בדיקות המהירות שלי לשרתים של PureVPN

מאז 2006, PureVPN הוא ספק מוערך ואחד הוותיקים בענף ה- VPN. זה יודע במהירויות חיבור מהירות, כיסוי שרת גלובלי מצוין ויכולת גישה כמעט לכל תוכן חסום גיאוגרפי. ל- PureVPN כל מה שאתה צריך לחוויית אינטרנט מהירה, פרטית ולא מצונזרת, והכל במחיר נמוך שמעטים אחרים יכולים לנצח.

מקצוענים
 • מהירויות מעולות
 • רשת שרתים ענקית (131 מדינות)
 • ביטול החסימה של Netflix, iPlayer ולמעלה מ- 70 שירותי סטרימינג אחרים
 • תואם למעל 50 מכשירים ופלטפורמות
 • ספק VPN מאומת באופן עצמאי
 • אפשרות IP ייעודית
 • ערך רב
חסרונות
 • אפליקציות יכולות להשתמש במעט יותר לק
 • כמה בעיות חיבור לסירוגין

בדיקות מהירות

אתר PureVPN מציין כי מדובר בתקופת השירות המהירה ביותר ל- VPN. זוהי טענה גדולה וקשה לאמת בוודאות מוחלטת.

עם זאת, בדיקות המהירות שלי הראו שהשרתים שלהם אכן מהירים מאוד. זה נכון במיוחד להורדות. בכל מהירויות החיבור של הלוח הגיעו ל- 80 מגהביט לשנייה ומעלה, והשרת הטוב ביותר שלי נכנס ל- 112.6 Mbps.

מעט מאוד VPNs אחרים יכולים להתאים למספרים אלה. אז אולי הטענה המהירה ביותר של PureVPN היא ככל הנראה מוצדקת.

בצד ההעלאה של הדברים, התוצאות מרשימות לא פחות – למעט צפון אמריקה שכן. מהירויות העלאה בארצות הברית ובקנדה, אם כי עדיין מהירות, היו אטיות יותר באופן בולט. זה נכון במיוחד לקנדה.

עם זאת, עבור הרוב המכריע שלנו, הם עדיין צריכים להיות מספיק מהירים.

דבר אחד שכדאי לזכור הוא שאני בודק עם חיבור לאינטרנט שהוא הרבה יותר מהיר ממה שכל ספק VPN יכול להתאים. זה מאפשר לי לגלות את הביצועים האמיתיים של כל שרת.

המספרים המוצגים על ידי הבדיקות שלי הם המהירויות המקסימליות שאתה יכול לצפות ויכולות להיות מוגבלות על ידי חיבור האינטרנט שלך.

במילים אחרות, אם 50 Mbps האינטרנט שלך, אל תצפה לראות הורדות של 100 Mbps מ- PureVPN. משהו בטווח של 40 עד 45 מגהביט לשנייה הוא מה שהייתי מצפה במצב הזה.

להלן בדיקות המהירות לשבעה מיקומים אליהם משתמשי VPN נוטים להתחבר בתדירות הגבוהה ביותר. כלול גם מבחן לשרת הטוב ביותר שלי, כפי שנקבע על ידי לקוח PureVPN.

אם תרצה לראות מיקומים אחרים שנוספו, אנא אל תהסס ליצור קשר. אתה יכול גם לבקר בדף השוואת המהירות כדי לראות כיצד PureVPN עושה מול VPNs מהירים אחרים.

