Dokonalá kontrola ochrany osobných údajov

Ak je vaším cieľom chrániť váš domov, jeho obsah a obyvateľov, mali by ste získať najlepší systém zabezpečenia domácnosti, ktorý by ste si mohli kúpiť. To isté platí, keď chcete chrániť svoje údaje a svoju identitu v stále nebezpečnejšom online prostredí.


Perfektný portrét loga ochrany osobných údajovTo je dôvod, prečo sa viac ľudí rozhoduje používať sieť VPN zakaždým, keď sú online. Dozvedeli sa, že je to najlepší spôsob, ako skryť svoju IP adresu, aby na ne nikto nemohol špehovať a chrániť sa pred hackermi. Samozrejme, že chcú najlepšiu VPN, ktorú môžu nájsť.

Spoločnosti ako NordVPN a Surfshark dostávajú veľa dobrých informácií, a existujú na to solídne dôvody. Toto sú renomované spoločnosti, ktoré ponúkajú vynikajúce služby VPN za konkurencieschopné ceny.

V posledných rokoch si však spoločnosť VPN pre dokonalé súkromie vytvorila meno. toto Spoločník so sídlom vo ŠvajčiarskuSpoločnosť y chytá titulky svojím prístupom zameraným na bezpečnosť a inovatívnym vývojom.

Je Perfect Privacy pre vás tou pravou VPN? Dôkladné preskúmanie spoločnosti a jej ponúk vám pomôže urobiť rozumné rozhodnutie. Poďme na to.

Čo je to dokonalé súkromie?

Perfektné súkromie je hlavnou myšlienkou spoločnosti Vectura Datamanagement Limited Company so sídlom v Zug vo Švajčiarsku. VPN časť ich činnosti existuje už od roku 2008. Podľa webovej stránky spoločnosti je za správu VPN zodpovedná kancelária „Technical Implementation“ so sídlom v Paname..

perfektný-privacy-logo

Možno tiež stojí za zmienku, že vyhľadávanie online spoločnosti Vectura Datamanagement Limited ukazuje, že v Cheyenne, Wyoming, USA je pobočka. Toto je pobočka, ktorá sa zdá byť zodpovedná za určité platobné procesy, najmä pokiaľ ide o PayPal.

Z technického hľadiska je sídlo spoločnosti vo Švajčiarsku, zatiaľ čo jej ústredie sa nachádza v Paname a sídlo v USA sa týka iba platieb PayPal a výpisu aplikácií v obchode Google Play..

Pros

Perfektné súkromie nemusí byť najznámejšou sieťou VPN, ale stále ju čaká veľa. V skutočnosti je jeho zoznam „Pros“ pomerne rozsiahly:

 • Inovačná bezpečnosť: Perfect Privacy VPN nedávno zaviedla NeuroRouting, v ktorom je prevádzka dynamicky smerovaná cez viaceré weby v sieti
 • Robustné zmätenie: Perfect Privacy ponúka technológiu Stealth VPN, vďaka ktorej sa všetka prevádzka javí ako typický prenos HTTPS, ktorý sa neprenáša pomocou VPN. Je to užitočné na miestach, kde je použitie VPN zakázané alebo nie je povolené
 • Vynikajúce šifrovacie a bezpečnostné protokoly: Využívajte OpenVPN s priemyselným štandardom 256-bitového šifrovania. K dispozícii sú tiež IPSEC, SSH, SOCKS5 a PPTP
 • Vynikajúci blokovač reklám: Perfect Privacy používa svoj vlastný filter TrackStop, aby sa zbavil najrôznejších reklám a škodlivého softvéru
 • Zásady nulového záznamu: Vďaka svojej politike nulových protokolov udržuje technológia VPN v oblasti VPN dokonalú jednoduchosť a jednoduchosť
 • Žiadne úniky: Komplexné testovanie neodhalilo žiadne úniky DNS, čo sľubuje bezproblémové prehliadanie
 • Kvalitný zabíjač: Toto je kritická funkcia, ak sa chcete úplne chrániť, keď ste online. Našťastie má Perfect Privacy prepínač zabíjania, ktorý funguje ako kúzlo.
 • Jednoduché použitie: Dokonca ani nováčik nebude mať problém s pripojením na internet pomocou Perfect Privacy

Zápory

Aj keď táto kontrola dokonalého súkromia ukazuje, že existuje veľa odporúčaní tejto služby, nie je úplne dokonalá. Tu je krátky pohľad na niektoré z nedostatkov tejto VPN.

