Kaip apeiti VPN blokus kaip ir „Pro“ (atnaujinta: 2020 m.)


Ieškote būdų, kaip apeiti VPN blokus („Netflix“ ar bet ko po saule)? 

Na, jums pasisekė, nes būtent tai mes ir pasidalinsime šiame straipsnyje.

Bet pirmiausia, kaip mes pasiekėme tašką, kuriame „Netflix“ iš tikrųjų žino, kad naudojate VPN? Be abejo, jie nėra bauginantys visur egzistuojančios technikos perkrovos, kuriuos mes įsivaizduojame kaip tokius …?

2016 m. „Netflix“ nusprendė užblokuoti tam tikrų šalių turinį, priversdami daugelį amerikiečių aplink esančius sklypus perinti savo vietos valdžią. Jie buvo pasiryžę eiti į bet kokį ilgį, kuris atneštų oranžinę „Naująją juodąją“ nugarą.

Laimei, buvo rastas būdas apeiti šį bloką ir buvo išvengta krizės. Sprendimas buvo paprastoje programinėje įrangoje, vadinamoje VPN. Tačiau netrukus „Netflix“ nusprendė surengti kovą ir pradėjo blokuoti VPT!

Tai beveik buvo panašus į srautinių transliacijų bendrovės žingsnį, nes žmonės dabar buvo visiškai atskirti nuo „Netflix“ tam tikruose regionuose. Tai yra, žinoma, kol vėl vyravo tas pats smalsumas ir žinios iš ankstesnių.

Susipažinimas su VPN

Per pastarąjį dešimtmetį virtualūs privatūs tinklai (VPN) tapo gana populiarūs. Atsižvelgiant į jų galimybę užmegzti nesaugų ryšį su internetu ir padaryti jį privačiu, nenuostabu, kad jais naudojasi milijonai vartotojų.

kas yra vpn

Be to, VPT žinomos dėl funkcijų, leidžiančių žmonėms apeiti tam tikrus apribojimus, įskaitant tokius dalykus kaip geografiniai blokai ar interneto cenzūra. Taigi šių tinklų paklausa yra didelė dėl jų sugebėjimo susukti kriterijus ir lengvai juos įveikti.

Pavyzdžiui, tam tikruose regionuose yra uždrausta daugybė srautinio perdavimo platformų, kuriose rodomos TV laidos, filmai ar grojama muzika. Tie, kurie vis dar gali norėti prieiti prie jų, vis dėlto gali tai padaryti pasikliaudami VPN galimybėmis.

Kas yra interneto cenzūra ir kodėl taip atsitinka?

Paprastai tariant, cenzūra apima bet kokius veiksmus, kuriais siekiama užkirsti kelią kitiems. Pavyzdžiui, įžeidžiančiais laikomi muzikos žodžiai visada cenzūruojami ir, savo ruožtu, niekada negrojami radijuje.

Ši koncepcija yra gana panaši į tai, kas vyksta su konkrečiomis interneto svetainėmis. Internetinė cenzūra – tai, kiek svetainių riboja jų rodomą turinį, dažnai tai lemia lankytojo vieta.

kas cenzūruojama internete

Internetinė cenzūra lemia daugybę priežasčių – dažniausios yra konfidencialumas, teisėtumas ir saugumas.

Pavyzdžiui, didelės įmonės linkusios cenzūruoti savo svetaines ir rodyti turinį tik tiems, kuriuos gali pamatyti dirbdamos šios įmonės.

Tai daroma siekiant išlaikyti konfidencialumo lygį, kuriuo pasitiki beveik visos pramonės šakos. Pavyzdžiui, apsvarstykite galimybę tokiai apskaitos įmonei kaip „Ernst and Young“ prarasti savo interneto svetainės konfidencialumą. Dėl tokio pažeidimo gali būti prarastas duomenų privatumas, o klientų failai taps žinomi viešai.

Atsižvelgiant į tai, kaip akcininkai ir investuotojai pasikliauja finansine informacija, tokia problema tiesiogine prasme gali sunaikinti daugelį organizacijų.

Panašiai daugelis svetainių gali būti cenzūruojamos už įstatymų nepaisymą. Kadangi precedento neturintis interneto ir jo galios augimas, buvo išplėsti įstatymai, reglamentuojantys autorių teises, patentus ir prekių ženklus..

Bet kokį nematerialų turtą, kurį kažkas užregistruoja, galima apsaugoti nuo internetinių vagysčių. Pavyzdžiui, jei kas nors rašo tinklaraštį, jis turi teisę į šio tinklaraščio autorių teises. Kai kitas asmuo bando pavogti tinklaraštį ir patalpinti jį į savo svetainę, originalus rašytojas gali pranešti apie šią problemą.

Po to vagos svetainė greičiausiai bus cenzūruojama arba visiškai užblokuota. Taigi interneto cenzūros priežastis svarbu suprasti, nes jos parodo, kaip svarbu turėti galimybę cenzūruoti tam tikrus dalykus..

Kur žaidžia VPT

Nepaisant to, su kiekviena pagrįsta interneto cenzūros priežastimi pateikiamas ilgas negaliojančių sąrašas. Apsvarstykite, kaip kai kurios vyriausybės blokuoja svetaines, kurios nesutampa su savo požiūriais.

Tokiais atvejais VPN diegimas norint pasiekti turinį yra visiškai suprantamas. Deja, ne paslaptis, kad VPT turi galią apeiti interneto cenzūrą.

Tai reiškia, kad daugybė kompanijų ar net vyriausybių rado būdų, kaip užblokuoti virtualius privačius tinklus, naudojant tokius metodus kaip naršyklės pirštų atspaudų ėmimas ir tarpinio serverio aptikimas.

Kaip užblokuojami VPN??

