Android için En İyi VPN (2020 İnceleme)

İki paragraflı bir aşk hikayesi zamanı.


Sonunda beklediğiniz kişiyle tanıştınız. Sadece bir bakış ve hayatının geri kalanının çözüldüğünü biliyorsun. Anneye tanıtılacaklar, birlikte seyahat edeceksiniz, anılarınızı paylaşacaksınız. Onlara numaralarını ve patlamalarını sorma cesaretini buluyorsunuz..

Eve geliyorlar ve tüm arkadaşlarına yeni tanıştıkları harika insanı anlatıyorlar. Sonra en çok korktukları an olur. Bir metin alırlar ve yeşil renk alırlar. Android telefon kullandığınızı fark ediyorlar.

Rüyalar ezilmiş olsa bile, sizin gibi Android kullanıcılarının hala cihazları için en iyi korumayı çevrimiçi olarak anlamaları gerekiyor. Her zamankinden daha fazla, özel bilgilerimiz çevrimiçi olarak paylaşılıyor, bazen biz bilmeden, internet güvenliğinin uygulanmasını son derece önemli hale getiriyor.

VPN, nerede olursanız olun çevrimiçi etkinliğinizin korunmasını sağlamanın etkili bir yoludur. Android cihazınız için güvenlik arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Aşağıda, dünyanın neresinde olursanız olun korunmaya devam etmenizi sağlamak için doğru VPN’yi seçmek için en iyi seçenekleri inceleyeceğiz.

TLDR

Makalenin tamamını okumak için zamanınız yok?

Seçtik NordVPN Androidler için en iyi genel VPN olarak. Daha fazla sunucuya veya daha yüksek hızlara sahip başka seçenekler olsa da, temel konulara gelince, Surfshark bir VPN hizmetinden ne isteyeceğinizin tüm temellerini kapsar.

Şimdi, harika seçimler olduklarını düşünmeseydik Surfshark veya ExpressVPN’i sıralamazdık. Her ikisi de Android’iniz için etkili ve güvenli VPN’ler olarak hizmet verecek. Ancak, bu listede, Surfshark en üst sırada yer alıyor.

1. NordVPN

Genel Bakış ve Özellikler

Listemizdeki en iyi seçim olan NordVPN, üst düzey güvenlik önlemleri ve çok sayıda sunucu nedeniyle öne çıkıyor. Yaklaşık 60 ülkede 5.500’den fazla sunucuyla, nerede seyahat ederseniz edin koruma sağlayabileceksiniz..

Ve sadece koruma değil, bulunduğunuz her alanda farklı sunucu seçimini yaparak internet deneyiminizi gerçekten özelleştirebileceksiniz. Konumunuza veya özel gereksinimlerinize göre size uygun bir algoritma kullanıyorlar en iyi seçenek.

NordVPN

Güvenlik söz konusu olduğunda, NordVPN size zararlı olabilecek herhangi bir şeye karşı son bir savunma hattı vermek için bir kill-switch kullanır. Bu özellik VPN sunucusuna bağlantınızı izleyecek.

Bir şeyler ters gidecekse ve bağlantınız kesilirse, bu kill switch (seçtiğiniz) herhangi bir uygulamanın internete erişmesini engeller. Bu, tüm özel verilerinizi güvende tutacaktır, bu nedenle yanlış bağlantı durumunda bile NordVPN arkanıza yaslanır.

NordVPN

NordVPN ayrıca “çift VPN” özelliği ile ekstra bir güvenlik ve gizlilik katmanı kullanır. Bir VPN’ye bağlandığınızda, trafiğiniz verilerinizi şifreleyen ve IP adresinizi değiştiren bir VPN sunucusundan geçer, böylece ona ulaşmaya çalışanlar erişemez.

Çift VPN ile her şey ikinci kez şifrelenir. Verileriniz ve etkinlikleriniz yalnızca bir sunucunun arkasında değil, iki sunucunun arkasında gizlidir. Servis sağlayıcınız web’deki etkinliğinizi bile göremez ve tamamen özel bir deneyim sunar.

NordVPN

Fiyat

Büyük sunucu listesinin ve güvenlik önlemlerinin yanı sıra NordVPN, bu VPN’nin size göre olmadığını fark etmeniz durumunda adil fiyatlandırma ve 30 günlük para iade garantisi sunuyor. Ayrıca genellikle 3 yıllık planlarda özel teklifleri var, bu da hizmeti ayda 3,49 $ ‘a kadar düşürebilir. Standart fiyatları için, 2 yıllık bir plan için 4,99 $ ve 1 yıl için 6,99 $ ‘dır. Aydan aya, aylık 11,95 dolara mal olacak. Bu listedeki en düşük fiyat olmasa da, sunduklarını göz önünde bulundurarak kesinlikle uygun fiyatlı.