 • Niekoľko zvončekov a píšťalky: Ak ste sofistikovaný užívateľ VPN, ktorý očakáva veľa pokročilých funkcií, hľadajte inde. Jedná sa o slušnú holú kosť
 • Zastarané rozhranie: Zatiaľ čo niektoré z najlepších VPN skutočne vynikajú v tom, že zostanú na špičke, zdá sa, že tento je trochu zastaraný
 • Sieť obmedzená na server: S 55 servermi v 24 krajinách má táto sieť VPN ťažké konkurovať službám, ktoré ponúkajú tisíce serverov umiestnených prakticky v každej krajine po celom svete.
 • drahé: Aj keď to nemusí byť nevyhnutne urážlivé, cena sa zdá byť vysoká vzhľadom na úroveň funkcií a obmedzenú sieť serverov
 • Spotty Performance s Netflix: Ak je váš hlavný cieľ v režime online streamovania, nemusí to byť vaša prvá voľba. Väčšina serverov sa nepodarilo úspešne pripojiť k Netflixu
 • Obmedzené možnosti pre Mac, iOS a Android: Ľudia používajúci Windows alebo Linux budú pripravení ísť s VPN s technológiou Perfect Privacy VPN. Všetci ostatní budú musieť prejsť obručami, aby sa nakonfigurovali

S predbežnými hodnoteniami na ceste je čas podrobnejšie sa pozrieť na niektoré z najdôležitejších metrík, ktoré musí niekto zvážiť pri výbere VPN. Čitatelia si všimnú, že celkový dojem z Perfect Privacy VPN je pozitívny, nie je to však nevyhnutne najlepšia voľba pre všetkých používateľov.

Sídlo a sieť serverov

Ako je uvedené vyššie, materská spoločnosť spoločnosti Perfect Privacy má zastúpenie vo Švajčiarsku, Paname a USA. Tí, ktorí sú vedia, sa budú páčiť myšlienke VPN založenej na Paname. Je to preto, že Panama je relatívne izolovaná krajina, ktorá nepodlieha žiadnym z mnohonárodných špionážnych dohôd, ktoré podpísali iné krajiny, napríklad päť očí alebo 14 očí..

Švajčiarsko môže tiež znieť ako spoľahlivé miesto na založenie VPN. Koniec koncov, švajčiarske banky sú známe svojou oddanosťou súkromiu a krajina má niekoľko prísnych zákonov o ochrane súkromia, ako napríklad internet Švajčiarsky federálny zákon o ochrane údajov a Švajčiarska federálna vyhláška o ochrane údajov.

Zdá sa, že všetko je sľubné, ale zástancovia súkromia sa môžu obávať úzkych vzťahov Švajčiarska s krajinami, ktoré patria do sietí, ako je päť očí. Skutočne by švajčiarski úradníci so spoločnosťou nezdieľali žiadne údaje, ktoré majú? Prísne obhajcovia anonymity by sa mohli o tom hádať.

Tiež miesto v USA na spracovanie platieb môže zvýšiť zástavu červenej vlajky pre obhajcov anonymných anonymných údajov.

Na webe Perfect Privacy spoločnosť uvádza, že nevyužíva virtuálne servery. Namiesto toho sa servery s holými kovmi používajú vo všetkých 24 krajinách. Väčšina týchto serverov sa nachádza v Európe v krajinách ako Holandsko, Švajčiarsko, Nemecko, Francúzsko, Dánsko a Rumunsko.

