Doskonały przegląd prywatności

Jeśli Twoim celem była ochrona domu, jego zawartości i mieszkańców, to chciałbyś uzyskać najlepszy domowy system bezpieczeństwa, jaki możesz kupić. To samo dotyczy ochrony danych i tożsamości w coraz bardziej zagrażającym środowisku online.


Idealny portret z logo prywatnościWłaśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z VPN za każdym razem, gdy jest online. Dowiedzieli się, że to najlepszy sposób na ukrycie ich adresu IP, aby nikt nie mógł ich szpiegować i chronić się przed hakerami. Oczywiście chcą najlepszej sieci VPN, jaką mogą znaleźć.

Firmy takie jak NordVPN i Surfshark otrzymują dużo dobrej prasy, a są ku temu solidne powody. Są to renomowane firmy, które oferują doskonałe usługi VPN po konkurencyjnych cenach.

Jednak w ostatnich latach Perfect Privacy VPN zyskuje sławę. To Firma z siedzibą w Szwajcariiy zdobywa popularność dzięki swojemu podejściu do bezpieczeństwa i innowacyjnym rozwiązaniom.

Czy Perfect Privacy to właściwa sieć VPN? Dokładna analiza firmy i jej ofert pomoże ci podjąć mądrą decyzję. Weźmy się za to.

Czym jest Perfect Privacy?

Idealna prywatność jest pomysłem firmy Vectura Datamanagement Limited Company z siedzibą w Zug w Szwajcarii. Część ich działalności związana z VPN istnieje od 2008 r. Według strony internetowej firmy, biuro „Technical Implementation” w Panamie jest odpowiedzialne za niektóre zarządzanie VPN.

doskonałe logo prywatności

Warto również zauważyć, że wyszukiwanie w Internecie firmy Vectura Datamanagement Limited Company ujawnia, że ​​w Cheyenne, Wyoming, USA znajduje się oddział firmy. Jest to oddział, który wydaje się być odpowiedzialny za niektóre procesy płatnicze, szczególnie w odniesieniu do PayPal.

Z technicznego punktu widzenia załamanie polega na tym, że główna siedziba firmy znajduje się w Szwajcarii, a jej siedziba główna znajduje się w Panamie, a lokalizacja w USA dotyczy wyłącznie płatności PayPal i wykazu aplikacji w sklepie Google Play.

Plusy

Idealna prywatność może nie być najbardziej znaną siecią VPN, ale wciąż ma wiele do zaoferowania. W rzeczywistości jego lista „Profesjonalistów” jest dość obszerna:

 • Innowacyjne bezpieczeństwo: Perfect Privacy VPN niedawno wprowadził NeuroRouting, w którym ruch jest dynamicznie kierowany przez wiele witryn w sieci
 • Solidne zaciemnianie: Perfect Privacy oferuje technologię Stealth VPN, która sprawia, że ​​cały ruch wygląda jak typowy ruch HTTPS, który nie jest przesyłany przez VPN. Jest to pomocne w miejscach, w których korzystanie z VPN jest odrzucone lub niedozwolone
 • Wyjątkowe protokoły szyfrowania i bezpieczeństwa: Skorzystaj z OpenVPN z jego standardowym w branży 256-bitowym szyfrowaniem. Dostępne są również IPSEC, SSH, SOCKS5 i PPTP
 • Doskonały bloker reklam: Perfect Privacy wykorzystuje swój zastrzeżony filtr TrackStop, aby pozbyć się wszelkiego rodzaju reklam i złośliwego oprogramowania
 • Zasady zerowego dziennika: Dzięki polityce zerowych dzienników Perfect Privacy VPN sprawia, że ​​wszystko jest proste i jednoznaczne
 • Brak przecieków: Kompleksowe testy wykazały brak wycieków DNS, obiecując bezproblemowe przeglądanie
 • Pierwszorzędny Kill Switch: Jest to bardzo ważna funkcja, jeśli chcesz się w pełni zabezpieczyć, gdy jesteś online. Na szczęście Perfect Privacy ma przełącznik zabijania, który działa jak urok.
 • Łatwy w użyciu: Nawet nowicjusz nie będzie miał problemu z połączeniem się z Internetem przez Perfect Privacy

Cons

Chociaż przegląd Perfect Perfect Privacy pokazuje, że można polecić tę usługę, nie jest ona do końca idealna. Oto krótkie spojrzenie na niektóre z wad tego VPN.

