Nejlepší systémy domácí bezpečnosti (2020)

Nejlepší systémy domácí bezpečnosti (2020)


Domácí bezpečnost v Kanadě je důležitá. Vím, že my Kanaďané máme dobrou věc s naší globální reputací jako milí kluci po městě, ale tady se stane zločin, ať už to chceme nebo nechci přiznat.

Stats Canada hlásí více než 1,5 milionu případů majetkové trestné činnosti a více než 150 000 případů přerušení a vstupu na rok (zdroj).

Nikdy neuškodí být opatrný při ochraně těch, které milujete a vašich cenných majetků před potenciálními hrozbami.

Naštěstí existuje v dnešní době spousta možností. Existují určité služby, které vám umožní mít nejmodernější bezpečnostní systém, aniž byste museli dělat jednu věc, abyste se dostali do provozu. Stejně tak budete mít své děti chráněné a novou televizi zabezpečenou.

Pro lidi, kteří chtějí sami vytvořit high-tech domácí monitorovací systém sami, existují možnosti, pokud máte sklon. Možnosti jsou nekonečné, spolu s monitorovanými systémy nebo předplatnými službami s nepřetržitým profesionálním průzkumníkem.

Ať už žijete v domě, bytě nebo v bytě, existuje spousta možností pro bezpečnostní systém pro Kanaďany, který chrání to, co je v tomto světě nejdůležitější, a my vám můžeme pomoci zjistit, který z nich je pro vás nejlepší. &# x1f1e8;&# x1f1e6;

Contents

TLDR

Frontpoint nabízí nejlepší bezpečnostní systém v Kanadě. Je to nejlepší na výběr a má také skvělou zákaznickou podporu. Platební plány jsou flexibilní, stejně jako jejich balíčky. Pokud hledáte systém nainstalovaný profesionálem, pak je Vivint tou nejlepší volbou. Samo-monitorování je také životaschopnou možností a pokud je to, co chcete použít, měla by být vybrána sada Honeywell Smart Home Security Kit. Chcete-li se dozvědět více o kamerách, přečtěte si našeho průvodce po nejlepších bezpečnostních kamerách pro domácnost.

Jak se rozhodujeme

Pro domácí bezpečnostní systémy existuje spousta možností – tolik, že to může být ohromující. To je místo, kam jsme přišli. Náš tým oslovil dalekosáhlé záběry a zkoumal všechny přední domácí bezpečnostní značky, takže nemusíte. Srovnali jsme vše, abychom se ujistili, že se můžete informovaně rozhodnout, jak se chránit. Přišli jsme na to, které služby nabízejí nejlepší hodnotu – od funkcí po stanovení cen a vše mezi tím, jako je snadnost použití, zákaznický servis, osvědčení o zákazníkovi, efektivita a cokoli jiného, ​​co by systém domácí bezpečnosti mohl potřebovat,.

1. Frontpoint – nejlepší kanadský bezpečnostní systém (DIY, automatizovaný, nejlepší hodnota)

Kdo by měl používat Frontpoint?

Lidé, kteří by měli používat Frontpoint jsou lidé, kteří mají nějaké peníze, které mohou utratit za domácí bezpečnostní systém, ale cení si klid a bezpečí. Tato služba je určena pro Kanaďany, kteří nevadí instalace systému sami nebo uzavření dlouhodobé smlouvy. Frontpoints Systems také obsahují:

 • Žádní instalační technici
 • Žádné zapojení / vrtání
 • Ruční programování není nutné
 • Nastavení do 15 minut
 • Důkaz Smash
 • Dodává se se zálohou

