18 بهترین گزینه Tor برای مرور ناشناس


دلایل بی شماری وجود دارد که مردم از Tor استفاده می کنند و یا برنامه ای برای تغییر گزینه Tor دارند. علاوه بر این ، آنها فقط ناشناس بودن در اینترنت می خواهند ، در حالی که دیگران قصد دارند به عمیق ترین بخش اینترنت دسترسی پیدا کنند.

قبل از پرتاب در واگن باند ، باید این را بدانید. Tor یا هر گزینه دیگر Tor رمزگذاری نهایی به انتها را ارائه نمی دهد. این فقط آدرس IP شما را از طریق هزاران رله مسیریابی می کند که شناسایی موقعیت واقعی شما را دشوار می کند.

Tor در مسیریابی فعالیت اینترنتی شما از طریق لایه های مختلف پیاز درخشان است. اما هنوز هم ، ناامن است.

برای مرور ناشناس, من پیشنهاد می کنم سرویس VPN قابل اعتماد زیرا این وعده را برای مخفی نگه داشتن فعالیت ها از ISP ها ، هکرها و آژانس های نظارت برآورده می کند.

چرا به گزینه های Tor نیاز دارید?

Tor زمانی به عنوان بهترین مرورگر موجود در بازار برای ارائه نام ناشناس برای کاربران خود در نظر گرفته می شد. سرکوب FBI باعث شده است تا از اعتبار خود استفاده کند و به همین دلیل مصرف کنندگان اینترنت شروع به جستجوی بازار برای گزینه های Tor.

استفاده از تور در چنین سناریویی را می توان به عنوان اولین قدم به داخل شیروانی شیر در نظر گرفت. به همین دلیل مهم است که گزینه های Tor را در نظر بگیرید زیرا هیچ کس نمی خواهد ISP ها از ترافیک اینترنت شما دور شوند.

بله ، در واقع گزینه های متنوعی برای انتخاب وجود دارد. با این وجود همه گزینه های جایگزین نوع امنیتی و حریم شخصی را که شایسته شما هستند فراهم نمی کنند. به همین دلیل است که هنگام انتخاب یکی باید مراقب باشید.

مهم: شما نمی توانید فعالیتهایی مانند (پخش به صورت HD) و (بارگیری / بارگذاری ، اشتراک گذاری فایل P2P) را با Tor انجام دهید.

چرا یک VPN را به عنوان Tor Alternative در نظر بگیرید?

گزینه های مختلف Tor برای مرور ناشناس در دسترس است. در میان آنها یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) است. با بهترین ویژگی هایی که ارائه می دهد به عنوان بهترین گزینه جایگزین Tor به راحتی ارائه می شود.

این فعالیت اینترنتی شما را مخفی نگه می دارد و همچنین امنیت را از تهدیدات سایبر فراهم می کند. این چیزی است که Tor و دیگر گزینه های Tor از هم اکنون نمی توانند به آن دست یابند.

با یک VPN ، ترافیک اینترنت شما که ارسال می شود رمزگذاری می شود. VPN تضمین می کند که اطلاعات شما ایمن باقی مانده و همچنین آدرس IP شما را نقاب می زند. این می تواند یک تغییر در موقعیت جغرافیایی شما ، شبیه به یک جایگزین Tor را شبیه سازی کند.

VPN رمزگذاری نهایی را به پایان می رساند. در حالی که هنوز خطر سوءاستفاده فردی توسط هکر وجود دارد اما نیازی به نگرانی نیست. به دلیل رمزگذاری ، تمام داده های راهنمایی و رانندگی به صورت گیجی ظاهر می شود و بی فایده است.

18 بهترین گزینه Tor برای مرور ناشناس

این گزینه های Tor امکان دسترسی به وب عمیق و ناشناس بودن کامل را فراهم می کند. برای یک فرد عادی ، پیدا کردن بهترین جایگزین Tor.

