Nejlepší VPN pro Windows (recenze 2020)

Dobře, chápeme to. Nikdy jsi se nevzdal šílenství pro Macintosh. Jsi stará škola. Stále děláte věci podle knihy. Chválíte svůj počítač v kavárnách, když to vypadá, že každý jiný člověk používá „předražený“ Mac. (Můžete říct, že tento článek byl již napsán na počítači Mac?)


Ale opravdu, pokud jste oddaný hráč nebo jste prostě nechtěli vyhazovat $ 1400 pro nový počítač a stále chcete chránit své soukromí online, budete muset hledat nejlepší VPN, kterou chcete použít na Windows operační systém.

Společnost Microsoft má vlastní návrhy, jak používat VPN ve svých systémech, ale v tomto seznamu rozdělíme 3 nejlepší možnosti. Pokud jste nováčkem v tom, co je VPN nebo virtuální osobní síť, podívejte se do našeho průvodce začátečníky k VPN, abyste se dostali na základy.

TLDR

Pokud chcete rychlou odpověď právě teď (přesto byste si měli článek přečíst!), Myslíme si, že NordVPN je celkově nejlepší pro Windows. Kontroluje všechna pole potřebná pro efektivní VPN a je za spravedlivé ceny. ExpressVPN a SurfShark jsou také solidní možnosti, ale hojnost serverů a ochrana soukromí od společnosti NordVPN z něj dělá naši nejvyšší celkovou volbu pro tento seznam.

1. NordVPN

Přehled a funkce

NordVPN, první možnost v tomto seznamu, je náš nejlepší celkový výběr nejlepší VPN, kterou lze použít pro Windows. Je to z několika důvodů, do kterých se dostaneme.

NordVPN klade velký důraz na bezpečnost. Kromě použití šifrování na vojenské úrovni používá tato služba CyberSec, což je pokročilá funkce, která blokuje reklamy a škodlivé weby, se kterými se můžete setkat. Když jsou vyskakovací reklamy zablokovány, nekliknete náhodně na žádné kompromitující odkazy ani na tyto malé nepříjemnosti, které vám zabrání v procházení webu. CyberSec vás také ochrání před škodlivými roboty, kteří se vás mohou pokoušet infikovat malwarem. Při zapnuté funkci ochrany budou vaše zařízení v bezpečí před jakýmkoli nebezpečným připojením.

NordVPN

V oblasti bezpečnosti má NordVPN také funkci Double VPN, která přidává do vašeho zařízení další vrstvu zabezpečení. Normální připojení VPN vám poskytne jednu vrstvu zabezpečení, ale s dvojitou VPN se skrývá spíše za dvěma servery, než za jedním, pomocí změny serveru VPN, šifrování dat o další krok další vrstvou. Toto dvojí šifrování vám poskytne další zabezpečení, navíc k již bezpečnému použití jejich normální VPN.

NordVPN

Tato služba umožňuje ochranu až 6 zařízení, což je celkem běžné pro většinu služeb VPN. Díky speciální aplikaci pro více zařízení zajišťují ochranu vašeho soukromí v různých formátech, včetně více použití počítačů Macintosh.

Nordvpn

NordVPN má také funkci „kill-switch“, která může chránit vaše soukromí, pokud dojde k náhodnému výpadku spojení. Pokud dojde k něčemu, co krátce zastaví připojení k VPN, tato funkce zablokuje váš přístroj v přístupu na web, čímž vás chrání před potenciálně škodlivým provozem na internetu..

NordVPN

Tato služba VPN je známá také svým obrovským počtem serverů. S více než 5400 servery v 59 zemích bude mít uživatel ochranu po celém světě. NordVPN vám také doporučí nejlepší server v závislosti na tom, kde se nacházíte ve světě a jaká je vaše internetová aktivita. Tímto způsobem, když jste online, víte, že používáte nejrychlejší a nejbezpečnější server, který máte k dispozici.

NordVPN

Protože NordVPN je naší volbou číslo 1, uvědomujeme si, že cena je také důležitá. Níže se podíváme na některé z cenových možností této služby.

Cena

NordVPN, spolu s jeho bezpečnostními funkcemi a velkou serverovou základnou, je k dispozici také za dostupnou cenu. Stejně jako u většiny služeb VPN získáte lepší řešení, čím déle bude váš závazek. Obvykle se u 2letého plánu můžete zaregistrovat již od 4,99 $ měsíčně. Dvouletý plán bude 6,99 $ za měsíc a měsíční platby jsou 11,95 $.

