Avast SecureLine VPN نقد و بررسی (2020)

آرم آواست


Avast SecureLine VPN نوآوری نسبی در تجارت است. با این حال, Avast شرکتی است که به عنوان یک نیروگاه امنیت اینترنتی به شهرت رسیده است.

به همین دلیل ، ما هیجان زده شدیم که Avast VPN را به بازار عرضه می کرد. ما کنجکاو بودیم ببینیم که چقدر خوب آنها در برابر رقابت خود کنار می روند.

آیا می توان آنها را یک VPN برتر قلمداد کرد ، یا اینکه اینها فقط یک ورود ناامیدکننده در یک بازار VPN در حال حاضر اشباع شده هستند?

ما در حال بررسی این هستیم که سرعت یک سرویس Avast SecureLine VPN با چه سرعتی ارائه می دهد. آیا آنها به حریم خصوصی مشتریان احترام می گذارند؟ آیا آنها گزینه خوبی برای رفع انسداد محدودیت های جغرافیایی با سرویس های جریان مانند Netflix هستند؟ در مورد تورنت چطور؟ ما با برداشت ها و توصیه های نهایی خود برای بهبود نتیجه خواهیم گرفت.

بررسی اجمالی

Avast SecureLine مشتری VPN است که اخیراً توسط غول امنیت سایبری Avast منتشر شده است. این برنامه قول می دهد ارتباط خود را با تنها کلیک ماوس رمزگذاری کنید. آنها در هنگام گشت و گذار در وب بر روی دستگاه ویندوز ، مک ، یا دستگاه های iOS و Android به مشتریان ارائه می دهند.

Avast SecureLine به مشتریان وعده می دهد كه آزادی كامل و آنلاین دارند. وجود دارد نیازی به نگرانی درباره هکرها برای سرقت اطلاعات نیست اگر آنها از Wi-Fi عمومی استفاده می کنند ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد تبلیغ کنندگان نظارت بر ترافیک خود و سپس فروش این اطلاعات به دیگران نخواهند داشت و آنها این حق را دارند که به محتوای جریان محدود جغرافیایی بپردازند..

بررسی اجمالی Avast SecureLine VPN

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده:آسان
خط مشی ورود به سیستم:بدون ورود به سیستم
اندازه سرور:55 سرور
توزیع سرور:34 کشور
پشتیبانی:تلفن ، بلیط و پایگاه دانش
تورنت:مجاز
جریان:محدود
پروتکل VPN و رمزگذاری:OpenVPN ، IPSec & پروتکل IKEv2؛ رمزگذاری AES 256 بیتی
مرکز فرماندهی:جمهوری چک
قیمت:59.99 دلار در سال
وب سایت رسمی:https://www.avast.com/
طرفداران:
 • پشتیبانی از تلفن
 • تورنت مجاز است
 • رمزگذاری شده و ایمن است
 • سرعت بارگیری سریع
منفی:
 • خط مشی ورود به سیستم مبهم
 • تبلیغاتی احتمالی
 • پشتیبانی روتر وجود ندارد
 • ممکن است با Netflix کار کند یا نباشد
 • مستقر در جمهوری چک
امکانات:
 • پشتیبانی P2P
 • ایمنی کانون عمومی
 • آدرس IP مشترک
 • حفاظت نشت DNS
 • حفاظت از حریم خصوصی منبع باز
 • رمزگذاری 256 بیتی AES

سرورهای Avast در کجا قرار دارند?

مکان های سرور avast

یکی از بزرگترین شکایاتی که مردم در مورد Avast SecureLine VPN داشتند این واقعیت است که آنها پشتیبانی خدمات بسیار محدودی داشتند. آنها سرورهایی در 19 کشور داشتند که در 27 شهر پخش شدند.

به نظر می رسد که Avast SecureLine VPN می فهمد که چگونه این امر بر مشتری و شهرت آنها تأثیر گذاشته است. در پایان سال 2017, Avast به 14 کشور و 23 شهر دیگر اضافه شده است به فهرست آنها.

جالب است بدانید که Avast یک سرور در آفریقا ، در ژوهانسبورگ دارد تا دقیق باشد. فقط تعداد معدودی از شرکتهایی هستند که دارای VPN در آفریقا هستند. همچنین جالب است بدانید که Avast دارای سرورهایی در خاورمیانه ، اروپای شرقی ، آسیا و اقیانوسیه و در ایالات متحده و انگلستان است..

متأسفانه ، آنها هنوز فقط تعداد محدودی از سرورها را دارند كه با P2P كار می كنند. اینها شامل سرورهایی در انگلستان ، ایالات متحده ، جمهوری چک ، آلمان و هلند است.

