Recenze Ivacy VPN (2020)

ivacy logo


Ivacy existuje od roku 2007, ale jejich VPN služba není známa. Společnost je ve vlastnictví společnosti PMG Private Limited a má sídlo v Singapuru.

Má dlouhou historii inovací, které zahrnují koncept split tunneling, což je typ technologie, která umožňuje vaší VPN rozhodnout, který z vašeho webového provozu bude směrován prostřednictvím vašeho poskytovatele internetových služeb a který by měl být směrován prostřednictvím VPN.

To může znamenat vyšší rychlosti.

Singapur vypadá jako bezpečné místo pro centrálu VPN. Není součástí sítě Five Eyes. Není to ani součást sítě 14 očí. Uniklé dokumenty však naznačují, že Singapur je spolupracujícím národem v rámci dohody o pěti očích.

Členské země v EU Pět očí jsou USA, Kanada, Spojené království, Nový Zéland a Austrálie. V rámci dohody členské státy sdílejí informace a zdroje o občanech ve svých zemích. Dělají to klepnutím do kabelů z optických vláken na dvou desítkách míst, což jim umožňuje špehovat někoho kdykoliv.

Dokumenty naznačují, že Singapur podporuje a účastní se této operace sdílením informací. Jinými slovy, není to ideální situace pro obhájce soukromí. Nemusí to pro vás být velkým problémem, ale někteří lidé tím nepochybně odradí. Pokud vždy hledáte nejlepší způsob, jak chránit své soukromí online, nebudete fanouškem Ivacy.

Ivacy nabízí dobrou kompatibilitu zařízení. Můžete ji použít na zařízeních se systémem Windows, iOS, Mac a Android. Další podpora je k dispozici pro zařízení Linux, směrovače a chytré televizory. Dokonce i Xbox jsou kompatibilní.

ivacy funguje na všech zařízeních

Možná se ptáte, zda je ve vaší zemi torrentování nezákonné. Ivacy však umožňuje torrentování a funguje to dobře. Jejich celková síť serverů je bohužel ve srovnání s některými z velkých hráčů ve hře řídká.

Přehled Ivacy VPN

VlastnostiDetails
Použitelnost:Snadné použití
Zásady protokolování:Přísné zásady protokolování nuly
Velikost serveru:1000 ++ servery
Distribuce serveru:50 ++ zemí
Podpěra, podpora:Chat, lístek, e-mail a databáze
Torrenting:Omezený
Streamování:Omezený
Protokol VPN a šifrování:Protokoly OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP, IKEv2; 256bitové šifrování
Sídlo společnosti:Singapur
Cena:2,25 $ / měsíc
Oficiální webové stránky:https://www.ivacy.com/

Zabezpečení a šifrování

Většina legitimní a seriózní Poskytovatelé VPN dělají OpenVPN jejich go-to protokol. Protokol VPN je technologie, která šifruje váš webový provoz. Vytváří zabezpečené spojení mezi vaším zařízením a internetem. Vše, co prochází tunelem, je šifrováno, aby na vás nikdo nemohl špehovat.

bezpečnostní zámek vektorExistuje několik protokolů VPN. Některé jsou zastaralé a zřídka používané. Ostatní jsou považováni za špičkovou technologii. Elitní vládní, donucovací a vojenské organizace po celém světě ji používají. OpenVPN je jedním z nich.

Ivacy nastaví výchozí protokoly na OpenVPN, kdekoli a kdykoli je to možné. Nabízejí však také nabídku přijatelných alternativ, pokud například vaše zařízení není kompatibilní s OpenVPN.

Těmito alternativami jsou L2TP a IKEv2. Oba jsou docela solidní a spolehliví, i když nejsou ve stejné třídě jako OpenVPN. Ivacy také zpřístupňuje protokoly PPTP a SSTP. Jejich použití je nedoporučeno jak jsou mezi nejstarší a nejméně bezpečné VPN protokoly.

Ivacy navíc používá 256bitové šifrování AES k ochraně vašich dat. 256bitové šifrování je zlatým standardem, který je považován za nezranitelný pracovníky kybernetické bezpečnosti na celém světě, pokud chcete zabránit tomu, aby někdo získal vaše informace.

