Bendra VPN peržiūra (2020 m.)

Palyginti naujam VPN žaidimo žaidėjui „Total VPN“ pristato a poliruotas ir profesionalus sąsaja – šiandien tai gali būti net vienas lengviausių. Bendras VPN patrauklumas kai kuriems žmonėms, ypač tiems, kurie yra naujieji VPN, yra tas, kad jo sąsaja yra tokia patogi vartotojui, kad naujokai jausis kaip namuose. Paslauga netgi teikia „OpenVPN“ protokolas, kuri plačiai laikoma geriausias galimas.


Nepaisant įspūdingos išvaizdos, „TotalVPN“ vis dar ateina trumpai.„TotalVPN“ logotipas

Vyriausiasis iš jų yra jų medienos ruošos politika, kuri yra a rūpestis daugeliu. Kita pagrindinė problema yra jų duomenų perdavimo spartą, o tai akivaizdžiai yra kritinis jūsų patirties veiksnys internete.

Nors dauguma žmonių nepripažins viso VPT pavadinimo patronuojanti įmonė „Endurance International Group“, jie beveik neabejotinai atpažins kai kuriuos kitus jo prekės ženklus. Tai apima „Constant Contact“, „Bluehost“ ir „HostGator“. Pagrindinė būstinė yra Burlingtonas, Masačusetsas, JAV, privatumo gynėjai susirūpinęs dėl medienos ruošos politikos iškart pamatys a raudona vėliava.

Taip yra todėl, kad JAV yra „Penkių akių“ tinklo narė. Šis priežiūros susitarimas leidžia valstybėms narėms stebėkite savo piliečių veiklą internete, ir šia informacija laisvai keičiamasi.

f tu tikrai rimtai internetinis privatumas ir anonimiškumas, tuomet jums geriau sekasi su VPN, kurio būstinė nėra „Penkių akių“ šalyje.

penkios akies šalys

Jei nekreipiate dėmesio į šį patarimą, atminkite, kad jei vyriausybė ar teisėsaugos agentūros nusprendžia, kad nori sužinoti daugiau apie jūsų internetinius įpročius, jie gali gauti informacijos iš viso VPT. Bendrovės privatumo politikoje šis atvejis netgi detalizuojamas.

Apžvalga

SavybėsInformacija
Naudojamumas:Paprasta naudoti
Registravimo politika:Abejotina registravimo politika
Serverio dydis:60 ++ serverių
Serverio paskirstymas:30 vietų visame pasaulyje
Palaikymas:24/7 tiesioginių pokalbių ir bilietų sistema
Kankinantis:Leidžiama
Transliacija:Ribotas
VPN protokolas ir šifravimas:„OpenVPN“ protokolas;
Buveinė:JAV
Kaina:4,99 USD
Oficiali svetainė:https://www.totalvpn.com/

Sauga ir šifravimas naudojant bendrą VPN

Patyrę vartotojai įvertins, kad turi pasirinkti VPN protokolus su „Total VPN“. Tarp šių pasirinkimų yra „OpenVPN“, kuris paprastai laikomas pasirinkto protokolo tarp techno-geekų visame pasaulyje.

Viena iš savybių, kurios „OpenVPN“ daro tokį patrauklų, yra tai, kad tai yra atvirojo kodo programinė įranga. Tai reiškia, kad ji naudinga viso pasaulio kūrėjų darbui.

duomenų perdavimo apsauga

Jei nenorite naudoti „OpenVPN“, tada Bendras VPN jums siūlo PPTP, nors šis protokolas paprastai yra neberekomenduojama dėl saugumo problemų. Blogos naujienos pradedantiesiems vartotojams yra tai, kad keisčiausi VPN numatytieji parametrai yra nustatyti kaip PPTP.

Mažiau patyrę vartotojai, neišmanantys, gali naudoti PPTP, palikdami save pažeidžiamais, nes nežino, kad turėtų perjunkite jų nustatymus į „OpenVPN“.

Kitos protokolo parinktys su „Total VPN“ apima L2TP / IPSec ir IkeV2, kurios abi yra geresnės parinktys nei PPTP.

Bendras VPN serverių tinklas

Bendras VPN nėra vienas iš didesnių ir geriau žinomų VPT teikėjų. Taip yra todėl, kad, palyginti su šiais labiau įsitvirtinusiais konkurentais, Iš viso VPN yra nedidelis serverių tinklas.