NordVPN

Artıları

 • 7/24 müşteri hizmetleri
 • Mükemmel gizlilik ve güvenlik önlemleri
 • Büyük sunucu sayısı

Eksileri

 • Tutarsız indirme hızları
 • Hesap başına sınırlı sayıda cihaz

Fiyat

Aylık 2,99- $ 11,95

2. Surfshark

Genel Bakış ve Özellikler

Listemizdeki ikinci seçenek olan Surfshark, bu ayrımı desteklemek için hem özelliklere hem de fiyata sahiptir. 60’tan fazla ülkede sunucuları vardır ve piyasadaki en iyi VPN’lerden bazılarıyla birlikte üst düzey güvenlik sunar.

Surfshark’ı en iyi seçenek olarak alan özelliklerden biri, bir hesaba bağlı sınırsız cihazlara sahip olma yeteneğidir. Birçok VPN hizmetinin aynı anda 5 veya 6 cihazı vardır, ancak hem kişisel hem de işinizde veya çevrimiçi olarak korumak istediğiniz bir aileniz varsa çok sayıda cihazınız varsa Surfshark mükemmeldir.

Çevrimiçi olarak etkin bir şekilde göz atmasanız bile, uygulamalar hala veri çekiyor, bu nedenle bağlı her cihazın korunduğundan emin olmak bu hizmetin bir avantajı.

Surfshark

Surfshark, diğer VPN’ler gibi güvenliği ve gizliliği vurgular. Bölünmüş tünele izin veren Whitewhistler özelliklerinin yanı sıra, Surfshark kullanıcıdan hiçbir veriyi izlememeyi veya günlüğe kaydetmeyi sağlayarak hizmetiyle tam gizlilik sağlar.

Bu, tarayıcı geçmişini, IP adreslerini, Ağ trafiğini ve zaman damgalarını içerir. Çevrimiçi ortamda ne yaptığınızın sıfır kaydını tutar, böylece herkesten ve herkesten tamamen gizli kalırsınız. Surfshark ayrıca bir kamuflaj modu kullanıyor, bu nedenle internet sağlayıcınız bir VPN kullandığınızı bile bilmeyecek.

Surfshark

Güvenlik için Surfshark, cihazınıza zarar verebilecek reklamları veya kötü amaçlı yazılımları engelleyecek bir teknoloji olan CleanWeb özelliğine sahiptir. Pop-up reklamların can sıkıcılığını çözmenin yanı sıra, bu özellik kullanıcının güvenliği aşılabilecek bağlantıları tıklamasını engeller.

Ayrıca, çevrimiçi ortamda kötü amaçlı herhangi bir şeyden sizi tamamen güvende tutarak kimlik avı girişimlerini durdurur.

Surfshark

Gizlilik, sunucular, güvenlik veya torrent için olsun, Surfshark Android cihazınız için çok yönlü bir paket VPN’dir.

Fiyat

Fiyatlandırma gerçekten Surfshark’ın mükemmel olduğu yerdir. Aydan aya fiyatlandırma diğer hizmetlerden çok farklı olmasa da, uzun vadeli taahhütlerin ciddi tasarrufları vardır. Ayrıca, Surfshark’tan memnun değilseniz, 30 günlük para iade garantiniz vardır. 2 yıllık abonelik için aylık 1,99 ABD dolarına mal olacak. Bu çok düşük! Bir yıllık plan için, aylık 5,99 ABD dolarıdır ve sadece aydan aya kaydolursanız size 11,95 ABD doları tutar.

Surfshark

Artıları

 • Son derece uygun fiyatlı
 • Verileri izlemiyor
 • Torrent için desteklenir
 • Üst düzey güvenlik
 • Akış için iyi

Eksileri

 • Sınırlı sunucular
 • VPN pazarına yeni giren

Fiyat

Aylık 1,95- $ 11,95

3. ExpressVPN

Genel Bakış ve Özellikler

Listemizdeki son seçenek olan ExpressVPN, muhtemelen VPN kullanan arkadaşlarınız varsa duymuşsunuzdur. Seyahat etmek için harika, çünkü sadece 160 sunucu seçeneği olsa da, bu sunucular 160 ülkede bulunuyor.

