Wyprzedaż ProtonVPN w Czarny piątek 2019: Zaoszczędź do 50%

Aktualizacja 30 listopada 2019: Ponieważ ProtonVPN oferuje rabaty tylko raz w roku, postanowiliśmy przedłużyć naszą promocję w Czarny piątek do 23:59 8 grudnia 2019 r. W San Francisco. (To jest 2:59 9 grudnia w Nowym Jorku i 8:59 9 grudnia w Genewie w Szwajcarii). To rozszerzenie da każdemu, kto nie był w stanie skorzystać z oferty w zeszłym tygodniu, dodatkowy tydzień, aby zaoszczędzić między 33% i 50% w przypadku ProtonMail Plus, ProtonVPN Plus lub obu.


Tylko przez ograniczony czas, nowi użytkownicy i użytkownicy korzystający z naszego bezpłatnego abonamentu mogą otrzymać ProtonVPN Plus za od 33% do 50% zniżki z jedną z naszych specjalnych ofert w Czarny piątek. Możesz także uzyskać ofertę dotyczącą pakietu ProtonMail / ProtonVPN, pomagając zachować prywatność jeszcze większej liczby danych.

Nasza promocja w Czarny piątek potrwa od dzisiaj do Piątek, 29 listopada, po którym nie będzie już możliwe uzyskanie ProtonVPN ze zniżką. Zarejestruj się w ProtonVPN lub zaloguj się na swoje konto, aby otrzymać ofertę już teraz. (Aktualizacja: Przedłużyliśmy promocję w Czarny piątek do 23:59 8 grudnia 2019 r., Czasu San Francisco.)

Nowy w Proton?

Posiadasz już konto?

(Jesteś już płatnym użytkownikiem? Chcesz planu podstawowego lub wizjonerskiego? Zamiast tego szukasz ProtonMail? Czytaj dalej, aby znaleźć inne promocje!)

Idealny czas na uaktualnienie bezpłatnego abonamentu

ProtonVPN jest tworzony przez tych samych naukowców i inżynierów, którzy zbudowali ProtonMail i cieszą się zaufaniem milionów użytkowników w celu ochrony ich prywatności i odblokowania treści online. Czarny piątek to najlepszy czas, aby wesprzeć naszą misję, uzyskując dostęp do funkcji premium, takich jak możliwość strumieniowego przesyłania ulubionych programów bez względu na to, gdzie jesteś, i korzystania z wyższych prędkości w ponad 40 krajach.

Jeśli masz obecnie bezpłatny plan ProtonVPN, możesz uzyskać dostęp do oferty w Czarny piątek, logując się na account.protonvpn.com.

ilustracja jak zdobyć ProtonVPN Czarny piątek

Plan ProtonVPN Plus zapewnia następujące wyjątkowe korzyści:

 • Szybsze połączenia z dostępem do ponad 560 serwerów ProtonVPN w 43 krajach
 • Zaawansowana ochrona za pośrednictwem sieci Secure Core przed zaawansowanym nadzorem
 • Więcej wolności z połączeniami dla 5 urządzeń, dostępem do Tora jednym kliknięciem oraz obsługą udostępniania plików / BitTorrent i streamingu Netflix, Hulu, Amazon Prime, Disney +, wydarzeń sportowych i wielu innych

Czarny piątek dla istniejących płatnych użytkowników

Większość firm nie ma ofert dla Czarnego Piątku dla obecnych subskrybentów i możemy tego nie robić w przyszłości. Jednak w tym roku przywracamy dwuletnie plany dla istniejących płatnych użytkowników. Jeśli jesteś już płatnym użytkownikiem, możesz uzyskać 33% zniżki na dowolną subskrypcję z abonamentem 2-letnim. Jeśli otrzymasz dwuletni plan obejmujący zarówno ProtonVPN, jak i ProtonMail, możesz uzyskać dodatkowe 20% zniżki, co daje prawie 50% zniżki.

Aby uzyskać promocję, musisz najpierw zalogować się na swoje konto ProtonVPN. Wewnątrz twojego Deska rozdzielcza, musisz wybrać 2 lata (33% zniżki) opcja z rozwijanego menu cyklu rozliczeniowego.

Możesz skorzystać z 33% zniżki, aby uaktualnić do dowolnego płatnego planu. (Ta 33% zniżka jest dostępna również dla subskrypcji Basic i Visionary.)