 • Kilka dzwonków i gwizdków: Jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem VPN, który oczekuje wielu zaawansowanych funkcji, poszukaj gdzie indziej. Jest to bardzo prosta usługa
 • Przestarzały interfejs: Podczas gdy niektóre z najlepszych sieci VPN naprawdę przodują w utrzymywaniu najnowocześniejszych technologii, ta wydaje się nieco przestarzała
 • Ograniczona sieć serwerów: Z 55 serwerami w 24 krajach, VPN ma trudności z konkurowaniem z usługami, które oferują tysiące serwerów zlokalizowanych w praktycznie każdym kraju na całym świecie
 • Kosztowny: Choć niekoniecznie oburzająca, cena wydaje się wysoka, biorąc pod uwagę poziom funkcji i ograniczoną sieć serwerów
 • Niezwykła wydajność dzięki Netflix: Jeśli głównym celem podczas korzystania z Internetu jest streaming, może to nie być Twój pierwszy wybór. Większość serwerów nie była w stanie pomyślnie połączyć się z Netflix
 • Ograniczone opcje dla komputerów Mac, iOS i Android: osoby korzystające z systemu Windows lub Linux będą gotowe do korzystania z Perfect Privacy VPN. Wszyscy inni będą musieli skakać przez obręcze, aby się skonfigurować

Po wyeliminowaniu wstępnych przygotowań, czas przyjrzeć się bardziej szczegółowo niektórym z najważniejszych wskaźników, które każdy musi wziąć pod uwagę przy wyborze VPN. Czytelnicy zauważą, że ogólne wrażenie Perfect Privacy VPN jest pozytywne, chociaż niekoniecznie jest to najlepszy wybór dla wszystkich użytkowników.

Siedziba i sieć serwerów

Jak wspomniano powyżej, spółka macierzysta Perfect Privacy jest obecna w Szwajcarii, Panamie i Stanach Zjednoczonych. Ci, którzy znają ten system, polubią pomysł sieci VPN z siedzibą w Panamie. Wynika to z faktu, że Panama jest stosunkowo odizolowanym krajem, który nie podlega żadnym międzynarodowym porozumieniom szpiegowskim, do których przystępują inne kraje, takim jak Five Eyes lub 14 Eyes.

Szwajcaria może również wydawać się niezawodnym miejscem do założenia VPN. W końcu szwajcarskie banki są znane ze swojego przywiązania do prywatności, a kraj ma kilka silnych przepisów dotyczących prywatności, takich jak Szwajcarska federalna ustawa o ochronie danych i Szwajcarskie federalne rozporządzenie o ochronie danych.

To wszystko wydaje się obiecujące, ale zwolennicy prywatności mogą być zaniepokojeni bliskimi stosunkami Szwajcarii z krajami należącymi do sieci takich jak Five Eyes. Czy urzędnicy szwajcarscy z firmą naprawdę nie udostępnią żadnych posiadanych danych? Surowi zwolennicy anonimowości mogą się o to kłócić.

Ponadto lokalizacja przetwarzania płatności w USA może podnieść kolejną czerwoną flagę dla zagorzałych zwolenników anonimowości.

Na stronie Perfect Privacy firma twierdzi, że nie korzysta z serwerów wirtualnych. Zamiast tego serwery typu bare-metal są używane we wszystkich 24 krajach. Większość tych serwerów znajduje się w Europie w takich krajach jak Holandia, Szwajcaria, Niemcy, Francja, Dania i Rumunia.

