Інтернет-посібник щодо конфіденційності: Чому анонімність є важливою?


Інтернет значно виріс і зараз більше 4,1 мільярда користувачів в Інтернеті в інтернеті. Хоча це правда, що Інтернет надає інформацію та розваги мешканцям. Однак є улов.

Організації збирають дані з вашого дозволу у формі історії веб-переглядачів, облікових записів соціальних медіа, як і не люблять процвітати та продовжувати свій бізнес.

Організації збирають дані, не має значення, чи вони онлайн, чи офлайн. Розвідувальні агенції, постачальники послуг Інтернету та маркетологи є першочерговими собаками у зборі даних.

Дані є основою циклу прийняття рішень будь-якої організації. Згідно з a Спиральне ІТ-опитування, якщо рішення приймається, спираючись на зібрані дані, збільшуються шанси на успіх на 79%. Аналіз, якість та кількість даних допомагають підприємствам та організаціям отримати конкурентну перевагу.

Незалежно від того, чи займаєтесь ви веб-сторінкою або прокручуєте канали соціальних мереж, виходячи з комфорту та конфіденційності вашого будинку. Ви зовсім не приватні, такі компанії, як Google і Facebook відомий для відстеження та моніторингу інформації про вас.

Contents

Що таке конфіденційність даних в Інтернеті?

Конфіденційність даних – це галузь безпеки даних. Конфіденційність в Інтернеті в основному обертається навколо проблем, пов’язаних із належним поводженням з даними, які включають, згоду, повідомлення та регуляторні зобов’язання.

Зберігаючи визначення конфіденційності даних осторонь, практичні проблеми конфіденційності даних обертаються навколо:

 • Якщо і як обмінюються даними з сторонніми організаціями.
 • Як законно збираються та зберігаються дані.
 • Нормативні обмеження, такі як GDPR, HIPAA, GLBA або CCPA.

Конфіденційність даних – це основна частина інформаційних технологій. Це допомагає організації чи окремим особам визначити, якими даними в інфраструктурі можна ділитися з іншими та які слід зберігати в таємниці.

Чому важливо конфіденційність даних в Інтернеті?

Є дві основні причини, через які конфіденційність даних є однією з найважливіших проблем інтернет-спільноти.

Якість та кількість – це дві характеристики даних, які визначають, наскільки це важливо як актив для компанії. Компанії беруть участь у практиці, яка включає збирання, обмін та використання даних. Цей процес також відомий як економіка даних.

Є багато компаній, зокрема Google, Facebook та Amazon будували імперії слідуючи схемі економіки даних. Кожна організація приймає рішення, керовані даними. Закони про збереження даних, такі як GDPR, зобов’язали підприємствам бути прозорими у своїй політиці конфіденційності.

По-друге, конфіденційність – це право кожної людини, яка існує на планеті. Це ніколи не було привілеєм і його ніколи не слід вважати таким. Дані, якими ви ділитесь в Інтернеті у формі статусів, зображень, думок, насправді є середовищем свободи слова, і ніхто не повинен мати можливість записувати чи використовувати його проти вашої волі.

При всьому моніторингу та відслідковуванні даних немає жодного способу визначити, яке повідомлення, передане в Інтернеті, буде виведене з контексту і призведе до неприємностей.

Чому організації мене стежать?

Як було сказано вище, існує багато різних організацій, які покладаються на ваші дані. Не обов’язково бути організацією, яка по суті існує в Інтернеті. Останні показує статистика що 47% людей, які живуть у США, стурбовані своєю конфіденційністю.

Список організацій, що займаються збором даних, та їх мотивації за ним:

 • Розвідувальні агенції.
 • Інтернет-провайдери.
 • Такі компанії, як Google та Facebook.

Які дані збирають розвідувальні агенції?

Конфіденційність даних – це, мабуть, єдина проблема, яка залишається актуальною протягом тривалого часу і надалі залишатиметься важливою проблемою. На перший погляд, має бути очевидним, що розвідувальні органи, такі як Агенція національної безпеки (АНБ), беруть участь у масовому спостереженні.