Dzięki tej umowie – w połączeniu z dodatkowymi aktualizacjami połączeń VPN, które dotychczasowi płatni użytkownicy otrzymali ostatnio za darmo – zapewniamy jeszcze więcej korzyści tym, którzy najdłużej wsparli naszą misję.

Wasze wsparcie napędza nasz postęp

Stworzyliśmy ProtonVPN, aby zwiększyć prywatność w Internecie, zapewnić bezpieczny Internet w dowolnym miejscu i przywrócić dostęp do zablokowanych i ocenzurowanych treści. Niestety, jak widzieliśmy w tym roku, wiele firm i rządów uważa, że ​​powinny one mieć dostęp do twoich danych i kontrolować je.

Dlatego podwajamy rozszerzanie naszej usługi i zabezpieczanie naszej sieci przed zaawansowanymi atakami i cenzurą. Dzięki Twojemu wsparciu dodajemy nowe technologie, które umożliwią użytkownikom dostęp do ProtonVPN nawet w krajach, w których VPN są zablokowane. Jesteśmy również otwarci na pozyskiwanie naszych aplikacji, dodawanie blokowania reklam i uruchamianie obsługi jeszcze większej liczby platform przesyłania strumieniowego wideo (Netflix, Hulu, BBC, Amazon Prime itp. Są już obsługiwane).

Oferty na Czarny piątek dla ProtonMail

Wszystkie konta ProtonVPN mają dostęp do ProtonMail przy użyciu tych samych danych logowania Proton. Twoje konto ProtonMail jest zabezpieczone szyfrowaniem typu end-to-end i szyfrowaniem zerowego dostępu, co oznacza, że ​​nikt inny nie może uzyskać dostępu do wiadomości e-mail, nawet my.

ProtonMail Plus zapewnia bardziej wydajną skrzynkę odbiorczą z pięcioma adresami e-mail, niestandardowymi folderami i etykietami, niestandardowymi filtrami oraz opcją hostowania wiadomości e-mail dla niestandardowej domeny (np. Twoja [email protected]_domena.com).

Pakiet Czarny piątek, w tym ProtonVPN Plus i ProtonMail Plus, można uzyskać razem za 50% zniżki od normalnej ceny. Oto jak:

 • Nowi użytkownicy (osoby, które nie mają jeszcze konta Proton) mogą uzyskać dostęp do tej promocji na naszej stronie w Czarny piątek.
 • Istniejący darmowi użytkownicy (tzn. masz bezpłatne konta ProtonMail i / lub ProtonVPN) może uzyskać dostęp do tej promocji, logując się na mail.protonmail.com i klikając przycisk Czarny piątek.
 • Istniejący płatni użytkownicy może uzyskać dostęp do tej promocji na mail.protonmail.com i przejść do Ustawień -> Pulpit nawigacyjny, wybór planu 2-letniego i wybór dowolnego płatnego planu ProtonMail z płatnym planem ProtonVPN. Przy kasie 33% 2-letnia zniżka zostanie połączona z 20% zniżką na pakiet, co daje około 50% zniżki.

Jeśli chcesz otrzymać ProtonMail Plus samodzielnie, możesz uzyskać od 33% do 40% zniżki.

 • Nowi użytkownicy (osoby bez kont Proton) mogą uzyskać dostęp do tej promocji na naszej stronie w Czarny piątek.
 • Istniejący darmowi użytkownicy może uzyskać dostęp do tej promocji, logując się na swoje konto Proton na mail.protonmail.com i klikając ikonę Czarny piątek na górnym pasku.

Dzięki, że jesteś częścią naszej misji!

Mamy szczęście mieć podobnie myślącą i entuzjastyczną społeczność, bez której ProtonVPN nie istniałby. To twoje wsparcie pozwala nam opracowywać nowe i ekscytujące produkty na przyszłość.

Nowy w Proton?

Posiadasz już konto?

Masz pytania na temat Czarnego piątku? Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania poniżej lub skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej.

Z poważaniem,
Zespół ProtonVPN

PS: Nie zapomnij, wyprzedaż kończy się o 23:59 29 listopada czasu San Francisco (8:59 rano 30 listopada w Genewie)! (Aktualizacja: Przedłużyliśmy promocję w Czarny piątek do 23:59 8 grudnia 2019 r., Czasu San Francisco.)