بنابراین در اینجا لیستی از گزینه های جایگزین Tor وجود دارد که می توانند با پدر-پدر رقابت کنند. این لیست پس از تحقیقات دقیق انجام شده برای یافتن بهترین گزینه های مختلف Tor که می تواند دسترسی به محتوا با حریم شخصی را فراهم کند ، شکل گرفت.

1. شبکه خصوصی مجازی (VPN)

شبکه خصوصی مجازی (VPN) پیشرفته ترین گزینه جایگزین tor است که باعث می شود کاربران ناشناس باشند. ویژگی هایی مانند “Kill-Switch” و “رمزگذاری با درجه بالا” آن را به عنوان گزینه جایگزین Tor تبدیل به قانع کننده ترین گزینه می کند.

امنیت کاملی را برای مرور ناشناس فراهم می کند. استفاده از VPN برای دسترسی به وب عمیق امکان پذیر نیست. شما هنوز به مرورگری نیاز دارید که به شما امکان دسترسی به وب عمیق را می دهد.

شناختن جوانب مثبت و منفی استفاده از VPN با tor بسیار حیاتی است. مشهورترین ارائه دهنده VPN که می توانید از آنها استفاده کنید ExpressVPN و NordVPN هستند.

مزایای استفاده از VPN

 • یک VPN تمام بسته های داده را رمزگذاری می کند.
 • این آدرس IP واقعی شما را در ISP یا هکرها مخفی می کند.
 • این سرعت اینترنت را در حین بارگیری یا پخش می کند.
 • VPN مکان واقعی شما را تغییر می دهد تا از ردیابی ISP یا نظارت جلوگیری شود.
 • دسترسی به محتوا ، وب سایت ها و کانال های سانسور شده در کشورهای مختلف.

اکنون بارگیری کن:

2. قطع کنید

قطع ارتباط ، پسوند حریم خصوصی ، یکی از بهترین گزینه های Tor است که می تواند برای شناسایی وب سایت هایی که اطلاعات شما را ذخیره می کنند و شما را از آنها قطع می کند ، استفاده کرد. برخی از نمونه ها عبارتند از فیس بوک ، گوگل و توییتر. قطع اتصال برای Windows ، Android و iOS با بسته بندی های مختلف قیمت و عضویت در دسترس است.

پس از نصب و فعال کردن قطع ارتباط در مرورگر خود ، تعداد درخواست های ردیابی را در هر وب سایتی که بازدید می کنید مسدود شده است. ردیابهای مسدود شده با رنگ سبز نشان داده شده اند. ردیاب های مسدود شده دریافتی از وب سایت ها با رنگ خاکستری نمایش داده می شوند.

این ویژگی مشاهده و درک آسانتر تعداد درخواست ها در هر بازدید از وب سایت را آسان تر می کند. برای برنامه افزودنی مرورگر ، شایسته است که در لیست گزینه های tor قرار بگیرید.

قطع ارتباط ممکن است همه درخواست ردیابی را مسدود نکند. به عنوان مثال ، YouTube و Flickr که در صورت مسدود شدن درخواست پیگیری ، صفحه کار نمی کنند یا صفحه شکسته را نشان نمی دهند. این وب سایت ها به طور پیش فرض مسدود شده و برای رهگیری توصیه نمی شود.

اکنون بارگیری کن:

3. مرورگر حریم خصوصی حماسه

سوم ، در لیست گزینه‌های Tor ، Epic قرار دارد. این یک مرورگر خصوصی است که ساده و کاربر پسند است. سرعت شبکه شما متفاوت است و حریم شخصی کاملی را ارائه می دهد. Epic نشت آدرس IP شما توسط WebRTC خاص را مسدود می کند.

این یک پروکسی رمزگذاری شده دارد که داده های شما را از ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) پنهان می کند. این پروکسی رمزگذاری شده شما را در شبکه عمومی نیز ایمن نگه می دارد. Epic ردیاب های داده را که شما را ردیابی می کنند ، نمایش می دهد و به شما امکان می دهد آنها را مسدود کنید.

