تست سرعت سرورهای CyberGhost

CyberGhost دارای حریم خصوصی عالی آنلاین ، هزاران سرور با پوشش بین المللی عالی و نرم افزار کاربرپسند کاربرپسند است – همه با قیمتی که قابل قبول نیست. با سرعت سریع اتصال به پشتیبان همه چیز ، هرکسی که به دنبال ارائه دهنده VPN ردیف برتر است ، نیاز به نگاه بیشتر ندارد.

طرفداران
 • صفر ورود به سیستم برای حداکثر حریم خصوصی
 • توزیع عالی سرور با بیش از 7100 سرور در 90 کشور
 • سرعت اتصال بسیار سریع است
 • با Netflix و iPlayer BBC کار می کند
 • اجازه می دهد تا torrenting P2P
 • تضمین برگشت پول طولانی 45 روزه
منفی
 • شرکت والدین با اعتبار مشکوک
 • راه اندازی دستی OpenVPN دستی
 • از چین کار نمی کند

تست های سرعت

من هرگز مطمئن نیستم که از CyberGhost چه نوع عملکردی را می توان انتظار داشت. برخلاف تقریباً هر سرویس VPN دیگر ، آنها هرگز در مورد سریعترین ادعاهای ارائه دهنده بزرگ نبوده اند.

آیا این یک عملکرد پذیرش آرام است که لباس مناسب آنها نیست؟ نه دقیقا.

به استثنای قابل توجه استرالیا ، تست های سرعت CyberGhost من نشان می دهد که سرورهای آنها می توانند بیش از آنکه بتوانند خود را نگه دارند. در واقع ، آنها در حال حاضر سریعترین سرویس VPN در اطراف هستند.

همیشه این مورد نبود.

CyberGhost یک بار شهرت داشت که کمی شعار می خواند. اما با انتشار اخیر نسخه 7 نرم افزار آنها و برخی از به روزرسانی های مهم شبکه ، اکنون این یکی از ارائه دهندگان VPN است که باید مورد توجه قرار گیرد.

قبل از صحبت کردن در مورد ویژگی ها ، لطفاً به یاد داشته باشید که من عمداً با اتصال به اینترنت تست می کنم که بسیار سریعتر از آنچه ارائه دهنده VPN می تواند مطابقت داشته باشد – از این رو اختلاف زیادی در سرعت بین VPN و هیچ تست VPN وجود ندارد. من این کار را می کنم تا برای هر سرور بهترین شماره های ممکن را بدست آورم ، آنهایی که محدودیت سرعت اینترنت خودم را ندارند.

به عبارت دیگر ، سرعتی که می بینید حداکثر سرعت مورد انتظار شماست. نتایج واقعی شما ممکن است با اتصال شما محدود شود.

بنابراین ، اگر آزمایش من سرعت 100 مگابیت در ثانیه را نشان دهد و اینترنت شما فقط 60 مگابیت بر ثانیه را انجام دهد ، جایی که احتمالاً در محدوده 50 مگابیت بر ثانیه قرار دارید.

نتایج عملکرد

به استثنای فوق در استرالیا ، سرعت بارگیری CyberGhost به طور مداوم به 80 مگابیت بر ثانیه و اغلب بالاتر از 90 مگابیت در ثانیه است. برای یک VPN مصرف کننده ، واقعاً خیلی سریع است.

و اگرچه نتیجه استرالیا دور از هرگونه رکوردی نیست ، عملکرد مطمئناً حتی برای پخش با کیفیت HD بسیار مناسب است.

کرایه بارها کمی بدتر است. اما ، بیشتر آنها هنوز چشمک می زنند.

استرالیا ، مانند آمریکای شمالی ، بسیار کند است – هم ایالات متحده و هم کانادا. بنابراین ، اگر عملکرد بارگذاری در آن مناطق برای شما بسیار مهم باشد ، ممکن است یک ارائه دهنده دیگر سفارش داشته باشد (من شما را دوباره به لیست سریعترین VPN های خود ارجاع می دهم).

در همه موارد دیگر ، CyberGhost ارائه می دهد و سپس برخی از آنها.

بهترین سرور
بهترین نتایج سرعت سرور VPN CyberGhostبا VPN CyberGhost بهترین نتایج آزمون سرعتی پایه سروربدون VPN
ایالات متحده
CyberGhost نتایج آزمون سرور سرعت VPN ایالات متحده را متحد می کندبا VPN CyberGhost نتایج آزمون سرعت پایه ایالات متحده را متحد می کندبدون VPN
انگلستان
نتایج تست سرعت سرور CyberGhost United Kingdom VPNبا VPN نتایج تست سرعت اولیه CyberGhost انگلستانبدون VPN
کانادا
نتایج تست سرعت سرور CyberGhost Canada VPNبا VPN نتایج تست سرعت پایه CyberGhost کانادابدون VPN
استرالیا
نتایج تست سرعت سرور CyberGhost Australia VPNبا VPN نتایج تست سرعت اولیه CyberGhost استرالیابدون VPN
هلند
نتایج تست سرعت سرور CyberGhost هلند VPNبا VPN نتایج تست سرعت پایه پایه CyberGhost هلندبدون VPN
آلمان
نتایج تست سرعت سرور CyberGhost آلمان VPNبا VPN نتایج تست سرعت پایه CyberGhost آلمانبدون VPN
فرانسه
نتایج تست سرعت سرور CyberGhost France VPNبا VPN نتایج تست سرعت اولیه CyberGhost Franceبدون VPN

درباره CyberGhost VPN

CyberGhost از سال 2011 وجود دارد ، که آنها را به یکی از ارائه دهندگان VPN تثبیت شده تبدیل می کند.