Frontpoint

Frontpoint security je naší nejlepší volbou v Kanadě pro nejlepší systém domácí bezpečnosti. Domácí monitorovací systém má za sebou deset let inovací a zároveň poskytuje nejlepší služby zákazníkům ve své třídě a zážitek bohatý na funkce, který chrání váš domov. Nejlepší místo, kde začít, je manifest společnosti Frontpoint: Revoluci v domácím bezpečnostním průmyslu jsme revolucionalizovali více než deset let. Když útočníci začali překonávat starou školu, byli jsme jedním z prvních, kteří používali celulární technologii v každém systému. Když jsme jako první spojili samoinstalační systém s profesionálním sledováním, zrodil se nový trh. A zatímco se toto odvětví neustále mění, naše odhodlání našim zákazníkům zůstává nezměněno. Naši zákazníci si zaslouží to nejlepší. Zaslouží si jednodušší cestu do bezpečnějšího a chytřejšího domova. Vítejte v zabezpečení inteligentního domu Frontpoint. bezpečnostní systém Od roku 2007 získala Frontpoint několik ocenění Angie’s List Super Service Awards, poslední v roce 2017. Mají také hodnocení A + od Better Business Bureau a vysoké recenze po celém internetu..

Funkce, plány a ceny

ceny pro Frontpoint lze přizpůsobit v mnoha oblastech, takže je vhodné kontaktovat společnost a požádat o cenovou nabídku. Existují však specifika toho, jak se provádí tvorba cen. První věc, kterou byste měli mít na paměti, je, že se musíte zavázat k jednoročnímu nebo tříletému plánu. Tříleté plány jsou mnohem levnější než roční plány s mnohem větším závazkem. Tento závazek může některé lidi odradit, ale 30denní záruka vám umožňuje vyzkoušet si službu pro první měsíc. Kromě dvou různých délky smluv jsou k dispozici tři plány monitorování a šest přizpůsobitelných hardwarových balíčků. nejlevnější monitorovací plán k dispozici se nazývá plán ochrany a je 34,99 $ za měsíc, což zahrnuje požár, led, vodu, bezpečnost života a ochranu proti vniknutí včetně 24/7 monitorování. Dalším krokem je interaktivní plán za 44,99 $ měsíčně a přidává další funkce, jako jsou obrazové senzory, ovládání osvětlení, ochrana před nárazem, e-mailové a textové výstrahy, dálkové ovládání z mobilního zařízení a geolokační služby. Díky plánu nejvyšší úrovně můžete podporovat kamery a termostaty za 49,99 $ měsíčně. To vám umožní používat živé přenosy videa, pohybově aktivovaný záznam videa, ovládací prvky zámku dveří a řízení spotřeby energie. Na vrcholu monitorovacích balíčků je šest hardwarových balíčků. Jedná-li se o tříletou smlouvu, dělí se na jednorázové poplatky se prudkými slevami.

 • Safe Home Starter (130,95 $) – 1 Frontpoint Hub a Frontpoint klávesnice, 2 senzory dveří a oken, 1 pohybový senzor, 1 yard sign, 5 obtisků oken, 1 nálepka na dveře
 • Bezpečný domov každý den (228,93 $) – 1 Frontpoint Hub a Frontpoint klávesnice, 3 dveřní a okenní senzory, 2 pohybové senzory, 1 yard sign, 5 obtisků oken, 1 nálepka na dveře
 • Safe Home Plus (248,93 $) – 1 Frontpoint Hub a Frontpoint klávesnice, 3 senzory dveří a oken, 2 senzory rozbití skla, 1 značka pro dvorek, 5 obtisků oken, 1 nálepka na dveře
 • Výběr bezpečného domova (401,90 $) – 1 Frontpoint Hub a Frontpoint klávesnice, 4 senzory dveří a oken, 2 senzory pohybu, 1 senzor rozbití skla, 1 senzor kouře a tepla, 1 značka pro dvorek, 5 obtisků oken, 1 nálepka na dveře
 • Preferován bezpečný domov (534,88 $) – 1 Frontpoint Hub a Frontpoint klávesnice, 5 senzorů dveří a oken, 2 senzory pohybu, 1 senzor rozbití skla, 1 senzor kouře a tepla, 1 vnitřní kamera, 1 yardová značka, 5 obtisků oken, 1 nálepka na dveře
 • Bezpečná domácí elita (1032,84 $) – 1 Frontpoint Hub a Frontpoint klávesnice, 6 senzorů dveří a oken, 2 senzory pohybu, 2 senzory rozbití skla, 1 senzor kouře a tepla, 1 vnitřní kamera, 1 venkovní kamera, 1 kamera na zvonek, 1 značka pro dvorek, 5 nálepek na okno, 1 nálepka na dveře

