Perfektní ochrana osobních údajů

Pokud vaším cílem bylo chránit váš domov, jeho obsah a jeho obyvatele, pak byste chtěli získat nejlepší systém domácí bezpečnosti, který byste si mohli koupit. Totéž platí, pokud chcete chránit svá data a svou identitu ve stále více ohrožujícím online prostředí.


Perfektní portrét loga soukromíTo je důvod, proč se více lidí rozhoduje používat VPN pokaždé, když se připojí online. Dozvěděli se, že je to nejlepší způsob, jak skrýt svou IP adresu, aby na ně nikdo nemohl špehovat a chránit se před hackery. Samozřejmě chtějí nejlepší VPN, kterou mohou najít.

Společnosti jako NordVPN a Surfshark dostávají hodně dobrého tisku, a existují pro to solidní důvody. Jedná se o renomované společnosti, které nabízejí vynikající služby VPN za konkurenceschopné ceny.

V posledních letech si však VPN VPN Perfect Privacy udělala jméno. Tento Společník se sídlem ve Švýcarskuy popadá titulky svým přístupem zaměřeným na bezpečnost a inovativním vývojem.

Je Perfect Privacy pro vás tou správnou VPN? Důkladná recenze společnosti a jejích nabídek vám pomůže učinit rozumné rozhodnutí. Pojďme na to.

Co je dokonalé soukromí?

Perfektní soukromí je klíčovým prvkem společnosti Vectura Datamanagement Limited Company se sídlem ve Zugu ve Švýcarsku. Část jejich provozu VPN existuje od roku 2008. Podle webové stránky společnosti je za správu VPN zodpovědná kancelář „Technical Implementation“ se sídlem v Panamě..

logo perfektního soukromí

Za zmínku také stojí, že vyhledávání online společnosti Vectura Datamanagement Limited odhaluje, že v Cheyenne, Wyoming, USA je pobočka. Toto je pobočka, která se zdá být zodpovědná za určité platební procesy, zejména s ohledem na PayPal.

Technicky se členění týká toho, že právní sídlo společnosti je ve Švýcarsku, zatímco její sídlo se nachází v Panamě a sídlo v USA se týká pouze plateb PayPal a výpisu aplikací v obchodě Google Play.

Klady

Perfektní soukromí nemusí být nejznámější sítí VPN, ale stále ji čeká mnoho. Ve skutečnosti je jeho seznam „Pros“ poměrně rozsáhlý:

 • Inovativní zabezpečení: Perfect Privacy VPN nedávno představil NeuroRouting, ve kterém je provoz dynamicky směrován přes více webů v síti
 • Robustní zmatek: Perfektní soukromí nabízí technologii Stealth VPN, díky níž se veškerý provoz jeví jako typický přenos HTTPS, který není přenášen pomocí VPN. To je užitečné v místech, kde je používání VPN zakázáno nebo není povoleno
 • Vynikající šifrovací a bezpečnostní protokoly: Využijte OpenVPN s průmyslovým standardním 256bitovým šifrováním. K dispozici jsou také IPSEC, SSH, SOCKS5 a PPTP
 • Vynikající blokování reklam: Perfect Privacy používá svůj vlastní filtr TrackStop, aby se zbavil nejrůznějších reklam a malwaru
 • Zásady nulového záznamu: Díky zásadám nulových protokolů udržuje Perfect Privacy VPN věci jednoduché a přímé
 • Žádné úniky: Komplexní testování neodhalilo žádné úniky DNS, což slibuje bezproblémové prohlížení
 • Kvalitní zabiják: Toto je důležitá funkce, pokud se chcete plně chránit, když jste online. Naštěstí má Perfect Privacy přepínač zabíjení, který funguje jako kouzlo.
 • Snadné použití: Dokonce ani nováček nebude mít problém s připojením k internetu pomocí Perfect Privacy

Nevýhody

I když tato recenze Perfektní ochrana osobních údajů ukazuje, že je zde spousta doporučit tuto službu, není úplně dokonalá. Zde je krátký pohled na některé z nedostatků této VPN.

