Privačios interneto prieigos VPN apžvalga (2020 m.)

Privačioje interneto prieigoje yra daugybė funkcijų, ji taip pat yra populiari VPN teikėja. Turėdama prieinamą kainų struktūrą, tai tikrai yra patrauklus pasirinkimas rinkoje.


privačios interneto prieigos logotipas

Tačiau privačios interneto prieigos būstinė yra JAV. Ši šalis yra labai prastas pasirinkimas, kaip pagrindinė VPT bendrovės bazė. JAV yra ne tik daugybė įstatymų, reikalaujančių IPT ir VPT sekti ir tvarkyti duomenų įrašus, bet ir „Five Eyes“ tinklo dalis..

Organizacijos, tokios kaip „Penkios akys“, „Devynios akys“ ir „14 akių“, yra bendros valstybių narių pastangos keistis slaptais duomenimis. Dalis duomenų renkama vykdant šnipinėjimo veiklą, kurią vyriausybėms būtų neteisėta vykdyti savo gimtojoje žemėje be tinkamo tinkamo proceso. Tačiau jei informaciją renka kita tauta, ja galima lengvai dalintis ir laikantis įstatymų.

Dėl tokių priežasčių, kaip šios, JAV nėra geriausia vieta palaikyti VPN paslaugą. Daug geriau naudoti VPN teikėją, esantį ne „14 akių“ tinkle.

Tokie paslaugų teikėjai kaip „Surfshark“ ir „NordVPN“ yra įsikūrę Britų Mergelių salose ir siūlo saugius, patikimus ir prieinamus VPN ryšius. Jei esate tikrai jautrus privatumui ir šnipinėjimui, tuomet rekomenduojama ieškoti vienos iš šių bendrovių.

Nepaisant to, privati ​​interneto prieiga turi keletą puikių savybių. Galite vienu metu prijungti net penkis įrenginius, torrentai yra leidžiami, o tarnyba turi nužudymo jungiklį.

Jų tinklas gali pasigirti daugiau nei 3000 serverių, todėl jis yra vienas iš geriausių šios metrikos VPN. Tačiau šie serveriai veikia tik 28 šalyse, o tai nėra taip įspūdinga, kaip kitų kompanijų tinkluose, kurie lengvai driekiasi iki 100 ar daugiau šalių.

Privačios interneto prieigos VPN apžvalga

SavybėsInformacija
Naudojamumas:Lengva
Registravimo politika:Nėra registravimo politikos
Serverio dydis:3 300 ++ serverių
Serverio paskirstymas:33 šalys
Palaikymas:Pokalbis
Kankinantis:Leidžiama
Transliacija:Ribotas
VPN protokolas ir šifravimas:OpenVPN, SOCKS5 tarpinis serveris, IPSec / L2TP ir PPTP;
Buveinė:JAV
Kaina:3,33 USD / mėn
Oficiali svetainė:https://www.privateinternetaccess.com

Sauga ir šifravimas

Privatus interneto ryšys ėmėsi gana rimtų žingsnių, kad apsaugotų savo klientus internete. Numatytieji parametrai suteikia 128 bitų duomenų šifravimą, o tai atrodo mažiau nei pageidautina, kai AES 256 bitų šifravimas taip pat galimas kartu su paslauga.

Gali būti, kad vartotojai, kuriems privatumas yra didesnis už privatumą, gali pasirinkti 128 bitų duomenų šifravimą, tačiau privatus interneto ryšys siūlo gerą greitį ir aukštesniame šifravimo lygyje. Taigi, kodėl verta rizikuoti? Jei nuspręsite naudotis privačia interneto prieiga, perjunkite nustatymus į AES 256 bitų šifravimą, kuris yra numatytasis daugeliui geriausių VPN..

Pia šifravimo nustatymai

Vartotojai gali pasirinkti iš labiausiai rekomenduojamo dienos VPN protokolo ir kelių senų parankinių, pasižyminčių ne tokiais griežtais saugos parametrais. Labiausiai rekomenduojamas yra „OpenVPN“, tačiau privati ​​interneto prieiga taip pat suteikia prieigą prie „SOCKS5“ tarpinio serverio, „IPSec / L2TP“ ir PPTP. Kartu su AES 256 bitų šifravimu galima sakyti, kad jūsų interneto srautas išliks saugus, kai būsite prisijungę prie privačios interneto prieigos..

