Огляд Avast SecureLine VPN (2020)

логотип avast


Avast SecureLine VPN є відносно новачком у бізнесі. Однак, Avast – компанія, яка створила репутацію енергетичної мережі Інтернет.

З цієї причини ми були раді, що Avast випускає VPN на ринок. Нам було цікаво побачити, наскільки добре вони будуть протистояти своїй конкуренції.

Чи можна їх вважати топ-VPN, чи це просто черговий невтішний вхід на вже насичений ринок VPN?

Ми розберемося, наскільки швидко пропонується послуга Avast SecureLine VPN. Чи поважають вони конфіденційність клієнтів? Чи є вони хорошим варіантом для розблокування гео обмежень за допомогою потокових служб, таких як Netflix? Як щодо торрентійства? Ми закінчимо своїми остаточними враженнями та рекомендаціями щодо вдосконалення.

Огляд

Avast SecureLine – клієнт VPN, нещодавно випущений гігантом кібербезпеки Avast. Ця програма обіцяє зашифрувати ваше з’єднання лише одним клацанням миші. Вони пропонують клієнтам повну конфіденційність під час веб-пошуку на пристрої Windows, Mac або на пристроях iOS та Android.

Avast SecureLine обіцяє клієнтам, що вони отримають повну свободу в Інтернеті. існує не потрібно турбуватися про те, що хакери крадуть інформацію якщо вони використовують загальнодоступний Wi-Fi, їм не потрібно буде турбуватися про те, щоб рекламодавці контролювали їхній трафік, а потім продавали цю інформацію іншим, і вони мають свободу переглядати вміст потокового потоку з обмеженою географічною ознакою..

Огляд VPN Avast SecureLine

Особливості інформації
Корисність:Легко
Політика ведення журналів:Відсутня реєстрація
Розмір сервера:55 серверів
Розподіл сервера:34 країни
Підтримка:Телефон, квитки та база знань
Торрент:Дозволено
Потокове передавання:Обмежений
Протокол VPN та шифрування:OpenVPN, IPSec & Протоколи IKEv2; 256-бітове шифрування AES
Штаб-квартира:Чеська Республіка
Ціна:$ 59,99 / рік
Офіційний веб-сайт:https://www.avast.com/
Плюси:
 • Телефонна підтримка клієнтів
 • Торрентінг дозволений
 • Добре зашифровано та захищено
 • Швидка швидкість завантаження
Мінуси:
 • Неоднозначна політика ведення журналів
 • Потенційне рекламне забезпечення
 • Немає підтримки маршрутизатора
 • Може не працювати з Netflix
 • Базується в Чехії
Особливості:
 • Підтримка P2P
 • Безпека громадської точки доступу
 • Єдина спільна IP-адреса
 • Захист від витоку DNS
 • Захист конфіденційності з відкритим кодом
 • 256-бітове шифрування AES

Де розташовані сервери Avast?

розташування серверів avast

Однією з найбільших скарг, яку люди мали щодо Avast SecureLine VPN, є той факт, що вони мали дуже обмежену сервісну підтримку. Вони мали сервери в 19 країнах, розповсюджених у 27 містах.

Схоже, Avast SecureLine VPN розуміє, як це вплинуло на їхніх клієнтів та їх репутацію. Наприкінці 2017 року, Avast додав ще 14 країн та 23 міста до їхнього реєстру.

Цікаво відзначити, що Avast має сервер в Африці, в Йоханнесбурзі, якщо бути точним. У Африці є лише кілька компаній, які мають VPN. Цікаво також зазначити, що Avast має сервери на Близькому Сході, Східній Європі, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, а також у Сполучених Штатах та Великобританії.

На жаль, вони все ще мають лише обмежену кількість серверів, які працюють з P2P. Сюди входять сервери у Великобританії, США, Чехії, Німеччині та Нідерландах.

Переглянувши їхній список серверів, ви побачите анонімний сервер, який називається Gotham City. Готем-Сіті відведено спеціально для людей, які хочуть обійти гео-обмеження, що передають сайти, такі як Netflix та інші.

Результати, отримані від використання Gotham City, в кращому випадку плямисті. Були часи, коли ми використовували його та мали змогу підключити Netflix. В інший раз ми отримували страшну помилку Netflix, повідомляючи, що вони виявили нашу VPN.

avast secureline vpn gotham city

Часи, коли нам вдалося зняти гео-обмеження, ми мали хороший досвід потокової передачі. Не було жодних збоїв, і гикавки не було. Було б добре, якби це був послідовний випадок замість того, щоб просто вдарити і пропустити.

Щодо локальних серверів, ми відчували це Avast SecureLine VPN залишив бажати кращого.. Будучи такою великою і налагодженою компанією, ми сподіваємось, що вони різко збільшать свої серверні місця.