„totalvpn“ serveriai

Kompanijos svetainė gali pasigirti serveriais visuose septyniuose žemynuose, tada grįžta atgal, sakydama, kad Antarktidoje serveriams per šalta. Įdomu tai, kad svetainėje taip pat rašoma, kad Pietų Amerikoje nėra serverių.

Vartotojams suteikiama gera aprėptis Europoje su 20 serverių. Tai yra tokiose vietose kaip Londonas, Viena, Maskva, Ciurichas, Stokholmas, Bukareštas ir kt. An papildomi 17 serverių yra Šiaurės Amerika.

Šios vietos dažniausiai yra JAV, o serveriai yra tokiose vietose kaip Čikaga, Niujorkas, Sietlas ir Los Andželas. Kanada turi vieną serverį Toronte (tikimės dar bent vieno, netoli Vankuverio!).

„totalvpn“ serverio vietos

Retas serverio aprėptis aptinkamas Azijoje, atstovaujama penkioms šalims. Tai yra Mumbajuje, Tokijuje, Tel Avive, Honkonge ir Singapūre. Afrikai atstovauja tik vienas serveris, o papildomas serveris yra Sidnėjuje.

Tai reiškia, kad viso VPN serverių tinklas driekiasi tik 30 šalių. Tai nėra ypač įspūdinga, palyginti su kai kuriais pagrindiniais pramonės žaidėjais, pvz „NordVPN“ arba „Surfshark“ kurios turi viršų du ar trys tūkstančiai serverių aptinkama beveik 100 šalių.

Geografinės įvairovės ir serverių skaičiaus stoka reiškia spektaklis kenčia. Visiems, kurie tikisi pasirinkti iš daugybės serverių arba kuriems reikia pasikliauti, kad kelionėms visame pasaulyje prieinamos VPN paslaugos, geriau ieškotų kitur.

Ar galite naudoti „BitTorrent“ ar „P2P“ su bendru VPN??

vpn-ip-adresai-tinklasSkirtingai nuo kai kurių VPT teikėjų, Bendras VPN nedraudžia klientams dalintis failais arba įsitraukimas į kitą P2P veiklą. Tiesą sakant, jie Nyderlanduose turi serverį, kuris yra aiškiai skirtas šiems tikslams.

Naudotojų ataskaitos rodo, kad šio serverio našumas palieka daug norimų rezultatų. Tai ir apskritai lėtas duomenų perdavimo greitis reiškia, kad apskritai yra gera mintis ieškoti kitur jei planuojate daug kankintis su savo VPN.

Greičio testo rezultatai naudojant bendrą VPN

Greičio bandymui naudojamas kompiuteris pasižymi tikrai dideliu duomenų perdavimo greičiu, kai jis buvo lyginamas etalonu. Siuntiniai davė rezultatus 98,71 Mbps ir įkelti normos buvo 53,00 Mbps.

Viskas pasikeitė, kai Buvo suaktyvintas bendras VPN. Nors jo greičio bandymo rezultatai nebuvo vieni pikčiausių, jie vis tiek buvo toli netrūksta įspūdingų. Tai ypač pasakytina apie jų rezultatus palyginus su stipriausių VPN rezultatais.

Bendras VPT parodė, kad jis negalėjo užtikrinti sklandžios patirties, nepaisant to, kuris serveris yra naudojamas. Tai šiek tiek galioja visiems VPT teikėjams, nes kuo tikroji jūsų pasirinkta serverio vieta yra fizinėje vietoje, tuo lėtesni jūsų duomenų perdavimo greičiai. Tačiau greičio testo su „Total VPN“ rezultatai buvo pastebimi kaip žiauriai nenuoseklus jie buvo.

Greičio problemos bus a pagrindinis rūpestis žmonėms, kurie prisiregistruoja gauti nemokamą „Total VPN“ paslaugą. Tik trys serveriai yra skirti „nemokamiems“ klientams.

Jos yra Amsterdame, Islandijoje ir Singapūre. Jei nesate labai arti vienos iš šių vietų, galite jaudintis. Mokantys klientai turi daugiau pasirinkimo galimybių, bet spektaklis išlieka abejotinas geriausiu atveju.