 • Pár zvonků a píšťalky: Pokud jste sofistikovaný uživatel VPN, který očekává spoustu pokročilých funkcí, hledejte jinde. Jedná se o docela holé kosti
 • Zastaralé rozhraní: Zatímco některé z nejlepších VPN skutečně vynikají, že zůstávají na špičkové úrovni, zdá se, že tato VPN je trochu zastaralá
 • Omezená síť serveru: S 55 servery ve 24 zemích má tato VPN těžkou konkurenci se službami, které nabízejí tisíce serverů umístěných prakticky ve všech zemích světa.
 • Drahý: I když to nemusí být nutně urážlivé, cena se zdá vysoká s ohledem na úroveň funkcí a omezenou síť serverů
 • Spotty Performance s Netflix: Pokud je vaším primárním cílem při online streamování, nemusí to být vaše první volba. Většina serverů se nepodařilo úspěšně připojit k Netflixu
 • Omezené možnosti pro Mac, iOS a Android: Uživatelé používající Windows nebo Linux budou připraveni jít s VPN VPN Perfect Privacy. Všichni ostatní budou muset skočit přes obruče, aby se nakonfigurovali

S předběžnými opatřeními na cestě je čas podrobněji se podívat na některé z nejdůležitějších metrik, které musí kdokoli při výběru VPN zvážit. Čtenáři poznamenají, že celkový dojem z Perfect Privacy VPN je pozitivní, není to však nutně nejlepší volba pro všechny uživatele.

Sídlo a síť serverů

Jak je uvedeno výše, mateřská společnost Perfect Privacy má přítomnost ve Švýcarsku, Panamě a USA. Ti, kdo jsou v oboru, se budou líbit myšlence VPN založené na Panamě. Je to proto, že Panama je relativně izolovanou zemí, která nepodléhá žádným z mnohonárodnostních špionážních dohod, které předepisují jiné země, jako je pět očí nebo 14 očí..

Švýcarsko může také znít jako spolehlivé místo pro založení VPN. Koneckonců, švýcarské banky jsou známé svou oddaností soukromí a země má několik přísných zákonů o ochraně soukromí, jako je například Švýcarský federální zákon o ochraně údajů a Švýcarská federální vyhláška o ochraně údajů.

To vše vypadá slibně, ale zastánci soukromí se mohou obávat úzkých vztahů Švýcarska se zeměmi, které patří do sítí, jako je Pět očí. Opravdu by švýcarští úředníci se společností skutečně nesdělili žádná data, která mají? Přísní zastánci anonymity by se o tom mohli hádat.

Také místo v USA pro zpracování plateb může zvýšit další červenou vlajku pro zastánce anonymních obhájců.

Na webových stránkách Perfect Privacy společnost uvádí, že nepoužívají virtuální servery. Místo toho jsou holé kovové servery využívány ve všech 24 zemích. Většina z těchto serverů se nachází v Evropě v zemích, jako je Nizozemsko, Švýcarsko, Německo, Francie, Dánsko a Rumunsko.

USA, Kanada a Spojené království mají každý vždy několik serverů. Singapur, Japonsko, Izrael, Rusko, Turecko a Čína jsou také na seznamu.

Perfektní správce VPN VPN

Své ne nejkomplexnější síť serverů dlouhým výstřelem. Může však být pro vaše účely přiměřené, zejména pokud alespoň jeden nebo dva z těchto serverů je relativně blízko vaší skutečné polohy..

Rychlost dokonalého soukromí

Použití VPN vždy sníží rychlost přenosu dat kvůli datům, která cestují mnohem dále. Špičková VPN však zpomaluje vaše prohlížení mnohem méně zřetelně než ta, která nabízí nižší služby.

Testování rychlosti na Perfect Privacy odhalilo nepůsobivé výsledky. Abychom to vyjasnili, tyto výsledky nebyly zdaleka nejpomalejší, ale existují i ​​další služby, které jsou určitě rychlejší než NordVPN.

Pro ty z vás, kteří ve hře VPN nejsou novými, víte, že rychlost se liší v závislosti na mnoha faktorech. To znamená, že vaše výsledky s Perfect Privacy nebudou pravděpodobně stejné. Nicméně výsledky testu rychlosti vám poskytnou některé objektivní údaje.

Před zapnutím VPN VPN Perfect Privacy náš systém kladl několik spolehlivých základních linií.

Dokonalá základní rychlost soukromí

Jak vidíte, stahování probíhalo v 98,71 Mb / s s nahraje na 53 Mb / s.

Připojení k Perfect Privacy trochu změnilo věci. Pomocí serveru v Nizozemsku bylo stahování nyní 62,21 Mb / s zatímco nahrávání bylo 18,62 Mb / s—A 36,9% snížení rychlosti.