USA, Kanada a Spojené kráľovstvo majú každý hŕstku serverov. Singapur, Japonsko, Izrael, Rusko, Turecko a Čína sú tiež na zozname.

Perfektný správca VPN VPN

to je nie najkomplexnejšia sieť serverov dlhou ranou. Môže však byť vhodné pre vaše účely, najmä ak je aspoň jeden alebo dva z týchto serverov relatívne blízko vašej skutočnej polohy..

Dokonalá rýchlosť ochrany osobných údajov

Používanie VPN vždy spomaľuje rýchlosť prenosu dát, pretože dáta cestujú oveľa ďalej. Špičková sieť VPN však spomaľuje vaše prehliadanie oveľa menej zreteľne ako sieť, ktorá ponúka horšie služby.

Testovanie rýchlosti na technológii Perfect Privacy odhalilo nevýrazné výsledky. Aby bolo jasné, tieto výsledky neboli zďaleka najpomalšie, ale existujú aj ďalšie služby, ktoré sú určite rýchlejšie ako NordVPN.

Pre tých z vás, ktorí nie sú v hre VPN noví, viete, že rýchlosť sa líši v závislosti od mnohých faktorov. To znamená, že je nepravdepodobné, že vaše výsledky s funkciou Perfect Privacy budú rovnaké. Výsledky rýchlostných skúšok vám však poskytujú niektoré objektívne údaje.

Pred zapnutím VPN s dokonalou ochranou súkromia náš systém uvádzal spoľahlivé základné línie.

Dokonalá východisková rýchlosť súkromia

Ako vidíte, sťahovanie prebiehalo o 98,71 Mb / s s odovzdané videá o 53 Mbps.

Pripojenie k Perfect Privacy trochu zmenilo veci. Pomocou servera v Holandsku sa stiahli teraz 62,21 Mb / s zatiaľ čo nahrávanie bolo 18,62 Mbps—A 36,9% zníženie rýchlosti.

Perfektný test rýchlosti súkromia v Holandsku

Nejde o najhoršie výsledky testov rýchlosti, ale určite nie sú tie najlepšie. Pripojenie na server v New Yorku bolo ešte menej pôsobivé 66,7% pokles, so sťahovaním času pri rýchlosti 32,78 Mbps a nahrávaním s meraním 33,27 Mbps.

Dokonalý test rýchlosti súkromia v New Yorku

Server v Londýne poskytol niektoré sľubnejšie sadzby so stiahnutím 69,92 Mbps, ale nahrávanie bolo smutné 8,87 Mbps.

Perfektný test rýchlosti súkromia v Londýne

Samozrejme bolo potrebné otestovať multi-hopové konfigurácie VPN VPN Perfect Privacy. Táto technológia je navrhnutá tak, aby vám poskytla ešte viac súkromia a anonymity online. Táto technológia „skrášľuje“ váš signál prostredníctvom niekoľkých serverov. Aj keď je veľmi súkromný, spomaľuje veci.

Trojitý skok medzi Frankfurtom, Kodaňou a Calaisom priniesol stiahnutia 33,84 Mbps a nahratia 5,55 Mbps.

Perfektný test rýchlosti súkromia vo Frankfurte, Kodani a Calais

Z dôvodu bezpečnosti sme samozrejme obchodovali s určitou rýchlosťou. Ak je to otázka života a smrti, určite by to stálo za to. Keď sa vezmeme do úvahy všetky skutočnosti, rýchlosti prenosu údajov v trojskokovom hopi neboli také zlé.

Bezpečnosť a šifrovanie

Je ťažké nájsť chybu v bezpečnostných opatreniach, ktoré zaviedlo Perfect Privacy. OpenVPN patrí medzi najlepšie VPN protokoly dnes. V súčasnej dobe je nezraniteľný, a zdá sa, že to tak zostane najmenej niekoľko ďalších desaťročí. Tento protokol poskytuje 256-bitové šifrovanie. Táto kombinácia je taká vynikajúca, že ju na celom svete používajú vlády a vojenské agentúry.