Każdy z USA, Kanady i Wielkiej Brytanii ma po kilka serwerów. Singapur, Japonia, Izrael, Rosja, Turcja i Chiny również znajdują się na liście.

Perfect Privacy Manager VPN

Jego nie najbardziej kompleksowa sieć serwerów przez długie ujęcie. Niemniej jednak może być odpowiedni do twoich celów, szczególnie jeśli co najmniej jeden lub dwa z tych serwerów znajdują się stosunkowo blisko twojej faktycznej lokalizacji.

Idealna prędkość prywatności

Korzystanie z VPN zawsze będzie spowalniać przesyłanie danych ze względu na znacznie większy przepływ danych. Jednak najlepsza sieć VPN spowalnia przeglądanie znacznie mniej zauważalnie niż ta, która oferuje gorsze usługi.

Szybkie testy Perfect Privacy ujawniły imponujące wyniki. Dla jasności wyniki te nie były jak dotąd najwolniejsze, ale istnieją inne usługi, które z pewnością są szybsze, jak NordVPN.

Dla tych, którzy nie są nowicjuszami w grze VPN, wiesz, że prędkość zależy od wielu czynników. Oznacza to, że Twoje wyniki z Perfect Privacy raczej nie będą identyczne z tymi. Niemniej jednak wyniki testu prędkości dostarczają obiektywnych danych.

Przed włączeniem Perfect Privacy VPN nasz system przygotowywał pewne wiarygodne plany bazowe.

Idealna prędkość bazowa prywatności

Jak widać, pobieranie trwało od godz 98,71 Mbps z przesłane na 53 Mbps.

Połączenie z Perfect Privacy nieco zmieniło sytuację. Korzystając z serwera w Holandii, pliki do pobrania były teraz 62,21 Mbps podczas gdy przesłane były 18,62 Mbps—Spadek prędkości 36,9%.

Idealny test prędkości prywatności w Holandii

To nie są najgorsze wyniki testu prędkości, ale na pewno też nie są najlepsze. Łączenie się z serwerem w Nowym Jorku było jeszcze mniej imponujące spadek o 66,7%, z pobieraniem z zegarem 32,78 Mb / s i przesyłaniem o prędkości 33,27 Mb / s.

Idealny test prędkości prywatności w Nowym Jorku

Serwer w Londynie dostarczył bardziej obiecujące stawki przy pobieraniu 69,92 Mbps, ale przesyłanie było smutne 8,87 Mb / s.

Idealny test prędkości prywatności w Londynie

Oczywiście konieczne było przetestowanie konfiguracji multi-hop Perfect Privacy VPN. Ta technologia, która zapewnia jeszcze większą prywatność i anonimowość w Internecie, „przeskakuje” Twój sygnał przez kilka serwerów. Jest bardzo prywatny, ale spowalnia.

Potrójny przeskok między Frankfurtem, Kopenhagą i Calais przyniósł 33,84 Mbps i 5,55 Mbps.

Idealny test prędkości prywatności we Frankfurcie, Kopenhadze i Calais

Oczywiście ze względów bezpieczeństwa wymieniliśmy trochę prędkości. Jeśli jest to kwestia życia i śmierci, zdecydowanie byłoby to warte zachodu. Biorąc wszystko pod uwagę, szybkość przesyłania danych na potrójnym skoku nie była taka zła.

Bezpieczeństwo i szyfrowanie

Trudno znaleźć błąd w środkach bezpieczeństwa, które wprowadziła Perfect Privacy. OpenVPN jest obecnie jednym z najlepszych protokołów VPN. Obecnie nie można go zhakować, i wydaje się, że tak pozostanie przez co najmniej kilka kolejnych dziesięcioleci. Ten protokół zapewnia 256-bitowe szyfrowanie. Ta kombinacja jest tak wyjątkowa, że ​​jest używana na całym świecie przez rządy i agencje wojskowe.