Perfektní test rychlosti soukromí v Nizozemsku

Nejedná se o nejhorší výsledky testů rychlosti, ale rozhodně také nejsou nejlepší. Připojení k serveru v New Yorku bylo ještě méně působivé 66,7% pokles, se stahováním hodin při 32,78 Mb / s a ​​nahráním s měřením 33,27 Mb / s.

Dokonalý test rychlosti soukromí v New Yorku

Server v Londýně vydal některé slibnější sazby se stažením 69,92 Mbps, ale nahrávání bylo smutné 8,87 Mbps.

Perfektní test rychlosti soukromí v Londýně

Samozřejmě bylo nutné otestovat multi-hopové konfigurace VPN VPN Perfect Privacy. Tato technologie je navržena tak, aby vám poskytla ještě více soukromí a anonymity online. Tato technologie „chmelí“ váš signál prostřednictvím několika serverů. I když je velmi soukromý, zpomaluje to.

Trojitý skok mezi Frankfurtem, Kodaňem a Calaisem přinesl stažení 33,84 Mbps a nahrání 5,55 Mbps.

Perfektní test rychlosti soukromí ve Frankfurtu, Kodani a Calaisu

Je zřejmé, že kvůli bezpečnosti jsme obchodovali určitou rychlostí. Pokud je to otázka života a smrti, určitě by to stálo za to. Když se vezme v úvahu vše, rychlost přenosu dat u trojitého hopu nebyla tak špatná.

Zabezpečení a šifrování

Je těžké najít chybu v bezpečnostních opatřeních, která zavedlo Perfect Privacy. OpenVPN patří mezi nejlepší VPN protokoly dnes. V současné době je nezranitelný, a zdá se jisté, že tak zůstane alespoň několik dalších desetiletí. Tento protokol poskytuje 256bitové šifrování. Tato kombinace je tak výjimečná, že ji vlády a vojenské agentury používají po celém světě.

Perfektní soukromí vám také dává možnost nechat váš webový provoz zabrat několik „chmelů“, aby vám poskytly další vrstvy zabezpečení. Pokud je důležité, aby nikdo nevěděl, co děláte online, je tato služba nezbytná.

Filtr TrackStop navíc výborně zabraňuje tomu, aby se do vašeho systému dostaly všechny druhy reklam a malwaru. Zastaví nechtěné položky na úrovni serveru VPN, což vás chrání a chrání.

Mezi další bezpečnostní aspekty patří skutečnost, že během testování nebyly zjištěny úniky IP nebo DNS. Vypínač zabíjení se také jevil v perfektním funkčním stavu, takže se nemusíte starat o dokonalé soukromí, které by vám během relace procházení zůstalo vysoké a suché..

Zásady ochrany osobních údajů

Perfektní soukromí má pevnou politiku protokolování VPN, která se zdá chránit uživatele téměř ve všech ohledech. Zásada uvádí, že společnost uchovává přihlašovací údaje, datum vypršení platnosti účtu a e-mailovou adresu každého uživatele. Poznamenává, že je přijatelné použít anonymního poskytovatele e-mailu. Nejsou zachována žádná další identifikační data.

Perfektní zásady ochrany osobních údajů

Toto minimální vedení záznamů se zdá být v souladu s politikou společnosti, která nevede protokoly. Perfektní soukromí konkrétně uvádí, že nesledují IP adresu, časy přihlášení ani dobu připojení. Zkoumají obecný výkon serveru, aby zjistili možné technické problémy, ale tvrdí, že to neumožňuje identifikovat jednotlivé uživatele.

Streamování Netflixu

Pokud je vaším hlavním účelem trávení času online streamování s Netflixem, věnujte zvláštní pozornost této části této kontroly dokonalého soukromí. To proto, že to rozhodně není nejlepší VPN pro Netflix.

Možná je to proto, že Perfektní soukromí staví na anonymitě a skrývá vaši IP adresu. Zajištění toho, že své oblíbené pořady můžete streamovat v kterékoli jurisdikci, kterou si vyberete, nepatří mezi jejich stanovené cíle.

Testování pro streamování Netflixu na pěti různých serverech tedy přineslo některé celkem špatné výsledky. Servery v USA, celé Kanadě a ve Velké Británii nemohly doručit. Jeden server v Nizozemsku fungoval trochu, ale to nestačí, aby bylo možné říci, že Perfect Privacy VPN je slam-dunk pro streamování úspěchu.

