Тест на швидкість IPVanish

IPVanish пропонує як продуктивність, так і потужність. Їх швидкість роботи сервера є однією з найкращих. А клієнт налаштований на багато можливостей і має багато функцій. Хоча не без його недоліків, особливо деяких проблем щодо конфіденційності користувачів, IPVanish – це VPN, що варто розглянути.

Плюси
 • Відмінна швидкість сервера
 • Великий вибір параметрів шифрування та функцій конфіденційності
 • Немає політики ведення журналів
 • Дозволяє торрент
 • До 10 одночасних з’єднань
 • Підтримка клієнтів доступна електронною поштою, чатом та телефоном
Мінуси
 • Базується в США
 • Не добре працює з Netflix або BBC iPlayer
 • Коротка 7-денна гарантія повернення грошей

Фасад і центр на домашній сторінці IPVanish – це твердження, що вони є найшвидшим VPN у світі. Це справді цілком твердження.

На жаль, на основі моїх тестів на швидкість, претензія є неточною, і найшвидший VPN вони не є.

Однак, IPVanish все ще демонструє відмінні показники роботи та є чим пишатися. Наприклад, швидкість роботи сервера Великобританії – дуже вражаюча.

Номери для завантаження відмінні в усьому світі.

Якби мені довелося нітрити, я міг би назвати Німеччину та Францію як маленьку підпарку.

Тим не менш, зі швидкістю 47,12 Мбіт / с і 41,56 Мбіт / с відповідно, ці з’єднання є більш ніж швидкими для потокового передавання відео у високій чіткості або досить великого завантаження файлів.

Що стосується завантаження, все виглядає ще краще. З середнім показником 54,6 Мбіт / с у восьми місцях, які я перевірив, жоден інший постачальник не робить кращого.

Можливо, IPVanish повинен змінити претензію на домашню сторінку на найшвидший у світі VPN для завантаження. Тоді вони були б правильні.

З урахуванням сказаного, ось результати тестування швидкості IPVanish.

Кращий сервер
IPVanish найкращі результати тестування швидкості сервера VPNЗ VPN IPVanish найкращі результати тесту на базову швидкість сервераНемає VPN
Сполучені Штати
Результати тестування швидкості сервера VPN на сервері IPVanish Об'єднуєЗ VPN Результати тесту на швидкість випробування на швидкості IPVanish Unites StatesНемає VPN
Об’єднане Королівство
Результати тестування швидкості сервера VPN для IPVanish ВеликобританіїЗ VPN Результати тесту на базову швидкість IPVanish Сполученого КоролівстваНемає VPN
Канада
Результати тестування швидкості на сервері IPVanish Canada VPNЗ VPN Результати тесту на базову швидкість IPVanish CanadaНемає VPN
Австралія
Результати тестування швидкості на сервері IPVanish Australia VPNЗ VPN Результати тесту на базову швидкість IPVanish АвстраліїНемає VPN
Нідерланди
Результати тестування швидкості на сервері IPVanish Нідерланди VPNЗ VPN Результати тесту на базову швидкість IPVanish НідерландиНемає VPN
Німеччина
Результати тестування швидкості на сервері IPVanish Germany VPNЗ VPN Результати тесту на базову швидкість IPVanish GermanyНемає VPN
Франція
Результати тестування швидкості на сервері IPVanish France VPNЗ VPN Результати тесту на базову швидкість IPVanish FranceНемає VPN

Можливо, ви помітили велику різницю між моїми тестами на швидкість VPN і базовими лініями без VPN. Це варто очікувати.

Усі мої тести я проводжу підключенням до Інтернету в 500 Мбіт / с і 100 Мбіт / с. Обидві – це швидкості, які жоден споживач VPN-серверів наразі не може відповідати.

Сенс використання набагато швидшого зв’язку полягає в тому, що він виявляє фактичну максимальну продуктивність сервера VPN.