Existuje také možnost přidat hardware do některého z těchto plánů, což vám umožní opravdu

Klady

30denní bezriziková zkušební verze

Z každého pozitivního může společnost mít vždy možnost vyzkoušet si službu bez nákladů pro sebe jako nejdůležitější aspekt (pokud služba není hrozná). Obzvláště u domácích monitorovacích systémů – důvěryhodné recenze vás mohou dostat jen tak daleko. Musíte být schopni vyzkoušet systém a můžete také vyzkoušet zdarma.

Služby zákazníkům

Angie’s List Super Service Awards se udělují na základě recenzí od zákazníků. Společnosti, které získají tato ocenění, mají nejlepší zákaznický servis ve svém oboru. Není pro nás žádným překvapením, že Frontpoint získal několik z těchto ocenění, protože jejich spokojenost zákazníků je extrémně vysoká. Jejich tým zákaznické podpory poskytuje prvotřídní služby. Pokud během instalace dojde k problémům, je velmi snadné je získat pomocí telefonu. Pokud vám pošlou jakékoli vadné zařízení, mají dobrou pověst pro vyřešení problému a okamžité zaslání náhrady. Telefonní linky mají anglicky a španělsky mluvící agenty podpory zákazníků, kteří jsou ve všední dny kolem 8:00 – 23:00 východního standardního času a o víkendech od 10:00 do 19:00. Kromě toho společnost také nabízí velmi snadno sledovat videa pro instalaci.

DIY instalace

Pokud jde o instalaci, jediné slovo shrnuje to pro Frontpoint to udělat sami proces instalace: bez námahy. Instalace celého systému trvá v průměru 30 minut. Pro instalaci je k dispozici aplikace vedle sebe a pokud si systém všimne, že něco trvá déle, než by měla aplikace poskytnout telefonní číslo nebo online zdroj, který pomůže.

Další zábavné funkce

Se vším, co služba Frontpoint nabízí, zahrnuje také další vyhledávané funkce, jako jsou celulární výstrahy, vnitřní a venkovní kamery, ochrana před přírodními katastrofami a automatizace domácnosti. Extra funkce jdou dlouhou cestou k zajištění toho, aby se Kanaďané cítili v bezpečí pomocí high-tech řešení, která mohou být připojena k wifi, protože jednoduchý systém domácího alarmu to nezruší.

Nevýhody

Dlouhodobá smlouva

Největším negativem, pokud jde o Frontpoint, je to, že existují pouze dvě možnosti trvání smlouvy. Kratší doba trvání přichází za mnohem náročnější cenu než delší smlouva. To je poněkud odmítnuto 30denní zárukou vrácení peněz, ale v určitém okamžiku se někteří lidé možná nebudou chtít přihlásit k tak dlouhé smlouvě. Priority pro Kanaďany se mohou kdykoli změnit a někteří lidé se stěhují do bytových domů se zabudovanými bezpečnostními prvky.

Není k dispozici v Quebecu

To mluví samo za sebe – promiňte obyvatele Québécois. Nechceme vás opustit, ale bohužel Frontpoint ano.

Specifické funkce zahrnuje pouze nejvyšší cenová úroveň

Úžasné funkce Frontpoint, jako jsou kamery a snímače pohybu, lze použít pouze ve vyšších cenových bodech. Pokud hledáte bezpečnostní systém v rozpočtu, mohl by to být obchodník s penězi.

2. Vivint – nejlepší inteligentní systém zabezpečení domácnosti

vivint

Kdo by měl používat Vivint?

Vivint je určen pro Kanaďany, kteří chtějí nejmodernější a nejchytřejší domácí bezpečnostní systém. Měly by být také ochotny se přihlásit k mimořádně dlouhé smlouvě a pochopit, že náklady nejsou nízké.

Vivint

Automatizace je název hry, pokud jde o Vivint. Díky profesionálně nainstalovaným systémům získáte špičkovou a high-tech technologii, díky které budou staré CCTV systémy vypadat zastaralé a směšné.