Мотивація збору даних майже прозора. Спецслужби просто хочуть уберегти людей від чергової атаки 911 року. Однак збір масових даних не допоможе.

Програма PRSA за програмою PRISM приєднується до компаній такі як Google, Apple, Microsoft та багато інших з легкістю. Він може нюхати всю інформацію, а потім використовувати її, щоб шпигувати за людьми на масовій географічній території.

Вищезазначена проблема не обмежується лише США. Існує інтелектуальні альянси сформовано з наміром обміну даними, зібраними в різних регіонах, для створення нових даних.

Роль 5 очей / 9 очей / 14 Альянс розвідувальних очей

Розвідувальний союз можна визначити як пакт між різними спецслужбами, розташованими в усьому світі. Шпигувати за власною розвідувальною службою – це одне, але іноземна – це лише поза межами. Для вирішення цієї проблеми були створені альянси для обміну зібраними розвідками між собою.

На даний момент країнами, які беруть участь у альянсі 5 Eyes Intelligence, є:

 • Сполучені Штати
 • Об’єднане Королівство
 • Нова Зеландія
 • Канада
 • Австралія

Альянс розвідки «Дев’ять очей» складається, додавши FVEY і ще чотири країни:

 • Данія
 • Франція
 • Нідерланди
 • Норвегія

Нарешті, союз інтелектуальної розвідки з чотирнадцятьма очима складається з країн, що містять інтелектуальний союз дев’ятьма очима, та ще п’яти країн:

 • Німеччина
 • Бельгія
 • Італія
 • Іспанія
 • Швеція

Ще слід зазначити, що ці союзи розвідки охоплюють основний відсоток земної кулі і можуть легко шпигувати та збирати розвідку щодо людей, які проживають у цих країнах.

Спецслужби діляться між собою різноманітною інформацією.

 • Розвідка сигналів (SIGINT): Як випливає з назви, SIGINT – це будь-яка розвідка, отримана від електронних сигналів та систем. Наприклад, дані, зібрані з систем зв’язку, радарів та систем озброєння.
 • Людський інтелект (HUMINT): Інтелект, зібраний людиною, відомий як ГОЛОВНЯ. У цьому випадку обов’язок добре навчених шпигунів отримувати достовірну інформацію. Також беруть участь допити, довіди та експлуатація ЗМІ.
 • Геопросторовий інтелект (GEOINT): Інформація, зібрана за допомогою супутника, відома як геопросторовий інтелект. Розвідка може включати в себе, карти, креслення та інформацію про діяльність людини.

Однак деякі можуть подумати, що створення альянсу розвідки дає їм перевагу в плані контролю та розвідки. Що до певної міри вірно.

Як зберігання метаданих використовується для моніторингу нетитів?

Простіше кажучи, метадані – це дані про дані. Іншими словами, метадані описують набір даних. Він містить інформацію, яка пояснює, як і коли збиралися дані та ким. Метадані узагальнюють основну інформацію про дані, що полегшує роботу в деяких сценаріях.

Державні установи є штовхає вперед для обов’язкових законів про збереження даних. Це дозволить телекомунікаційним компаніям зберігати дані протягом тривалого періоду часу, які можуть бути використані спецслужбами.

Які дані включені в метадані?

Метадані – це не інформація про те, що ви вводите на портативному пристрої чи на комп’ютері. Це скоріше інформація, яка ідентифікує вас як унікальну особу. Це слід цифрового сліду, який ви залишаєте в Інтернеті:

 • Коли ви відвідуєте веб-сайти.
 • Завантажте файли.
 • Навіть в Інтернеті.

На жаль, він надає провайдерам, державним установам, телекомунікаційним компаніям та снуперам створити профіль на цій інформації.

Вплив збереження метаданих

Вплив збереження метаданих на громадян точно такий же. Основне право на приватне життя позбавляється. Це робить вас відкритою книгою для компаній та відповідних органів.

