Avast SecureLine VPN pārskats (2020)

avast logo


Avast SecureLine VPN ir relatīvs jaunpienācējs biznesā. Tomēr, Avast ir uzņēmums, kas ir izveidojis reputāciju kā interneta drošības spēkstacija.

Šī iemesla dēļ mēs bijām satraukti, ka Avast piedāvā VPN tirgū. Mums bija interese redzēt, cik labi viņi izturēsies pret konkurenci.

Vai tos var uzskatīt par galveno VPN, vai arī tie ir tikai kārtējais sarūgtinošais ieraksts jau piesātinātajā VPN tirgū?

Mēs apskatīsim, cik ātri pakalpojumu piedāvā Avast SecureLine VPN. Vai viņi respektē klientu privātumu? Vai tās ir laba iespēja ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai ar straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix? Kā ar mocībām? Mēs noslēgsim ar mūsu gala iespaidiem un uzlabošanas ieteikumiem.

Pārskats

Avast SecureLine ir VPN klients, kuru nesen izlaida kiberdrošības gigants Avast. Šī lietojumprogramma apņemas šifrēt jūsu savienojumu tikai ar peles klikšķi. Viņi klientiem piedāvā pilnīgu privātumu, sērfojot tīmeklī Windows ierīcē, Mac datorā vai iOS un Android ierīcēs.

Avast SecureLine sola klientiem, ka viņiem būs pilnīga brīvība tiešsaistē. Tur ir nav jāuztraucas par hakeriem, kas zog informāciju ja viņi izmanto publisku Wi-Fi, viņiem nevajadzēs uztraukties par reklāmdevējiem, kas pārrauga viņu trafiku un pēc tam pārdod šo informāciju citiem, un viņiem ir iespēja aplūkot ģeogrāfiski ierobežotu straumēšanas saturu.

Avast SecureLine VPN pārskats

FeaturesInformation
Izmantojamība: Vienkārši
Mežizstrādes politika: Nav mežizstrādes
Servera lielums: 55 serveri
Serveru izplatīšana: 34 valstis
Atbalsts: Tālrunis, biļetes un zināšanu bāze
Kārdinošs: Atļauts
Straumēšana: Ierobežots
VPN protokols un šifrēšana: OpenVPN, IPSec & IKEv2 protokoli; 256 bitu AES šifrēšana
Galvenā mītne: Čehu Republika
Cena: 59,99 USD / gadā
Oficiālā mājas lapa: https://www.avast.com/
Plusi:
 • Klientu atbalsts pa tālruni
 • Torrenting ir atļauta
 • Labi šifrēts un drošs
 • Ātrs lejupielādes ātrums
Mīnusi:
 • Neskaidra mežizstrādes politika
 • Potenciāls reklāmprogrammatūra
 • Nav maršrutētāja atbalsta
 • Var vai var nedarboties ar Netflix
 • Atrodas Čehijas Republikā
Iespējas:
 • P2P atbalsts
 • Publiskā tīklāja drošība
 • Viena kopīga IP adrese
 • DNS noplūdes aizsardzība
 • Atklātā pirmkoda privātuma aizsardzība
 • 256 bitu AES šifrēšana

Kur atrodas Avast serveri?

avast servera atrašanās vietas

Viena no lielākajām sūdzībām, kas cilvēkiem bija par Avast SecureLine VPN, ir fakts, ka viņiem bija ļoti ierobežots pakalpojumu atbalsts. Viņiem bija serveri 19 valstīs 27 pilsētās.

Liekas, ka Avast SecureLine VPN saprot, kā tas ietekmēja viņu klientus un viņu reputāciju. 2017. gada beigās, Avast pievienoja vēl 14 valstis un 23 pilsētas viņu sarakstam.

Interesanti, ka Avast ir serveris Āfrikā, Johannesburgā. Ir tikai daži uzņēmumi, kuriem ir VPN Āfrikā. Interesanti arī atzīmēt, ka Avast ir serveri Tuvajos Austrumos, Austrumeiropā, Āzijas un Klusā okeāna reģionā, kā arī Amerikas Savienotajās Valstīs un Apvienotajā Karalistē.

Diemžēl viņiem joprojām ir tikai ierobežots serveru skaits, kas darbojas ar P2P. Tajos ietilpst serveri Apvienotajā Karalistē, ASV, Čehijā, Vācijā un Nīderlandē.

