Recenze Turbo VPN (2020)

Čínská Turbo je služba VPN sužováno řadou problémů.


Svým rozsahem a aplikací je omezený, protože je k dispozici pouze pro mobilní zařízení. Všechna vaše ostatní zařízení zůstanou bez ochrany. Pokud chcete chránit svůj stolní počítač, budete muset zaplatit druhou VPN.

logo turbo vpnZastánci Turba mohou poukázat na to, že společnost má své sídlo v Číně, národ, který není ani členem rozsáhlé sítě 14 očí. Mějte však na paměti, že čínská vláda nemá hodnotu soukromí (to je lehké).

Mnoho VPN je tam nezákonných a stát schvaluje ty, které jsou legální. Tato omezení znamenají, že se vaše data filtrují do čínské vlády.

To není nutně uklidňující myšlenka.

Kromě toho je moudré si uvědomit, že Turbo uchovává a sleduje většinu vašich osobních údajů. Společnost bude tyto údaje bezostyšně prodávat třetím stranám. Pokud je vaším cílem při používání VPN soukromý a anonymní online zážitek bez vedení záznamů, hledejte jinde.

Turbo dělá vše v pořádku, pokud jde o šifrování a spolehlivé protokoly tunelování VPN, ale jedná se o jediné oblasti, ve kterých tato společnost funguje dobře. Při tolika škodách na jejich jménu lze s jistotou říci, že byste byli daleko lepší, kdybyste šli s jedním z nejlepších poskytovatelů VPN poskytovatelů, z nichž všichni upřednostňují funkčnost, zabezpečení a anonymita.

Přehled Turbo VPN

VlastnostiDetails
Použitelnost:Trochu obtížné používat
Zásady protokolování:Sporná politika protokolování
Velikost serveru:30 serverů
Distribuce serveru:26 zemí
Podpěra, podpora:Žádný
Torrenting:Nepovoleno
Streamování:Nepovoleno
Protokol VPN a šifrování:Protokol OpenVPN; AES-256
Sídlo společnosti:Čína
Cena:Volný, uvolnit
Oficiální webové stránky:https://www.turbovpn.co

Zabezpečení a šifrování

protokoly vpnVýchozí nastavení společnosti Turbo je protokol OpenVPN. Tyto protokoly jsou metody, které se používají k vytvoření „tunelu“ mezi počítačem a Internetem. Je šifrována, takže nikdo nemůže vidět vaši skutečnou IP adresu ani vědět, kde se nacházíte.

OpenVPN je v současné době považován za nejlepší dostupný tunelovací protokol. Do velké míry je to proto, že OpenVPN je software s otevřeným zdrojovým kódem, což znamená, že mnoho vývojářů jej zkontrolovalo kvůli zranitelnosti.

Také ve prospěch Turba je IKEv2 nabízen jako alternativní tunelovací protokol. Jedná se o novější technologii, která získává oporu ve světě VPN.

OpenVPN a IKEv2 mají 256bitové šifrování AES. Toto je stejné šifrování, jaké používají vládní agentury a militanti po celém světě. Vzhledem k tomu, že je nešifrovatelný, můžete si být jisti, že tato metoda šifrování zajistí vaše data v bezpečí.

Síť serverů Turbo VPN

To je jeden z nejdůležitější metriky pokud jde o výběr poskytovatele VPN. Čím větší je síť serveru poskytovatele, tím rychlejší bude vaše připojení. Když má VPN robustní kolekci serverů, znamená to, že každý zákazník získá větší šířku pásma. To se promítá do rychlejší stahování.

Navíc serverová síť, která je geograficky různorodá, může zajistit rychlejší připojení. Pokud můžete použít server, který je relativně blízko vaší skutečné poloze, zlepší se rychlost přenosu dat. Na druhou stranu, pokud máte v úmyslu podvádět svou polohu pro přístup na weby s omezeným přístupem, pomůže vám mít dobrý výběr serverů po celém světě.

Z těchto důvodů mají populárnější VPN, jako je NordVPN, rozsáhlé serverové sítě, které zahrnují tisíce serverů na stovkách míst. Ve skutečnosti je jich tolik, že se chlubí počtem serverů, které mají, a tím, jak různá jsou jejich umístění.

To není případ Turba. Společnost je matkou, pokud jde o přesný počet serverů, ale prozrazují, že tyto servery jsou umístěny na 26 místech. Stejně tak neposkytují informace o tom, kolik z jejich serverů jsou virtuální servery oproti hardwarovým serverům.

umístění turbo vpn serveru

S naskenovanými informacemi lze bezpečně předpokládat, že pokud jde o serverové sítě, Turbo není připraveno konkurovat hlavním společnostem VPN.

Je Turbo VPN kompatibilní s BitTorrentem nebo P2P?

Na stránce FAQ společnosti Turbo je uvedeno, že můžete být zablokováni, pokud ke své službě používáte torrent. Nic konkrétního však neříká, že nemůžete provádět sdílení souborů. rychlost přenosu dat je tak pomalá, že můžete vsadit, že jakékoli torrentování, které uděláte, bude bolestivé.

Testování navíc odhalilo, že sledování Netflixu s Turbo je prakticky nemožné. Streamující gigant neumožňuje lidem prohlížet si své služby přes VPN a aktivně blokuje lidi, kteří se k nim snaží přistupovat pomocí jednoho. To je případ Turba, takže nebudete moci sledovat Netflix s Turbo. &# x1f614;

Výsledky testu rychlosti s Turbo VPN

Na různých rychlostních testech byl výkon Turba nevýrazný. Bylo to neuvěřitelně pomalé. Systém použitý pro testy poskytl výsledky benchmarku 98,71 Mbps pro stahování a 53,00 Mbps pro upload.