Kaip ir daugelyje kitų VPN teikėjų, privačioje interneto prieigoje yra nužudymo jungiklis, kuris automatiškai užbaigia naršymo sesiją, kai staiga ir netikėtai VPN paslauga tampa nepasiekiama. Tai yra puikus saugus gedimas, tačiau reikia paminėti, kad daugelis klientų skundėsi, kad žudymo jungiklis neveikia taip, kaip skelbiama.

Tai kelia susirūpinimą, nes gali nutrūkti asmeninės interneto prieigos paslauga. Visi labiausiai vertinami VPN teikėjai savo tarnyboje taip pat turi „kill switch“ funkcijas, kurios, atrodo, veikia nuosekliai.

Jei prisijungus internete netikėtai iškyla vienas iš jūsų svarbiausių rūpesčių, gali būti protinga kreiptis į kitą VPN įmonę su patikimesniu „kill“ jungikliu..

Asmeninės interneto prieigos serverio vietos

Šiuo metu „Privatioji interneto prieiga“ pateikia 3 125 serverius savo tinkle. Tai skaičius, konkuruojantis su geriausių verslo VPN serveriais.

Tačiau jie yra tik 33 šalyse. Tai nėra ypač įspūdinga, palyginti su konkurentais, kurie turi serverius daugiau nei 100 šalių. Štai kodėl privati ​​interneto prieiga tam tikruose regionuose gali būti patrauklesnė, o kituose – tik ribota.

privataus interneto prieigos serverio rutulys &# x1f1fa;&# x1f1f8; Vienas iš regionų, kuriuose privati ​​interneto prieiga greičiausiai bus populiaresnė, yra Šiaurės Amerika. JAV įmonė turi 1 441 serverį tik 15 vietų. &# x1f1e8;&# x1f1e6; Papildomi 236 serveriai yra trijose Kanados vietose (iš tikrųjų gana geri). &# x1f1f2;&# x1f1fd; Meksikoje yra 33 serveriai, talpinami vienoje vietoje.

&# x1f1ec;&# x1f1e7; JK ir Europos abonentai tikriausiai pastebės, kad privačioje interneto prieigoje yra pakankami serveriai, kad juos patenkintų. JK turi beveik 200 serverių, o Nyderlandai – 548. Kitos Europos serverių vietos yra Švedija, Norvegija, Danija, Suomija, Šveicarija, Prancūzija, Belgija, Austrija, Čekija, Liuksemburgas ir kitos..

&# x1f1e7;&# x1f1f7; Vienintelė Pietų Amerikoje esanti Brazilija yra 20 serverių. Panašiai Afrikoje taip pat nepakankamai atstovaujama. Privačią interneto prieigą Pietų Afrikoje turi tik 10 serverių.

Aptarimas nėra toks geras Viduriniuose Rytuose, kur serveriai yra tik Izraelyje ir Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Azijos serveriai apima vietas Singapūre, Japonijoje ir Indijoje, kurios aprėptis toje pasaulio dalyje nėra ypač tvirta. Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje yra maždaug 200 serverių.

Tiesa, tai yra daugybė serverių. Tai, kad privačioje interneto prieigoje yra daugiau nei 3000 serverių, reiškia, kad joje yra daugybė didžiųjų žaidėjų. Tačiau jie iš tikrųjų neturi tos vietos įvairovės, kuri reikalinga norint būti aukščiausio lygio VPN.

Savo privačioje interneto prieigoje savo svetainėje jie pabrėžia, kad naudoja tik neapdorotus serverius, o tai garantuoja geresnį veikimą. Be to, kai kuriose vietose yra kalmarų tarpiniai serveriai, kurie gali padėti pagreitinti duomenų perdavimo greitį.