Gizlilik söz konusu olduğunda, ExpressVPN DNS olarak da bilinen kendi özel alan adı sistemini kullanarak kendisini diğer hizmetlerden ayırır. Kendi sunucuları olduğundan, hiçbir üçüncü taraf yoktur. ExpressVPN ağı içinde her şey güvende.

Bu aynı zamanda çevrimiçi olarak ne yaptığınıza dair hiçbir kayıt olmadığı anlamına gelir. Bazı hizmetler verilerinizi şifreler, ancak DNS isteklerini korumasız bırakır. ExpressVPN, üstün özel hizmet için 256 bit şifreli DNS’sini kullanır.

ExpressVPN

ExpressVPN, herhangi bir VPN hizmetinin en yüksek hızlarından bazılarına sahip oldukları için akış için mükemmel bir seçenektir. Aslında kullanıcılar için bir kendi kendine hız testi sunuyorlar. Bu özellik, veri aktarım hızı olan indirme hızı, gecikme ve hız dizinine göre her sunucuyu parçalayacaktır.

ExpressVPN her sunucuyu en yüksek bağlantı hızına göre sıralar ve size bağlanmanız gereken istatistikleri ve önerileri sunar.

ExpressVPN

Güvenliğe gelince, ExpressVPN ayrıca Android kullanıcıları için ağ koruması sunar. Bu öldürme anahtarı mekanizmasıyla, verileriniz ne olursa olsun korunur.

Bu, VPN ile bağlantınızı kaybetmenize neden olan bir sorun olsa bile, tüm uygulamaların internete erişim isteğinin durdurulacağı anlamına gelir. Bu, özel bilgilerinizin ne pahasına olursa olsun güvenli olduğundan emin olmak için son bir savunma hattıdır..

ExpressVPN

Fiyat

ExpressVPN kesinlikle VPN pazarında ağır bir ağırlık olsa da ve birçok harika özelliğe sahip olsa da, özellikle uzun vadeli bir taahhüt arıyorsanız, fiyat için en iyi seçenek değildir. 30 günlük para iade garantisi sunsalar da, yıllarca kaydolmak için önemli bir indirim yoktur. Bir yıllık plan için ayda 8.32 $. Bir yıl boyunca, aylık 9,99 ABD dolarıdır ve aydan aya 12,95 ABD doları olacaktır.

ExpressVPN

Artıları

 • Para iade garantisi
 • Gelişmiş gizlilik ve güvenlik
 • 7/24 müşteri hizmetleri
 • Kendi kendini test etme hızı

Eksileri

 • Hesap başına sınırlı sayıda cihaz
 • Uzun vadeli taahhütlerde önemli indirim

Fiyat

$ 8,50 – $ 12,95 aylık

Daha fazla bilgi

Android’iniz için en iyi VPN seçenekleri olduğunu düşündüğümüzü duydunuz, ancak yine de internet etkinliğiniz için bile gerekli olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. VPN’lerde yeniyseniz ve indirmeyi seçmeden önce daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen yeni başlayanlar için bazı kaynaklara göz atın.

Sıradaki ne?

Şimdi seçme zamanı! En iyi seçeneği belirledikten sonra, uygulamayı indirmek için web sitelerindeki adımları takip edersiniz. VPN’yi tam olarak nasıl alacağınız ve Android cihazınızda nasıl kullanacağınız hakkında başka sorularınız varsa, bunun için de yararlı araçlar vardır.

Daha Fazla İlgili Kılavuz

 • İOS için en iyi VPN
 • Mac için en iyi VPN
 • Windows için En İyi VPN

SSS

Androidim için bir VPN’ye ihtiyacım var mı?

Seyahat eden veya çok fazla çevrimiçi alışveriş yapan biriyseniz, VPN yalnızca ekstra bir koruma katmanı ekliyor. Ayrıca interneti evde olduğu gibi dünyanın herhangi bir yerinde kullanmanıza izin verir.

Android için en iyi ücretsiz VPN hangisidir??

Bu listedeki tüm VPN’ler bir abonelik gerektirir ve bunun en etkili VPN’i almanın en iyi yolu olduğunu düşünüyoruz. Verilerinizin korunması söz konusu olduğunda, kısayollar önerilmemektedir. Bununla birlikte, gizli maliyetlerle birlikte gelmelerine rağmen birçok ücretsiz VPN var.

VPN Geçersiz mi kullanıyor?

VPN’lerin kullanımı kesinlikle yasaldır. Çevrimiçi yasadışı şeyler yapıyorsanız, bir VPN ile bile hala yasadışı olduğunu unutmayın.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map