Використовуючи метадані, вони можуть передбачити вашу поведінку і можуть призначити покарання. Це може бути у вигляді дроселювання ISP. У випадку юридичного агентства метадані можуть бути використані для відстеження осіб, причетних до підозрілих дій в Інтернеті.

Чому постачальник послуг Інтернету збирає дані?

Інтернет-провайдери несли відповідальність за свої дії до моменту нейтралітету мережі. Ситуація кардинально змінилася, коли суд дозволив FCC вбити чистий нейтралітет. Зараз постачальники послуг Інтернету можуть за власним бажанням використовувати свої повноваження.

Мотивація вторгнення в конфіденційність з точки зору провайдерів набагато відрізняється від мотивації розвідувальної служби. Там, де розвідувальна служба збирала дані на користь громадян, провайдери послуг роблять це на свою користь.

Моніторинг та відстеження, здійснені ISP, спричиняють багато основних проблем. Одне буття – Інтернет. Інтернет-провайдери використовують свою потужність для уповільнення швидкості Інтернету.

Які дані збирає Інтернет-провайдер?

Вони використовують спеціальні фільтри, призначені для моніторингу та відстеження всіх ваших онлайн-заходів. Це відстеження, яке відбувається, коли ви робите запит через їх мережу.

Кожен раз, коли ви вводите запит, чи це доменне ім’я лише випадкового ключового слова. Браузер надсилає запит на сервер доменних імен (DNS), який потім надає вам запитувану веб-сторінку.

Існує обмеження щодо того, яку інформацію про вас можуть збирати Інтернет-провайдери. Кредит йде на захист, який надають певні закони про конфіденційність.

Однак цю інформацію не слід сприймати з легкістю, оскільки вона все ще може визначити вас унікальною особою в Інтернеті. Ось що провайдери можуть зібрати на вас:

 • URL-адреси, якими ви переглядаєте Інтернет.
 • Веб-сторінки, які ви відвідуєте найчастіше.
 • Скільки часу ви витрачаєте на певні веб-сторінки.

Приватні компанії, такі як Google & Facebook

З над 2,4 млрд. Активних користувачів щомісяця у Facebook та Google, що домінують над Частка ринку пошукових систем на 92%. Зрозуміло, що потоки даних на цих веб-сайтах набагато вищі, ніж будь-які інші в Інтернеті.

Обидві ці організації отримали тонни доходу, монетизуючи дані, які вони збирають щодня. Незважаючи на те, що платформи можуть безкоштовно приєднуватися та користуватися, дохід від реклами зробив Google та Facebook технологічним гігантом.

Рекламодавці платять за рекламу на платформах, ключові слова можуть бути визначені для націлення на певну аудиторію. Що можна зробити лише тоді, коли Google та Facebook активно аналізують дані.

Це завжди був бій між технічними гігантами та активістами конфіденційності. У них достатньо зібраних даних про вас, щоб вони могли легко передбачити ваш розпорядок життя Ось скільки даних вони зібрали на вас з вашого дозволу.

Зараз ми лише на вершині айсберга. У конфіденційності в Інтернеті є багато іншого, і, звичайно, більше загроз в Інтернеті.

Загрози конфіденційності в Інтернеті

Коли ми просуваємося у майбутнє високотехнологічних, постійно виникає проблема. Вступ до Інтернет речей вже розпочав четверту промислову революцію та загрози конфіденційності в Інтернеті зростатимуть у показниках.

В Інтернеті є різні калібри загрози, з якою ви стикаєтесь. Не знаючи, як вони працюють, не лише буде наражатися ваша конфіденційність, але й ваші дані.

Які дані збирає пошукова система?

Пошукові системи схожі на телефонну книгу Інтернету, вони мають всю інформацію, необхідну для спілкування та отримання ваших запитів.

Без пошукових систем неможливо було б дізнатися про нові речі. Мільярди нетиценів користуються пошуковою системою, не задумуючись про це.

