Geriausi JT VPN 2020 m

Geriausių JK VPT teikėjų siūlomas vaizdas


Nesvarbu, ar esate Jungtinėje Karalystėje, emigruojate iš Jungtinės Karalystės, ar tiesiog mėgaujatės neribota prieiga prie anglų kultūros ir televizijos, turite daug rimtų priežasčių naudoti JK VPN..

Didžioji Britanija yra neabejotinai ekstremaliausia stebėjimo valstybė Vakarų pasaulyje. Duomenų rinkimas yra teisėtas, o interneto paslaugų teikėjams (IPT) suteikiama teisė stebėti ir registruoti visą internetinę veiklą. Jei esate JK ir nenaudojate VPN, tai reiškia jūsų veiklą internete.

Britų IPT ne tik renka duomenis, bet ir cenzūruoja internetą. Ar žinojai, kad šalyje yra beveik 800 000 svetainių, į kurias neleidžiama patekti? VPT gali padėti jums išvengti šių apribojimų.

Tada yra JK drakoniškas požiūris į dalijimąsi failais ir naujausi įstatymai, kurie gali jus nukreipti į karštą vandenį tuo metu, kai apsilankote net netyčia tinklalapyje, kuriame yra teroristų propaganda (kad ir kaip tai būtų vadinama). Jei naudojate VPN, esate saugūs.

O kas, jei esate už JK ribų? Ar bandėte transliuoti bet kurią britų televiziją, pavyzdžiui, „BBC iPlayer“? Negalite to pasiekti, o prieigą gali pasiekti tik pats geriausias JK VPT.

VPT suteiks jums privatumą ir anonimiškumą internete, necenzūruotą ir saugią prieigą prie interneto ir leis jums peržiūrėti geografiškai užblokuotą JK turinį, pavyzdžiui, „iPlayer“, būnant užsienyje. Turėdami tą patį VPN, net norėdami, galėsite net žiūrėti visą JAV „Netflix“ katalogą.

Yra tikrai daug priežasčių JK VPN naudoti.

Geriausių JK VPT apžvalga

Jei geriausių JK VPN sąrašas yra viskas, kas jus domina, aš nueisiu tiesiai į persekioti. Čia yra greita geriausių tiekėjų JK ir užsienyje apžvalga.

 1. „CyberGhost“

  Geriausias JK VPT. Veikia specializuotus serverius, skirtus stebėti blokuotą JK turinį, nelaiko žurnalų ir siūlo puikias privatumo funkcijas. Nebrangus ir su ilga 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

 2. PureVPN

  Įsikūręs VPN tiekėjas, turintis patikimą JK ir užsienio turinio srautą per tam skirtus serverius. Spartūs serveriai 131 šalyje, įskaitant toną JK. Vienas geriausių pasiūlymų aplink.

 3. „NordVPN“

  Tai daro visa VPN paslauga. Turi didelį ir greitą serverių tinklą, nereikia prisijungti, puikus privatumas ir intuityvi programa su daugybe funkcijų. Siūlo nuoseklų transliavimą JK.

 4. „Surfshark“

  Naujesnis VPN, siūlantis visas funkcijas, JT VPN turėtų būti už labai mažą kainą. Turi puikų saugumą ir privatumą, paprastą naudoti klientą, puikų srautinį palaikymą ir neribotą ryšį.

 5. „ExpressVPN“

  Gerai žinomas ir gerbiamas teikėjas, turintis greitus ir saugius serverius, nulio registraciją ir labai suplanuotą kliento programą. Geriausia parama 24/7 pramonėje ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Ko reikia ieškoti JK VPN

Yra daugybė VPT teikėjų, iš kurių galima rinktis, tačiau, žinoma, ne visi yra sukurti lygūs. Bandant pasirinkti gerą JK VPT, čia yra svarbiausi dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti.

 • JK serveriai

  Norėdami pasiekti JK turinį iš užsienio arba norėdami internete privatumo ir saugumo, būdami Didžiojoje Britanijoje, norėsite VPT teikėjo, turinčio daugybę serverių šalyje. Kuo daugiau tuo geriau.