هیچ افزونه دیگری مسدود کردن اسکریپت ها و عملکردهای اثر انگشت (مانند داده های بوم تصویر) را به جز Epic ارائه نمی دهد. محافظت داخلی در برابر اسکریپت های ردیابی ، ردیابی کوکی ها و سایر ابزارک های شخص ثالث ، شبکه های تبلیغاتی و عوامل ردیابی.

اکنون بارگیری کن:

4. تمرکز Firefox

Firefox Focus جدیدترین لیست به لیست بهترین گزینه های Tor است که توسط بنیاد Mozilla و شرکت ساخته شده است. این در سیستم عامل های iOS و Android موجود است ، اگرچه Android به جای Gecko Engine از Blink Engine استفاده می کند.

در حالی که زیبایی شناسی و گرافیک Firefox Focus به طور کلی لذت بخش است. همچنین ، این داده ها را از چشمان کنجکاو آژانس های نظارتی و مجرمان سایبری محافظت می کند. telemetry نرم افزار همچنین به طور پیش فرض فعال شده است که به ردیابی موزیلا به استفاده از محیط استفاده می کند. متأسفانه ، در Firefox Klar غیرفعال است.

این یک ویژگی برای متوقف کردن ردیابی تبلیغات و مسدود کردن ردیاب های اجتماعی را معرفی کرده است. فعال کردن گزینه بدون کم کردن سرعت شما و جلسه ضبط شده توسط ردیابها ، تجربه ای غیر سازگار از اینترنت را برای شما فراهم می کند. Android دارای برخی از ویژگی های منحصر به فرد است ، که شامل لیست تعدادی از تبلیغات تبلیغاتی است که در وب سایت مورد نظر خود مسدود شده است.

اکنون بارگیری کن:

5- مرورگر شجاع

Brave Browser یک پخش کننده کوچکتر و نسبتاً جدیدتر با گزینه های Tor است ، این یک مرورگر منبع باز مبتنی بر Chromium است که توسط Brendan Eich ، بنیانگذار پروژه Mozilla ساخته شده است. این خود به عنوان یک مرورگر با محوریت حفظ حریم خصوصی است که همه فعالیت های ردیابی وب سایت را در حالی که هویت خود را در اینترنت مخفی می کند مسدود می کند.

در ویندوز نیست؟ نیازی به ترس نیست. این گزینه جایگزین سازگار با کراس پلتفرم است و به صورت یک نسخه پایدار در Android ، Linux ، iO و غیره در دسترس است. این همچنین تمامی درخواست های ردیابی تبلیغات مزاحم وب سایت ها را مسدود می کند.

در کنار این ، یک سیستم پاداش به نام “پرداخت شجاع” نیز وجود دارد که به ناشران پاداش می دهد تا بتواند مانع از تبلیغات شود. همچنین ، آنها با DuckDuckGo ، یک موتور جستجوی با محوریت حفظ حریم خصوصی شناخته شده همکاری می کنند و تجربه ناشناس شما را در اینترنت تقویت می کند..

اکنون بارگیری کن:

6. مرورگر Yandex

Yandex یک مرورگر دیگر است که به عنوان یکی دیگر از گزینه های Tor در لیست استفاده می کند. این به طور خودکار اینترنت را برای بدافزار اسکن می کند و از انواع مختلف بدافزارها با بی اعتنایی به وب سایتی که بازدید می کنید به شما محافظت می کند.

همچنین می تواند وب سایت های تقلبی را محافظت کند ، از رمزهای عبور ، اطلاعات کارت اعتباری شما محافظت می کند و پرداخت های آنلاین شما را ایمن تر می کند. مرورگر Yandex اشخاص ثالث را از ردیابی موقعیت و رفتار شما در حین مرور منع می کند.

ویژگی ای که آن را به بهترین گزینه Tor تبدیل می کند ، ناشناس بودن است. آدرس IP واقعی شما را مخفی می کند و از فناوری DNSCrypt استفاده می کند که ترافیک سیستم دامنه نام را رمزگذاری می کند. با این وجود ، این گزینه باید از تنظیمات مرورگر فعال شود.