Не брехня, що пошукові системи зберігають різноманітну інформацію про вас. Деяка інформація, яку зберігає пошукова система, така:

 • Адреса Вашого Інтернет-протоколу (IP)
 • Дата та час вашого візиту
 • Ключові слова, які ви шукаєте
 • Cookie-ID, який є унікальним ідентифікатором.

Збережена інформація передається рекламодавцям, які продають вам різні товари. Ви б помітили, що відвідавши певний веб-сайт, ви почали отримувати рекламу конкретного продукту, який шукали.

Уразливості браузера

Браузери постачаються в комплекті з різними плагінами, які виконують різні завдання. Деякі вразливості викликані самими плагінами та функціями, а інші – веб-сайтами, які ви відвідуєте.

Проблеми, викликані плагінами, такі:

 • ActiveX – плагін, який вбудований в Microsoft Edge та Internet Explorer і працює лише в цих браузерах. Він виступає посередником між вашим ПК та веб-сайтами з підключеннями на базі Java або Flash.
 • JavaScript – мова програмування, яка використовується багатьма популярними веб-сайтами для показу різних типів динамічного контенту. Однак він використовується хакерами для зараження вашої системи чи веб-переглядача шкідливими програмами та небажаними шкідливими рекламами.

Проблеми, викликані серфінгом в Інтернеті, полягають у наступному:

Відбитки пальців браузера

За останні кілька років техніка під назвою відбитків пальців браузера отримала багато небажаної уваги завдяки ризики, які він може становити для конфіденційності в Інтернеті.

Методика використовує “агент-заголовок”, який зберігається у браузері, який містить інформацію про вашу систему. Заголовок використовувався для вирішення проблем з оптимізацією веб-сторінок. Агент-заголовок надсилається на сервер, куди він надсилає конфігурацію веб-сторінки відповідно до ваших умов.

Агентські заголовки все ще використовуються у 2019 році, але з тих пір сильно змінилися. Він використовується, щоб запропонувати досвід, оптимізований для кожного пристрою, але вам доведеться ділитися інформацією про конфігурацію з відповідним сервером.

Метод дозволяє веб-сайтам отримувати інформацію, яка може вас ідентифікувати. Зібрана інформація складається з наступного:

 • Тип браузера та версія
 • Інформація про операційну систему
 • Активні плагіни
 • Часовий пояс
 • Мова
 • Розширення екрану

Для цієї методики немає необхідності використовувати файли cookie на комп’ютері. Веб-сайти використовують інформацію, яку надають браузери, для виявлення унікальних користувачів та відстеження їхньої онлайн-діяльності.

Печиво

Файли cookie – це невеликі фрагменти файлів, які можуть містити інформацію, наприклад ім’я користувача та пароль. Передана інформація ідентифікує конкретного користувача та покращує час перегляду.

В Інтернет-світі існують різні види печива. Один – це сесійне cookie, а інший – стійкий файл cookie.

Постійні файли cookie використовуються для двох основних цілей, одне – аутентифікація, а друге – відстеження. Ось чому це загроза конфіденційності. Файл cookie відстеження поступово відстежує всі ваші онлайн-дії, а потім створює профіль про ваші сподобання та негативності.

Небезпечні веб-сайти

Безпечні замки мають зелений замок перед URL-адресою. Це показує, що веб-сайт, на якому ви зараз перебуваєте, захищений. Якщо замок немає, просто залиште веб-сайт негайно.

Хакери використовують незахищені веб-сайти, щоб отримати доступ до конфіденційних даних. В облікові дані можуть бути вказані ваші паролі та дані кредитної картки.

За даними GlobalSign, 80% покупців залишають незахищені веб-сайти електронної комерції. Що правильно робити в будь-якому сценарії!

Якщо ви переглядаєте незахищений веб-сайт, зауважте, що є сторонні організації, які можуть відстежувати та контролювати вашу діяльність на цих веб-сайтах. До третіх осіб можна віднести:

 • Інтернет-провайдери (ISP)
 • Уряд
 • Хакери з поганим наміром

Чому покупки в Інтернеті анонімно є важливим?