Klady

 • Adblockerová technologie
 • Velký počet serverů
 • Zákaznický servis 24/7

Nevýhody

 • Omezená zařízení na jednom účtu
 • Rychlost stahování se může lišit

Cena

2,99 $ – 11,95 $ měsíčně

Pokud máte zájem stáhnout si NordVPN pro Windows, klikněte zde!

2. Surfshark

Přehled a funkce

Pokud mluvíme čistě o ceně, bude Surfshark s největší pravděpodobností tou nejlepší volbou. Surfshark má vše, co byste chtěli od základní VPN. I když existují služby s více servery, mají více než 1000 serverů v 60 zemích, takže pokud hledáte cenově dostupnou VPN, která se bude chránit při cestování.

Surfshark má díky své službě jedinečnou funkci CleanWeb, která nejen pomáhá blokovat reklamy, ale také vylučuje podezřelé odkazy, na které můžete nevědomky kliknout. Tato funkce zajišťuje, aby se vám při surfování online nikdy nedostaly žádné pokusy o phishing, a aby vám umožňovaly pouze návštěvu webových stránek chráněných malwarem..

Surfshark

Další populární funkcí Surfshark je možnost připojit neomezená zařízení, jakmile zaplatíte za službu. Většina ostatních služeb má obvykle k dispozici 5 zařízení, takže toto může být perfektní VPN, pokud chcete připojit více zařízení nebo sdílet s přáteli nebo rodinou, zejména pokud máte děti.

Surfshark

Kromě neomezeného počtu zařízení má Surfshark funkci zvanou Whitelister, která uživateli umožňuje rozdělit tunel nebo konkrétně zvolit, které aplikace nebo weby se mohou připojit přes VPN. Toto se hodí, pokud se během cestování snažíte chránit své soukromí na internetu, ale také chcete vyhledat nejbližší místo Pad Thai poblíž vašeho hotelu. Tato funkce je může rozdělit, takže si budete moci přizpůsobit používání a ochranu internetu.

Surfshark

Surfshark je také vhodný pro torrenting, protože většina jejich serverů může být použita ke stahování velkých souborů. Mnoho funkcí, které tato služba VPN používá, se velmi podobá ostatním možnostem v tomto seznamu, s dobrou rychlostí stahování a ochranou soukromí a přizpůsobením, ale hlavní atrakcí je cena, o které se nyní budeme bavit.

Cena

Extrémně nízká cena je místem, kde se Surfshark stává tak populární. Obzvláště pokud používáte VPN z příležitostných důvodů, například při pokusu o streamování svých oblíbených pořadů v zahraničí, je pro vás Surfshark pravděpodobně vhodný. Díky cenově dostupným cenovým plánům můžete ušetřit spoustu peněz registrací, zejména dlouhodobých.

Surfshark

Uzavřením dlouhodobých smluv (2 roky) ušetříte spoustu peněz, protože jsou k dispozici měsíčně za pouhých 1,99 $. Jednoletá smlouva bude pouze 5,99 $ za měsíc, protože z měsíce na měsíc je 11,95 $, což je stále dost nízké. Surfshark bude často provozovat nabídky na svých webových stránkách a také nabídnout záruku vrácení peněz, pokud nejste spokojeni s touto zkušeností.

Klady

 • Žádné sledování dat ani protokolování
 • Velmi cenově dostupné
 • Dobrá možnost pro streamování
 • Torrent podporován
 • Špičková bezpečnost

Nevýhody

 • Docela nový, stále by to mohlo být nějaké zlomy
 • Omezený počet serverů

Cena

1,95 $ – 11,95 $ měsíčně

Stáhněte si Surfshark pro Windows!

3. ExpressVPN

Přehled a funkce

ExpressVPN je pravděpodobně nejznámější název na tomto seznamu, protože obecně zvažuje celkovou VPN VPN číslo 1 pro rok 2020. Stojí za zmínku, že tento článek je v současné době psán na připojení pomocí ExpressVPN. I když tato služba obsahuje většinu hlavních funkcí, které byste očekávali od VPN, existuje několik věcí, které ExpressVPN dělá velmi dobře.

