Recenze TorGuard VPN (2020)

logo torguardu


Jméno TorGuard by mohlo příležitostnému uživateli naznačovat, že je spojen s The Onion Router (TOR).

Původ jména je však zakořeněn jinde. Služba začala jako VPN, která byla navržena pro torrenting. Nyní jde o obecnou aplikaci VPN používanou po celém světě.

S TorGuardem můžete připojit pět zařízení najednou, což je relativně standardní. Všechny nejlepší a nejbezpečnější VPN protokoly jsou k dispozici pro vaše použití a TorGuard má působivá serverová síť, která se může pochlubit dobrou geografickou rozmanitostí.

TorGuard podporuje zařízení se systémem Mac, Windows, iOS a Android. Je dokonce kompatibilní s routery Tomato a DD-WRT.

TorGuard zní jako rozumná volba VPN, a většinou to tak je. Obhájci soukromí jsou však ustaraný sídlo společnosti v USA Jako člen sítě Five Eyes mohou země jako USA a Kanada špehovat online aktivity uživatelů VPN TorGuard a mohou požádat o přístup ke všem záznamům, které má společnost v držení..

Americké společnosti navíc podléhají přísným zákonům o vedení záznamů, takže pokud je vaším cílem zachování soukromí online, měla by vám být lépe poskytována jiná VPN.

Přehled TorGuard

FunkceInformace
Použitelnost:Špatné uživatelské rozhraní
Zásady protokolování:Žádné zásady protokolu
Velikost serveru:3 000 ++ serverů
Distribuce serveru:50 zemí
Podpěra, podpora:24/7 hovor, live chat a lístky
Torrenting:Povoleno
Streamování:Povoleno
Protokol VPN a šifrování:Protokol OpenVPN; 256bitové šifrování AES
Sídlo společnosti:USA
Cena:9,99 $ / měsíc
Oficiální webové stránky:https://torguard.net/

Zabezpečení a šifrování

TorGuard získává slušné známky pro zabezpečení a šifrování. Poskytují mnoho protokolů VPN, včetně proud protokol se zlatými standardy, OpenVPN.

Každá VPN musí mít protokol, kterým připojuje uživatele k internetu. Některé z těchto protokolů jsou bezpečnější a mají lepší šifrování Než ostatní.

Možná uslyšíte, že techničtí odborníci označují tyto nástroje jako protokoly tunelování a jejich popis je vhodný. Je to protokol, který umožňuje vašemu zařízení vyladit cestu na internet, zatímco skryje vaši IP adresu a předformuluje různé další bezpečnostní úkoly.

Tím se minimalizuje šance, že se stanete cílem hackera nebo jiného počítačového zločince. Protokol tunelování navíc zajišťuje nikdo, dokonce ani váš poskytovatel internetových služeb, nemůže sledovat vaše pohyby online.

šifrovací vektor

Zatímco starší protokoly, jako jsou PPTP a SSTP, byly na vedlejší cestě, upadly, existují moderní alternativy, které nahradí jejich místo. prvotřídní protokol v těchto dnech je OpenVPN. Jedná se o software s otevřeným zdrojovým kódem, což znamená, že odborníci na kybernetickou bezpečnost na celém světě měli ruku v tom, aby se ujistili, že je tento protokol bezpečný.

Zákazníci TorGuard mohou používat OpenVPN. Pokud jejich zařízení nepodporuje tento protokol nebo pokud chtějí použít jinou alternativu, mohou si vybrat z L2TP / IPSec nebo IKEv2. K dispozici jsou také PPTP a SSTP, ale obvykle jsou není považováno za bezpečné.

Kromě toho nabízí TorGuard svým zákazníkům 256bitové šifrování AES. Toto je dnešní prvotřídní metoda šifrování a používají ji všude vládní a donucovací orgány, které vědí, že zachování tajemství může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí. V souladu s tím, můžete tomuto šifrování důvěřovat svým soukromým datům.