Funkce, plány a ceny

Pokud jde o typ plánu, který si můžete vybrat, s Vivintem existuje spousta možností. Existují tři možnosti monitorování, které nabízejí konkrétní hodnotu. Smart Protect, Smart Protect and Control a Smart Complete nabízejí bezpečné možnosti.

 • Smart Protect (29,99 $ za měsíc) – Základní ochrana domácnosti včetně ohně, krádeže a otravy oxidem uhelnatým. Zahrnuje panel SkyControl a aplikaci spolu s přizpůsobenými možnostmi zabezpečení.
 • Inteligentní ochrana a kontrola (39,99 $ za měsíc) – To zahrnuje stejné funkce jako plán Smart Protect, ale také nabízí více funkcí pro ovládání a automatizaci, vnitřní HD kamery pro noční vidění, ovládání termostatu, venkovní kamery pro sledování a inteligentní dveřní zámky. Aplikace vám umožní zapnout světla nebo aktivovat bezpečnostní systém.
 • Smart Complete (49,99 $ za měsíc) – Nabízí video dohled spolu s místním úložištěm pro videa a klipy.

Hardwarové možnosti zahrnují čtyři startovací balíčky pro vybavení a možnost přidat cokoli. Různé dostupné sady zahrnují dotykový panel, dveřní senzory, okenní senzory, detektory pohybu, detektory rozbití skla, detektory povodně a detektory mrazu. Všechny systémy Vivint spolupracují s Nest Thermostats, Google Homes a Amazon Echos. Různé možnosti zahrnují zvonek, přizpůsobitelný dálkový ovladač, videokamery, domácí automatizaci hlasem a termostat prvku.

Klady

100% bezdrátová a estetická

Moje nejoblíbenější věc na Vivintu je, že nic neuškodí estetice vašeho domova. Každý kus jejich vybavení vypadá vzhůru – vyhýbá se robustnímu bílému plastickému vzhledu starých poplašných systémů. bezdrátové bezpečnostní kamery Profesionální instalační technik se postará o to, co chcete, a skryje všechny dráty, protože systém je 100% bezdrátový, díky čemuž žádný zloděj nedokáže řezat dráty.

K dispozici stejný den

O tom, jak něco získat, když to chcete nebo potřebujete, je mnoho. Pokud se jedná o bezpečnost, může se stát událost, která vás přiměla k akci. V takovém případě platí, že čím dříve je systém nastaven, tím lépe.

Doživotní záruka

Během podmínek smlouvy Vivint opraví nebo opraví vadnou část vašeho systému. Toto je dlouhá cesta, když existuje mnoho pohyblivých součástí zabezpečovacího systému.

Extra funkce

Celkový balíček systému domácí automatizace nelze podtrhnout. Pokud máte sny o automatizovaném inteligentním domě s kamerou na zvonek, kde můžete hovořit s osobou u vašich dveří a mohou mluvit zpět, pak je Vivint skvělou volbou. Další výhodou je vyzkoušení domova s ​​videokamerami dovnitř a ven. Kromě toho díky jejich dálkovému přístupu a wifi alarmu si můžete být jisti, že máte ozbrojené odkudkoli.

Nevýhody

Žádná záruka vrácení peněz

Zdá se mi to špatně, když to mnoho konkurentů nabízí se svými službami. Zejména s dlouhými smlouvami chce Vivint zamykat lidi – nejméně, co mohou udělat, je nabídnout 30denní okno, aby zjistili, zda se vám služba opravdu líbí..

Profesionální instalace

Platba za instalaci, když existují jiná řešení pro kutily, se zdá být v tomto bodě téměř archaická. Jedním z nejlepších aspektů samotné instalace systému je schopnost vědět, kdy, jak a proč někde něco umístíte. Není nic horšího, než vidět něco ve vašem domě a nemám ponětí, proč to tam je.

Náklady jsou na špičkové úrovni

Náklady jsou vyšší než mnoho jiných možností. Dostáváte prvotřídní zabezpečení, ale existují i ​​jiné alternativy, pokud vás náklady odradí.