اکنون بارگیری کن:

7. مرورگر Psiphon

Psiphon هفتمین مدعی در لیست گزینه های tor است. استفاده از آن ساده است ، دارای چند صفحه نمایش و سوئیچینگ سرور است. با استفاده از چند روش برای محافظت از محافظت از شما در وب. Psiphon به VPN و SSH بستگی دارد تا مشتریان خود را حتی در مناطق محدود به اینترنت دسترسی دهد.

Psiphon شما را از ارائه دهنده اینترنت شما محافظت می کند. حتی شما را از مقامات دولتی پنهان می کند که مرتکب خطایی برای شما می شوند. Psiphon حتی آدرس IP شما را جابجا می کند.

این یک جایگزین Tor رایگان است. در Android و iOS نیز موجود است و ویژگی های امنیتی برتر را ارائه می دهد.

اکنون بارگیری کن:

8. PeerBlock

Peerblock یک پاسخ ستودنی برای جاسوسان مربع است که از پایین به پایین می پردازند. این یکی از گزینه های Tor برای جلوگیری از ردیابی هر شخصی است. این شما را ترغیب می کند تا تعداد افرادی که با آنها به اینترنت وصل می شوید کنترل کنید.

در عین حال ، باید محتاط باشید زیرا Peerblock نمی تواند مانع از پیگیری همه ردیاب های شما شود. اگرچه نمی تواند همه ردیاب ها را مسدود کند ، اما هنوز هم یکی از پرکاربردترین گزینه های tor در اینترنت است. بهتر از همه ، Peerblock رایگان در دسترس است.

اکنون بارگیری کن:

9. وونیکس

Whonix امنیتی را که جستجو می کنید به شما می دهد و علاوه بر این لینوکس را اجرا می کند. سطح امنیتی که در اختیار شما قرار می دهد ، آن را به یکی از بهترین گزینه های Tor تنظیم می کند. هنگامی که در وب هستید ، آدرس IP شما را پوشش می دهد ، و کار با آن را در VM انجام می دهید.

این سیستم از سیستم جدیدی به نام “Whonix-Workstation” استفاده می کند که همچنان در یک چارچوب خصوصی کار می کند. Whonix برجسته دو رابط سیستم مجازی است. یکی از آنها ، از طریق NAT که با چارچوب Tor ارتباط دارد ، با وب رابط می کند. بقیه رابط سیستم با یک LAN مجازی ترکیب شده است.

اکنون بارگیری کن:

10. گلوبوس

Globus یکی دیگر از گزینه های Tor است که شناخته شده است از سرورهای VPN برای مخفی نگه داشتن فعالیت های اینترنتی شما استفاده می کند. ترافیک شما پنهان می شود و باعث می شود ردیاب شخص ثالث در ردیابی فعالیت های شما ناکام بماند.

مرورگر Globus همچنین با استفاده از مرورگر Tor از محافظت در برابر بدافزارها محافظت می کند. یک هکر اغلب برای بدست آوردن سیستم شما از بدافزارها استفاده می کند. همچنین ، شما را در برابر همه بدافزارها محافظت می کند. با استفاده از نرم افزار Tor نیز به رفع انسداد وب سایت ها کمک می کند.

این ناشناس بودن و امنیت آنلاین برتر را فراهم می کند. این انتخاب کاربر است که محل سرور VPN را انتخاب کند. این نرم افزار همچنین با بسیاری از سیستم عامل ها سازگار است.

اکنون بارگیری کن:

11. دم

این یک سیستم عامل زنده است که به عنوان یکی از بهترین گزینه های Tor انتخاب می شود. دمها را می توان در هر دستگاه با استفاده از یک USB USB یا DVD شروع کرد. این برنامه شامل برنامه های از پیش تنظیم شده داخلی است که به شما امکان می دهد از مرورگر وب ، ویرایشگرهای تصویر ، مشتری IM ، مجموعه اداری و صدا استفاده کنید..