Mezi další významné bezpečnostní funkce, které nabízí TorGuard, patří zabezpečené servery DNS a ochrana proti úniku IPv6. Tato ochrana proti úniku DNS znamená, že můžete mít vždy jistotu, že vaše soukromá data „nevnikají“ mimo hranice vaší VPN. TorGuard dále zahrnuje vestavěný spínač zabíjení která oddělí vaši relaci prohlížení, pokud nebude VPN dostupná.

Síť serverů TorGuard VPN

Síť serveru TorGuard je působivá. Některé se mohou pochlubit 3 000 serverů. To jim umožňuje konkurovat některým z největších hráčů v oboru NordVPN s 5 000+ servery. Počet serverů, které má VPN, je kritický pro jeho výkon a zkušenosti zákazníka.

Torguard umístění serveru globálníKdyž VPN má příliš málo serverů, všichni zákazníci se spojí a sdílejí stále se zmenšující množství šířky pásma. To je vázáno na omezení rychlosti přenosu dat. Proto je důležité hledat VPN, která má rozsáhlý systém serverů. Tímto způsobem existuje spousta šířky pásma pro sdílení.

Geografická distribuce se také počítá, pokud jde o síť serveru. Obvykle, pokud se můžete připojit k serveru, který je blíže vaší skutečné poloze, uvidíte vyšší rychlosti. Důležitá je také různorodost lokalit, proto byste si mohli prohlédnout kompletní průvodce VPN. Mělo by vás naučit, co hledat při získávání služby VPN.

Síť TorGuard je přítomna v více než 50 zemí. Servery jsou dobře distribuovány napříč Evropa, Americas, a Asie. Oni dokonce mají docela dobrou přítomnost v Afrika, Indie, Střední Východní, krocan, Čína, a Rusko.

Je TorGuard VPN kompatibilní s BitTorrentem nebo P2P?

Jak můžete očekávat od poskytovatele VPN, který začal výhradně pro lásku k torrentování, je to stále oblíbená aktivita při používání TorGuard. Na rozdíl od jiných VPN, TorGuard je otevřený ohledně svého objetí torrentu.

Můžete získat balíček se serverem proxy, který je navržen tak, aby vám pomohl dosáhnout rychlejší rychlosti, než byste mohli dosáhnout s VPN. V některých lokalitách je však torrentování nelegální, takže z používání této sítě VPN můžete mít prospěch ještě více.

TorGuard navíc na svých webových stránkách inzeruje, pro které optimalizoval své servery vynikající torrenting performancE. Pokud chcete torrentovat nebo se zapojit do sdílení souborů P2P, pak TorGuard může být pro vás slušným poskytovatelem. Pokud vás také zajímá sdílení souborů, možná se budete chtít dozvědět, které z nejlepších torrentových stránek byste mohli použít.

možnosti streamování torguardu

Mnoho lidí chce používat VPN pro streamování, hlavně proto, aby měli přístup k geo-omezenému programování na Netflixu. Streamovací společnosti jsou bohužel na tomto gambitu, takže často blokují lidi s VPN v používání jejich služeb. Můžete se však naučit, jak sledovat Netflix pomocí VPN, protože to není složité.

TorGuard to obchází tím, že nabízí vyhrazené IP adresy, které lze explicitně použít pro streamování. Tyto adresy IP nemají připojení k TorGuard, což znamená, že můžete stream bez omezení.

Nevýhodou je, že vyhrazená adresa IP je trochu drahá. To stojí 16 $ měsíčně, Tato úvaha by se tedy měla promítnout do vašeho rozhodovacího procesu.

Výsledky testů rychlosti pomocí TorGuard VPN

TorGuard dokázal v rychlostních testech uvést docela slušná čísla. Bez sítě VPN se v testovacích testech ukázalo, že se stahování blíží 100 Mb / s. TorGuard nezpomalil věci stejně jako některé VPN, ale to neznamená, že to patřilo k nejrychlejším VPN v oboru.