Dlouhodobá smlouva

Smlouvy s Vivintem jsou dlouhé 5 let. Nemůžu si být jistý, že většina společností bude asi za 5 let. Díky této nepřiměřeně dlouhodobé smlouvě si mohou jen ti nejstabilnější Kanaďané dovolit, aby se za tak dlouhou dobu mohli uzamknout.

Zajímá vás, jak domácí bezpečnostní kamera Vinint funguje? Podívejte se na video banda lidí tančících před ní. &# x1f600;

3. ADT – Nejlepší hodnota zabezpečení domácnosti

Logo ADT

Kdo by měl používat ADT?

ADT je ​​pro lidi, kteří chtějí bezpečnost největší bezpečnostní společnosti. Kdokoli, kdo chce ušetřit pár babek v bezpečnostním programu, se může na ADT dívat jako na solidní volbu.

ADT

ADT může sledovat jeho historii až do roku 1870, kdy se prezident společnosti Gold and Stock Telegraph COmpany probudil u zloděje ve svém domě, který ho inspiroval k vytvoření varovného systému založeného na telegrafu. Od té doby se ADT (pod různými jmény) vyvíjí a průkopníkem v domácím bezpečnostním průmyslu až do současnosti. Díky šesti profesionálním monitorovacím centrům otevřeným 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce si můžete být jisti, že tento bezpečnostní leviathan má prostředky na ochranu vašeho domova.

Funkce, plány a ceny

ADT přichází s možností vybrat si pět hlavních bezpečnostních balíčků – přichází s monitorováním a zařízením. Ceny se pohybují od 28 do 59 dolarů za měsíc. Kanaďané musí podepsat smlouvu na 24 nebo 36 měsíců, která není tak dlouhá jako někteří konkurenti. Se základním balíčkem obdržíte hardwarový nebo bezdrátový poplašný systém se senzory a bezdrátovým dálkovým ovládáním. Na špičkové úrovni plánů ADT můžete z telefonu přijímat monitorování videa, automatizaci a dálkové ovladače.

Klady

Šestiměsíční záruka vrácení peněz

To je moje nejoblíbenější věc na tomto seznamu. Můžete využívat služby ADT po dobu šesti měsíců a pokud se něco pokazí, můžete své peníze získat zpět. Mluvte o důvěře v produkt! Společnost ADT se chce ujistit, že vaše bezpečnost a zabezpečení odpovídá vašim standardům a má záruku, že to zálohuje. Tablet systému zabezpečení ADT

Ceny

Ve srovnání s výše uvedenými dvěma možnostmi nabízí ADT relativně levnou službu pro špičkové bezpečnostní hledače v Kanadě. Způsob, jakým kombinují náklady na hardware a monitorovací plány dohromady, má také velký smysl.

Nevýhody

Dlouhodobá smlouva

Minimální délka smlouvy je dva roky a v některých oblastech tři.

Žádná vlastní instalace

Profesionální instalace není vždy špatná a společnost ADT doporučuje spolupracovat s technikem, aby bylo zajištěno, že je vše tak, jak chcete. Neschopnost nainstalovat se pro mnoho lidí negativně.

Recenze zákaznické podpory

S jakoukoli masivní společností přichází obavy z neosobní podpory zákazníků. Existuje mnoho lidí, kteří si stěžovali, že spousta zákaznické podpory propadá trhlinami se špatnými agenty zákaznické podpory.

Kdo by měl používat ADT?

ADT je ​​pro lidi, kteří chtějí bezpečnost největší bezpečnostní společnosti. Kdokoli, kdo chce ušetřit pár babek v bezpečnostním programu, se může na ADT dívat jako na solidní volbu.

4. Bell Smart Home – nejlepší pro spojování s televizí, internetem a dalšími službami

Kdo by měl používat Bell Smart Home?

zvonek bezpečnostní systém

Bell Smart Home je určen pro lidi, kteří již používají Bell Canada pro televizi, internet a telefon, kteří se chtějí spojit. Jsou to lidé, kteří se už s používáním Bell Canada vyrovnali, i když účtují vysoké ceny a mají špatnou zákaznickou podporu.