השרת הטוב ביותר
תוצאות בדיקת מהירות שרת ה- VPN הטובות ביותר של PureVPNעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של שרת PureVPN הטובות ביותראין VPN
ארצות הברית
תוצאות בדיקת מהירות שרתי VPN מאוחדת ב- PureVPNעם VPN PureVPN מאחד תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של מדינותאין VPN
הממלכה המאוחדת
תוצאות בדיקת מהירות שרת VPN של PureVPN בריטניהעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של PureVPN בריטניהאין VPN
קנדה
תוצאות בדיקת מהירות שרת VPN של PureVPN קנדהעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של PureVPN בקנדהאין VPN
אוסטרליה
תוצאות בדיקת מהירות שרת VPN באוסטרליה של PureVPNעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית באוסטרליה של PureVPNאין VPN
הולנד
תוצאות בדיקת מהירות שרת VPN בהולנד של PureVPNעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של PureVPN הולנדאין VPN
גרמניה
תוצאות בדיקת מהירות שרת VPN בגרמניה של PureVPNעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של PureVPN גרמניהאין VPN
צרפת
תוצאות בדיקת מהירות שרת VPN בצרפת של PureVPN צרפתעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית בצרפת של PureVPNאין VPN

אודות PureVPN

PureVPN הוקמה בהונג קונג לפני למעלה מעשור בשנת 2006. זו הייתה אחת החברות הראשונות בעולם שהציעה פתרון VPN אישי..

במהלך השנים, היא בנתה מוניטין של היותה אחת הספקיות המובילות וקיבלה תביעות ביקורתיות מרובות מארגונים כמו CNET, מגזין PC, Mashable והניו יורק טיימס.

פרטיות ואבטחה

למרות הטענה על מדיניות יומן אפס, קריאה של מדיניות הפרטיות של VPN VPC אכן מגלה שאמנם הם לא אכן מקיימים יומני פעילות, אך הם רושמים קצת מידע על פעילויות באתר. מידע זה כולל את זמן ההתקשרות לשרת ה- VPN שלהם ואת כמות הנתונים המועברת (אם כי הספציפיות של אותם נתונים לא נרשמת).

מידע ההפעלה המוקלט משמש רק לשמירה על איכות השירות, אך הוא נמצא שם.

להלן המידע במילים שלהם:

אנו לא עוקבים אחר פעילות המשתמשים ולא שומרים על יומנים. לפיכך אין לנו שום רשומה של פעילויותיך, כגון איזו תוכנה השתמשת, אילו אתרים ביקרת, איזה תוכן הורדת, אילו אפליקציות השתמשת וכו ‘לאחר שהתחברת לאחד מהשרתים שלנו. השרתים שלנו רושמים אוטומטית את הזמן בו אתה מתחבר לאחד מהשרתים שלנו. מכאן והלאה אנו לא מקיימים רישומים על כל דבר שיכול לקשר פעילות ספציפית למשתמש מסוים. הזמן בו נוצר חיבור מוצלח עם השרתים שלנו נספר כ”חיבור “ורוחב הפס הכולל בו נעשה שימוש במהלך חיבור זה נקרא” רוחב פס “. החיבור ורוחב הפס נשמרים ברשומה בכדי לשמור על איכות השירות שלנו. זה עוזר לנו להבין את זרימת התנועה לשרתים ספציפיים כדי שנוכל לייעל אותם טוב יותר.

PureVPN מציע הצפנה בדרגה AES 256 סיביות על כל חיבוריה. זה גם מאפשר תשלום באמצעות ביטקוין, להגברת האנונימיות.

תכונה נחמדה שמעט ספקים אחרים מציעים היא ש- Pure VPN מנהל באופן מלא את הרשת שלהם. פירושו של הגדרה זו כי אין לצד שלישי גישה לאף אחד מהנתונים הזורמים דרך השרתים שלהם.

תכונות

PureVPN מציע תאימות מכשירים מהשורה הראשונה עם תמיכה במעל 50 פלטפורמות.

תוכנת הלקוח שלהם היא אינטואיטיבית לשימוש ונוקטת גישה לבחירת מטרה ייחודית. אתה בוחר במה תרצה להשתמש בחיבור VPN (לדוגמה, להזרים את Netflix US), והלקוח בוחר אוטומטית בשרת האופטימלי שאליו להתחבר ואת תצורת החיבור הטובה ביותר למטרה זו..

עם זאת, PureVPN מציעה כיום שתי גרסאות של הלקוח שלהם, דבר שיכול להיות מעט מבלבל. הלוואי שהם פשוט יפקירו את המורשת, וישימו את כל מאמציהם מאחורי האחרונים והגדולים ביותר.