S jakoukoli sítí VPN zažijete trochu ztráty rychlosti. Bezplatná VPN znamená vážnější ztrátu rychlosti a nejlepší VPN budou mít jen malý účinek. Jak bezplatná, tak i placená verze Turbo neustále nabízena pomalý výkon to pravděpodobně nikoho nezaujme.

V jednom testu, Turbo VPN doručena rychlost stahování pouze 1,85 Mb / s a podobně skličující rychlosti nahrávání 1,87 Mbps. V počátečních dnech telefonického modemu jste možná zaznamenali podobné rychlosti přenosu dat.

turbo vpn test

Další test přinesl podobné výsledky 1,89 Mbps ke stažení a 4,99 Mb / s pro nahrávání. Následné analýzy nebyly o mnoho lepší.

turbo vpn test 2

Se serverem EU, rychlost stahování byla 6,31 Mbps, a nahrávání bylo pouhých 0,18 Mbps.

Při připojení k serveru v USA byly výsledky mírně vylepšeny. Tyto ukázaly 11,7 Mbps pro stahování a 17,7 Mbps pro upload.

Turbo široce používá obraz zajíce k popisu, jak rychle je jeho služba. Jak tyto výsledky testů prokazují, tento obraz je stěží vhodný. Turbo poskytlo některé z nejpomalejších výsledků testů rychlosti mezi všemi testovanými VPN. S výsledky, jako jsou tyto, by bylo lepší využít téměř jakoukoli jinou VPN.

Ukládá Turbo VPN protokoly?

Pokud jste již nebyli vypnuti Turboho nesmyslně pomalými rychlostmi přenosu dat, pak by vás jejich zásady ochrany osobních údajů určitě měly zastrašit.

zásady protokolování turbo vpn

Jak ukazuje výše uvedený snímek obrazovky, Turbo shromažďuje velké množství informací o svých zákaznících. Po přihlášení udržují přehled o vašem poskytovateli internetových služeb, vaší adrese IP a spoustu dalších dat.

Jejich politika ochrany osobních údajů však odtud klesá.

zásady protokolování turbo vpn 2

Turbo miluje hledání způsobů, jak používat vaše data. Zveřejňují, že inzerenti třetích stran, kteří uvádějí reklamy do bezplatné verze softwaru, mohou také shromažďovat data ze zařízení uživatelů.. Kdo ví, v jejichž rukou by vaše soukromé informace mohly skončit?

Je třeba poznamenat, že Turbo říká, že veškerá data, která shromažďují v průběhu podnikání, jsou uchovávána v Singapuru, s výhradou, že tyto informace mohou skončit v Číně. Kromě toho neposkytují velké množství podrobností. To spíše podezřelý a vyhýbavý Díky zásadám protokolování je Turbo spornou sázkou v nejlepším případě, pokud máte opravdu zájem chránit své soukromí a anonymitu online.

Když je společnost Turbo dotázána na zásady ochrany osobních údajů, zásady protokolování nebo obecné problémy se službami, nedostane se žádná odpověď. Tato společnost v zásadě nemá oddělení zákaznických služeb, což by mělo být další červená vlajka pro každého, kdo chce obchodovat s renomovanou sítí VPN.

Kolik Turbo VPN stojí?

turbo vpn cenyI když je možné stáhnout a používat bezplatnou verzi Turbo, nedoporučuje se to. Jen si pamatujte přísloví, které říká, že když je produkt nebo služba zdarma, jste produktem.

To je jistě případ bezplatné Turbo VPN. Uvidíte reklamu za reklamou, což zajistí neuvěřitelně frustrující zážitek. Společnost navíc nijak neukryje svůj zvyk uchovávat všechna vaše data a předávat je třetím stranám. Tato VPN může být zdarma, ale bude vás to stát hodně v nepříjemnosti a nepříjemnosti.

Pokud zaplatíte za to, abyste se stali Turbo VIP, buďte připraveni tak učinit nosem. Meziměsíčně jsou náklady 11,99 $ měsíčně. Placení ročně snižuje cenu na přibližně 2,99 $ za měsíc, ale můžete snadno najít mnohem spolehlivější služby VPN, které vám nabízejí mnohem větší třesk za vaše peníze.

Je Turbo doporučenou VPN?

Turbo je neuvěřitelně omezená nabídka, protože je k dispozici pouze pro mobilní zařízení. Tím zůstanou všechna vaše ostatní zařízení nechráněna, takže musíte najít jiného poskytovatele VPN, za který pravděpodobně budete muset zaplatit.

Navrhuji prohlédnout si naše kanadské recenze VPN a použít jednu z našich nejlepších možností. Budete mít ochranu svých mobilních zařízení a všech ostatních zařízení, které vlastníte.

Pokud se rozhodnete pro jednu z robustnějších a spolehlivějších sítí VPN, rychle zjistíte, že za své peníze získáte mnohem více, včetně skutečného soukromí a anonymity. To Turbo prostě neposkytuje.

Pokud chcete mít jistotu, že máte spolehlivé služby, podívejte se na naše recenze Surfshark a NordVPN a budete plně rozumět tomu, co máme na mysli, když řekneme „mnohem víc za vaše peníze“.

Přidejte svoji vlastní recenzi:

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map