Inteligentní dům Bell

zvonek inteligentní domovV roce 2018 společnost Bell Canada koupila společnost AlarmForce. To společnosti Bell Canada umožnilo poskytnout zákazníkům možnost zabezpečení spolu s jejich dalšími nabídkami.

Funkce, plány a ceny

Bell Canada poskytuje svým zákazníkům čtyři možnosti pro jejich domácí bezpečnostní službu. Ceny jsou dostupné v rozmezí od 24,99 do 54,99 $ za měsíc s možností přizpůsobení a přidání dalších zařízení. Všechny plány mají 1 analogovou klávesnici, 1 detektor pohybu a 2 dveřní a okenní kontakty. S upgradem přichází možnost používat mobilní aplikaci, více detektorů a kontaktů, ovládací panel dotykové obrazovky, další detektory, inteligentní zámky a kamery.

Klady

Ušetřete peníze balíčkem

Toto je zdaleka nejlepší věc o Bell Smart Homes. Můžete ušetřit peníze spojením se současným televizním, internetovým nebo telefonním programem.

Cenově dostupné

Ceny jsou mnohem nižší než u jiných bezpečnostních služeb, které se více věnují pouze bezpečnosti.

Může monitorovat pomocí high-tech zařízení

Možnost vlastního sledování je dodávána s výše uvedeným zařízením a také možnost využívat high-tech možnosti, jako jsou termostaty Nest, fotoaparáty Nest, Google Home, Samsung Connect Home a Arlo Go.

Nevýhody

Stále pracujeme na Kinks

S novou akvizicí budou schopnosti zákaznické podpory Bell Canada pomáhat. Vzhledem k tomu, že společnost Bell Canada je masivní společností, nemá vždy nejlepší pověst podpory.

Funkce Pokud se sami nesledují, nebudou žít s konkurencí

Pokud hledáte běh bezpečnostního systému mlýna za levné, pak na tom nezáleží, ale typ high-tech zařízení, které mohou nabídnout jiné společnosti, není k dispozici, pokud nemáte vlastní monitorování. Pokud chcete funkce inteligentního domu, možnosti, které vám nabízí inteligentní dům Bell, vás tam dostanou, ale neberou vás až k Frontpoint a Vivint.

Špatný zákaznický servis

Pověst společnosti Bell Canada je v podstatě tím, že společnost je v zemi nezbytným zlem. Poskytovaný zákaznický servis je hrozný pro jejich další služby a nyní s jeho zabezpečeným systémem, který je součástí vás, pravděpodobně získáte téměř stejnou částku.

5. Honeywell’s Smart Home Security Kit – Nejlepší řešení pro vlastní zabezpečení domu

Kdo by měl používat Honeywell?

Každý, kdo si myslí, že by raději sám monitoroval a chtěl by koupit high-tech zařízení, které dává mnoho možností a funkcí každému, kdo hledá kutilství..

Honeywell

Honeywell’s Smart Home Security Starter Kit je snadná instalace DIY zabezpečovacího systému, který používá aplikaci k odesílání upozornění na váš telefon. Ve světě, kde může být vše na dosah ruky, potřebujete dokonce monitorovací službu třetích stran?

Funkce, plány a ceny

Honeywell Smart Home Security Starter Kit lze zakoupit za 449 $ a je dodáván jako základnová stanice s kamerou, dvěma senzory pro dveře a okna a dálkovým ovladačem. Tento systém je monitorován pouze samy, což znamená, že pokud se někdo pokusí vloupat, je jen na vás, co budete dělat. Spolu se startovací sadou lze zakoupit doplňky, jako je více přístupových senzorů, vnitřní pohybový senzor, vnitřní pohybový prohlížeč, venkovní pohybový prohlížeč a další klíčenky. Toto je nejlepší řešení pro Kanaďany pro kutily, kteří nemají zájem platit měsíční poplatek. honeywell

Klady

All-in-One DIY domácí bezpečnost

Ideální řešení pro kutily a lidi, kteří nechtějí platit poplatek. Tento systém poskytuje vše, co by člověk mohl chtít, pokud jde o zabezpečení domácnosti a vlastní monitorování.