Електронна комерція чи електронна комерція штурмом зайняли весь Інтернет. Майже 76% жителів Сполучених Штатів здійснюють покупки в Інтернеті. Зростання магазинів електронної комерції прямо пропорційно збільшенню кіберзлочинів.

Потреба в покупок в Інтернеті анонімно зросла в останні роки. Злочинці ретельно здійснюють напад, щоб отримати конфіденційну інформацію, яка може включати інформацію про кредитні картки, виписки банку, адресу тощо.

Покупки в Інтернеті анонімно не означає ухилення від продажів та інших прийнятних податків. Це просто означає використання картки, що викидається, або валюти, яка розширюється.

У наступному прикладі ви, сподіваємось, зрозумієте різницю між двома. Вирішіть, який із кращих сценаріїв.

 • Злочинець викрадає дані вашої кредитної картки із понад 5000 доларів готівкою.
 • Хакер викрав інформацію про вашу передплачену дебетову карту, яка мала суму відносно ціни товару, який ви збиралися придбати.

Існує маса способів адаптації, щоб робити покупки в Інтернеті анонімно. Хоча деякі є цифровими, а деякі вимагають докласти певних зусиль у фізичному світі.

 • Попередньо оплачені картки
 • Скористайтеся масковою або віртуальною кредитною карткою
 • Біткойн

Хмарне зберігання

По мірі розвитку технологій ми залишили старе традиційне програмне забезпечення та адаптувались до хмарної інфраструктури. Хмара, можливо, вирішила відразу багато проблем, але якою ціною?

Конфіденційність все ще залишається загрозою при використанні хмарних сервісів. Незважаючи на те, що вони шифрують ваші файли, ви не можете бути спокійними, оскільки вони є приватними ключами і можуть розшифрувати їх без вашого дозволу.

У разі надзвичайної ситуації технічні компанії передадуть усі свої дані відповідним органам незалежно від того, що вони обіцяють.

Небезпечні голосові розмови

Хто не любить голосові розмови? Це скорочує відстань, що переживає людей з білого шлунку, досить легко. Перш ніж приступити до голосового дзвінка, нагадаю вам про наступне. Ці урядові установи записують голосові бесіди.

 • Агенція національної безпеки (АНБ)
 • Штаб-квартира уряду (GCHQ)

Мабуть, агенції дуже зацікавлені почути, що має сказати пересічна людина. За даними відомств, масовий нагляд – це рішення всіх терактів.

Немає сенсу, як вони визначать, яка з них є реальною загрозою, а яка ні? Купівля одноразових телефонів не матиме жодних значень, якщо людина, з якою ви спілкуєтесь, не використовує її.

Наскільки небезпечні електронні листи?

Електронні листи полегшили нам спілкування один з одним. Однак постачальників служб безпеки електронної пошти взагалі недостатньо.

Асоціація раніше використовувала Google та Microsoft. Цієї причини повинно бути достатньо для того, щоб ви скапалися та пристосувались до служб електронної пошти, які забезпечують шифрування від кінця до кінця.

Шифрування електронної пошти від кінця до кінця, коли відправник шифрує повідомлення електронної пошти та надсилає його, його може розшифрувати лише особа, яка мала його отримати..

Інтернет-посібник із конфіденційності та кращі практики

З тих пір, як Едвард Сноуден виявив, що урядові органи здатні відстежувати та контролювати діяльність користувачів Інтернету, а також не-Інтернет. Важливо захистити свою конфіденційність в Інтернеті, оскільки це основне право, а не привілей.

Ось кілька найкращих практик, яких ви можете дотримуватись, щоб анонімність своєї присутності була онлайн. Ніхто не зможе збирати інформацію про вас в Інтернеті, якщо, звичайно, ви не дотримуєтесь згаданих нижче практик.

Шифрування в кінці

E2EE – це найбільш рекомендований спосіб покращення безпеки та конфіденційності в будь-якому сценарії. Він захищає вашу конфіденційність, шифруючи повідомлення на обох кінцях конвеєра зв’язку.