  Taip pat pirmenybė teikiama serveriams, išsidėsčiusiems keliose JK vietose. Vėlgi, kuo daugiau, tuo geriau. Tai suteiks jums geriausią įmanomą ryšio greitį ir bendrą internetinę patirtį.

 • Puikus atlikimas

  Kalbėdami apie ryšio greitį ir internetinę patirtį, norėsite greito VPN. Laikotarpis. VPN visada šiek tiek sulėtins jūsų internetą, tačiau kai kurie daro daug geriau, kad išlaikytų našumą nei kiti.

  Jei baigsitės lėtai teikiamomis paslaugomis, net tokie paprasti dalykai kaip naršymas internete gali tapti skausmingi. Ir vaizdo transliacija? Tai tiesiog neįvyks.

 • Veikia su JK transliavimo paslaugomis

  Jei ketinate žiūrėti iš „BBC iPlayer“ ar kitų britų turinio teikėjų iš užsienio, ne visos VPN paslaugos veiks. BBC aptinka ir blokuoja VPN naudodamas negailestingą efektyvumą ir labiau nei bet kada anksčiau tik geriausi teikėjai gali suteikti jums nuolatinę prieigą.

 • Didelis pasaulinis tinklas

  Būdami JK, galite naudoti savo VPN, kad prisijungtumėte prie kitų šalių. Galbūt norėtumėte pasiekti kitos šalies „Netflix“ biblioteką ar TV transliacijos paslaugas. Arba galbūt norite torrent ar naudoti failų mainų programinę įrangą.

  VPN, turintis platų ir įvairiapusį serverių tinklą, leis atlikti visas aukščiau išvardytas operacijas.

 • P2P palaikymas

  Jei tai yra kažkas, ką norėtumėte padaryti, kalbėdami apie kankinimus ir failų mainus, įsitikinkite, kad jūsų VPN paslauga tai palaiko. Nemanykite, kad taip yra. Daugybė VPN to neleidžia.

 • Minimalus registravimas ir gera jurisdikcija

  Jokia VPN tarnyba niekada neprisijungs prie jūsų lankomų svetainių, tačiau kai kurios vis dar saugo skirtukus, susijusius su prisijungimo laikais ar duomenų perdavimo sumomis. Norėdami gauti maksimalų privatumą ir anonimiškumą, pasirinkite VPN be žurnalo – tokį, kuriame visiškai nieko nėra.

  Tokiu būdu, net jei valdžios institucijos imasi rankos, VPT teikėjas tiesiog neturi perduodamų duomenų.

  Taip pat gera idėja pasirinkti VPN, pagrįstą privatumą užtikrinančia jurisdikcija, kurioje duomenų rinkimas nėra įpareigotas. Geri pasirinkimai yra Britų Mergelių salos, Panama, Rumunija ir Šveicarija.

  Tikrai venkite VPN, esančių ne JK. Kaip ir IPT, jie taip pat turi stebėti, registruoti ir dalytis internetine veikla, kai to paprašo.

 • Geros šifravimo ir privatumo funkcijos

  Jei norite būti tikri, kad jūsų privatumas ir anonimiškumas visada yra saugūs, rinkitės teikėją, siūlantį 256 bitų šifravimą, naudojant moderniausią protokolą, pavyzdžiui, „OpenVPN“. Tai nesulaužomas derinys.

  Puikios yra ir kitos privatumo funkcijos, tokios kaip apsauga nuo DNS nuotėkio ar interneto žudymo jungiklis. Jie užtikrins, kad niekada netyčia neatskleisite savo internetinės veiklos netinkamai konfigūruodami tinklą ar dėl netyčinio VPN atjungimo.

Geriausias JK VPT

Dabar mes žinome, į kurias ypatybes verta atkreipti ypatingą dėmesį renkantis VPN JK. Taigi, be jokių papildomų pastabų, štai penki teikėjai, kurie geriausiai atitinka sąskaitą.

1. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas

Nedaug dvejodamas, „CyberGhost“ yra mano pasirinktas geriausias VPN JK. Nesvarbu, ar esate Jungtinė Karalystė, ar užsienyje, šis teikėjas tikrina visus laukelius.

Turėdamas 480 JK serverių trijose vietose, tik „NordVPN“ naudoja daugiau JK aparatinės įrangos nei „CyberGhost“. Jie taip pat turi puikią aprėptį visame pasaulyje, turėdami daugiau nei 7100 serverių 90 šalių.