Americký server v New Yorku ukázal stažení sazba 31,66 Mbps s nahrát sazba 31,16 Mbps.

Při připojení k serveru v Amsterdamu se věci trochu zrychlily. S tímto testem, stahování byly 53,83 Mbps zatímco nahrávání byly 49,31 Mbps.

výsledek testu rychlosti torguard vpn

Připojení k serveru v Hongkongu mělo za následek zklamání, ale ne překvapující zpomalení. Stahování zazářil v pouhých 9,59 Mb / s s nahrávání bytost 12,62 Mb / s.

Server v Londýn nechal věci opět rychle postupovat pro závěrečný test. Slušný stahování z 38,56 Mbps a nahrávání z 47,78 Mbps může znamenat, že TorGuard je slušná volba pro evropské zákazníky.

Ukládá protokoly TorGuard VPN?

Stejně jako mnoho jiných sítí VPN, TorGuard na svém webu uvádí, že neuchovává žádné záznamy. Slib může být častý, ale pouze několik sítí VPN se na něm doručí. Tito typicky jsou headquartered v poněkud out-of-the-way míst, jako jsou Britské Panenské ostrovy nebo Panama.

Proč záleží na tom, kde se nachází sídlo společnosti? Protože se na ředitelství vztahují zákony země, v níž mají své sídlo.

Země jako Panama může mít relativně málo zákonů týkajících se uchovávání údajů a jejich sdílení s úřady. To ponechává společnostem VPN svobodu sledovat absolutní absolutní politika bez protokolování.

politika protokolování torguardu

Poskytovatelé VPN, kteří mají své sídlo v Austrálii, Kanadě nebo USA, hrají podle jiné sady pravidel než ve zbytku světa. Zákony o uchovávání dat jsou relativně přísné a společnosti VPN musí předat záznamy, pokud to vyžaduje vymáhání práva.

Služby VPN – ty, které doporučujeme v soukromí v Kanadě – mají své sídlo v místech, kde je několik z těchto zákonů. nicméně, TorGuard je divize mateřské společnosti VPNetworks, LLC, se sídlem ve státě Florida v USA.

Lidé, kteří si opravdu uvědomují soukromí a chtějí si být jisti, že jejich VPN nevede záznamy o svých online aktivitách, by byli moudrý hledat jinde. Není zcela jasné, že TorGuard nevede záznamy, které by mohly být hacknuty, prodány nebo převedeny na vládní entitu.

Kolik stojí TorGuard VPN??

Prostřednictvím TorGuard je k dispozici několik cenových plánů. Jak je v oboru běžné, čím déle se do služby zaregistrujete, tím méně zaplatíte měsíčně. Probíhá měsíční předplatné 9,99 $ za měsíc, což je pro průmysl relativně průměrné.

Přihlásit se tři měsíce služby a zaplatíte 19,99 $. A šest měsíců předplatné vás bude stát pouze 29,99 $, a pokud chcete jeden rok, budete muset zaplatit 59,99 $.

ceny torguard vpn

Předplatné vám umožní připojit až pět zařízení najednou TorGuardovi. Pokud chcete přidat další příslušenství, stojí vás další jeden dolar měsíčně.

Je TorGuard doporučenou VPN?

TorGuard má nějaké vysoce slušné vlastnosti pokud jde o šifrování a zabezpečení. Mají také robustní síť serverů. Výsledky testů rychlosti byly působivější u ostatních poskytovatelů za podobnou nebo dokonce nižší cenu. Americké sídlo společnosti TorGuard může být příčinou obav z obhajoby soukromí. To vše řeklo, doporučujeme TorGuard jako dobrého poskytovatele služeb VPN.

Některým z vás, kteří stále hledají jiné možnosti, jsme vás dostali. Podívejte se na naši recenzi Surfshark a NordVPN. Nebudete zklamáni tím, co najdete.

Dobrý vzhled při hledání!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me