Często Zadawane Pytania

Kiedy kończy się promocja w Czarny piątek?

(Aktualizacja: Przedłużyliśmy promocję w Czarny piątek do 23:59 8 grudnia 2019 r., Czasu San Francisco.)

Promocja Proton Czarny piątek kończy się o 23:59 w dniu 29 listopada 2019 r., czasu San Francisco. To jest 2:59 30 listopada w Nowym Jorku i 8:59 30 listopada w Genewie.

Jest promocją zarówno dla nowych, jak i istniejących użytkowników?

Tak, są oferty zarówno dla nowych, bezpłatnych, jak i aktualnie płacących użytkowników. Nowi użytkownicy mogą znaleźć oferty na naszej stronie w Czarny piątek. W przypadku istniejących bezpłatnych użytkowników możesz zalogować się na account.protonvpn.com i kliknąć przycisk Czarny piątek. Dla obecnych płacących użytkowników możesz uzyskać 33% zniżki, przechodząc do 2-letniego cyklu rozliczeniowego, przechodząc do ustawień konta na account.protonvpn.com i wybierając 2-letni cykl rozliczeniowy w panelu. Rabat wzrasta do prawie 50% zniżki, jeśli otrzymasz zarówno ProtonVPN, jak i ProtonMail wraz z 2-letnią subskrypcją.

Co jeśli chcę również uzyskać ProtonMail?

Zobacz szczegóły w blogu powyżej.

Czy jest oferta na Czarny piątek dla planów wizjonerskich??

Tak, możliwe jest uzyskanie 33% rabatu na Visionary, subskrybując dwuletni plan. Szczegóły można znaleźć w części „Czarny piątek dla istniejących płatnych użytkowników” powyżej.

Co stanie się z moim istniejącym planem płatnym?

Jeśli jesteś już płatnym użytkownikiem ProtonMail lub ProtonVPN i korzystasz z tej promocji, nowy wybrany plan zastąpi istniejący. Jednak, gdy przejdziesz do kasy, automatycznie przyznamy ci niewykorzystane saldo twojej istniejącej subskrypcji, i jest to dodawane jako kredyt promocyjny. Dzięki temu nie tracisz pieniędzy, które zapłaciłeś za istniejący plan.

Czy zachowam zniżkę, gdy skończy się mój plan? W jakiej cenie mój plan zostanie odnowiony?

Pod koniec okresu subskrypcji (jeden lub dwa lata, w zależności od wybranego planu), Twój plan zostanie automatycznie odnowiony z następującymi rabatami:

 • Abonament roczny (20% zniżki)
 • Plan 2-letni (zniżka 33%)
 • Abonament 2-letni (pakiet ProtonMail + ProtonVPN) (47% zniżki)

Co, jeśli w przeszłości dostałem ofertę na Czarny piątek, czy mogę ją uzyskać?

Nie musisz otrzymywać tej oferty, ponieważ już ją masz. Poprzednie oferty w Czarny piątek dotyczyły planów dwuletnich, które zostaną automatycznie odnowione z 33-47% zniżką w zależności od oferty, którą wcześniej kupiłeś.

Czy mogę zapłacić za ofertę w Czarny piątek za pomocą Bitcoin?

Możesz zapłacić Bitcoinem, aby uzyskać ofertę na Czarny piątek, ale nie ze strony docelowej lub bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego konta. Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z naszej usługi, musisz się zarejestrować, przejdź do Ustawień -> Pulpit nawigacyjny, kliknij przycisk „Dodaj kredyty”, wybierz Bitcoin jako metodę płatności, dodaj wystarczającą kwotę na promocję, którą chcesz uzyskać, i prześlij ją. Następnie, kiedy wybierzesz promocję, kredyty zostaną automatycznie zastosowane.

Co się stanie, jeśli nie zobaczę oferty Czarny piątek na pulpicie nawigacyjnym?

Spróbuj odświeżyć stronę. Jeśli nadal go nie widzisz, skontaktuj się z pomocą techniczną.

Jak obliczane są rabaty?

Procenty rabatów oparte są na różnicy między miesięczną ceną oferty rabatu a regularną ceną miesięczną dla każdego planu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map