Якби, наприклад, я набрав лише 50 Мбіт / с, мій пристрій був би обмежуючим фактором швидкості – ми ніколи не знатимемо, що сервери IPVanish насправді здатні на значно більшу продуктивність.

Про IPVanish

IPVanish була заснована в 2012 році компанією Mudhook Media, дочірньою компанією Highwinds Network Group. Компанія називає Орландо, штат Флорида, додому.

З першого дня IPVanish був налаштований на запуск повністю серверної мережі VPN. Це дуже мало провайдерів і, безумовно, виділяє IPVanish крім конкуренції.

І, очевидно, інші взяли до уваги, оскільки з роками IPVanish став гарячим товаром і неодноразово мінявся руками.

У 2017 році їх придбала відома компанія CDN Stackpath. А в 2019 році технічний гігант j2 Global придбав IPVanish – разом з кількома іншими меншими постачальниками VPN.

Завдяки безлічі придбань та збільшенню фінансування, IPVanish змогла та продовжує модернізувати своє програмне забезпечення та розвивати свою мережу – останній тепер включає понад 1400 серверів у всьому світі..

Конфіденційність та безпека

Одне з перших речей, які більшість із нас користувачі VPN хочуть знати – це те, наскільки добре сервіс обробляє нашу конфіденційність та безпеку наших даних.

У цьому плані IPVanish дотримується дуже високого рівня.

Відповідно до Політики конфіденційності компанія пропонує комплексне середовище без реєстрації:

IPVanish – постачальник послуг VPN з нульовим журналом, а це означає, що ми не ведемо облік даних про з’єднання, трафік чи активність щодо наших послуг.

Теоретично це твердження гарантує нам анонімність у будь-який час, коли ми підключаємось до одного з їх серверів.

Однак будь-яка така політика повинна бути підкріплена найсучаснішими технологіями. І там IPVanish не розчаровує.

За замовчуванням IPVanish використовує протокол OpenVPN з 256-бітним шифруванням для всіх з’єднань. Багато інших провідних постачальників VPN – це швидкий і безпечний варіант.

Служба також використовує найсучасніші криптографічні протоколи для обміну ключами та автентифікації, що ще більше унеможливлює доступ жодної третини до учасників та їх зчитування..

Щоб доповнити це, IPVanish запускає власний DNS-сервер. Це ще один шар конфіденційності, що робить ваші онлайн-дії набагато складнішими для виявлення, не кажучи вже про, підвищує ефективність.

Варто зазначити, що IPVanish розташований у Сполучених Штатах і, як такий, має юридичне зобов’язання виконувати вимоги правоохоронних органів, що їх направляють. Не ідеально підходить для конфіденційності.

З огляду на безпеку серед нас, розташування може зробити сервіс нестандартним.

Також важливо відзначити, що ще в 2016 році IPVanish було порушено в суд, а згодом надано дані до суду США. Я висвітлюю це питання набагато більш детально у своєму огляді, але, суть полягає в тому, що інцидент поставив їхні заяви про незареєстроване серйозне питання.

Однак їхні нинішні власники – які взяли під контроль компанію після цього інциденту – наполягають на тому, що, хоча вони не можуть перевірити, який журнал відбувся перед тим, як придбати IPVanish, вони дотримуються своєї діючої політики нульового журналу та обіцяють підтримувати їх за будь-яку ціну.

Особливості

Окрім чудової швидкості, конфіденційності та безпеки, є ряд інших функцій, які ми, як правило, шукаємо у VPN.

Простий у користуванні та надійний клієнт, безперечно, обов’язковий, і додаток IPVanish безумовно доставляє.

Їх програмне забезпечення працює дуже добре і сумісне з широким спектром комп’ютерів та пристроїв. До них належать:

 • Пристрої Windows (ПК, планшет, телефон)
 • macOS
 • iOS
 • Android
 • Amazon Fire TV
 • Linux
 • Chromebook
 • Деякі маршрутизатори

В основному, якщо пристрій підключається до Інтернету, є чудовий шанс використовувати IPVanish з ним.