Mít takové šifrování znamená, že vaše bezpečnostní rizika budou nízká zatímco jste připojeni k této VPN. Navíc takové pokročilé šifrování zastaví úniky DNS navždy.

Ti, kteří doufají, že zdvojnásobí zabezpečení pomocí Onion Router (TOR) ve spojení s VPN, budou zklamáni. VPN společnosti Ivacy není kompatibilní s TOR.

Síť serveru Ivacy VPN

umístění špendlíkuSíť Ivacy v současné době zahrnuje něco přes 450 serverů. To je docela slušné číslo, i když nekonkuruje některým z nejlepších poskytovatelů VPN, kteří se mohou pochlubit sítěmi více než 1 000 serverů..

Ve skutečnosti stále více poskytovatelů obsahuje několik tisíc serverů distribuovaných po celém světě.

Počet serverů je důležitý, protože čím blíže jste k serveru, tím rychlejší bude rychlost přenosu dat. Více serverů navíc znamená větší šířku pásma pro každého uživatele, což také znamená vyšší rychlost.

Servery Ivacy mají své umístění v různých regionech. S celkem 100 místy, jsou relativně konkurenceschopné s dalšími VPN střední velikosti. Kromě obvyklých spotů, jako je Kanada, USA a Evropa, má Ivacy dobré pokrytí ve Střední Americe, Jižní Americe, Africe, Číně, Rusku a Turecku..

Je Ivacy VPN kompatibilní s BitTorrentem nebo P2P?

Ivacy poskytuje servery, které mají plnou optimalizaci pro P2P. Najdete je pouze v USA a Kanadě, takže tato služba nemusí být ideální pro nadšené torrent a P2P nadšence. Pokud jste to vy, možná byste se měli podívat na tento seznam nejlepších dostupných torrentových serverů – to vám může jen usnadnit sdílení souborů.

Netflix pracoval velmi tvrdě, aby zabránil lidem, kteří používají VPN, v přístupu k jejich službám. Důvodem je, že procházení VPN umožňuje, aby se vám zdálo, že se nachází někde, kde nejste. Můžete tedy získat přístup k geo-omezenému obsahu na Netflixu.

Můžete sledovat Netflix pomocí VPN, ale Ivacy vám to nedovolí. Testování na čtyřech serverech odhalilo, že úspěšného připojení nebylo nikdy dosaženo.

Výsledky rychlých testů s Ivacy VPN

Výsledky testu rychlosti na Ivacy nebyly příliš ošuntělé. Je pravda, že nekonkurují nejlepším kanadským VPN pro kanadské zákazníky (ve francouzštině: Meilleur VPN), jako je NordVPN, ale mezi poskytovateli VPN, kteří si nejvíce uvědomují rozpočet, je jejich výkon slušný.

Po připojení k americkému serveru v New Yorku se přenosové rychlosti stáhly při 45,86 Mb / s, uploady dosáhly 43,92 Mb / s.

Snímek s výsledky rychlosti ivacy

Podobný výsledek přinesl i server v Amsterdamu. Stahování bylo 53,04 Mbps, zatímco nahrávání byla poněkud zklamáním 25,39.

Server v Londýně opět dosáhl podobného výkonu. Staženo bylo 53,24 Mbps. Nahrávání bylo 33,36 Mbps.

Bylo zklamáním, když jsme zjistili, že servery v Asii nebyly v době testování k dispozici, takže pro tento region neexistují žádné výsledky. Přesto celkové výsledky rychlostních testů ukazují, že Ivacy je někde uprostřed balení, pokud jde o rychlost přenosu dat.

S ohledem na skrovnou cenovku, to je slušný výsledek. Pokud je cena váš problém číslo jedna, nemusí být pro vás Ivacy špatnou volbou.

Samozřejmě, Pokud hledáte robustnější nabídky a upřednostňujete rychlost nad cenou, pak vám bude lépe sloužit jedna z rychlejších sítí VPN.

Uchovává protokoly Ivacy VPN?