Vienas iš labiausiai paplitusių būdų, kai tie, kurie nenori, kad žmonės pasiektų savo platformą, juos blokuoja yra per VPN detektorius. Nors tai yra gana savaime suprantama, tai yra prietaisai, naudojami vartotojams, kurie bando prisijungti prie platformos per virtualų privatų tinklą, aptikti.

Kitas būdas, kaip įmonės blokuoja VPN, sukasi aplink IP adresus. Tai atsitinka, kai VPN serverio adresas užblokuojamas, o vartotojai nebegali naudoti to VPN.

Šio požiūrio problema yra ta, kad yra tūkstančiai skirtingų VPT teikėjų. Taigi bandymas blokuoti juos visus yra tarsi žaisti nesibaigiantį „whack-a-mol“ žaidimą. Reiškia, kiekviename užblokuotame tinkle pasirodo dar penki.

Problemos sprendimai

Laimei, įmonės, blokuojančios VPN, tiksliai neišsprendžia problemos, susijusios su žmonėmis, apeinant interneto cenzūrą ar geografinį blokavimą. Priešingai, jie paprasčiausiai sukuria dar vieną kliūtį žmonėms, kurie naudojasi šiais metodais.

Vertimo žodžiu, blokuotų VPT nėra neįmanoma įveikti. Vieni iš labiausiai paplitusių sprendimų yra mobilusis naršymas, „pasidaryk pats“ VPN, „Tor“, manipuliacijos prievadų numeriais, kad būtų išvengta uostų blokavimo, ir daug daugiau.

Mobilusis naršymas

Be abejo, mobiliųjų įrenginių naršymas yra lengviausias būdas įveikti VPN blokus. Tačiau ji turi keletą trūkumų. Pirma, ji veikia tik tiems, kurie nori apeiti blokus, kuriuos įdiegė darbdaviai, mokyklų rajonai ir pan.

Mobilusis VPN

Pavyzdžiui, daugumoje mokyklų bus VPN blokai, dėl kurių neįmanoma pasiekti jokios socialinės žiniasklaidos platformos. Norėdami išspręsti šią problemą, galite tiesiog naudoti savo telefoną ir korinį tinklą, kad pasiektų tas svetaines.

Nepaisant trūkumų, naudojant mobiliuosius įrenginius nepadarysite daug blokų, kuriuos sukūrė aukšto lygio institucijos, tokios kaip vyriausybės ar valstybinės agentūros..

Naujų gaminimas

Jei VPN yra užblokuotas, kartais yra daug lengviau tiesiog surasti kitą, kuris galbūt dar nebuvo užblokuotas.

Vis dėlto populiariose svetainėse rasti ilgą laiką reikėtų stengtis rasti neužblokuotus VPN.

Taigi pasidaryti visiškai naują VPT gali būti lengviausias būdas išvengti apribojimų. Šios alternatyvos neigiamas aspektas yra tai, kad savo VPT sukūrimas gali būti šiek tiek sudėtingas. Tai apima keletą žingsnių, kuriuos reikia atlikti nepriekaištingai, norint sukurti veikiantį tinklą.

Laimei, yra kompanijų, kurios gali pasiūlyti šią paslaugą už tam tikrą mokestį. Be to, turėti savo VPT bus geras ilgalaikis sprendimas, nes jie galės tuo naudotis tol, kol panorės.

Tor

„Tor“ yra programinė įranga, kuria žmonės gali naudotis nemokamai, kad visiškai anonimizuotų savo internetinę veiklą. Tai veikia perduodant vartotojo duomenis per daugybę relių visame pasaulyje.

Todėl vyriausybės ar bet kuri kita priežiūrą vykdanti agentūra negali internete stebėti savo veiklos. Tačiau iš tikrųjų „Tor“ daugiau dėmesio skiria privatumo užtikrinimui ir nesispecializuoja prieigą prie cenzūruojamų interneto puslapių.

Nepaisant to, dėl asmens tapatybės ir maršruto atskyrimo, „Tor“ sukuria tiltus, kurie gali apeiti užblokuotus IP. Reiškia, ši spraga gali leisti naudotis blokuotu turiniu.

Kiti populiarūs sprendimai apima:

  • Psifonas
  • Šešėlinės kojinės
  • TCP prievadas 443
  • SSH tunelis

Atsižvelgiant į tai, kiek žmonių gali apeiti VPN blokus, esate tik tiek, kiek leidžiate sau.

Kitaip tariant, pasiekti turinį naudojant VPN yra gana paprasta, jei tik jūs turite pagrindinį supratimą apie tai, kaip jie veikia ir kaip juos nustatyti (iš naujo: įjunkite!). Tačiau tai, ar reikia prisijungti prie skirtingų tipų blokuotų puslapių internete, yra kita tema.

Juk vien tai, kad žmogus turi priemonių savo tikslui pasiekti, ne visada reiškia, kad jie turėtų tai padaryti!

Paskutinį kartą atnaujinta 2020 m. Balandžio 19 d

Sveiki, aš esu Ludovičius. Sukūriau šią svetainę kaip vartotojų išteklius, kad kolegos kanadiečiai galėtų geriau suprasti besikeičiantį kibernetinio saugumo pasaulį. Prieš kurdamas šį šaltinį pamačiau dvi esmines B2B vartotojų privatumo pramonės problemas. Pirma, švietimas – dauguma žmonių nesuvokia savo duomenų svarbos. Antra, apgaulinga rinkodaros praktika – yra daugybė savaime skelbiamų saugumo sprendimų, kurie nedaro nieko, išskyrus tarpininkauja vartotojo duomenyse be sutikimo.

Pateikti komentarą Atšaukti atsakymą

Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas. Privalomi laukai pažymėti *

Komentuok

Vardas *

Paštas *

Interneto svetainė

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me