وقتی لیست سرورهای آنها را مشاهده می کنید ، یک سرور ناشناس خواهید دید که به آن Gotham City گفته می شود. Gotham City به طور خاص برای افرادی که می خواهند محدودیت های جغرافیایی را مشاهده کنند ، در سایت های جریان مانند Netflix و دیگران در نظر گرفته شده است..

نتیجه ای که از استفاده از Gotham City به دست می آورید در بهترین حالت لکه دار است. زمانهایی بود که ما از آن استفاده کردیم و توانستیم نتفلیکس را به هم متصل کنیم. بارهای دیگر ما خطای Netflix مخوف را به ما گفتند که آنها VPN ما را شناسایی کردند.

avast safeline vpn gotham city

زمانهایی که توانستیم محدودیت جغرافیایی را برطرف کنیم ، یک تجربه جریان خوب داشتیم. هیچ اشکالی وجود نداشت ، و هیچ سکسکه وجود نداشت. خوب بود اگر این اتفاق به جای فقط ضربه زدن و گم شدن یک اتفاق مداوم باشد.

در مورد مکان های سرور ، ما چنین احساس کردیم Avast SecureLine VPN چیزهای زیادی برای دلخواه خود باقی گذاشت.. برای داشتن چنین شرکتی بزرگ و تأسیس شده ، امیدواریم که آنها مکان سرورهای خود را به شدت افزایش دهند.

سایر برنامه های مجازی شبکه خصوصی ، مانند Express ، Surfshark و Nord ، سرورهایی در صدها شهر دارند. این گفته می شود ، اگر شما فقط به دنبال محافظت از داده های خود هستید و اهمیتی نمی دهید که سرور شما در کجا قرار دارد ، داشتن تعداد کمتر سرور پایان جهان نیست.

خط مشی ورود به سیستم آنها چیست؟?

بیشتر VPN ها سیاههها را نگه می دارند. اکثر آنها توانایی نظارت بر فعالیتهای آنلاین شما را دارند. بنابراین وقتی از ما می پرسد که Avast SecureLine VPN سیاههها را نگه می دارد ، چیزی که ما واقعاً می پرسیم این است که چقدر خوب می توانیم به این شرکت اعتماد کنیم تا داده های خصوصی ما را حفظ کند.

از یک طرف ، ما باید Avast SecureLine VPN را بخاطر صداقت آنها در مورد خط مشی ورود به سیستم ، ستایش کنیم. به این ترتیب ، مشتریانی که وقت خود را برای خواندن سیاست حفظ حریم خصوصی خود می گیرند ، از قبل می دانند که قصد دارند چه چیزی را بدست آورند.

سیاست حفظ حریم خصوصی

وقتی به خط مشی رازداری آنها نگاه می کنید ، می بینید که ثبت زمان های ضبط شده ، از جمله هنگام اتصال و قطع اتصال را انجام می دهند. آنها میزان زمانی را که از VPN استفاده می کنید برای گشت و گذار در اینترنت ضبط می کنند. آنها چقدر از پهنای باند شما استفاده می کنند ضبط می کنند.

اطلاعات ورود به سیستم آنها شامل موارد شخصی درباره شما ، مانند نام دستگاه و آدرس IP شما خواهد بود. و از آنجا که هزینه خدمات را پرداخت می کنید ، مواردی مانند نام و مشخصات حساب شخصی شما ذخیره می شود.

این بدان معنی نیست که شما هنگام گشت و گذار با Avast SecureLine VPN ، گمنامی ندارید. طبق سیاست حفظ حریم خصوصی آنها, آنها چیزهایی را که بارگیری یا بارگذاری می کنید ضبط نمی کنند. آنها آدرسهای IP را که بازدید می کنید ضبط نمی کنند و وب سایت هایی را که مرور می کنید ضبط نمی کنند.

این باعث می شود شخص بپرسیم ، چه اتفاقی می افتد به اطلاعاتی که آنها نظارت می کنند؟ شما نمی خواهید اطلاعات شخصی شما خارج شود زیرا این امر می تواند منجر به سرقت هویت شود.

این جایی است که واقعیت این است که Avast یک کارشناس امنیتی است مفید است. Avast یک زیرساخت ایمن ایجاد کرده است که دسترسی کسی به اطلاعات شخصی شما را غیرممکن می کند. آنها برای بدست آوردن اطلاعاتی که می تواند شما را شناسایی کند ، باید به صورت فیزیکی از محل بازدید کرده یا از یک VPN رمزگذاری شده استفاده کنند.

Avast مسیری طولانی را طی کرده است تا افرادی که در تیمشان به اطلاعات خصوصی شما دسترسی دارند را به حداقل برسانند. یک فرآیند مطمئن وجود دارد که این افراد از آن استفاده می کنند و همچنین رمزهای عبور ایمن را که استفاده می کنند ، دارند.