Perfektné súkromie vám tiež dáva možnosť nechať váš webový prenos zabrať viac „chmeľu“, aby vám poskytol ďalšie úrovne zabezpečenia. Ak je dôležité, aby nikto nevie, čo robíte online, je táto služba nevyhnutná.

Filter TrackStop navyše vynikajúco zabraňuje prenikaniu všetkých druhov reklám a škodlivého softvéru do vášho systému. Zastaví nechcené položky na úrovni servera VPN, ktoré vás chráni a chráni.

Medzi ďalšie bezpečnostné aspekty patrí skutočnosť, že počas testovania neboli zistené žiadne úniky IP alebo DNS. Vypínač zabíjania sa tiež javil v perfektnom funkčnom stave, takže sa nemusíte starať o dokonalé súkromie, ktoré vám počas relácie prehliadania zostane vysoko a sucho..

Zásady ochrany osobných údajov

Perfektné súkromie má solídne zásady protokolovania VPN, ktoré zrejme chránia používateľa takmer vo všetkých ohľadoch. V politike sa uvádza, že spoločnosť uchováva prihlasovacie údaje, dátum vypršania platnosti účtu a e-mailovú adresu každého používateľa. Poznamenáva, že je prijateľné používať anonymného poskytovateľa e-mailov. Žiadne ďalšie identifikačné údaje sa neuchovávajú.

Perfektné zásady ochrany osobných údajov

Zdá sa, že toto minimálne vedenie záznamov je v súlade s politikou spoločnosti neuchovávať záznamy. Perfektné súkromie konkrétne uvádza, že nesledujú IP adresu, časy prihlásenia ani trvanie pripojení. Pozerajú sa na všeobecný výkon servera, aby identifikovali potenciálne technické problémy, ale tvrdia, že im to neumožňuje identifikovať jednotlivých používateľov.

Streamovanie Netflix

Ak je vaším hlavným účelom tráviť čas online streamovanie s Netflixom, venujte osobitnú pozornosť tejto časti tejto kontroly dokonalého súkromia. Je to preto, že toto rozhodne nie je najlepšia VPN pre Netflix.

Možno je to tak preto, že Perfect Privacy kladie dôraz na anonymitu a skrytie vašej IP adresy. Uistenie sa, že svoje obľúbené relácie môžete vysielať v ktorejkoľvek jurisdikcii, ktorú si vyberiete, nepatrí medzi stanovené ciele.

Testovanie streamovania Netflixu na piatich rôznych serveroch teda prinieslo určité výsledky pomerne zlé výsledky. Servery v USA, Kanade a Spojenom kráľovstve sa nemohli doručiť. Jeden server v Holandsku síce trochu pracoval, ale to nestačí na to, aby bolo možné povedať, že server Perfect Privacy VPN je pre úspešné streamovanie úspešný..

Plány a ceny

Perfektné súkromie je relatívne drahé, najmä ak vezmeme do úvahy, že službe chýba veľa pokročilých funkcií. Mesačný plán beží 12,99 dolárov mesačne. Výber balíka na jeden rok stojí 119,99 dolárov, čo je cena, ktorá vyjde na 9,99 dolárov mesačne. Dvojročný balík ponúka určité úspory na 214,95 dolárov. To sa počíta iba 8,95 dolárov mesačne.

Dokonalé plány ochrany osobných údajov

V záujme dokonalého súkromia vám táto služba umožňuje pripojiť neobmedzený počet zariadení, čo je na trhu VPN relatívne zriedkavé. Existujú však aj iní poskytovatelia VPN, ktorí ponúkajú oveľa viac funkcií a funkcií za oveľa konkurencieschopnejšiu cenu.

Zákaznícky servis

V sieťach VPN je zriedkavá podpora zákazníkov, ale nie je ju možné nájsť. Perfect Privacy má záznam zákazníckych služieb, ktorý ho umiestňuje do stredu balenia. Horšie podporné systémy sú určite tam, ale ak ste typ človeka, ktorý očakáva okamžité odpovede, nemusí to byť pre vás tá správna VPN..