در خارج از رومانی ، آنها به داشتن پشتیبان بزرگی از فرهنگ و آزادی بدون سانسور اینترنت – افتخار می کنند – ادعایی که آنها با سیاست عالی ورود به سیستم صفر خود را عقب می کشند..

و با بیش از 20 میلیون کاربر در سراسر جهان ، CyberGhost به وضوح بسیاری از موارد را به درستی انجام می دهد.

حریم خصوصی و امنیت

تعداد بسیار کمی از ارائه دهندگان VPN حریم خصوصی و همچنین CyberGhost را انجام می دهند. اگرچه خط مشی رازداری آنها در دسترس ترین سند نیست – سایر VPN ها کار بسیار بهتری را انجام می دهند – پس از آنکه در آن تلاش کنید ، می یابید که CyberGhost متعهد شده است تا هنگام استفاده از خدمات آنها اطلاعاتی را جمع آوری نکند. من نقل می کنم:

 • ما در هر زمان نمی دانیم کدام کاربر به یک وب سایت یا سرویس خاص دسترسی داشته است
 • ما نمی دانیم که در هر زمان مشخص کدام کاربر به سرویس CyberGhost VPN ما متصل شده یا IP سرور CyberGhost VPN آنها استفاده کرده است
 • ما مجموعه آدرس های IP اصلی رایانه کاربر را نمی دانیم

برخلاف بسیاری از ارائه دهندگان دیگر که ادعای ورود به سیستم صفر دارند ، CyberGhost حتی هیچ اطلاعات ناشناس را وارد نمی کند. ما درمورد چیزهایی مانند زمانهای اتصال اتصال و مدت زمان یا استفاده از پهنای باند صحبت می کنیم ، که معمولاً برای نگهداری شبکه ذخیره می شود.

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، سایبرگوست رومانی را خانه می نامد. از آنجایی که این کشور بسیار دوستانه از نظر حفظ حریم خصوصی محسوب می شود ، این یک چیز خوب است.

با وجود حضور در اتحادیه اروپا ، رومانی بخشی از هرگونه همکاری مشترک اطلاعاتی مانند پنج چشم ، نه چشم یا چهارده چشم نیست. عدم همکاری این بدان معناست که CyberGhost از دسترس FBI ، NSA ، GCHQ و هر آژانس اطلاعاتی غربی دیگری که می توانید به آن فکر کنید نیست (از این جهت که آنها اطلاعاتی را جمع می کنند که در وهله اول تحویل می دهند) دور از دسترس نیست..

در طی مراحل ثبت نام ، تنها قطعه اطلاعات شخصی مورد نیاز یک آدرس ایمیل است (و به راحتی می توانید برای این منظور از یک حساب ساختگی استفاده کنید). این سرویس با استفاده از بیت کوین به صورت ناشناس قابل پرداخت است (البته ، البته کارتهای اعتباری و پی پال نیز پذیرفته شده اند).

رمزگذاری و پروتکل

استانداردهای رمزنگاری مورد استفاده CyberGhost به همان اندازه قدرتمند است.

به طور پیش فرض ، مشتری از OpenVPN با رمزگذاری AES-256-CBC و احراز هویت SHA256 برای کانال داده ، رمزنگاری AES-256 ، رمزگذاری کلید RSA-4096 و احراز هویت SHA384 برای کانال کنترل و تبادل کلید ECDH-4096 استفاده می کند. برای رازداری رو به جلو.

اگر مطمئن نیستید که هر یک از این معنی چیست ، مهم این است که شما مطمئن باشید هیچ کس اطلاعات شما را رمزگشایی نمی کند – ما در اینجا در مورد سطح رمزگذاری درجه نظامی صحبت می کنیم.

OpenVPN همچنین به دلیل سریع بودن سرعت ، گزینه پیش فرض خوبی است.

پروتکل های پشتیبانی شده دیگر شامل L2TP / IPsec و PPTP است.

آزمایشات من همچنین نشتی DNS ، IP یا WebRTC نشان نداده است. به نظر می رسد که همه آنها به طور موثری توسط مشتری پیشگیری می کنند.