Apskatot viņu serveru sarakstu, jūs redzēsit anonīmu serveri ar nosaukumu Gotham City. Gotham City ir atvēlēta speciāli cilvēkiem, kuri vēlas apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, kas saistīti ar straumēšanas vietnēm, piemēram, Netflix un citām.

Rezultāti, ko iegūstat, izmantojot Gotham City, labākajā gadījumā ir neuzkrītoši. Bija brīži, kad mēs to izmantojām un varējām savienot Netflix. Citreiz mēs saņēmām šo drausmīgo Netflix kļūdu, sakot, ka viņi ir atklājuši mūsu VPN.

avast secureline vpn gotham city

Laiki, kad mums izdevās panākt ģeogrāfisko ierobežojumu atcelšanu, mums bija jauka straumēšanas pieredze. Nebija glikches, un nebija arī žagas. Būtu bijis jauki, ja tas notiktu konsekventi, nevis tikai trāpītu un nepalaistu garām.

Kas attiecas uz serveru atrašanās vietām, mēs to jutām Avast SecureLine VPN ir atstājis daudz vēlama.. Ja mēs būtu tik liels un labi izveidots uzņēmums, mēs būtu cerējuši, ka viņi būtu krasi palielinājuši savu serveru atrašanās vietas.

Citām virtuālā privātā tīkla lietojumprogrammām, piemēram, Express, Surfshark un Nord, ir serveri simtos pilsētu. Tas nozīmē, ka, ja jūs tikai cenšaties aizsargāt savus datus un jums nav vienalga, kur atrodas jūsu serveris, mazāks serveru skaits nav pasaules gals.

Kāda ir viņu mežizstrādes politika?

Lielākā daļa VPN uztur žurnālus. Lielākajai daļai no viņiem ir iespēja uzraudzīt jūsu tiešsaistes aktivitātes. Tātad, kad mēs vaicājam, vai Avast SecureLine VPN uztur žurnālus, mēs patiesībā jautājam, cik labi mēs varam uzticēties šim uzņēmumam, lai mūsu privātie dati būtu privāti.

No vienas puses, mums jāuzslavē Avast SecureLine VPN par viņu godīgumu attiecībā uz viņu reģistrēšanas politiku. Tādā veidā klienti, kuri izmanto laiku, lai izlasītu savu privātuma politiku, jau iepriekš zina, ko viņi iegūs.

avast privātuma politika

Apskatot viņu privātuma politiku, jūs redzat, ka viņi reģistrē laika žurnālus, ieskaitot savienojuma izveidošanu un atvienošanu. Viņi reģistrē laiku, ko izmantojat VPN, lai sērfotu internetā. Viņi reģistrē, cik daudz joslas platuma jūs izmantojat.

Viņu reģistrēšanas informācijā tiks iekļautas personiskas lietas par jums, piemēram, ierīces nosaukums un jūsu IP adrese. Un tā kā jūs maksājat par pakalpojumu, piemēram jūsu vārds un personīgā konta informācija tiks saglabāta.

Tas nenozīmē, ka, sērfojot ar Avast SecureLine VPN, jums nav anonimitātes. Saskaņā ar viņu privātuma politiku, viņi nepieraksta lietas, kuras jūs lejupielādējat vai augšupielādējat. Viņi neieraksta apmeklētās IP adreses un nereģistrē pārlūkotās vietnes.

Tas liek jautāt: kas notiek ar informāciju, kuru viņi uzrauga? Jūs nevēlaties, lai jūsu personīgā informācija tiktu atklāta, jo tas var izraisīt identitātes zādzību.

Šeit noder fakts, ka Avast ir drošības eksperts. Avast ir izveidojis drošu infrastruktūru, kuras dēļ gandrīz nav iespējams kādam piekļūt jūsu personiskajai informācijai. Viņiem būtu fiziski jāapmeklē telpas vai jāizmanto šifrēts VPN, lai iegūtu informāciju, kas jūs varētu identificēt.

Avast ir gājis tālu, lai samazinātu to, kam viņu komandā ir pieeja jūsu privātajai informācijai. Pastāv drošs process, ko šie cilvēki ievēro, kā arī drošas paroles, kuras viņi izmanto.