Kaip parodė mano greičio testai, visi „CyberGhost“ serveriai taip pat gali išlaikyti ne tik savo, bet ir kitus.

„CyberGhost“, veikianti ne Rumunijoje, šalyje, kuriai patinka internetinis privatumas, yra griežtai neprisijungianti prie VPN. Jų kliento programoje taip pat yra daug į privatumą orientuotų funkcijų, įskaitant apsaugą nuo DNS nutekėjimo ir žudymo jungiklį.

Prieiga prie „BBC iPlayer“ ir kitų panašių britų paslaugų yra „CyberGhost“ vėjas. Tam tikslui jie siūlo specializuotus srautinio perdavimo serverius, kurie veikia labai nuosekliai.

Tas pats pasakytina apie transliacijos paslaugas kitose pasaulio vietose, įskaitant JAV „Netflix“. Jei norite peržiūrėti geografiškai užblokuotą turinį, „CyberGhost“ yra pramonės lyderė.

Argumentai už
 • Nulio registravimas – maksimalus privatumas
 • Puikus serverių paskirstymas su daugiau nei 7100 serverių 90 šalių
 • Labai greitas ryšio greitis
 • Dirba su JAV „Netflix“ ir BBC „iPlayer“
 • Leidžia P2P kankintis
 • Ilga 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
Minusai
 • Patronuojanti įmonė, turinti abejotiną reputaciją
 • Neautomatinis „OpenVPN“ sąrankos nustatymas
 • Neveikia iš Kinijos

Geriausias JK VPT: „CyberGhost“ turi viską, ko tikitės iš aukščiausio lygio VPN paslaugų. Jie taip pat yra vienas iš labiausiai prieinamų paslaugų teikėjų ir netgi suteikia jums geriausią pramonės grąžinimo 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją. JK VPN vartotojams „CyberGhost“ yra visas paketas.

2. „PureVPN“

„PureVPN“ logotipas

Puikiai žinomas „PureVPN“ teikėjas yra dar vienas puikus JK VPN pasirinkimas. Nuo dedikuotų srautinių serverių iki didžiulio serverių tinklo yra daug, kas patinka.

„PureVPN“ valdo 168 JK serverius keturiose vietose. Prieiga prie likusio pasaulio yra antra, nė viena – 2070 serverių 131 šalyje. Remiantis mano bandymais, „PureVPN“ serverio greitis taip pat yra nepaprastai greitas.

Privatumo požiūriu „PureVPN“ šiek tiek registruojasi tinklo valdymo tikslais, tačiau visa tai daroma anonimiškai, niekada nepakeliant jums jokios rizikos. Yra visos jūsų tikėtinos su privatumu susijusios kliento funkcijos, kaip ir keletas nuostabių priedų, tokių kaip skelbimų blokavimas ir apsauga nuo virusų.

Norint pasiekti JK transliacijos paslaugas, „PureVPN“ programoje yra specialūs srauto režimai, skirti konkrečioms paslaugoms. Čia yra BBC, ITV ir „Channel 5“, taip pat kelios dešimtys kitų kanalų iš viso pasaulio. Ir jie visi dirba labai, labai gerai.

Argumentai už
 • Puikus greitis
 • Didžiulis serverių tinklas (131 šalis)
 • Panaikinamas „Netflix“, „iPlayer“ ir daugiau nei 70 kitų transliacijos paslaugų blokavimas
 • Suderinamas su daugiau nei 50 įrenginių ir platformų
 • Nepriklausomai patikrintas nulio žurnalo VPN teikėjas
 • Skirta IP parinktis
 • Gera vertė
Minusai
 • Programos galėtų naudoti šiek tiek daugiau blizgesio
 • Kai kurios nutrūkstamo ryšio problemos

Didžiosios vertės VPN JK: „PureVPN“ yra puikus teikėjas JK ir užsienio žiniasklaidos srautiniam perdavimui. Kartu pateikiama lengvai naudojama ir gerai palaikoma programa, didžiulis serverių tinklas ir kainų etiketė, kuri, tiesą sakant, daro ją vienu geriausių pasiūlymų visame pasaulyje..

3. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

Negalite suklysti kaip „NordVPN“ kaip jūsų pasirinktas JK VPN. Paprasčiau tariant, jie viską daro.

JK serverių skaičiaus lyderė, „NordVPN“ skaičius yra 610 serverių vienoje vietoje. Šis serverių skaičius taip pat auga labai reguliariai.

Už JK ribų „NordVPN“ serverių sąraše yra iš viso 5645 serveriai 58 šalyse – tai labai įspūdingas skaičius. Aukščiausias serverio greitis.

Siekdamas užtikrinti privatumą, „NordVPN“ yra geriausias iš jų. Jie nieko nerašo. Jie taip pat veikia iš Panamos, šalies, kurioje nėra duomenų saugojimo įstatymų, visiškai neribota prieiga prie interneto ir nulio vyriausybės stebėjimas.

DNS apsauga nuo nuotėkio ir užmušimo jungiklis, žinoma, yra ir už juos yra atsižvelgiama. Tačiau „NordVPN“ taip pat siūlo keletą anonimiškumo funkcijų, kurių kiti paslaugų teikėjai neturi, pvz., Dvigubą VPN, „Tor over VPN“ ir pasenusius serverius.

„NordVPN“ taip pat yra puikus nuolatinės prieigos prie „BBC iPlayer“ ir daugelio kitų JK transliavimo paslaugų teikėjas. Nutraukimų yra nedaug ir jie yra greitai (ir greitai nustatomi).

Argumentai už
 • Puikus privatumas be nulio registravimo
 • Didelis (ir nuolat augantis) serverių tinklas
 • Geras ryšio efektyvumas
 • Specialūs serveriai (įskaitant dvigubą VPN, užmaskuotą ir „Tor over VPN“)
 • Švarus, lengvai naudojamas klientas
 • Veikia su „Netflix“ ir daugeliu kitų transliavimo paslaugų
 • Leidžia „Torrenting“ ir „P2P“
 • Siūlo dedikuotus IP adresus
Minusai
 • Nėra padalintos tunelinės funkcijos
 • Truputį brangesni trumpesnės trukmės planai

VPT, KAD JIS VISAS: Jei ieškote JK VPN, kuris viską daro gerai, ieškokite toliau nei „NordVPN“. Jūs gausite lengvai naudojamą programą, srautinę prieigą, didelį ryšio greitį ir puikų saugumą – visa tai už labai prieinamą kainą.

4. „Surfshark“

„Surfshark“ logotipas

Būdamas santykinai naujokas, „Surfshark“ negali būti tiekėjas, apie kurį girdėjote. Tačiau jie neabejotinai yra verti dėmesio bet kuriame geriausiame JK sąrašo VPN.

Tai prasideda nuo griežtos neprisijungimo politikos ir veiklos bazės iš Britų Mergelių salų, kurios abi labai gražiai apsaugo jūsų internetinį privatumą..

„Surfshark“ valdo daugiau nei 1040 serverių 63 šalyse, įskaitant keletą vietų Jungtinėje Karalystėje. Tie serveriai, be abejo, yra greiti, puikiai tinka srautiniam vaizdo perdavimui ir P2P (kas, žinoma, leidžiama).

„Surfshark“ taip pat palengvina JK transliacijos svetainių ir paslaugų atblokavimą. BBC, ITV, „Channel 4“ ir „Netflix“ visos gražiai dirba iš užsienio.

„Surfshark“ klientas turi švarų, modernų ir intuityvų dizainą. Tai siūlo puikias šifravimo ir protokolo parinktis, privatumo funkcijas, tokias kaip dvigubas VPN ir nužudymo jungiklis, ir netgi leidžia naudoti savo DNS serverius.

Ar aš paminėjau, kad „Surfshark“ yra vienintelis paslaugų teikėjas, teikiantis neribotas galimybes vienu metu prisijungti?

Argumentai už
 • Puikus privatumas ir saugumas be registravimo
 • Puikus serverio našumas
 • Atblokuoja „Netflix“, BBC ir daugelį kitų
 • Lengvai naudojamas klientas
 • Neribotas vienalaikis ryšys
 • Kankinantis palaikymas
 • Nebrangus
Minusai
 • Netolygus greitis keliose vietose
 • Gana lėtas klientų aptarnavimas

Puikus naujokas: „Surfshark“ siūlo ne tik visas jums reikalingas funkcijas, bet ir puikų palaikymą visą parą, 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją ir vieną pigiausių prenumeratos planų – ypač jei pasinaudojate jų pardavimu. Visa tai sukuria vieną puikią JK VPN patirtį.

5. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

„ExpressVPN“ siūlo švarią, šlifuotą ir subrendusią patirtį bet kuriam JK VPN vartotojui. Jie yra gerai žinomas ir gerbiamas paslaugų teikėjas.

„ExpressVPN“, įsikūrusi Britanijos Mergelių salose, kuri yra privatumą pažeidžianti jurisdikcija, taip pat nėra miško ruošos paslauga. Jie valdo dešimtis greitų serverių iš keturių skirtingų JK vietų.

„ExpressVPN“ klientas yra toks pat švarus ir patogus naudoti, kokį gauna. Tai labai saugu ir labiau patyrusiems vartotojams siūlo naudingas funkcijas, tokias kaip padalintas tunelis, kad būtų galima geriau valdyti eismo valdymą.

„BBC iPlayer“ ir kitų JK transliavimo svetainių atblokavimas gana nuosekliai veikia su „ExpressVPN“ ir, jei kada nors susidursite su problemomis, jų klientų palaikymas paprastai pripažįstamas geriausiu šioje pramonėje..

Kai prisimenu visą savo apžvalgą, „ExpressVPN“ neigiamas aspektas yra palyginti aukšta kaina. Beje, jūs tikrai gaunate savo vertų pinigų, be to, „ExpressVPN“ taip pat retkarčiais siūlo specialius nuolaidų pasiūlymus..

Turėdami 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, visiškai nerizikuojate išbandyti.

Argumentai už
 • Turtingas ir intuityvus klientas
 • Tvirta technologija
 • Daugybė serverių ir serverių vietų
 • Greitas ir pastovus ryšio greitis
 • Veikia su JAV „Netflix“
 • Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas
Minusai
 • Kai kurie apibendrinti medienos ruoša
 • Ne pats pigiausias

Didžioji reputacija: Jei ieškote VPN, kuriame būtų pateiktas aukščiausias anonimiškumas ir privatumas internete, kuriuo pasitiki milijonai žmonių ir kuris turi puikų palaikymą visą parą, neignoruokite „ExpressVPN“. Nepaisant šiek tiek didesnių išlaidų, jie yra to verti.

Nemokamas VPN naudojimas JK

Visi teikėjai, kuriuos aukščiau išvardinau kaip geriausius JT VPN, moka mokamos paslaugos. Nors yra daugybė nemokamų VPN parinkčių, netikiu, kad kada nors tai bus puiki idėja (ir asmeniškai to niekada nenorėčiau).

Yra daug skirtumų tarp mokamų ir nemokamų VPT, kurie smarkiai paverčia skales buvusių naudai. Svarbiausia yra tai, kad išeidami nemokamai, užuot susimokėję už paslaugą pinigais, jūs baigiate mokėti su savo privatumu, asmeniniais duomenimis, laiku ar visais trimis.

Nemokami JK VPT teikėjai yra žinomi dėl daugybės šenaniganų, pradedant skelbimų įvedimu į naršyklę ir baigiant asmeninės informacijos ir internetinių įpročių pardavimu. Visi šie dalykai už juos generuoja pinigus jūsų sąskaita.

Turėdami nemokamą VPN, jūs taip pat turite gana mažų šansų galėti žiūrėti mėgstamiausius BBC iPlayer, ITV Hub ar JK „Netflix“. Jie yra lengvas taikymas toms srautinio perdavimo paslaugoms ir retai taiso prieigą, kai tik ji bus užblokuota.

Kodėl verta naudoti VPN JK

Kaip trumpai paminėta šio straipsnio pradžioje, yra daugybė priežasčių, dėl kurių galbūt norėsite apsvarstyti galimybę naudoti VPN JK. Jie verda taip:

 1. Stebėjimas ir registravimas internetu
 2. Interneto cenzūra
 3. Teisinės problemos kankinant, dalijantis failais ir srautiniu būdu perduodant tam tikrą medžiagą
 4. Prieiga prie užsienio blokuoto turinio

Jei esate Jungtinėje Karalystėje, štai ką jums reiškia visos šios priemonės.