Sekcia FAQ je v poriadku, ak máte skutočne základnú otázku alebo problém. Fórum môže byť tiež dobrým miestom na získanie nejakého smeru, ak ste trochu zaseknutí. Ak potrebujete riešenia pre komplexnejší problém, musíte poslať e-mail zákazníckej podpore.

Reakčné časy môžu trvať niekoľko hodín. Môže to byť frustrujúce, ale sú tu aj dobré správy. Zdá sa, že e-maily technickej podpory pochádzajú skôr od skutočných ľudí, ktorí kladú ďalšie otázky a poskytujú užitočné odpovede, a nie poskytujú odpovede na kopírovanie a vkladanie alebo automatizované odpovede..

Nejde o najlepšiu zákaznícku podporu, ale môže to stačiť pre väčšinu používateľov.

Najčastejšie otázky

Otázka: Možno vás sledovať, ak používate sieť VPN?

A: Ak používate serióznu a spoľahlivú sieť VPN, nikto by nemal mať možnosť sledovať vaše online pohyby. VPN nesmie povoliť úniky adries IP a DNS. Na zabezpečenie toho používajte iba dobre známu a dobre preverenú sieť VPN.

Otázka: Aká je najbezpečnejšia sieť VPN?

A: Perfektné súkromie patrí medzi najbezpečnejších poskytovateľov VPN. Ostatné služby ponúkajú podobnú bezpečnostnú ochranu s ešte robustnejšími funkciami a konkurencieschopnejšou cenou.

Otázka: Môže môj poskytovateľ internetu vidieť moju sieť VPN?

A: Hoci poskytovateľ internetu alebo poskytovateľ internetových služieb môže zistiť, že používate sieť VPN, nemal by mať možnosť vidieť žiadne údaje o tom, ktoré webové stránky navštívite, čo tam robíte a koľko času na nich strávite. To zaisťuje, že si užívate anonymný zážitok, na ktorý váš poskytovateľ internetových služieb nemôže špehovať.

Otázka: Môže byť VPN napadnutá?

A: Napadnutie siete VPN je teoreticky možné. Bezpečnosť je však názvom hry pre všetkých poskytovateľov VPN. To znamená, že mnohí z nich prijímajú mimoriadne opatrenia na ochranu svojich serverov a všetkých svojich údajov.

To je tiež ďalší dôvod, prečo sa toľko služieb VPN snaží vyhnúť uchovávaniu záznamov alebo protokolov. Ak údaje nemajú, hackeri nebudú schopní nájsť nič cenného.

Opäť je dôležité vybrať si serióznu, vysoko preverenú sieť VPN, aby ste sa uistili, že sú zavedené správne bezpečnostné opatrenia. Podobne aj ľudia, ktorí hľadajú najlepšieho správcu hesiel, budú chcieť mať na pamäti rovnaké úvahy.

Záverečné myšlienky

perfektný-privacy-logo

Táto kontrola dokonalého súkromia preukázala, že táto služba VPN má nedostatky iba v tom, že má Few servery, relatívne drahé, nie také rýchle ako iné VPN, a má problémy so streamovaním Netflixu.

Mnoho z týchto problémov sa však zdá byť pre mnohých používateľov bezvýznamné. Ak si len chcete chrániť svoje súkromie a anonymitu, potom sa nemôžete pokaziť pomocou nástroja Perfect Privacy. Táto spoločnosť už vytvorila niektoré inovatívne ochrany pre používateľov a zdá sa logické očakávať viac v budúcnosti.

Perfektná ochrana súkromia VPN ponúka najdôveryhodnejšie protokoly, 256-bitové šifrovanie AES, ľahko pochopiteľné rozhranie a serióznu zákaznícku podporu. Ak tieto metriky patria medzi vaše hlavné hľadiská, možno vás poteší sieť VPN s dokonalou ochranou osobných údajov.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map