Інші програми віртуальних приватних мереж, такі як Express, Surfshark та Nord, мають сотні серверів у сотнях міст. Це означає, що якщо ви просто прагнете захистити свої дані і вам не байдуже, де знаходиться ваш сервер, менша кількість серверів – це не кінець світу.

Яка їх політика на лісозаготівлю?

Більшість VPN зберігають журнали. Більшість з них має можливість контролювати вашу онлайн-діяльність. Отже, коли ми запитуємо, чи Avast SecureLine VPN веде журнали, ми насправді запитуємо, наскільки добре ми можемо довіряти цій компанії, щоб зберегти наші приватні дані приватними.

З одного боку, ми маємо вдячність Avast SecureLine VPN за їх чесність щодо їх політики ведення журналів. Таким чином, клієнти, які витрачають час на ознайомлення з політикою конфіденційності, заздалегідь знають, що вони збираються отримати.

Політика конфіденційності avast

Переглядаючи їх політику конфіденційності, ви бачите, що вони записують журнали часу, в тому числі при підключенні та при відключенні. Вони записують кількість часу, яким ви користуєтесь VPN, щоб переглядати Інтернет. Вони записують, яку пропускну здатність ви використовуєте.

Інформація про їх реєстрацію включатиме особисті речі про вас, наприклад, ім’я пристрою та вашу IP-адресу. А оскільки ви платите за послугу, такі речі ваше ім’я та дані особистого облікового запису будуть зберігатися.

Це не означає, що у вас немає анонімності під час серфінгу з VPN Avast SecureLine. Відповідно до їх політики конфіденційності, вони не записують речі, які ви завантажуєте чи завантажуєте. Вони не записують IP-адреси, які ви відвідуєте, і не записують веб-сайти, які ви переглядаєте.

Це змушує запитати, що відбувається з інформацією, яку вони контролюють? Ви не хочете, щоб ваші особисті дані виходили, оскільки це може призвести до крадіжки особи.

Ось тут корисний факт, що Avast є експертом з питань безпеки. Компанія Avast створила безпечну інфраструктуру, завдяки якій хтось майже не може отримати доступ до вашої особистої інформації. Їм потрібно фізично відвідати приміщення або використовувати зашифрований VPN, щоб отримати інформацію, яка може вас ідентифікувати.

Avast пройшов довгий шлях до мінімізації того, хто в їх команді має доступ до вашої приватної інформації. Існує захищений процес, якого слідкують ці люди, а також захищені паролі, які вони використовують.

І це було б все добре і добре, якби не факт, що Avast – не єдиний, хто зберігає цю інформацію. Ця інформація, можливо, зберігається компаніями, які укладають договори з Avast або є партнером.

Можна справедливо запитати, кому доводиться бачити ці журнали? Це хороше питання, і відповідь – це залежить. Коли ви дивитесь на їх політику конфіденційності, ви це бачите Avast поділиться вашою інформацією за певних обставин.

Частина умов, на які ви погоджуєтесь, підписуючись на Avast SecureLine VPN, включає дозвол третім сторонам, які надають послуги, які ви вимагаєте, отримати доступ до вашої приватної інформації. У той же час, урядові організації, які вимагають вашої інформації, можуть отримати доступ, якщо вони слідують правильному каналу.

Пам’ятайте, Avast має сервери, розташовані в Чехії, США та ЄС. Усі ці країни мають закони, які зобов’язують компанії передавати приватну інформацію своїх клієнтів, якщо уряд може надати законну підставу для запиту цієї інформації..

Політика avast на продукцію

Як ми вже згадували, кожен VPN повинен щось записувати, щоб надати вам свою послугу. З Avast ви заздалегідь знаєте, що ваша інформація контролюється, і вона, ймовірно, може бути надана іншим.

Наскільки швидко працює послуга VPN Avast?

Avast стверджує, що вони мають одну з найшвидших VPN-послуг на ринку. Випробування на швидкість проводились на їх серверах як у США, так і в Нідерландах, щоб побачити, наскільки добре Avast відповідає цим заявам.

результати швидкої швидкості

Як ти бачиш, Avast SecureLine VPN пропонує деякі швидкісні швидкості в порівнянні з іншими VPN. Насправді, їх швидкість поставила їх десь біля перших 10 відсотків VPN, які ми перевірили.

Безпека

Окрім швидкості, послуга добре зашифрована та захищена. Саме цього можна було б очікувати від компанії, яка спеціалізується на цифровій безпеці.

Вони пропонують два протоколи – IPsec та OpenVPN. Вони мають 256-бітове шифрування AES. Це військовий стандарт шифрування даних. Шифрування на 256 бітах в даний час найкраще, що пропонує бізнес. Вважається практично непроникним.