Plány a ceny

Perfektní soukromí je relativně drahé, zejména pokud vezmeme v úvahu, že službě chybí mnoho pokročilých funkcí. Měsíční plán běží 12,99 $ měsíčně. Volba jednoletého balíčku stojí 11,99 $, což je cena, která vyjde na 9,99 $ měsíčně. Dvouletý balíček nabízí určité úspory za 214,95 USD. To se počítá na pouhých 8,95 $ měsíčně.

Dokonalé plány na ochranu soukromí

Ve prospěch Perfect Privacy vám tato služba umožní připojit neomezený počet zařízení, což je na trhu VPN relativně vzácné. Existují však i další poskytovatelé VPN, kteří nabízejí mnohem více funkcí a funkcí za mnohem konkurenceschopnější cenu.

Služby zákazníkům

Sterling zákaznická podpora je vzácná, ale ne nemožná najít v VPN. Perfect Privacy má záznam o zákaznickém servisu, který jej umístí do středu balení. Horší systémy podpory jsou rozhodně tam, ale pokud jste druh člověka, který očekává okamžité odpovědi, nemusí to být pro vás ta správná VPN.

Sekce FAQ je v pořádku, pokud máte opravdu základní otázku nebo problém. Stejně tak fórum může být dobrým místem k získání nějakého směru, pokud jste trochu zaseknutí. Pokud potřebujete řešení složitějšího problému, musíte poslat e-mail na zákaznickou podporu.

Doba odezvy může trvat několik hodin. To může být frustrující, ale existují i ​​dobré zprávy. Zdá se, že e-maily o podpoře pocházejí spíše od skutečných lidí, kteří kladou další otázky a poskytují užitečné odpovědi, spíše než poskytují odpovědi na kopírování a vkládání nebo automatické odpovědi..

Nejedná se o nejlepší zákaznickou podporu, ale pro většinu uživatelů to může stačit.

FAQs

Otázka: Můžete být sledováni, pokud používáte VPN?

A: Pokud používáte seriózní a spolehlivou síť VPN, nikdo by neměl být schopen sledovat vaše online pohyby. VPN nesmí povolit úniky IP adres a DNS. K zajištění toho používejte pouze dobře známou a dobře zkontrolovanou síť VPN.

Otázka: Co je nejbezpečnější VPN?

A: Perfektní soukromí patří mezi nejbezpečnější poskytovatele VPN. Další služby nabízejí podobnou bezpečnostní ochranu s ještě robustnějšími funkcemi a konkurenceschopnější cenou.

Otázka: Může můj internetový poskytovatel vidět moji VPN?

A: I když poskytovatel internetu nebo poskytovatel internetových služeb může zjistit, že používáte VPN, neměli by mít možnost vidět žádná data o tom, které webové stránky navštěvujete, co tam děláte a kolik času na nich strávíte. Tím zajistíte, že si užíváte anonymní zážitek, na který váš poskytovatel internetových služeb nemůže špehovat.

Otázka: Lze VPN napadnout?

A: Hackování VPN je teoreticky možné. Zabezpečení je však název hry pro všechny poskytovatele VPN. To znamená, že mnoho z nich přijímá mimořádná opatření k ochraně svých serverů a všech svých dat.

To je také další důvod, proč se tolik služeb VPN snaží vyhnout uchovávání záznamů nebo protokolů. Pokud data nemají, hackeři nebudou schopni najít nic hodnotného.

Ještě jednou je důležité vybrat seriózní, vysoce prověřenou VPN, aby bylo zajištěno, že jsou zavedena vhodná bezpečnostní opatření. Stejně tak lidé, kteří hledají nejlepšího správce hesel, budou chtít mít na paměti stejné úvahy.

Závěrečné myšlenky

logo perfektního soukromí

Tato kontrola dokonalého soukromí ukázala, že tato služba VPN má nedostatky pouze z toho, že má Few servery, relativně drahé, ne tak rychle jako ostatní VPN, a má potíže se streamováním Netflixu.

Mnoho z těchto problémů se však zdá pro mnoho uživatelů bezvýznamné. Pokud si jen chcete chránit své soukromí a anonymitu, pak se nemůžete pokazit s Perfect Privacy. Tato společnost již vytvořila některé inovativní ochrany pro uživatele a zdá se logické očekávat více v budoucnosti.

Perfect Privacy VPN nabízí nejdůvěryhodnější protokoly, AES 256bitové šifrování, snadno pochopitelné rozhraní a slušnou zákaznickou podporu. Pokud tyto metriky patří mezi vaše hlavní úvahy, můžete být s VPN VPN Perfect Privacy potěšeni.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me