Doskonała prywatność daje również opcję pozwalającą ruchowi sieciowemu na wiele „przeskoków” w celu zapewnienia dodatkowych warstw bezpieczeństwa. Jeśli ważne jest, aby nikt nie wiedział, co robisz online, ta usługa jest niezbędna.

Co więcej, filtr TrackStop doskonale zapobiega przedostawaniu się różnego rodzaju reklam i złośliwego oprogramowania do twojego systemu. Zatrzymuje niechciane elementy na poziomie serwera VPN, który zapewnia ochronę i bezpieczeństwo.

Dodatkowe względy bezpieczeństwa obejmują fakt, że podczas testów nie wykryto wycieków IP ani DNS. Przełącznik zabijania również wydawał się być w idealnym stanie, więc nie musisz się martwić o doskonałą prywatność, która pozostawia cię na lodzie podczas sesji przeglądania.

Polityka prywatności

Perfect Privacy ma solidne zasady rejestrowania VPN, które wydają się chronić użytkownika pod prawie każdym względem. Zgodnie z polityką firma zachowuje dane logowania, datę ważności konta i adres e-mail każdego użytkownika. Zauważa, że ​​dopuszczalne jest korzystanie z anonimowego dostawcy poczty elektronicznej. Żadne inne dane identyfikujące nie są zatrzymywane.

Doskonała polityka prywatności

To minimalne prowadzenie dokumentacji wydaje się zgodne z polityką firmy dotyczącą nie prowadzenia dzienników. W szczególności Perfect Privacy stwierdza, że ​​nie śledzą adresu IP, czasu logowania ani czasu trwania połączeń. Analizują ogólną wydajność serwera, aby zidentyfikować potencjalne problemy techniczne, ale twierdzą, że nie pozwala to na identyfikację poszczególnych użytkowników.

Streaming Netflix

Jeśli Twoim głównym celem spędzania czasu online jest przesyłanie strumieniowe za pomocą Netflix, zwróć szczególną uwagę na tę część tej recenzji Perfect Privacy. To dlatego, że zdecydowanie nie jest to najlepsza VPN dla Netflix.

Być może dzieje się tak, ponieważ Perfect Privacy kładzie nacisk na anonimowość i ukrywanie twojego adresu IP. Zapewnienie, że możesz przesyłać strumieniowo swoje ulubione programy w dowolnej wybranej jurysdykcji, nie należy do ich określonych celów.

W związku z tym testy na streaming Netflix na pięciu różnych serwerach przyniosły pewne efekty dość słabe wyniki. Serwery w USA, w Kanadzie i Wielkiej Brytanii nie mogły dostarczyć. Jeden serwer w Holandii działał trochę, ale nie jest to wystarczające poparcie, aby stwierdzić, że Perfect Privacy VPN to bardzo szybki sukces transmisji strumieniowej.

Plany i ceny

Doskonała prywatność jest stosunkowo droga, szczególnie biorąc pod uwagę, że usługa ta nie ma wiele do zaoferowania w zaawansowanych funkcjach. Abonament miesięczny kosztuje 12,99 USD miesięcznie. Wybór pakietu rocznego kosztuje 119,99 USD, a cena wynosi 9,99 USD miesięcznie. Dwuletni pakiet oferuje pewne oszczędności w wysokości 214,95 USD. To daje tylko 8,95 USD miesięcznie.

Idealne plany prywatności

Na korzyść Perfect Privacy usługa umożliwia podłączenie nieograniczonej liczby urządzeń, co jest stosunkowo rzadkie na rynku VPN. Istnieją jednak inni dostawcy VPN, którzy oferują znacznie więcej funkcji i funkcjonalności za znacznie bardziej konkurencyjną cenę.

Obsługa klienta

Niezawodna obsługa klienta jest rzadka, ale nie niemożliwa do znalezienia w sieciach VPN. Perfect Privacy ma doświadczenie w obsłudze klienta, które umieszcza je w środku paczki. Gorsze systemy wsparcia są zdecydowanie dostępne, ale jeśli jesteś osobą, która oczekuje natychmiastowych odpowiedzi, może to nie być odpowiednia sieć VPN.