با استفاده از این گزینه جایگزین ، کاربران می توانند به صورت ناشناس در اینترنت گشت و گذار کنند و همچنین می توانند سانسور را دور بزنند. این کاملاً اثری را در رایانه ای که استفاده کرده اید به پایان می رساند. با استفاده از ابزارهای رمزنگاری شده ، می توانید پرونده ها ، ایمیل ها و حتی پیام های فوری خود را رمزگذاری کنید.

اکنون بارگیری کن:

12. توکس

Tox یکی از اولین گزینه های Tor برای کسانی است که برای گفتگوهای خود با دوستان می خواهند امنیت بالایی داشته باشند. این پروتکل پیام رسانی فوری و مکالمه تصویری از طریق همتا است که رمزنگاری پایان به پایان می بخشد.

Tox یک جایگزین کامل برای Tor نیست ، اما می تواند به اداره های اطلاع رسانی دهد. این برنامه به IM ، رمزگذاری کنفرانس خصوصی و مکالمات خصوصی و رمزگذاری شده ، امکان فهم آن را می دهد. هدف اصلی این گزینه جایگزین ، تأمین امنیت ارتباطات است که به راحتی در دسترس باشد.

اکنون بارگیری کن:

13. Freenet

Freenet برای تضاد با نظارت مانند I2P مشترک است. در رده سیزدهم در لیست گزینه های مختلف تور قرار دارد. Freenet با استفاده از همان ابزار P2P برای اختصاص انبار کردن اطلاعات برای انتقال و نگهداری داده ها ، از این رو ترتیب اصول UI و ساختار سیستم را جدا می کند..

این گزینه جایگزین برتر Tor است ، برای ارتباطات و انتشار مقاومت در برابر سانسور از پلتفرم همتا به همتا استفاده کنید. این جایگزین از فناوری P2P برای ارسال و ذخیره اطلاعات استفاده می کند ، پروتکل های جداگانه ای برای تعامل کاربر و ساختار شبکه دارد.

Freenet دو نوع امنیت ، Darknet و OpenNet ارائه می دهد. OpenNet به کاربر این امکان را می دهد تا با کاربران دیگر ارتباط مستقیمی برقرار کند و DarkNet به کاربران اجازه می دهد تا تنها با کاربرانی که در گذشته کلیدهای عمومی را تغییر داده اند ، ارتباط برقرار کنند..

این مرورگر فاقد سرور مرکزی است که هک کردن سیستم آنها را دشوار می کند. کمبود سرور مرکزی امتیاز بیشتری را به آن می دهد که احتمالاً می تواند آن را به یکی از بهترین گزینه های Tor تنظیم کند. قبل از مرتب سازی و ذخیره اطلاعات ، رمزگذاری می شود تا سوء استفاده هکرها غیرممکن شود.

اکنون بارگیری کن:

14. I2P

L2P همچنین به نام پروژه اینترنت نامرئی خوانده می شود. این یک شبکه ناشناس کامل است که در آن می توانید از برنامه ها برای ارسال پیام های ناشناس و ایمن استفاده کنید. این شبکه در شبکه است که از ردیابی اشخاص ثالث مانند ISP ها محافظت می کند.

از رمزگذاری نهایی به انتها استفاده می کند و باعث می شود ارتباطات در این شبکه ایمن باشد. پیام های ارسالی با استفاده از این شبکه در چهار لایه رمزگذاری قرار دارد. نه تنها این ، حتی نقاط پایانی نیز شناسه رمزنگاری هستند

هدف اصلی I2P جلوگیری از نصب حمله است. متداولترین کاربران I2P روزنامه نگاران ، مردم مظلوم ، سوت زدن ها ، فعالان و همچنین افراد معمولی هستند که نگران حریم شخصی خود هستند.

اکنون بارگیری کن:

15. فانوس

فانوس یک برنامه کاربردی برای یک منطقه کاری است که دسترسی سریع ، جامد و ایمن به سایت ها و برنامه های مسدود شده را منتقل می کند. این یک افزودنی دیگر در دسته بهترین گزینه های Tor است.