תמורת כמה דולרים נוספים בחודש, PureVPN יכול לספק לך כתובת IP ייעודית בבריטניה, ארה”ב, קנדה, אוסטרליה, גרמניה וכמה מדינות אחרות. תכונה זו אינה משהו שרבים מספקים מציעים.

IP ייעודי עשוי לשרת אותך היטב אם אתה מנסה להזרים וידאו חסום גיאוגרפי.

תכונה ייחודית נוספת של PureVPN היא פונקציונליות המנהור המפוצלת שלהם. זה מאפשר לך לבחור איזו תנועה באינטרנט צריכה לעבור דרך חיבור ה- VPN ואיזה לא צריכה.

תכונה זו נהדרת אם, למשל, אתה מוריד קובץ סיקור אך עדיין רוצה לבצע בנקאות מקוונת בו זמנית. תנועת הסיקור יכולה לעבור דרך חיבור VPN לאנונימיות מירבית, תוך כדי כניסה לבנק באמצעות חיבור ה- ISP הרגיל שלך..

הגבלות

PureVPN מציע חמש חיבורים במקביל נדיבים. לא ראש הכיתה, אבל טוב בהרבה משני החיבורים שמספקים ספקים.

הם גם לא מטילים מגבלות על כמויות העברת נתונים או על מיתוג שרת.

הדבר היחיד שיש לזכור, וזה לעולם לא אמור להופיע במהלך שימוש רגיל, הוא שעל פי תנאי השימוש שלהם, PureVPN אינו מאפשר יותר מ- 200 חיבורים ביום. הם מעריכים כי זה מוגזם, שימוש כמו בוט, שעלול לגרום להשעיית חשבונך.

הנה הפרטים:

השתמש באתר ו / או בשירותים שלנו כדי ליצור חיבורים אוטומטיים או מוגזמים ידנית כדי להשיג IP שונים או מכל סיבה שהיא. חיבורים מוגזמים מהווים מטרד מכיוון שהם יוצרים צוואר בקבוק וחונקים את הרשת שלנו, שמחירם משלם על ידי משתמשים אחרים, וזה פסול לחלוטין. ההפעלות המקסימליות המותרות הן 200 ליום, וחריגה ממגבלה זו עלולה לגרום להשעיה או סיום קבוע של חשבונך, אלא אם כן החברה מותרת במפורש..

שירות לקוחות

התמיכה מגיעה בעיקר בצורה של צ’אט חי 24/7/365, אך ניתן לעשות זאת גם באמצעות דואר אלקטרוני או באמצעות מערכת כרטוס.

ל- PureVPN בסיס ידע עצום באתר שלהם, כולל כמה מדריכי הגדרת תמונה מצויינים צעד אחר צעד עבור כמעט כל פלטפורמה נתמכת..

יש להם גם עמוד שאלות נפוצות שמתייחס לשאלות כלליות וטכניות רבות, כמו גם פרטי תשלום.

PureVPN אינו מציע תקופת ניסיון בחינם. עם זאת, יש כמה הנחות מצוינות. המבצעים שלהם הם בדרך כלל כמה מהטובים ביותר בסביבה ונוטים להפוך את PureVPN לאחת הספקיות המובילות ביותר.

השירות מגיע גם עם אחריות להחזר הכסף של 31 יום. אם מסיבה כלשהי אתה מחליט ש PureVPN אינו מה שאתה מחפש, קבלת החזר היא קלה כמו ליצור קשר עם התמיכה ולבקש אותה.

מדינות מיקום שרת

היכן ש PureVPN מאיר באמת נמצא במספר השרתים והמדינות שהם תומכים בהם. יש להם כיום 2070 שרתים ב -131 מדינות.

מעט מאוד ספקים אחרים יכולים להתאים לספירות אלה. רק ספירת החומרה של HideMyAss לפנינו.

רשימת השרתים המלאה והמעודכנת ביותר זמינה כאן.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map