امکانات

همه سیستم عامل های اصلی از نرم افزار مشتری CyberGhost اعم از Windows ، macOS ، iOS و Android پشتیبانی می کنند. در حالی که هیچ نرم افزار خاصی برای این موارد وجود ندارد ، اما CyberGhost نیز به راحتی قابل نصب بر روی Kodi ، Linux و بسیاری از روترها است..

ویژگی های عاقلانه ، همه چیز را که انتظار دارید در آنجا باشد ، از یک تابع سوئیچ kill تا توانایی غلبه بر سرورهای DNS.

سایر ویژگی های قابل توجه شامل امکان محروم کردن وب سایت خاص از استفاده از VPN ، انتخاب درگاه تصادفی ، محافظت از WiFi نا ایمن و تونل سازی اسپلیت است. اگر می خواهید عملکرد بیشتری از سیستم سرور CyberGhost در حال حاضر سریع فشرده کنید ، می تواند بسیار مفید باشد..

CyberGhost همچنین با ارائه یک مسدود کننده آگهی ، محافظت از وب سایت مخرب و فشرده سازی داده ها ، فراتر از حوزه عملکرد VPN گسترده است. من مطمئن نیستم که در عمل چقدر خوب عمل می کند اما در تئوری ، ممکن است دومی بتواند هزینه های استفاده از داده های تلفن همراه شما را اندکی کاهش دهد.

همه این ویژگی ها به طور پیش فرض خاموش هستند اما با کلیک یک دکمه از مشتری قابل جابجایی هستند.

یکی از حیوانات اهلی من با CyberGhost – و آنها تنها ارائه دهنده VPN نیستند که این کار را انجام می دهند – این است که مشتریان ویندوز و macOS تا چه اندازه تفاوت چشمگیری دارند. سرویس گیرنده macOS همچنین از بین رفته ویژگی های مختلفی از جمله تونل سازی اسپلیت و محافظت از WiFi را دارد.

حداقل در کتاب من یک معامله گر نیست ، اما این چیزی است که باید از آن آگاه شویم. از طرف دیگر ، من در واقع نرم افزار Mac را کمی اغوا کننده و شهودتر برای استفاده می دانم.

محدودیت های

سرویس CyberGhost حداکثر هفت اتصال همزمان را امکان پذیر می کند. هر ارائه دهنده VPN دارای این نوع محدودیت است (بیشتر برای محافظت از زیرساخت های خود در برابر سوءاستفاده) ، و حد تعیین شده توسط CyberGhost یکی از بهترین ها در اطراف است.

اگر قصد استفاده همزمان از چندین دستگاه را دارید ، مطمئناً این چیزی است که باید در نظر بگیرید.

P2P مجاز است ، اما فقط در سرورهای خاص – که به روشنی در مشتری مشخص شده است – و هیچ گونه محدودیت پهنای باند یا سرعت در آن وجود ندارد.

پشتیبانی مشتری

در حالی که من نظرات مختلفی در مورد پشتیبانی مشتری CyberGhost شنیده ام ، اما مشکلی با آنها نداشته ام.

از طریق چت زنده می توان به پشتیبانی 24/7 رسید و سریع پاسخ می دهید. برای سوالات عمیق تر ، همچنین یک سیستم ایمیل / فروش بلیط وجود دارد. چت زنده حتی به زبان آلمانی و فرانسوی نیز موجود است ، هرچند که فقط در ساعات منتخب روز.

CyberGhost VPN یک پایگاه دانش آنلاین قابل توجهی ارائه می دهد. این شامل راهنماهای نصب و استفاده برای همه سیستم عاملهای اصلی است. همچنین چندین بخش عیب یابی و همچنین سؤالات متداول وجود دارد.

اگر در ابتدا به فکر استفاده از سرویس درایو تست هستید ، CyberGhost صنعتی را ارائه می دهد که دارای 45 روز ضمانت پس انداز پول است. این باید زمان زیادی را برای ارزیابی و تصمیم گیری در مورد مناسب بودن این VPN به شما بدهد.

همچنین ، فراموش نکنید که هنگام ثبت نام از یکی از کدهای کوپن CyberGhost استفاده کنید. اگر تصمیم به حفظ خدمات بگیرید ، در ماه به میزان قابل توجهی کمتر پرداخت خواهید کرد.

مکان سرور

تعداد سرورهایی که ارائه دهنده VPN اجرا می کند ، اغلب نشانگر خوبی از استحکام یک سرویس است. برای بسیاری از کاربران نیز می تواند عامل تعیین کننده باشد.

در بخش سرور ، CyberGhost ناامید نمی شود. در زمان این نوشتن ، آنها در 90 کشور 7159 سرور ارائه می دهند.

فقط تعداد معدودی از ارائه دهندگان دارای سرورهای بیشتری هستند و 90 کشور پشتیبانی شده کاملاً در انتهای بالای این رده قرار می گیرند. برای اکثر ما ، لیست سرورهای CyberGhost VPN همه چیزهایی را که ما همیشه نیاز داریم ، به ویژه هنگامی که شما در نظر بگیرید که سرعت آنها چقدر سریع است.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map