„BitTorrent“ ar P2P naudojimas su privačia interneto prieiga

Dėl privačios interneto prieigos greičio ir leistino kankinimo požiūrio gali būti puikus pasirinkimas. Pasirinkite savo mėgstamą kankinantį klientą.

Yra tikimybė, kad jis suderinamas su privačia interneto prieiga. Jų svetainėje nerasite nieko, kas konkrečiai nukreiptų į kankinimus. Tačiau P2P failų bendrinimo veikla yra visiškai palaikoma.

Tai yra patogus privačios interneto prieigos aspektas, kad kankinanti veikla neapsiriboja tam tikrais serveriais. Galite tiesiog prisijungti prie pasirinkto serverio.

privačios interneto prieigos funkcijos

Atrodo, kad privačiai interneto prieigai kyla problemų dėl „Netflix“ transliacijos. Ši nepaprastai populiari transliacijos įmonė pastaruosius kelerius metus praleido sunkiai dirbdama, kad žmonės negalėtų naudotis savo paslauga naudodamiesi VPN. Dažniausiai jie tai daro todėl, kad VPT gali leisti žiūrinčiajam pasiekti turinį, kurio regionas ribojamas įvairiomis sutartimis.

Nors atrodo, kad kai kurie VPT teikėjai vis dar gali apeiti „Netflix“ apribojimus, privataus interneto prieiga neatrodo viena iš šių. Apskritai tik vienas serveris Kalifornijoje sugebėjo prisijungti prie „Netflix“. Jei pagrindinis jūsų prisijungimo tikslas yra žiūrėti srautinio perdavimo paslaugas, tada tai nėra jūsų VPN.

Privačios interneto prieigos greičio testo rezultatai

Tai metrika, kur suklumpa daug mažesnių VPN teikėjų. Dauguma žmonių supranta, kad naudojant bet kurį VPN sulėtės jų duomenų perdavimo sparta. Tačiau tikrai geras, aukštos kokybės VPN sulėtina duomenis žymiai mažiau nei tas, kurio kokybė nėra tokia pati..

Galbūt privati ​​interneto prieiga nėra greičiausias VPN, tačiau ji vis tiek veikia gerai. Prisijungus prie serverio Niujorke, greičio testo rezultatai buvo 77,56 Mbps atsisiuntimams ir 36,75 Mbps įkėlimams.

Našumas pagerėjo tik prisijungus prie Europos serverio Amsterdame. Atliekant šį testą, atsisiuntimų dažnis buvo 81,46 Mbps, o įkėlimų – 40,30 Mbps. Tai ne per toli nuo greičio testo rezultatų, gautų nenaudojant jokio VPN.

privataus interneto prieigos greičio testo rezultatas

Honkonge su serveriu viskas nebuvo taip greita. Tačiau skaičiai tikrai buvo įspūdingesni nei tų, kurie buvo išprašyti naudojant žemesnio lygio VPT teikėjus. Atsisiuntimai buvo 69,98 Mbps, o įkėlimai bus 13,04 Mbps.

Spektaklis serveryje Londone taip pat buvo gana įspūdingas. Atsisiunčiama 75,67 Mbps sparta ir 23,00 Mbps įkėlimai yra garbingi, net jei jie nėra tokie greiti kaip greičio bandymo rezultatai, kurie buvo pasiekti naudojant „Express VPN“. Jei išlaidos jums kelia didžiausią rūpestį, galbūt privatus interneto ryšys yra tinkamas pasirinkimas.

Šiuos teigiamus testo rezultatus daugiausia lemia privačios interneto prieigos tinklo serverių skaičius ir kokybė.

Privačios interneto prieigos registravimo politika

Jūsų interneto paslaugų teikėjas, kuris gali būti vadinamas jūsų IPT, saugo išsamius žurnalus, kuriuose nurodoma, kuriose svetainėse lankotės, kiek laiko gyvenate ir ką darote, kol esate ten. Jie turi prieigą prie jūsų naudojamų programų ir gali saugoti neįtikėtiną kiekį duomenų apie jūsų internetinę veiklą. Kai pagalvoji apie tai, tai yra nesąmoninga praktika.

nėra vartotojo žurnalo vektoriausVienas iš pagrindinių VPN naudojimo tikslų yra vengti, kad kas nors rinktų visus tuos duomenis apie jus ir jūsų veiklą. Kai naudojate VPN, IPT negali saugoti jūsų lankomų svetainių ar jūsų naudojamų programų įrašų. Geriausia, jei jūsų VPT teikėjas taip pat nerenka tokios informacijos.