Коли ви використовуєте шифрування в кінці в будь-якому сценарії, будь-ласка, надсилаєте повідомлення друзям, надсилаєте електронні листи чи переглядаєте Інтернет, ніхто не може побачити вашу діяльність. E2EE перетворює ваші запити в безглуздість, лише призначена людина може бачити ці повідомлення.

Використовуючи шифрування в кінці телефону, електронної пошти та комп’ютера, ви захищаєте себе від таких загроз:

 • Постачальники Інтернет-послуг (ISP) не можуть прислухатися до вашої діяльності
 • Урядові установи не можуть зберегти ваші метадані
 • Хакери не можуть вкрасти вашу конфіденційну інформацію

Шифрування в кінці до кінця вирішує дві вищезгадані проблеми.

 • Небезпечні голосові розмови
 • Небезпечні електронні листи

Текстові повідомлення в кінці та шифрування VOIP

Впровадження WhatsApp та інших програм VOIP полегшило голосовий чат з друзями та родиною без додаткових витрат. Однак ці програми не повинні мати необхідне шифрування для захисту вашої конфіденційності та безпеки.

Як згадувалося вище, E2EE може вирішити в значній мірі питання безпеки та конфіденційності без додаткових витрат. Платформи, які цінують конфіденційність та безпеку, повинні бути тією, що використовується.

Ось три месенджери на вибір, які дозволяють користувачам надсилати текстові та голосові чати з додатковою перевагою захисту від кінця до кінця.

 • Сигнал
 • Telegram
 • ChatSecure

Усі ці платформи є відкритим кодом та підтримують шифрування в кінці. Перейшовши на ці платформи, ви позбудетесь питань конфіденційності, пов’язаних із голосовими дзвінками та надсиланнями повідомлень через IP.

Зашифровані листи в кінці до кінця

Важливість і те, як працює шифрування в кінці, вже говорилося вище. Деякі люди використовують електронні листи для зловмисної діяльності, а інші використовують її для реклами.

Однак органи безпеки не мають меж. NSA, як відомо, збирає мільйони електронних адрес з усього світу. Це означає, чи спілкуєтесь ви з другом або втягуєтесь у досить гарячий аргумент, агенції можуть прочитати всі ваші думки.

Використання зашифрованих електронних листів в кінці може вирішити наступну проблему. Це найкращі послуги E2EE в Інтернеті:

 • ProtonMail
 • Тутанота
 • Posteo

Віртуальна приватна мережа

А віртуальна приватна мережа (VPN) служить захищеним тунелем, який надсилає запит на сервер доменних імен від вашого імені. Виконуючи наступне завдання, VPN захищає вашу IP-адресу, вашу ідентифікацію в Інтернеті та захищає ваше інтернет-з’єднання від безлічі загроз.

Він захищає вашу особу, маскуючи вашу IP-адресу та місцеположення до тієї, яку надає VPN. Він використовує повне шифрування і має функції, які дозволять вам переглядати Інтернет, не боячись нікого.

Однак слід зазначити, що там багато постачальників VPN, які обіцяють високі швидкості та стовідсоткову безпеку.

Існують безкоштовні VPN, які також вимагають однакового типу безпеки та анонімності в Інтернеті. Кожна безкоштовна VPN має преміальну версію, яку можна перевірити, використовуючи спочатку безкоштовну версію. Однак є й недоліки безкоштовного VPN.

Недоліки безкоштовного VPN:

 • Обмеження пропускної здатності. Ліміти залежать від постачальника послуг.
 • Невелика кількість серверів на вибір.
 • Проблеми сумісності можуть зберігатися на різних платформах.
 • Швидкість Інтернету може бути непослідовною через низький вибір сервера.

Ось наші найвищі рейтинги VPN, які нададуть вам імунітет від шпигунських програм та хакерів в Інтернеті.