High-Tech zařízení

Zařízení poskytované obecně je stejně dobré jako to, co společnosti jako Frontpoint a Vivint nabízejí, pokud jde o high-tech smart home goodness. Zařízení je dodáváno se spoustou úžasných schopností, které vám usnadní vyzbrojení vašeho domu.

Rozpoznávání obličeje

Software pro rozpoznávání obličeje je upřímně věcí typu Big Brother. Upřímně – je to velmi cool. Pokud byste chtěli zjistit, zda se někdo vrátil domů, když se očekávalo, můžete zkontrolovat, zda je u služby rozpoznávání obličeje. Mohou vám říct, jestli je někdo konkrétní doma, a dokonce vás upozorní, pokud je tam někdo jiný, a pošle vám klip, abyste viděli, kdo to je.

Nevýhody

Náklady

Pokud jde o vybavení, náklady na systém, zejména pokud chcete něco přidat, mohou být vysoké ve srovnání s vybavením, které byste dostali se službou. S tím, co bylo řečeno, budete vlastnit veškeré své vybavení a nebudete je muset vrátit.

Pouze vlastní monitorování

Pokud chcete, aby o váš dům hlídala bezpečnostní služba třetí strany, není to pro vás ta pravá volba.

Jaký je nejlepší systém domácí bezpečnosti pro Kanaďany?

Nejlepší domácí bezpečnostní systém v Kanadě je Frontpoint Security. Zabezpečení frontpoint je naší volbou číslo jedna. Společnost pro domácí bezpečnostní systémy má dvanáctileté zkušenosti. Poskytují špičkový zákaznický servis a veškeré funkce, které by se mohly chtít chránit doma.

obrázek poplašného zvonkuJak automatizovat zabezpečení domácnosti?

Automatizace je snadná při použití bezpečnostní služby, protože potřebujete pouze vše, co je nastaveno, a oni mohou vše sledovat za vás. Když se rozhodnete udělat sami, je to o něco obtížnější, ale automatizace je stále možná. Nastavení, jako jsou časovače, rozpoznávání obličeje a rodinné plány, umožňují, aby váš bezpečnostní systém provedl všechny těžké kroky a jen vám poslal upozornění..

Domácí bezpečnostní systémy

Nejlepší domácí bezpečnostní systémy pro Kanaďany jsou systém Honeywell Smart Home Security. DIY bezpečnostní systémy vám umožní vlastnit hardware a mít úplnou kontrolu nad monitorováním. Pokud se cítíte pohodlně s monitorováním svého domova nebo nechcete platit měsíční poplatek za sledování, je to pro vás ta nejlepší volba.

Profesionální systémy domácí bezpečnosti

Profesionální domácí zabezpečovací systémy umožňují hlavně klid, aniž byste se museli bavit s čímkoli sami. Existují společnosti, které vám poskytnou veškerý potřebný hardware, nainstalují jej pro vás a budou monitorovat váš domov. Existují také společnosti zabývající se zabezpečením, které vám umožní monitorovat sami nebo instalovat hardware sami.

Kolik stojí bezpečnostní systémy za měsíc?

Závisí to na společnosti, se kterou jdete, ale monitorovací balíčky mohou být kdekoli od 20 do 200 USD měsíčně, stejně jako poplatky za nastavení hardwaru.

Můžete místo toho použít bezpečnostní kameru?

Bezpečnostní kamery jsou jedním aspektem bezpečnostního systému. Používáte-li pouze bezpečnostní kameru, ztrácíte na poplachových systémech, inteligentních zámcích, inteligentních zvoncích, senzorech oken a dveří a senzorů rozbití skla.

A co zvonek na video?

Video zvonky jsou jednoduché bezpečnostní opatření, které umožňuje 21. století. V Kanadě chladné počasí vydává zvuk zvonění, protože musíte vstát a otevřít dveře. Kromě toho nabízí úžasnou bezpečnost se záznamovým pohybem u dveří a schopností zkontrolovat, kdo je tam, než skutečně půjde ke dveřím. Nejlepší video zvonky na trhu využívají existující kabeláž zvonku a snadno se instalují. Modely, které byste chtěli použít, budou mít vysoké rozlišení 1080p s širokoúhlým objektivem, nočním viděním a cloudovým úložištěm pro videozáznamy. Naším nejoblíbenějším je zvonek na zvonění videa.