Tokia medienos ruošos politika yra kritinė dėl daugelio priežasčių. Tai neleidžia VPT teikėjui parduoti ar perduoti jūsų duomenų trečiosioms šalims ir susijusioms įmonėms.

Be to, tai reiškia, kad jei jūsų VPN įmonė bus nulaužta, tada jie neturės daug informacijos, kurią įsilaužėliai gali pavogti. Be to, nerašant politika reiškia, kad VPN tarnyba negali būti verčiama dalytis informacija su teisėsaugos institucijomis, nes nėra ko atskleisti.

Daugelis VPT teikėjų kalba apie gerą žaidimą, kai reikia turėti nulinius žurnalus. Privatus interneto ryšys gana gerai laikosi šio principo. Jie teigia, kad nestebi jūsų interneto srauto ar neturi jokių ryšio žurnalų. Tačiau jie saugo svarbius duomenis, tokius kaip klientų el. Pašto adresai ir mokėjimo būdai.

Privačios interneto prieigos kainų nustatymo galimybės

Šios bendrovės kainos gali būti rimtai patrauklios daugeliui potencialių klientų. Tai yra viena iš labiau prieinamų parinkčių, ir kadangi ji siūlo keletą gerų savybių ir našumo, daugelis žmonių mano, kad tai gera kaina.

Iki mėnesio kaina yra tik 6,95 USD per mėnesį. Už tokią kainą galite gauti įvairius VPN protokolus, neribotus duomenis, P2P palaikymą ir visa kita, ką siūlo privati ​​interneto prieiga..

Jei ieškote susitarimo, tuomet galite įsigyti vienerių metų abonementą, kuris leidžia sutaupyti maždaug 52 procentus. Tai yra tik 3,33 USD per mėnesį. Įsigydami dvejų metų planą, galite sutaupyti dar daugiau. Kaina tik 2,91 USD per mėnesį. Tai yra pirkinys, kuris galėtų būti patrauklus daugeliui žmonių.

privačios interneto prieigos kainų nustatymas

Privačiai interneto prieigai suteikiama septynių dienų pinigų grąžinimo garantija. Tai nėra ypač ilgas langas, tačiau jei dažnai naudojatės internetu, per savaitę turėtumėte sugebėti nuspręsti, ar ši paslauga jums tinka, ar ne..

Rekomenduojama privati ​​interneto prieiga?

Privatus interneto ryšys siūlo puikių, tikrai geidžiamų funkcijų ir prieinamą kainą. Pridėkite tai, kad jų serveriai veikia gana greitai, ir tai nėra blogas VPN. Tačiau tai nereiškia, kad naudojant šią paslaugą nėra trūkumų.

privačios interneto prieigos logotipas

Nepamirškite, kad privačios interneto prieigos būstinė yra JAV. Jei viena vyriausybinė agentūra pasinaudos jūsų asmeniniais duomenimis iš jūsų VPN serverių, šie duomenys netrukus bus patalpinti daugelio kitų vyriausybinių agentūrų duomenų bazėse. Be to, nors privačios interneto prieigos greičio tikrinimo rezultatai buvo gerbiami, jie tikrai nebuvo patys geriausi. Trūksta ir jų serverių vietų įvairovės.

Visą tai sakant, privati ​​interneto prieiga yra tinkama VPN paslauga. Jei prieš priimdami sprendimą esate arti sąrašo pabaigos, leiskite mums rekomenduoti dar 2 dalykus, kurie bus verti jūsų laiko. Peržiūrėkite mūsų „ExpressVPN“ ir „NordVPN“ palyginimus, jei šių dviejų paslaugų dar nėra jūsų sąraše. Mes suteikiame toms 2 VPN paslaugoms du nykščius.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map