Часті запитання щодо усунення несправностей

У мене проблема з підключенням до VPN, що мені робити?


 1. Двічі перевірте ім’я користувача та пароль, які ви використовуєте. Зауважте, що однією з найпоширеніших проблем є те, що ім’я користувача або пароль невірно скопійовано, наприклад, із порожнім символом.
 2. Перевірте налаштування брандмауера або антивірусу. Вони можуть перекрити з’єднання.
 3. Не ігноруйте ваші системні помилки. Багато разів уважне читання повідомлень допомагає виправити проблему.
 4. Якщо проблема не зникає, увійдіть у свій акаунт та подайте квиток на підтримку.

  Дивіться, як правильно подати квиток на підтримку.

Відповідь ви отримаєте максимум за 12 годин.

Чому мій зв’язок повільний?

Як і будь-який маршрут, затори можуть уповільнити те, що має бути швидким сполученням до зупинки. Під час підключення до CactusVPN вам доведеться пройти свій Інтернет-провайдер, який потім підключає вас до нас. Якщо трапиться маршрут, який дуже зайнятий або дуже довгий, це означає, що ваш зв’язок буде повільним. Це може статися в будь-якому місці маршруту, хоча ми контролюємо нашу мережу 24 години на добу, щоб переконатися, що ми не є причиною цього.

Чому я маю низькі результати на Speedtest.net при підключенні до VPN?

Speedtest.net – це чудовий сервіс, але він не завжди підходить для тестування швидкості з’єднання VPN. Їх результати залежать від багатьох факторів, тому що кожен може додати свій сервер як тестовий сервер, і швидкість може бути навіть нижчою за вашу швидкість. Найкращий спосіб перевірити справжню швидкість завантаження – це завантажити популярний торрент під час підключення до нашої VPN.

Як брандмауер або маршрутизатор впливають на VPN-з’єднання?

Порти 1723 та 443 TCP повинні бути відкритими, також ваш брандмауер / маршрутизатор / ISP повинен дозволяти VPN / PPTP пропускати.

Типова робота: вбудований брандмауер Microsoft у Windows, маршрутизатор Linksys / D-Link / TP-Link / ASUA, виготовлений після 2007 року, широкосмуговий ADSL.

Типові непрацюючі: брандмауер Microsoft, Netgear / Trend Router, весь інтегрований в маршрутизатор ADSL модем. Якщо ви отримаєте помилку 619 під час підключення ADSL, видаліть домашній маршрутизатор та відключіть програмне забезпечення брандмауера, що не належить Microsoft.

Чому підключення відбувається повільніше, коли я використовую OpenVPN, ніж під час використання PPTP або L2TP?

OpenVPN використовує сильне шифрування, і нормально спостерігати повільніші з’єднання. Якщо ви не дуже стурбовані своєю конфіденційністю, радимо використовувати підключення PPTP або L2TP / IPsec.

Чому деякі порти заблоковані?

Нам довелося блокувати певні порти (22 та 25), як деякі клієнти, де зловживають нашими послугами. Це зменшує кількість повідомлень про зловживання в 100 разів, це означає, що ми будемо мати більше часу, щоб покращити ваш досвід!

Чому я не можу надсилати електронні листи за допомогою свого клієнта електронної пошти під час підключення до VPN?

Здається, ви використовуєте SMTP для транспорту вихідної пошти, який використовує порт TCP 25. Багато спамерів намагаються отримувати послуги VPN для передачі спаму. Тому ми заблокували 25 порт призначення під час користування нашими послугами.

Як правильно відкрити квиток на підтримку?

Увійдіть до свого облікового запису та відкрийте квиток підтримки, який містить наступну інформацію, щоб ми зрозуміли вашу проблему:

 • Ваша операційна система / пристрій;
 • Країна та місто / сервер, до якого ви намагаєтесь підключитися;
 • Протокол VPN, який ви використовували при спробі підключення;
 • Ім’я / код помилки та скріншот;
 • Якщо у вас є проблеми з протоколом OpenVPN, будь ласка, надайте нам свій журнал від OpenVPN.

Відповідь ви отримаєте максимум за 12 годин. Також ви можете нам надіслати електронною поштою підтримку (at) cactusvpn.com.

Чому деякі веб-сайти все ще виявляють мою реальну IP-адресу при використанні VPN?

Якщо ваш провайдер підтримує IPv6, є ймовірність, що незалежно від того, використовуєте ви VPN чи не, сайти виявлять вашу IP-адресу вашим IPv6. Щоб уникнути цього, відключіть IPv6 зі свого пристрою.

Чому деякі веб-сайти все ще виявляють моє реальне місце розташування при використанні Smart DNS?

Для цього можуть бути дві можливі причини:

 1. Якщо ваш провайдер підтримує IPv6, є ймовірність, що незалежно від того, використовуєте ви Smart DNS чи ні, сайти виявлять ваше місцезнаходження вашим IPv6. Щоб уникнути цього, відключіть IPv6 зі свого пристрою.
 2. Ваш провайдер робить прозорий HTTP-проксі або прозорий DNS-проксі.

Чому мій антивірус позначає програму CactusVPN як підозрілу?

Деякі антивірусні програми можуть вважати нашу програму підозрілою. Зазвичай це відбувається в перші дні після оновлення, оскільки деякі антивіруси будують свої бази даних, використовуючи кількість встановлень конкретних програм. Скажімо, наш додаток встановлено на менш ніж 20 комп’ютерах із певним антивірусом. У цьому випадку цей антивірус може позначити наш додаток як підозрілий. Він буде позначений як надійний, коли він буде встановлений на більшості комп’ютерів. Тому не хвилюйтеся, ваш ПК у безпеці!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map