Jaký je nejlepší inteligentní zámek?

Inteligentní zámek je skvělým doplňkem plně automatizovaného systému zabezpečení. Inteligentní zámky používají běžné dveřní otvory a snadno se instalují jako běžná klika. Výhodou inteligentních zámků je to, že je lze zamknout a odemknout přímo z telefonu a oznámení vám mohou být zaslána vždy, když jsou dveře otevřené. Mezi další funkce patří geofencing, hlasová aktivace a integrace s jinými inteligentními zařízeními. Naším nejlepším chytrým zámkem je Next X Yale Lock.

Lze domácí bezpečnostní systémy napadnout?

Stejně jako jakékoli jiné moderní technologie mohou být domácí bezpečnostní systémy hacknuty. Aby bylo možné konkrétně proniknout do domácího bezpečnostního systému, muselo by být určeno. Budou muset sedět mimo váš domov a zachytit bezdrátové signály, aby jim umožnili deaktivovat senzory a vypnout alarmy. Pokud jsou některé z vašich zařízení připojeny přes wifi, mohou také obecně získat přístup k vaší síti. I bez zabezpečovacího systému to lze provést pomocí domácí sítě. Budou používat DDoS útoky nebo proniknout do vašeho video monitoringu. Aby k tomu nedošlo, můžete si vytvořit mimořádně dlouhá hesla pomocí jedinečných symbolů, často měnit své heslo, kontrolovat nastavení zabezpečení nebo používat další vrstvu ochrany pomocí šifrovacího softwaru.

Recenze systému zabezpečení domu – FAQ

Jak funguje detektor rozbití skla?

Když snímač rozbití skla uslyší zvuk rozbitého skla, spustí se alarm. Rozbití skla vytváří zřetelnou zvukovou frekvenci, kterou snímače snímají.

Jak funguje snímač pohybu?

Detektory pohybu vysílají rozhlasový nebo mikrovlnný signál přes místnost. Když se objekt pohybuje v oblasti, dopadají vlny na senzor.

Ovlivní moje poloha, do které bezpečnostní společnosti se přihlásím?

Ano, Kanada je geograficky velké místo. Například Frontpoint není k dispozici pro Kanaďany v Quebecu.

Co je ochrana života?

Ochrana života je termín používaný k pokrytí určitých katastrof, jako je požár, povodeň a monitorování oxidu uhelnatého. Každá společnost má mírně odlišné pokrytí, takže je dobrý nápad to zkontrolovat.

Co je domácí automatizace?

Řešení umožněné moderní technologií, která využívá špičkové vybavení sestávající z hardwaru a softwaru, které umožňuje ovládání a správu zařízení v domácnosti.

Proč jsou bezdrátové domácí systémy lepší?

Kabelové domácí systémy vyžadují delší dobu instalace, jsou náchylné k výpadkům napájení a lze je ručně řešit nebo na ně napojit.

Musím mít monitorovací službu?

Ne, existuje spousta možností, jako je sada Honeywell Smart Home Security Kit, která vám umožní vlastní sledování.

Jak funguje software pro rozpoznávání obličeje?

Software pro rozpoznávání obličeje používá biometriku k mapování rysů obličeje z fotografie nebo videa a informace přichází s databází tváří, ke kterým má přístup.

Jak domácí bezpečnostní systémy chrání před ohněm a povodněmi?

Děje se to prostřednictvím monitorů, které snímají něco jako kouř z ohně a upozorňují úřady, pokud je něco cíteno.

Jak jinak mohu chránit svůj domov?

Ochrana domova začíná zdravým rozumem. Zajistěte, aby váš systém zabezpečení pracovali pouze důvěryhodní jednotlivci. Další kroky mohou zahrnovat šifrovací software a další možnosti, jako jsou zvláštní varovné signály.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me