و اگر این واقعیت این نیست که Avast تنها کسی نیست که این اطلاعات را ذخیره می کند ، خوب و خوب باشد. این اطلاعات احتمالاً توسط شرکتهایی که با Avast قرارداد دارند یا با آن شریک هستند ذخیره می شود.

ممکن است کسی به درستی سؤال کند ، چه کسی می تواند این سیاههها را ببیند؟ این یک سوال خوب است ، و جواب این است که بستگی دارد. وقتی به سیاست حفظ حریم خصوصی آنها نگاه می کنید ، آن را می بینید Avast اطلاعات شما را در شرایط خاص به اشتراک می گذارد.

بخشی از شرایطی که هنگام ثبت نام در Avast SecureLine VPN با آنها موافقت می کنید شامل اجازه دادن به اشخاص ثالثی است که به شما خدمات ارائه می دهند تا به اطلاعات خصوصی شما دسترسی پیدا کنند. در همین زمان ، به سازمانهای دولتی که درخواست اطلاعات شما می کنند ، در صورت پیروی از کانال صحیح ، امکان دسترسی پیدا می کنند.

یاد آوردن, Avast سرورهای مستقر در جمهوری چک ، ایالات متحده و اتحادیه اروپا دارد. همه این کشورها قوانینی دارند که شرکت ها می توانند اطلاعات خصوصی مشتریان خود را تحویل دهند اگر دولت بتواند دلیل قانونی برای درخواست این اطلاعات ارائه دهد.

خط مشی محصول

همانطور که اشاره کردیم ، هر VPN برای ارائه خدمات خود ، باید چیزی را وارد سیستم کند. با Avast ، از قبل می دانید که اطلاعات شما تحت نظارت است و احتمالاً با دیگران به اشتراک گذاشته می شود.

سرویس VPN Avast چقدر سریع است?

Avast ادعا می کند که آنها یکی از سریعترین خدمات VPN در بازار را دارند. تست های سرعت روی سرورهای خود در هر دو ایالات متحده و هلند اجرا شد تا ببینیم Avast تا چه اندازه از این ادعاها تأمین می شود.

نتایج سرعت Avast

همانطور که می بینید, Avast SecureLine VPN سرعتهای زیادی را ارائه می دهد با سایر VPN ها مقایسه می شود. در حقیقت ، سرعت آنها باعث می شود تا جایی در حدود 10 درصد بالای VPN هایی که آزمایش کرده ایم ، باشد.

امنیت

علاوه بر سریع بودن ، این سرویس به خوبی رمزگذاری شده و ایمن است. این همان چیزی است که شما از یک شرکت متخصص در زمینه امنیت دیجیتال انتظار دارید.

آنها دو پروتکل IPSec و OpenVPN ارائه می دهند. آنها رمزگذاری AES 256 بیتی دارند. این استاندارد نظامی برای رمزگذاری داده ها است. رمزگذاری با سرعت 256 بیتی در حال حاضر بهترین پیشنهادی است که مشاغل ارائه می دهند. واقعاً غیرقابل نفوذ تلقی می شود.

از داده های شما در برابر حملات بی رحمانه محافظت می کند. تعدادی از سازمان های دولتی و شرکت های امنیتی در سراسر جهان وجود دارند که از این رمزگذاری استفاده می کنند.

قیمت گذاری Avast VPN چیست؟?

قیمت گذاری Avast VPN

با Avast SecureLine VPN, یبه انواع گزینه‌های اشتراک دسترسی پیدا خواهید کرد. اشتراک ها به مدت یک سال فروخته می شوند و فقط در دستگاهی که آنها را خریداری می کنید قابل استفاده هستند.

\ با قیمت 59.99 دلار ، می توانید سرویس VPN را برای استفاده در یک رایانه خریداری کنید. قیمت سه دستگاه 69.99 دلار است. برای 10 دلار بیشتر ، با 79.99 دلار ، می توانید برای 5 رایانه پوشش دریافت کنید. و با 99 دلار در سال ، شما قادر خواهید بود از 10 رایانه شخصی محافظت کنید.

ما می خواهیم بر آن تأکید کنیم محافظتی که خریداری می کنید خاص دستگاه است. اگر یک سرویس را برای 10 رایانه شخصی خریداری کنید ، نمی توانید از آن در 5 رایانه شخصی و 5 دستگاه تلفن همراه استفاده کنید. فقط با رایانه های شخصی قابل استفاده است. اگر می خواهید از آن در انواع مختلف دستگاه استفاده کنید ، باید اشتراک خاص دستگاه دیگری را خریداری کنید.

روش پرداخت avp vpn

یک استثناء در این قانون در صورت خرید a است اشتراک چند دستگاه. قابل استفاده در پنج دستگاه است و فرقی هم برای نوع دستگاه ندارد. این هزینه $ 79.99 بیشتر است.