JK ISP stebėjimas internetu ir veiklos registravimas

Dėl 2016 m. Tyrimo įgaliojimų įstatymo (tinkamai pavadinto Snoopers chartija), Britanijos teisėsaugos ir žvalgybos agentūros gali teisėtai gauti ir analizuoti visų rūšių ryšius ir ryšių duomenis, įskaitant, žinoma, jūsų veiklą internete..

Vienoje iš šio įstatymo nuostatų teigiama, kad JK interneto paslaugų teikėjai visus metus turi saugoti interneto ryšio įrašus, įskaitant tas, kuriose svetainėse lankėtės. Visa ta informacija yra prieinama ir bet kuriuo metu gali būti peržiūrima be orderio.

Sustabdykite internetinį stebėjimą JK naudodami VPN

Net jei neturite ko slėpti, ši idėja neturėtų patikti jums.

Vis labiau nerimą kelia 2019 m. Priimtas JK įstatymas, dėl kurio teroristų propagandos stebėjimas internete tampa nelegalus. Už tokią veiką baudžiama iki 15 metų kalėjimo.

Yra keletas reikšmingų šio įstatymo problemų. Tai, kas gali būti laikoma teroristų propaganda, nebūtinai tiksliai apibrėžta. Tai vienintelis streikas ir jūs nesileidžiate teisės aktų.

Kitaip tariant, net jei netyčia pateksite į svetainę, kurioje vykdoma teroristų propaganda, ar stebite tai, kas, jūsų manymu, net ir nuotoliniu būdu panašus ne, bet JK teisėsauga tai daro, jums gali kilti rimtų teisinių problemų.

Naudodamiesi VPN bet kuriuo metu, kai esate prisijungę prie JK interneto paslaugų teikėjo, efektyviai slepiate nuo jų visas jūsų lankomas svetaines ir jūsų naudojamas internetines paslaugas. Vienintelius savo įpročius laikote sau (kaip turėtų būti) ir apsaugote nuo galimo atsitiktinio teisinio pavojaus.

JK interneto cenzūra

JT, suteikdama įgaliojimus IPT, blokuoja prieigą prie daugybės svetainių. Tikriausiai žinomiausias to atvejis yra failų mainų svetainė „The Pirate Bay“, nors yra ir daugybė kitų – tiksliau nei 700 000.

Užblokuotos svetainės JK apima bet kokį turinį suaugusiesiems ir žaidimus, failų bendrinimo ir srautinio perdavimo svetaines. Jei kas nors jums pasakys, kad internetas Jungtinėje Karalystėje yra atviras ir nemokamas, jie klysta.

Naudojant VPN JK apeinama interneto cenzūra

Sutinku, kad kai kurios svetainės gali sukelti problemų, tačiau nemanau, kad atsakymas yra savavališka interneto cenzūra.

Nors yra ir kitų būdų, kaip atblokuoti svetainę ir atsisakyti šių cenzūros bandymų, patikimiausias būdas yra naudoti VPN.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prijungti savo įrenginį prie VPN serverio šalyje be cenzūros, esančios netoli JK (tai padeda užtikrinti gerą našumą), ir galėsite pasiekti bet kurią svetainę. Olandija ar Islandija yra puikus pasirinkimas.

„Torrenting“, failų bendrinimas ir „Kodi“ transliacija JK

JK už autorių teisių pažeidimus taikoma labai griežta bausmė. Bet kurios autorių teisių saugomos medžiagos dalies atsisiuntimas ar pasidalinimas gali užtraukti milžiniškas baudas ir iki 10 metų kalėjimo.

Beveik kiekviename „BitTorrent“ yra įmontuota šifravimo parinktis, tačiau, deja, tai mažai padeda apsaugoti jus. Taip, JK interneto paslaugų teikėjas negalės pamatyti jūsų dalijamo turinio, tačiau jūsų IP vis tiek bus visiškai matomas.

Remiantis jūsų IP, visi, kas jums rūpi (pvz., Žiniasklaidos įmonės ar autorių teisių troliai), gali greitai išsiaiškinti, kokią medžiagą jūs atsisiunčiate ar įkeliate, ir atitinkamai elgtis.