Un tas viss būtu labi un labi, ja tas nebūtu par to, ka Avast nav vienīgais, kurš šo informāciju glabā. Iespējams, ka šo informāciju glabā uzņēmumi, kas slēdz līgumu ar Avast vai ir ar to partneri.

Var pamatoti jautāt, kurš redz šos žurnālus? Tas ir labs jautājums, un atbilde ir, ka tas ir atkarīgs. Apskatot viņu privātuma politiku, jūs to redzat Avast noteiktos apstākļos dalīsies ar jūsu informāciju.

Daļa no noteikumiem, kuriem jūs piekrītat, reģistrējoties Avast SecureLine VPN, ietver piekļuves atļaušanu trešajām personām, kuras sniedz jūsu pieprasījumus, piekļuvei jūsu privātajai informācijai. Tajā pašā laikā valdības organizācijām, kas pieprasa jūsu informāciju, var tikt piešķirta piekļuve, ja tās seko pareizajam kanālam.

Atcerieties, Avast ir serveri, kas atrodas Čehijas Republikā, ASV un ES. Visās šajās valstīs ir likumi, kas uzņēmumiem pieprasa nodot savu klientu privāto informāciju, ja valdība var sniegt juridisku iemeslu šīs informācijas pieprasīšanai..

avast produktu politika

Kā jau minējām, katram VPN ir kaut kas jāpiesakās, lai jūs varētu sniegt viņu pakalpojumus. Izmantojot Avast, jūs jau iepriekš zināt, ka jūsu informācija tiek uzraudzīta, un tā, visticamāk, tiks dalīta ar citiem.

Cik ātrs ir Avast VPN pakalpojums?

Avast apgalvo, ka viņiem ir viens no ātrākajiem VPN pakalpojumiem tirgū. Ātruma testi tika veikti uz viņu serveriem gan ASV, gan Nīderlandē, lai pārliecinātos, cik labi Avast iztur šīs prasības.

avast ātruma rezultāti

Kā tu redzi, Avast SecureLine VPN piedāvā dažus ātrus ātrumus salīdzinot ar citiem VPN. Faktiski viņu ātrums viņus ieliek kaut kur ap 10 pārbaudīto VPN procentu.

Drošība

Pakalpojums ir ne tikai ātrs, bet arī labi šifrēts un drošs. Tas ir tas, ko jūs varētu gaidīt no uzņēmuma, kas specializējas digitālā drošībā.

Viņi piedāvā divus protokolus – IPsec un OpenVPN. Viņiem ir AES 256 bitu šifrēšana. Šis ir datu šifrēšanas militārais standarts. Šifrēšana ar 256 bitu ātrumu pašlaik ir labākais, ko uzņēmumi piedāvā. Tas tiek uzskatīts par praktiski neizturamu.

Tas aizsargā jūsu datus no brutāla spēka uzbrukumiem. Visā pasaulē ir vairākas valdības aģentūras un drošības firmas, kas izmanto šo šifrēšanu.

Kāda ir Avast VPN cenu noteikšana?

avast vpn cenu noteikšana

Ar Avast SecureLine VPN, yJūs varat piekļūt dažādām abonēšanas iespējām. Abonementi tiek pārdoti vienu gadu, un tie ir dzīvotspējīgi tikai tajā ierīcē, kurā jūs tos iegādājaties.

\ Par 59,99 USD varat iegādāties VPN pakalpojumu lietošanai vienā personālajā datorā. Trīs ierīču cena ir 69,99 USD. Vēl par 10 USD un USD 79,99 jūs varat saņemt piecu datoru pārklājumu. Un par 99 USD gadā jūs varēsit aizsargāt 10 personālos datorus.

Mēs vēlamies to uzsvērt iegādātā aizsardzība ir atkarīga no ierīces. Ja iegādājaties pakalpojumu 10 personālajiem datoriem, to nevar izmantot piecos personālajos datoros un piecās mobilajās ierīcēs. To var izmantot tikai ar personālajiem datoriem. Ja vēlaties to izmantot cita veida ierīcē, jums būs jāiegādājas cits ierīces abonements.

avast vpn maksājuma metode

Vienīgais izņēmums no šī noteikuma ir, ja jūs iegādājaties vairāku ierīču abonēšana. To var izmantot piecās ierīcēs, un tam nav nozīmes ierīces veidam. Tas maksā vairāk par USD 79,99.