متأسفانه ، گزینه ای برای افزایش اشتراک چند دستگاه برای گنجاندن دستگاه های بیشتر وجود ندارد. یا پنج دستگاه با یک اشتراک دریافت می کنید ، یا دو اشتراک را نیز پرداخت می کنید که به شما امکان می دهد از 10 دستگاه استفاده کنید.

کاری که می توانید انجام دهید این است که تعداد سالهایی که اشتراک شما به مرحله اجرا در خواهد آمد. اشتراک سه ساله قرار است 219.99 دلار برای شما هزینه کند.

اطلاعات مربوط به مشتری

چیزی که ممکن است برای افرادی که به دنبال ناشناس ماندن کامل هستند نگران کننده باشد واقعیت این است امکان پرداخت این سرویس با پرداخت ناشناس مانند بیت کوین وجود ندارد. گزینه های شما فقط به PayPal یا کارتهای اعتباری اصلی مانند Discover ، MasterCard ، American Express و Visa محدود شده است.

آیا ما این سرویس را توصیه می کنیم?

نه واقعا…

Avast SecureLine VPN یک سرویس قابل قبول ارائه می دهد. آنچه می بینید وقتی به آنها نگاه می کنید ، شرکتی است که در زمینه امنیت دیجیتال تخصص دارد و به رشته جدیدی رسیده است که کاملاً آن را درک نمی کند. راه حل ضد ویروس آنها خوب است ، اما VPN آنها مشکل ساز است.

یکی از بزرگترین مشکلات جانبی برای ما این واقعیت است که با Netflix به طور مداوم کار نمی کند. قابل درک است که همه VPN را خریداری نمی کنند زیرا می خواهند محدودیت های جغرافیایی را پیدا کنند ، اما بسیاری از مردم چنین می کنند. و از تجربه ما ، ما دیده ایم که یک VPN که قادر به محدودیت های جغرافیایی اعمال شده توسط نتفلیکس است ، محصولی با کیفیت است.

یک شرکت واقعاً خوب نباید چیزی را به دلخواه خود بگذارد.

چیز دیگری که ما را از این سرویس عصبی کرده است واقعیت این است که در جمهوری چک است. جمهوری چک متعلق به برنامه نظارت پنج چشم نیست.

با این حال ، آنها بسیار دوستانه و از نظر مالی به تعدادی از کشورها وابسته هستند که در این نوع نظارت دیجیتال مشغول فعالیت هستند. وقتی ما به سیاست حفظ حریم خصوصی Avast نگاه می کنیم ، آنها کاملاً واضح هستند اگر از آنها خواسته شده است كه اطلاعات خصوصی شما را تحویل دهند ، آنها قصد دارند این كار را انجام دهند.

حتی می توانید تعداد دفعاتی را که آنها اطلاعات خصوصی را به دولتهای مختلف تحویل داده اند ، برای خودتان ببینید. زوجی که با این واقعیت که بسیاری از اطلاعات شما را جمع آوری می کنند و حریم خصوصی شما به وجود می آید.

ما متوجه شدیم که اگر مراقب باشید ابزار تبلیغاتی تبلیغاتی احتمالی وجود دارد که دستگاه شما را آلوده کند. باز هم ، تلاش دیگری برای جمع آوری اطلاعات شخصی شما.

آرم آواست

Avast SecureLine VPN است بدترین VPN نیست. این سریع و سریع است ، نشت DNS ندارد. اما آنها بسیار گران هستند ، انعطاف پذیر نیستند و ویژگی های زیادی ندارند.

برای پول ما ، دو سرویس برتر VPN در حال حاضر برای کانادایی ها ، NordVPN و Surfshark هستند که از نظر قیمت و ویژگی های قابل مقایسه هستند.

NordVPN از پایین دستی بهترین گزینه کلی VPN در بازار کانادا است. شما می توانید جریان و استفاده از تورنت ، آنها اطلاعات شخصی شما را جمع نمی کنند ، و قیمت آنها مشخص است. این خدمتی است که من از خودم استفاده می کنم و به دوستان و خانواده نیز توصیه می کنم.

اگر بودجه دارید ، Surfshark گزینه عالی دیگری است. این امکان را به شما می دهد تا بدون توجه به سیستم عامل ، تمام دستگاه های خود را ایمن کنید. این به شما امکان دسترسی به اینترنت جهانی را می دهد ، به این معنی که با محدودیت های جغرافیایی روبرو می شود. Surfshark 30 روز ضمانت برگشت پول بدون ریسک را ارائه می دهد و برنامه دارد تا ماهانه 1.99 دلار کم شروع کند.

بعضی اوقات ، اوضاع می توانند به همان اندازه که می توانند خوب باشند – فقط باید در صفحه مناسب باشید.

بررسی خود را اضافه کنید:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me