Příliš mnoho sítí VPN se může pochlubit svými „Žádné protokoly“Tučným písmem na jejich domovské stránce, přečtěte si jejich zásady ochrany osobních údajů. V něm zjistíte, že „žádné protokoly“ pro vás neznamená totéž, co se týká poskytovatele VPN.

Mohou uchovávat záznamy týkající se zařízení, která používáte, vašeho poskytovatele internetových služeb, času připojení k síti VPN a délky trvání tohoto připojení. Pokud například chcete skrýt svou IP adresu před vládou, Ivacy vám z dlouhodobého hlediska nepomůže.

vektor zásady ochrany osobních údajůMožná neuchovávají záznamy o navštívených webech ani o tom, co děláte, když jste tam. To může být pro některé lidi dost dobré, ale jiní, kteří jsou nadšeni ochranou svého soukromí, by neměli přijímat nic jiného než skutečné zásady „žádné protokoly“.

Překvapivě to je přesně to, co VPN společnosti Ivacy poskytuje. Stejně jako mnoho jiných sítí VPN s podobnou silou se mohou chlubit svou politikou proti přihlášení téměř na každé stránce svého webu. Pokud již používáte podobnou službu, můžete před změnou na jiného poskytovatele vyzkoušet sílu vaší VPN.

Stále skeptický?

Pak se podívejte na jejich zásady ochrany soukromí Ivacy.

To zjistíš Ivacy skutečně věří v soukromí. Kromě toho jsou jedinými údaji, které o vás uchovávají, vaše e-mailová adresa.

Možnosti platebních metod, které společnost Ivacy akceptuje, platí pro tuto politiku naprosté soukromí. Můžete použít standardní možnosti, jako je debetní nebo kreditní karta, ale pokud chcete ještě více anonymity, můžete platit pomocí BitCoin, Paymentwall nebo různých dalších kryptoměn.. To je druh soukromí, které ocení i ta nejnáročnější osoba.

Kolik stojí Ivacy VPN?

Ivacy je docela cenově dostupný s cena za měsíc 8,95 $. Samozřejmě, pokud půjdete s předplatným, získáte podstatnou cenovou slevu. Registrace do systému jednoletý plán vám poběží pouhých 36 dolarů, a dvouletý program je pouhých 48 dolarů. Za své peníze můžete připojit až pět zařízení současně.

Ivacy ceny

Stejně jako mnoho populárních sítí VPN, Ivacy nabízí záruka vrácení peněz pro nespokojené zákazníky. Tato záruka je dobrá pouze na sedm dní od data předplatného, ​​takže se musíte rozhodnout poměrně rychle.

Navíc, Ivacy skrývá spoustu omezení o této záruce v drobném tisku. Například, pokud jste nahráli a stáhli více než sedm gigabajtů dat nebo jste se k Ivacy připojili více než 30krát, pak máte štěstí.

Pokud jste použili BitCoin nebo PaymentWall, nemáte obdobně nárok na vrácení peněz. Nejedná se o nespravedlivou záruku vrácení peněz, ale Ivacy tato omezení z hlediska služeb skrývá, které většina lidí před přihlášením do sítě VPN nekontroluje. Tato politika pravděpodobně vede k více než několika nespokojení lidé.

Je Ivacy doporučená VPN?

ivacy logo

Ivacy se doporučuje pouze v případě, že máte zájem především o cenu. Jejich síť a rychlost jsou slušné, ale někteří lidé nebudou mít rádi singapurský vztah se zeměmi pěti očí. Pokud je anonymita prioritou, stále se rozhlížejte, protože tam jsou lepší a rychlejší VPN Surfshark a výše uvedené Nord.

Ve světě VPN to všechno dopadá kolik si ceníte svého soukromí. Pokud si ceníte svého soukromí a všichni ostatní mají každý rok 30–40 $, pak hodně štěstí – protože to budete potřebovat. Ale pokud to stojí za násobky (měli bychom doufat), pak raději začněte upřednostňovat zabezpečení a funkčnost. Podívejte se, jakmile budou vaše data venku, je to tam navždy.

Když si to dobře uvědomujete, stále si myslíte, že je dobré investovat do zabezpečení levně?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map