Він захищає ваші дані від жорстоких атак. Існує ряд державних установ та охоронних компаній по всьому світу, які використовують це шифрування.

Що таке ціна Avast VPN?

ціна avast vpn

За допомогою Avast SecureLine VPN, уВи можете отримати доступ до різноманітних варіантів передплати. Підписки продаються протягом року і є життєздатними лише на пристрої, на який ви їх купуєте.

\ За $ 59,99 можна придбати послугу VPN для використання на одному ПК. Ціна трьох пристроїв становить 69,99 дол. За $ 10 більше, за $ 79,99, ви можете отримати покриття для п’яти ПК. А за 99 доларів на рік ви зможете захистити 10 ПК.

Ми хочемо наголосити на цьому захист, який ви купуєте, залежить від пристрою. Якщо ви придбаєте послугу для 10 ПК, ви не можете користуватися нею на п’яти ПК та п’яти мобільних пристроях. Її можна використовувати лише з ПК. Якщо ви хочете використовувати його на іншому пристрої, вам доведеться придбати підписку на інший пристрій.

спосіб оплати avast vpn

Єдиний виняток із цього правила – якщо ви купуєте підписка на багато пристроїв. Його можна використовувати на п’яти пристроях, і не має значення тип пристрою. Це коштує дорожче в $ 79,99.

На жаль, немає можливості збільшити підписку на багато пристроїв, щоб включити більше пристроїв. Або ви отримуєте п’ять пристроїв з однією підпискою, або платите за дві підписки, що дозволять вам використовувати 10 пристроїв.

Що ви можете зробити, це збільшити кількість років, коли ваша підписка діятиме. Трирічна підписка обійдеться вам у 219,99 дол.

інформація про клієнтів

Щось, що може стосуватися людей, які шукають повної анонімності, це той факт немає можливості оплатити цю послугу анонімним платежем, як биткойн. Ваші варіанти обмежуються PayPal або основними кредитними картками, такими як Discover, MasterCard, American Express і Visa.

Чи рекомендуємо ми послугу?

Не зовсім…

Avast SecureLine VPN пропонує прохідну послугу. Що ви бачите, дивлячись на них, це компанія, яка спеціалізується на цифровій безпеці, яка розгалужилася на нове поле, яке воно не до кінця розуміє. Їх антивірусне рішення добре, але їх VPN є проблематичним.

Одним з найбільших недоліків для нас був той факт, що він не працює послідовно з Netflix. Зрозуміло, що не всі купують VPN, оскільки хочуть обійти гео обмеження, але багато людей це роблять. І з нашого досвіду ми побачили, що VPN, який здатний обійти гео обмеження, накладені Netflix, є якісним продуктом.

Дійсно хороша компанія не повинна залишати бажаного.

Ще щось, що нас нервувало від цієї послуги, – це той факт, що вона знаходиться в Чехії. Чехія не належить до програми спостереження «П’ять очей».

Однак вони дуже дружні та фінансово залежать від ряду країн, які займаються цим типом цифрового спостереження. Коли ми дивимось на політику конфіденційності Avast, це чітко зрозуміло якщо від них попросять передати вашу приватну інформацію, вони зроблять це.

Ви навіть можете бачити, скільки разів вони передавали приватну інформацію різним урядам. У поєднанні з тим, що вони збирають багато вашої інформації та конфіденційність стає проблемою.

Ми помітили, що є потенційна рекламна програма, готова заразити ваш пристрій, якщо ви не будете обережні. Знову ще одна спроба зібрати ваші особисті дані.

логотип avast

Avast SecureLine VPN є не найгірший VPN там. Це швидко і здебільшого не має витоків DNS. Але вони дуже дорогі, не гнучкі, і не мають багато функцій.

На наші гроші два найкращі послуги VPN для канадців зараз NordVPN та Surfshark, які порівняно за ціною та особливостями.

NordVPN вручну – це найкращий загальний варіант VPN на канадському ринку сьогодні. Ви можете передавати та використовувати потокові потоки, вони не збирають вашу особисту інформацію, і їх ціна чітка. Це послуга, якою я користуюся сам, і рекомендую також друзям та родинам.

Якщо ви бюджетуєте, Surfshark – ще один чудовий варіант. Це дозволяє захистити всі свої пристрої незалежно від платформи. Це дає вам доступ до глобального Інтернету, тобто означає, що він обходить гео обмеження. Surfshark пропонує 30-денну гарантію повернення грошей без ризику і має плани починаючи з 1,99 доларів на місяць.

Іноді речі справді можуть бути настільки ж хорошими, як можна отримати – просто потрібно бути на потрібній сторінці.

Додати власний відгук:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me