„totalvpn san jose“ greičio bandymo rezultatasPrisijungimas prie San Chosė, Kalifornijos serverio iš kompiuterio Niujorke suteikė: parsisiųsti norma 31,52 Mbps ir įkelti norma 7,88 Mbps.

Pateikiama jungtis prie serverio, kuris buvo arčiau namų geresni rezultatai. Niujorko serverio registracijos laikas buvo 59,61, Nors įkėlimo rodikliai buvo nuviliantys 10,81 Mbps.

totalvpn londono greičio bandymasLondono serveris pasiūlė panašius rezultatus. Atsisiuntimai buvo perduoti naudojant 3% normą 35,64 Mbps kai įkėlimo greitis yra 8,85 Mbps.

Bandymai buvo atlikti naudojant serverį Tokijuje. Šios normos buvo tikrai žlugdančios. Atsisiuntimai įvyko 11,88 Mbps ir įkėlimai buvo 4,03 Mbps. Atsižvelgiant į daugybę mylių nuo kompiuterio Niujorke iki serverio Tokijuje, šie rezultatai nėra tiksliai šokiruojantys.

Apskritai, naudojant „Total VPN“ atsisiuntimų laikas padidinamas 76 proc. Beveik taip blogai įkėlimo laikas buvo padidintas 59 procentais. Jei vertinate greitį naudodamiesi internetine patirtimi, tada jums geriau būtų naudoti kitą VPN.

Bendra VPN registravimo politika

Jei norite anonimiškumo internete, „Total VPN“ nedaro daug pagalbos. Klientai turi atlikti išsamų registracijos procesą, kurio metu jie turi atskleisti visą savo asmeninę informaciją. Be to, bet kuriuo metu, kai kreipiatės pagalbos į „Total VPN“, palaikomos pastabos apie sąveiką.

Peržiūrėjus įmonės privatumo politiką paaiškėja, kad klientai turėtų turėti dar daugiau nerimo priežastis. Politikoje aiškiai nurodoma, kad kliento IP adresas, jo lankomos svetainės, jo fizinė vieta ir naršyklė yra stebimi įmonės dokumentuose. Bendras VPT netgi išsamiai apibūdina, kaip jie gali sekti savo sąveiką socialinėse žiniasklaidos priemonėse ir nuorodas, kurias naudojate naudodamiesi jų tarnyba.

saferweb vpn privatumo politika

„Total VPN“ sako, kad visas šis stebėjimas yra naudojamas siekiant pagerinti klientų patirtį ir išspręsti problemas. Nerimą keliantys teiginiai jų saugomi duomenys taip pat naudojami norint parduoti jums trečiųjų šalių produktus.

Jei tikrai norite anoniminės internetinės patirties, eikite pas kitą VPT teikėją.

Kiek kainuoja bendra VPN?

Nemokama „Total VPN“ versija yra apribota trimis serveriais ir a ribojanti duomenų riba, darau tai sunku dirbti su. Galima įsigyti mėnesio prenumeratą 14,97 USD per mėnesį, kuris yra o ne sandėris.

totalvpn kainodara

Iš anksto sumokėti paketų pasiūlymai gali sumažinti kainą iki 4,99 USD per mėnesį. Tai yra įžanginė kainodara, todėl galite mokėti žymiai daugiau kai pasibaigs šis laikotarpis.

Ar turėtumėte gauti bendrą VPN?

Atrodo, kad nepakanka lėto duomenų perdavimo greičio ir serverių trūkumo, – taip abejotina registravimo politika sutarta. Taigi ne, jūs neturėtumėte gauti „TotalVPN“.

Kitur ieškokite patikimos, jau neminint, ekonomiškesnės VPT paslaugos. Jei galėtumėte pasinaudoti kai kuriomis rekomendacijomis dabar, peržiūrėkite mūsų šiandien pateiktus geriausių VPN sąrašus ir sutaupykite visą vargo, kaip visiškai nusivilti..

Ed. pastaba: prancūzišką mūsų VPN apžvalgų versiją galite rasti čia, „Meilleur VPN 2020“.

Šaltiniai:

 • https://www.techopedia.com/definition/30742/vpn-security
 • https://us.norton.com/internetsecurity-privacy-what-is-a-vpn.html
 • https://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_virtual_private_network_services

Pridėkite savo apžvalgą:

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map