Tie patys JK autorių teisių įstatymai taikomi transliavimo platformoms, tokioms kaip „Kodi“. Nors techniškai nieko neatsisiunčiate, naudodamiesi autorių teisių saugoma medžiaga srautui galite pridaryti tiek pat problemų.

VPT ne tik užšifruoja jūsų ryšį, saugodamas jūsų IPT tamsoje, bet ir slepia jūsų IP adresą, apsaugodamas jus nuo turinio šaltinio. Naudodami VPN, būsite anonimiški ir saugūs.

Stebime JAV „Netflix“ ir kitą turinį JK

Būdami JK, galbūt norėsite naudotis internetinėmis paslaugomis kitoje šalyje. Tai gali būti užsienio televizijos kanalo transliacijos grotuvas, JAV „Netflix“ versija (ir platesnė jų biblioteka) ar kas nors tarp jų.

Bet koks toks turinys greičiausiai bus blokuojamas JK ir nebus prieinamas, nebent fiziškai esate jo kilmės šalyje. Ir VPN gali tai ištaisyti.

Prisijungus prie serverio toje šalyje, iš kurio gaunamas turinys, jūsų įrenginys bus laikomas ten esančiu. Nesvarbu, ar esate Jungtinėje Karalystėje ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje, viskas, kas buvo užblokuota, dabar bus prieinama.

JK emigrantų VPN

Jei negyvenate Jungtinėje Karalystėje ar daug laiko praleidžiate užsienyje, vis tiek yra bent viena puiki priežastis investuoti į aukščiausią JK VPN ir įsigyti sau britišką IP: srautinio turinio transliacija ir geografinio blokavimo veikla.

Srautinė JK televizija

Svarbiausia priežastis, dėl kurios kiekvienas ne JK norėtų gauti JK VPN, yra pasiekti puikias šalies transliacijos paslaugas, tokias kaip BBC „iPlayer“, „Channel 4’s All 4“ ar „ITV Hub“ – VPN yra geriausias būdas žiūrėti britų televiziją. užsienyje.

Jei tai iš tikrųjų yra jūsų tikslas, turėtumėte žinoti, kad visos šios kompanijos daro viską, kad tave sustabdytų jūsų kūriniai (ypač BBC). Dėl šios priežasties daugelis (ir galbūt net dauguma) VPN neveiks šio tikslo.

Geriausi JK VPT gali transliuoti visus JK televizijos kanalus

Kiekvienas VPT anksčiau ar vėliau bus pripažintas tokiu ir užblokuotas BBC ir kitų. Tai nėra kitaip.

Geriausi JK VPN mažesniems paslaugų teikėjams išskiria tai, kaip greitai jie sukuria atsarginę kopiją ir veikia.

Sužinoję, kad jie užblokuoti, geriausi teikėjai gali per dieną ar dvi sutvarkyti prieigą prie JK transliacijos paslaugų. Kiti VPT tai daro daug lėčiau (darant prielaidą, kad jie tai daro išvis), todėl jūsų britų televizijos žiūrėjimo įpročiai gali būti kelias savaites vienu metu..

Beje, kiekviename JK VPT, kurį paminiu šiame puslapyje, prieiga prie „BBC iPlayer“ ir kitų vaizdo tiekėjų yra vienas iš jų prioritetų, o užblokavus, viskas paprastai vėl vyksta greitai..

Esmė

Nesvarbu, ar jūs gyvenate JK, ar didžiąją laiko dalį praleidžiate užsienyje. VPN yra puikus įrankis, kurį galite turėti savo arsenale. Tai gali padėti jums likti anoniminiam internete, saugiai naudotis failų mainų paslaugomis ir patenkinti jūsų britų televizijos potraukį.

Kad ir kokie būtų jūsų tikslai, bet kuris šio JK geriausių VPN sąrašo teikėjas padarys puikų pasirinkimą ir tikrai gerai jums tarnaus..

Tau taip pat gali patikti:
 • Gaukite JK IP adresą per 5 paprastus veiksmus
 • Ką daryti, jei jūsų „BBC iPlayer“ VPN neveikia
 • Ar JT VPN yra legalūs?
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map