Для більшої сумісності клієнт IPVanish пропонує кілька варіантів протоколу. Вони навіть дозволять вам використовувати з’єднання PPTP.

PPTP – це десятиліття і ретельно скомпрометований стандарт шифрування, але він швидкий і вбудований майже у кожен пристрій, що підключений до Інтернету, що виготовляється сьогодні.

Зрештою, використання PPTP не рекомендується, але, в крайньому випадку, це краще, ніж взагалі немає захисту.

Ще одна особливість, яку багато хто з нас шукає, – це підтримка BitTorrent. Там також постачається IPVanish. Насправді, враховуючи їхні відмінні результати тестування на швидкість, це чудовий варіант для великих завантажень файлів.

Інші функції, які існують та враховуються, включають вбудований комутатор вбивства – для захисту у разі падіння VPN-з’єднання – а також виявлення витоку DNS та IPv6.

Обмеження IPVanish

Хоча IPVanish не дуже сильно обмежує обмеження, є кілька речей, які варто згадати.

По-перше, сервіс не підтримує з’єднання з мережею Tor.

Більшості з нас не потрібно одночасно використовувати Tor та VPN, і це комбінація, яка значно сповільнить швидкості з’єднання.

Але якщо ви хочете створити багатошаровий підхід до захисту даних, слід пам’ятати про обмеження.

Погана підтримка Netflix

Щодо стримерів серед нас, IPVanish не працює з Netflix – принаймні, не дуже добре.

Не розумій мене Швидкість сервера є більш ніж швидкою, щоб підтримувати потокове передавання високої чіткості. Проблема полягає в тому, що IPVanish не дуже підходить для розблокування геоблокованого вмісту.

Це один із можливих недоліків VPN, що володіє своїми серверами. Якщо вони не вживають спеціальних заходів, це робить їхні IP-адреси легкими цілями для такої послуги, як Netflix, щоб заблокувати.

Є декілька непарних серверів, які можуть отримати доступ до вас, але їх небагато і між ними. Це один випадок, коли IPVanish – це поганий вибір, тим більше, що існує безліч інших VPN, які працюють з Netflix, з якого можна вибрати.

Підтримка клієнтів

Незалежно від того, наскільки якісне їх програмне забезпечення, надійне обладнання та швидке з’єднання, жодна служба VPN не захищена від проблем. Але коли виникає проблема, IPVanish має ваші спини.

Раніше IPVanish мав репутацію за те, що він надав дещо бідну підтримку клієнтів. Пряма відповідь була доступна лише електронною поштою, і до дводенного часу відповіді було майже задано.

Проте останнім часом IPVanish обернув справи.

Підтримка чату в реальному часі тепер доступна через веб-сайт IPVanish.

Вони також знизили середній час відповіді на підтримку електронною поштою набагато швидше за 24 години, а двогодинна відповідь досить поширена.

Веб-сайт також пропонує чимало корисних статей та посібників з усунення несправностей, які допоможуть розібратися у вашій проблемі, поки ви чекаєте відповіді..

І якщо, коли все буде сказано і зроблено, ви все ще не задоволені послугою, IPVanish має 7-денну повну гарантію повернення коштів. Незалежно від ваших причин, якщо ви цього хочете, можете повернути гроші.

Розташування сервера

Крім швидкості, мережа IPVanish також досить велика. Список серверів наразі включає 1437 кінцевих точок у 77 місцях та 53 країнах.

Ні, мережа не виграє жодної нагороди за розмір.

Але кожне місцеположення 99% із нас, VPN-користувачів, могли б захотіти підключитися саме там. І не забуваймо, що IPVanish володіє і всім своїм обладнанням.

Критично, що мережа IPVanish є глобальною мережею першого рівня, тобто сервери мають прямий доступ до кожного постачальника Інтернет-магістралей у світі..

Доступ до магістралей Інтернету означає нульові обмеження пропускної здатності, що, в свою чергу, означає чудові результати тестування швидкості IPVanish, які ми бачили.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map