 • ExpressVPN
 • NordVPN
 • Приватний VPN для доступу до Інтернету
 • PureVPN

З цим не виходить вирішити багато проблем, які вирішує VPN. Серед них:

 • Захищає вас від небажаних шпигунських програм та хакерів
 • Маскує вашу IP-адресу та місцезнаходження та перешкоджає провайдерам, державним установам збирати ваші метадані
 • Ти можеш обхід гео-обмежень за змістом
 • Відбитки пальців браузера

Проксі-сервери

Проксі-сервер або “Проксі-сервер” – це сервер, який відбувається як перехід між веб-сервером і сайтом, на який потрібно отримати. Це ще один метод, завдяки якому користувачі Інтернету покращують свою конфіденційність в Інтернеті.

Це працює за допомогою з’єднання через один з цих серверів, ваш ПК відправляє ваш запит на середній сервер, який потім робить ваш запит і повертає запитуваний сайт.

Шукаєте спосіб залишитися анонімним та безпечним в Інтернеті? А обертовий проксі може імітувати IP-програму і може захистити вас в Інтернеті.

Використовуйте браузер Tor, щоб отримати анонімність

Tor – найкращий в грі, коли справа стосується конфіденційності в Інтернеті. Це все ще є, але якщо говорити про безпеку, то браузер Tor – не правильний вибір.

Оскільки порядок денний стосується збереження анонімності вашого Інтернету, аспект його безпеки не має значення, доки ви не причетні до чогось тінистого. Багато прихильників конфіденційності використовують Tor для подальшого покращення конфіденційності.

Які переваги браузера Tor:

 • Дуже багато серверів на вибір.
 • Кілька серверів використовуються для маршрутизації трафіку.

Недоліки браузера Tor:

 • Це не шифрує ваш трафік.

Однак це не означає, що неможливо чітко визначити своє місцезнаходження та розпізнати вас в Інтернеті. Агенції можуть ідентифікувати особу на основі їх діяльності в Інтернеті, оскільки браузер Tor не шифрує трафік.

Якщо чутки про конфіденційність, пов’язані з Tor, стосуються вас, ви можете почати використовувати альтернативи Tor.

Чому анонімність є важливою під час покупок в Інтернеті?

Ваша історія пошуку безпосередньо пов’язана з конфіденційністю. Використовуючи такі пошукові системи, як від компаній, як Google, Yahoo – це як викинути вашу конфіденційність.

Якщо ви не знаєте, пошукові системи мають багато алгоритмів і широкий спектр механізмів, які використовують вашу історію пошуку для отримання аналітики. Організації використовують дані для розміщення націленої реклами та можуть використовувати їх для повідомлення владі.

У майбутньому все буде залежати від даних. Ось чому варто розглянути можливість переходу на приватні пошукові системи.

 • DuckDuckGo
 • Сторінка пошуку
 • DisconnectSearch

Ці пошукові системи вважаються найкращими, і вони не відслідковують вашу історію пошуку і не використовують її проти вашої волі.

Встановити розширення конфіденційності

Є певні плагіни або розширення які можна встановити у веб-переглядачі для подальшого покращення конфіденційності та безпеки через Інтернет.

Ці розширення пропонують багато переваг, вони перестають шпигувати урядами та провайдерами. Перш за все, вони мають можливості запобігати певним кібератакам.

Розширення включають:

 • Конфіденційність Badger
 • HTTPS скрізь
 • uBlock Походження

Не зберігайте файли cookie, налаштовуйте конфігурації на видалення файлів cookie після закриття веб-переглядачів. Тому у вашій системі не спостерігається моніторинг.

Висновок

Інтернет-провайдери та охоронні агентства зробили конфіденційність привілеєм, яким не повинно бути. Не кажучи вже про те, що конфіденційність – це не те, що варто купувати, але це необхідність.

Якщо ви хочете підтримувати анонімність в Інтернеті, найкращим способом було б вибрати VPN. Якщо вас не турбує повільна швидкість, ви можете з’єднати VPN з додатковою безпекою браузера Tor. Ви можете розраховувати на VPN, щоб задовольнити ваші потреби в конфіденційності без використання браузера Tor.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map