Sekcja FAQ jest w porządku, jeśli masz naprawdę podstawowe pytanie lub wątpliwości. Podobnie forum może być dobrym miejscem do uzyskania wskazówek, jeśli trochę się utkniesz. Jeśli potrzebujesz rozwiązania bardziej złożonego problemu, musisz wysłać wiadomość e-mail do działu obsługi klienta.

Czas reakcji może wynosić kilka godzin. Może to być frustrujące, ale są też dobre wieści. Zamiast dostarczać odpowiedzi kopiuj i wklej lub zautomatyzowane wiadomości e-mail wydają się pochodzić od rzeczywistych osób, które zadają dalsze pytania i udzielają pomocnych odpowiedzi.

Nie jest to najlepsza dostępna obsługa klienta, ale może być wystarczająca dla większości użytkowników.

FAQ

P: Czy możesz być śledzony, jeśli korzystasz z VPN?

ZA: Jeśli korzystasz z renomowanej, niezawodnej sieci VPN, nikt nie powinien być w stanie śledzić twoich ruchów online. Sieć VPN nie może zezwalać na wycieki adresów IP i DNS. Aby to zapewnić, używaj tylko dobrze znanej i sprawdzonej sieci VPN.

P: Co to jest najbezpieczniejsza sieć VPN?

ZA: Perfect Privacy jest jednym z najbezpieczniejszych dostawców VPN. Inne usługi oferują podobne zabezpieczenia z jeszcze bardziej niezawodnymi funkcjami i bardziej konkurencyjnymi cenami.

P: Czy mój dostawca Internetu może zobaczyć moją sieć VPN??

ZA: Chociaż dostawca Internetu (ISP) może wykryć, że korzystasz z VPN, nie powinien on być w stanie zobaczyć żadnych danych dotyczących odwiedzanych witryn, wykonywanych tam czynności i czasu poświęcanego na każdą z nich. Zapewnia to anonimową obsługę, której Twój dostawca usług internetowych nie może szpiegować.

P: Czy można zhakować VPN??

ZA: Hakowanie sieci VPN jest teoretycznie możliwe. Bezpieczeństwo to jednak nazwa gry dla każdego dostawcy VPN. Oznacza to, że wielu z nich podejmuje nadzwyczajne środki ostrożności w celu ochrony swoich serwerów i wszystkich swoich danych.

Jest to również kolejny powód, dla którego tak wiele usług VPN próbuje uniknąć prowadzenia rejestrów lub dzienników. Jeśli nie mają danych, hakerzy nie będą mogli znaleźć niczego wartościowego.

Po raz kolejny ważne jest, aby wybrać renomowaną, wysoce sprawdzoną sieć VPN, aby upewnić się, że zastosowano odpowiednie środki bezpieczeństwa. Podobnie ludzie, którzy szukają najlepszego menedżera haseł, będą chcieli pamiętać o tych samych względach.

Końcowe przemyślenia

doskonałe logo prywatności

Ten przegląd doskonałej prywatności wykazał, że ta usługa VPN ma wady wynikające z posiadania tylko faNowe serwery, stosunkowo drogie, nie tak szybkie jak inne sieci VPN i mają problemy z przesyłaniem strumieniowym Netflix.

Niemniej jednak wiele z tych problemów wydawałoby się nieistotnych dla wielu użytkowników. Jeśli chcesz po prostu chronić swoją prywatność i anonimowość, wtedy nie możesz się pomylić z Perfect Privacy. Ta firma opracowała już innowacyjne zabezpieczenia dla użytkowników i logiczne wydaje się oczekiwanie w przyszłości.

Perfect Privacy VPN oferuje najbardziej zaufane protokoły, 256-bitowe szyfrowanie AES, łatwy do zrozumienia interfejs i godną zaufania obsługę klienta. Jeśli te dane należą do twoich głównych rozważań, możesz być zadowolony z Perfect Privacy VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map