tikai zināmām IP adresēm.

Visbeidzot, iestatiet savu administratora apgabalu, lai informētu administratoru ikreiz, kad tiek pārsniegts noteikts slieksnis, piemēram, mēģinot neizdoties pieteikšanās laikā vai nezināmu IP adrešu pieteikšanās mēģinājumos. Šie veidi ir lēti, efektīvi, taču tos ir vienkārši izmantot.

Visbeidzot, izveidojiet savu administratora apgabalu, lai brīdinātu administratoru, kad ir pārsniegts noteikts slieksnis, piemēram, neveiksmīgi pieteikšanās mēģinājumi vai pieteikšanās mēģinājumi no nezināmām IP adresēm.

Šīs ir pārsteidzoši vienkāršas un lētas, taču efektīvas darbības.

Regulāri dublējiet savus datus

Dublēšana ir ļoti svarīga, ja jebkurā gadījumā jūsu vietne tiek uzlauzta. Aparatūras kļūme vai cilvēku kļūdas var būt arī iemesls datu zaudēšanai. Tādējādi vissvarīgākais solis ir jūsu datu dublēšana, un par to ir atbildīgs vietnes īpašnieks. Manuāla dublēšana ir laba iespēja, taču pastāv risks, ka regulāri aizmirst dublēt. Tādējādi labākais veids, kā saglabāt dublējumu, ir automātiskās dublēšanas pakalpojums. Šāds pakalpojums regulāri dublē jūsu datus un nodrošina to drošību.

Nekādā gadījumā neturiet klienta kartes datus

Tikai nedaudzām e-komercijas platformām ir iespēja pieņemt klienta kredītkartes datus un tos saglabāt. Tomēr no šīs lietas vajadzētu izvairīties. Tā nav tikai nepareiza prakse, bet arī var novest pie soda naudas, ja jebkurā gadījumā jūsu sistēmas tiek apdraudētas. Ideāls veids, kā saglabāt šādus sensitīvus datus, ir izmantot maksājumu vārtejas pakalpojumu sniedzēja pakalpojumus, kas neveic maksājumus jūsu vietnē, lai saglabātu paaugstinātu sensitīvo datu drošības līmeni..

Ja bizness ir tikai sākotnējā stadijā, tad tādi pakalpojumi kā PayPal ļauj nokļūt uz klāja, un daudzi klienti tos dod priekšroku. Laba prakse ir arī plānot Maksājumu karšu nozares datu drošības standarta (PCI DSS) akreditāciju. Lai PCI-DSS atbilstu prasībām, ir nepieciešama klienta finanšu datu integritātes garantija. Visā jūsu vietnē ir jāievieš arī stingra piekļuves kontrole.

Izmantojiet ģeogrāfiskās atrašanās vietas novēršanas programmatūru

Mūsdienās hakeru darbība ir kļuvusi par globālu problēmu, un tā vairs nav vietēja mēroga problēma. Zagtu karšu detaļu izmantošana nozīmē, ka tālās pasaules daļās tiek nozagtas kartes, kuras elektroniski tiek nosūtītas uz kādu citu zemes daļu un pēc tam tiek izmantotas krāpšanai tiešsaistē.

Jūs varat zaudēt ieņēmumus, izsūtot preces viltus pasūtījumiem un sākot iekasēt maksājumus. Šo problēmu var novērst, izmantojot rīku Ģeogrāfiskās atrašanās vietas novēršanas krāpšana. Šādi rīki dod krāpšanas reālā laika rādītāju, pēc kura tirgotājs nosaka katra konkrēta darījuma riska līmeni.

Lai izveidotu vienotu krāpšanas riska rādītāju, algoritms aplūko dažus kritērijus, kas saistīti ar pasūtījuma IP adresi un tādām populārām maskēšanas metodēm kā starpniekserveru izmantošana, un salīdzina to ar miljardu darījumu datu bāzi. Tas arī dod jums iespēju vai nu atmaksāt pasūtījumu, vai veikt dažas manuālas pārbaudes.

Izveidojiet manuālas drošības politikas & Procedūras

Cietās manuālās procedūras ir ļoti efektīvas. Piemēram, ja jūs saņemat pasūtījumu ar paaugstinātu riska pakāpi, tas jums tomēr šķiet lieliski. Šajā gadījumā nepieciešama papildu izmeklēšana, un šajā gadījumā tiek ņemta vērā biznesa drošības politika un procedūras.

Procedūras un procesi ir pārāk garlaicīgi, lai tos apskatītu; tomēr tie ir tik vienkārši, kā piezvanīt klientam, izmantojot norādīto numuru. Ja tie nav pieejami, var nosūtīt e-pastu, lai pieprasītu dažus identifikācijas datus. To var attiecināt arī uz paroļu politikām un fizisko drošību, piemēram, nozagtām vai pazaudētām lietām, piemēram, klēpjdatoriem, kurus var izmantot, lai piekļūtu jūsu sistēmai..

Daudzslāņu drošība

Ir skaidrs, ka vietnes drošībai nepietiek ar vienu drošības kārtu, tāpēc ir ļoti ieteicams izmantot vairākus drošības līmeņus.

Ugunsmūris ir laba iespēja neatkarīgi no tā, vai tas ir fizisks ugunsmūris vai tīmekļa lietojumprogrammas ugunsmūris. Viņi var pasargāt jūs no slaveniem hakeriem, piemēram, SQL ievadīšanas vai vietņu skriptu izveides.

Vietni var uzlabot arī, izmantojot satura piegādes tīklu (CDN). Šis tīkls ir ģeogrāfiski izkliedēts serveru komplekts, kas veic jūsu vietnes lapu kopiju glabāšanas funkciju.

CDN priekšrocība ir tā, ka viņi var atpazīt ļaunprātīgu datplūsmu, lai tā nekaitētu jūsu vietnei. Tas var arī novērst izplatītu pakalpojumu liegumu uzbrukumus (DDoS). DDoS uzbrukumus var arī novērst, izmantojot bezmaksas un atvērtā koda programmatūru.

Secinājums

Datorurķēšana var maksāt daudz dārgāk nekā bez drošības naudas tikai tāpēc, ka tā ir samaksāta. Tomēr nav ideāla risinājuma, kas e-komercijas vietni varētu padarīt drošu un drošu. Labākais risinājums e-komercijas vietnes aizsardzībai ir programmatūras un mitināšanas platformas pareiza izvēle un visu atjaunināšana un drošība. Turklāt datu nejaušas nozaudēšanas gadījumā jums ir jāsaglabā automātiska vietnes dublēšana. Labākā pieeja, lai saglabātu e-komercijas vietni drošu, ir slāņveida drošība, kas sastāv no daudziem dažādiem rīkiem. Tāpat nekad neaizmirstiet, ka vecām labām rakstiskām procedūrām ir ļoti svarīga loma vietnes drošībā.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me