Jednou z nejlepších funkcí ExpressVPN je jejich Split Tunneling. Prostřednictvím této funkce si uživatelé mohou vybrat a vybrat, které weby nebo aplikace používají VPN a které jsou připojeny přímo k internetu. Tímto způsobem si může někdo zvolit použití domácích nebo zahraničních webů v závislosti na tom, co se snaží dosáhnout online. To také umožní uživatelům bezpečně stahovat bez zpomalení nebo přistupovat k tiskárně v okolí, aniž by se tím vzdalo soukromí na internetu..

ExpressVPN

Další funkcí, díky které je tato služba oblíbená, je skutečnost, že nikdy nezaznamenávají žádné informace z vaší internetové aktivity. To znamená, že nebudou sledovat historii procházení, adresy IP, metadata nebo vyhledávání DNS. To je důležité pro každého, kdo chce mít takové zabezpečení, že jeho soukromí je chráněno. ExpressVPN je také velmi připraven na všechna data, která shromažďují, což je obvykle jen množství použitých dat nebo čas strávený připojením.

ExpressVPN

Kromě zvláštních bezpečnostních opatření ExpressVPN také nabízí velké množství serverů, ale také mnoho zemí, ve kterých jsou tyto servery k dispozici. Nabízejí více než 3 000 v 94 zemích, přičemž zatímco existují služby s více servery, množství země ExpressVPN je k dispozici v působivé.

ExpressVPN

Pokud byste se měli přihlásit k této službě, měli byste pokrytí téměř v každé zemi, kterou byste navštívili v zahraničí, což je důležité pro každého, kdo používá VPN pro ochranu při častém cestování.

Nyní, když jsme prošli některými klíčovými funkcemi, podívejme se na možnosti cen.

Cena

Zmínili jsme se, že ExpressVPN je pravděpodobně nejoblíbenější VPN na trhu, a to nejen kvůli vlastnostem, ale ceny jsou docela slušné.

ExpressVPN

Měsíční plán je 12,95 $ měsíčně. Zatímco smlouva na 6 měsíců je 9,99 $ měsíčně, 12měsíční plán pouze snižuje cenu na 8,32 USD měsíčně. Jediným problémem je, že při registraci do dlouhodobých plánů nenabízejí tunu slevy, takže je téměř stejně smysluplné se registrovat pouze měsíc po měsíci. Stojí za zmínku, že pokud nejste spokojeni, nabízejí 30denní záruku vrácení peněz.

Klady

 • Schopnost samočinně testovat rychlost
 • Záruka vrácení peněz
 • Pokročilé zabezpečení
 • Zákaznický servis 24/7

Nevýhody

 • Málo slev na dlouhodobé závazky
 • Omezený počet zařízení

Cena

8,50 – 12,95 $ za měsíc

Chcete-li k ochraně vašeho soukromí použít Express VPN, stáhněte si jejich aplikaci pro Windows!

Chcete se dozvědět více?

Nyní, když jsme prošli tím, co považujeme za nejlepší možnosti pro VPN v systému Windows, možná vás zajímá, kterou z nich získat. Máte-li konkrétní otázky o tom, proč můžete dokonce VPN, je k dispozici několik dalších informací o ochraně osobních údajů online.

Co bude dál?

Nyní si musíte jednu vybrat! Pokud hledáte více informací o tom, která nejlepší VPN jako celek je, nejen pro Windows, podívejte se na našeho průvodce VPN 2020. Bez ohledu na to, kterou službu si vyberete, podnikáte další krok k ochraně vašeho soukromí online.

Více souvisejících průvodců

 • Nejlepší VPN pro streamování
 • Nejlepší VPN pro Mac
 • Nejlepší VPN pro Android

FAQ

Jaká je nejlepší VPN pro Windows?

I když jsou tyto tři dobré možnosti, myslíme si, že NordVPN je celkově nejlepší, když kombinuje funkce a cenu.

Jsou VPN legální?

Ano, na většině míst jsou legální. To však neznamená, že můžete na internetu dělat nezákonné věci a dostat se s nimi pryč!

Jsou VPN bezpečné pro použití?

Samozřejmě! Proto ji používáte pro větší bezpečnost. S VPN, bez ohledu na to, kterou službu si vyberete, budou všechny vaše informace při surfování v zabezpečené síti VPN chráněny a anonymní.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map