Diemžēl nav iespēju palielināt vairāku ierīču abonementu, lai iekļautu vairāk ierīču. Vai nu jūs saņemat piecas ierīces ar vienu abonementu, vai arī jūs maksājat par diviem abonementiem, kas ļaus jums izmantot 10 ierīces.

Jūs varat darīt vairāk, cik gadu jūsu abonements būs spēkā. Trīs gadu abonements jums izmaksās 219,99 USD.

avast informācija par klientiem

Kaut kas attiecas uz indivīdiem, kuri meklē pilnīgu anonimitāti, ir fakts, ka nav iespējams norēķināties par šo pakalpojumu ar tādu anonīmu maksājumu kā Bitcoin. Jūsu iespējas ir ierobežotas ar PayPal vai lielākajām kredītkartēm, piemēram, Discover, MasterCard, American Express un Visa.

Vai mēs iesakām pakalpojumu??

Ne īsti…

Avast SecureLine VPN piedāvā pieņemamu pakalpojumu. Tas, ko jūs redzat, aplūkojot viņus, ir uzņēmums, kas specializējas digitālajā drošībā, un tas ir izveidojies jaunā jomā, kuru tas pilnībā nesaprot. Viņu pretvīrusu risinājums ir labs, bet viņu VPN ir problemātisks.

Viens no lielākajiem negatīvajiem punktiem mums bija fakts, ka tas nedarbojas konsekventi ar Netflix. Saprotams, ka ne visi iegādājas VPN, jo vēlas izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, taču to dara daudzi cilvēki. Un no savas pieredzes mēs esam redzējuši, ka VPN, kas spēj apiet Netflix noteiktos ģeogrāfiskos ierobežojumus, ir kvalitatīvs produkts.

Patiešām labai kompānijai nevajadzētu atstāt kaut ko vēlamo.

Kaut kas cits, kas mūs nervozēja par šo pakalpojumu, ir fakts, ka tas atrodas Čehijas Republikā. Čehija nepieder piecu acu novērošanas programmai.

Tomēr tās ir ļoti draudzīgas un finansiāli atkarīgas no daudzām valstīm, kuras nodarbojas ar šāda veida digitālo uzraudzību. Kad mēs skatāmies uz Avast privātuma politiku, viņiem tas ir ļoti skaidrs ja viņiem tiek lūgts nodot jūsu privāto informāciju, viņi to darīs.

Jūs pat varat redzēt pats, cik reizes viņi ir nodevuši privātu informāciju dažādām valdībām. Pārliecinieties, ka tas, ka viņi vāc daudz jūsu informācijas un privātumu, kļūst par problēmu.

Mēs pamanījām, ka pastāv potenciāla reklāmprogrammatūra, kas ir gatava inficēt jūsu ierīci, ja neesat piesardzīgs. Atkal kārtējais mēģinājums savākt jūsu personas datus.

avast logo

Avast SecureLine VPN ir nav sliktākais VPN, kas tur. Tas ir ātrs un lielākoties tam nav DNS noplūžu. Bet tie ir ļoti dārgi, nav elastīgi un tiem trūkst daudz funkciju.

Par mūsu naudu divi labākie kanādiešiem paredzētie VPN pakalpojumi šobrīd ir NordVPN un Surfshark, kuru cenas un funkcijas ir salīdzināmas..

NordVPN ir reducēts uz leju ir labākā vispārējā VPN opcija Kanādas tirgū šodien. Jūs varat straumēt un izmantot straumēm, viņi neapkopo jūsu personisko informāciju, un to cenas ir skaidras. Šo pakalpojumu izmantoju pats, un to iesaku arī draugiem un ģimenei.

Ja jums ir budžets, Surfshark ir vēl viena lieliska iespēja. Tas ļauj jums aizsargāt visas ierīces neatkarīgi no platformas. Tas dod jums piekļuvi globālajam internetam, kas nozīmē, ka tas apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Surfshark piedāvā bezriska 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, un tā plāni ir sākot no USD 1,99 mēnesī.

Dažreiz viss patiešām var būt tik labi, cik tas varētu iegūt – jums vienkārši jāatrodas pareizajā lapā.

Pievienojiet savu atsauksmi:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me