فانوس جدید است زیرا از سریعترین سرورهای بهبود یافته Geo برای افزایش سرعت گشت و گذار شما استفاده می کند. این امکان را به شما می دهد که فوراً محتوای HD را پخش کنید.

Lantern با استفاده از طیف وسیعی از سیستم ها برای كنترل كنترل و فایروال ها ، دسترسی مداوم به وب باز را به شما می دهد. در صورت بسته بودن دروازه های خاص ، روش های مختلف به طور مستقیم قابل دسترسی هستند.

گروه طراحان در لنترن همیشه با تکیه بر شرایط مسدود کردن ، مراحل تنظیم و تعمیرات اساسی را انجام می دهند. ورودی مشتری به Lantern ساده است ، با نسخه های جدید پیشنهادات تلفیقی را ایجاد می کند و نگرانی ها را در پی دارد.

16. فریپتو

Freepto بهترین انتخاب در بازار گزینه های tor ، به ویژه برای کاربران Linux است. این روش به هکرها كمك می كند تا به آسانی مانند Tor به آسانی منتقل شوند. استفاده و سریعترین روش برای ذخیره اطلاعات رمزگذاری شده ، کاری دشوار است.

Freepto یک گزینه عالی Tor است که هویت شما را هنگام مرور آنلاین پنهان می کند. ردیابی را برای ردیابها دشوار می کند. این برنامه رمزگذاری و نرم افزاری را ارائه می دهد که قادر به امنیت بالا هستند.

Freepto بهترین مرورگر برای فعالانی است که می خواهند از نظارت دولت صرفنظر کنند. قابل حمل است و می توان مستقیم از یک USB USB اجرا کرد. به طور خودکار داده های ذخیره شده روی دیسک USB را رمزگذاری می کند.

17. سیستم عامل فرعی

Subgraph OS برای مبارزه با حملات نرم افزارهای مخرب و آسیب پذیری شبکه طراحی شده است. این گزینه جایگزین Tor دارای کاهش شدید حمله است که به برنامه ها و سیستم عامل اصلی محافظت می کند.

این شامل امنیت سخت شده هسته است که از حملات محافظت می کند. Subgraph OS همچنین دارای فایروال برنامه ای است که هرگونه اتصال غیرمترقبه خروجی توسط برنامه ها را به کاربر اطلاع و اطلاع می دهد.

سیستم عامل زیرگرافی با استفاده از زبان برنامه نویسی go-lang کدگذاری شد. این یکپارچه سازی داخلی Tor دارد که به برنامه های حساس امکان برقراری ارتباط از طریق شبکه Tor را می دهد.

اکنون بارگیری کن:

18. سیستم عامل Ipredia

مرورگر سیستم عامل Ipredia بهترین جایگزین Tor برای کاربران Linux است زیرا بیشتر مرورگرها به شما امکان دسترسی به وب عمیق را نمی دهند. این یک سیستم عامل پایدار و قدرتمند است که کلیه ترافیک شبکه شما را رمزگذاری و ناشناس می کند.

این یک شبکه ناشناس است که از لایه ای استفاده می کند که امنیت برنامه های حساس به هویت را در حین ارتباط فراهم می کند.

IprediaOS روتر I2P ، مشتری IRC ناشناس ، مشتری ایمیل ناشناس ، مشتری BitTorrent ناشناس را ارائه می دهد و همچنین می توانید ناشناس (سایت های i2p) پیدا کنید.

اکنون بارگیری کن:

نتیجه

پیش از هک شدن ، Tor محبوب ترین ابزار برای جستجوی ناشناس بود. بهترین گزینه های Tor نیازهایی بود که امکان مرور ناشناس اینترنت را فراهم می کرد. این گزینه ها نه تنها ردیابی که توسط ISP و اشخاص ثالث انجام می شود را مسدود می کنند بلکه به شما در برابر بدافزار محافظت می کنند.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map