Hide.me Огляд VPN (2020)

VPN Hide.me працює для цього декількома речами. Головний з них – штаб-квартира компанії в Малайзії.


Розміщення там означає, що Hide.me не підпадає під юрисдикцію угод “П’ять очей” або навіть 14 угод. Для всіх, хто турбується про збереження конфіденційності в Інтернеті, це справді чудова новина.

hideme vpn логотипМаючи домашню базу в Малайзії, компанія не підпадає під дію багатьох жорстких законів про діловодство, які існують у таких країнах, як Канада та США. Вони отримують відмову від необхідності зберігати великий архів даних щодо того, що роблять їх клієнти в Інтернеті. Отже, якщо правоохоронні органи почнуть вимагати інформації, Hide.me матиме мало або нічого надати.

Hide.me – порівняно новий конкурент. Він був створений у 2012 році парою професіоналів, які мають досвід роботи в ІТ. Працюючи для підприємств та урядів у різних країнах, засновники мають міцний досвід розуміння безпеки, конфіденційності та способів збереження обох.

Знаючи це, загальна ефективність Hide.me стає більш розчаровувальною. Треба було краще. Практика безпеки та шифрування за допомогою цієї VPN хороша, і хоча серверна мережа Hide.me ніде не найкраща, вона також не надто хитра.

Однак немає способу подолати це занадто повільні швидкості передачі даних з цією послугою, про яку ми поговоримо нижче.

Огляд

Особливості інформації
Корисність:Простий у використанні
Політика ведення журналів:Немає політики ведення журналів
Розмір сервера:160 ++ серверів
Розподіл сервера:55 країн
Підтримка:Цілодобова підтримка через чат, електронну пошту та систему квитків
Торрент:Обмежений
Потокове передавання:Обмежений
Протокол VPN та шифрування:Протоколи OpenVPN, SoftEther, IKEv2, L2TP / IPSec, PPTP, SSTP; 256-бітове шифрування AES
Штаб-квартира:Малайзія
Ціна:$ 5,41 / місяць
Офіційний веб-сайт:https://hide.me

Безпека та шифрування

Як і будь-який поважний VPN, Hide.me робить це OpenVPN доступний протокол тунелювання. Існує багато способів створити тунель між комп’ютером користувача та Інтернетом. Деякі з цих методів кращі та надійніші за інші. В даний час OpenVPN вважається найкращим доступним протоколом.

комп'ютер захищенийОднією з причин цього розрізнення є те, що воно використовує 256-бітове шифрування AES, яке ніколи не було порушено, і яке, на думку експертів, не буде зламане протягом кількох мільярдів років. Більше того, OpenVPN – це програмне забезпечення з відкритим кодом. Це означає, що розробники в усьому світі намагаються перевірити її на вразливість та зробити її непридатною.

Крім того, користувачі Hide.me можуть використовувати протоколи IKEv2 або SoftEther. IKEv2 майже незнищенний, як OpenVPN, що робить його надійним вибором. SoftEther недоступний у багатьох VPN, тому його приємно побачити тут, тим більше, що стороннім особам може ускладнити відстеження веб-трафіку користувача..

Hide.me також дозволяє користувачам обирати старіші протоколи тунелювання SSTP та PPTP. Загалом, це більше не вважаються безпечними, і їх слід уникати.

Як і багато з найбільш рекомендованих VPN, Hide.me оснащений перемикачем на знищення. Як тільки VPN несподівано стає недоступним, він закінчує сеанс перегляду. Це захищає вас від опромінення під час роботи в Інтернеті.

Скільки серверів має Hide.me?

місця розташування сервераПорівнюючи Hide.me з іншими провідними постачальниками VPN, показує, що їх серверної мережі бракує. Вони мають присутність у понад 30 країнах та понад 150 серверів.

Це робить їхню систему більшою, ніж деякі конкуренти, але це ніде не можна було змагатися з великими гравцями, які мають кілька тисяч серверів, розташованих майже в кожній країні, наприклад, NordVPN.

Це проблема?

Якщо ви знаходитесь поруч із одним із серверів Hide.me, можливо, це не так. Однак важливо пам’ятати, що коли VPN має обмежену кількість серверів, то надмірна кількість користувачів переповнюється в одне простір. Це означає що пропускна здатність обмежена, а це означає повільніші швидкості передачі даних.

Крім того, оскільки Hide.me має сервери лише у близько 30 країн, велика ймовірність, що ви не знайдете близький до дому сервер. Чим далі ваш комп’ютер знаходиться від сервера VPN, тим повільніше буде швидкість передачі даних.

Якщо ви часто подорожуєте, то проблеми лише посиляться.

Чи Hide.me має охоплення сервером у місцях, які ви зазвичай відвідуєте? Якщо ні, то це може означати, що або ви не зможете підключитися до своєї VPN, або швидкість передачі буде настільки неймовірно повільною, що не варто намагатися.

Люди, які стоять за Hide.me, доклали зусиль, щоб забезпечити це географічне різноманіття з їх серверами. У Північній Америці ви знайдете шість серверів, розділених між Канадою та США, Мексика та Бразилія, і кожен отримує по одному серверу.

Європа та Великобританія добре охоплені, а в Ісландії та Марокко є навіть сервери. В азіатському регіоні сервери знаходяться в Японії, Південній Кореї, Гонконгу, Сінгапурі та Індії. Сідней, Австралія також має сервер.

Чи можете ви використовувати BitTorrent або P2P з Hide.me?

обмін файлами-векторHide.me пропонує спеціалізовані сервери для використання BitTorrent або для P2P-діяльності. Це означає, що для того, щоб скористатися торрент, вам доведеться встановити швидкий зв’язок з одним із цих серверів.

Цей VPN має спеціалізований проксі-сервер, встановлений для підключення P2P. Незашифрований ШАХКИ5 проксі, вам потрібно використовувати це з VPN, щоб ніхто не переглядав ваше плече під час обміну файлами.

Якщо ви шукаєте VPN, що дозволяє передавати Netflix, тоді вам слід шукати в іншому місці. Hide.me не пропонує жодних спеціалізованих серверів для потокової передачі Netflix, і спроби зробити це під час роботи цієї VPN не працюють..

Netflix не приховував своєї неприязні до людей, які використовують VPN для перегляду гео-обмежених програм. Їм стало добре виявити, хто використовує VPN, і Hide.me не в змозі їх обдурити.

Наскільки швидко працює служба VPN Hide.me?

Більшість людей останніми роками відчували себе дуже швидко в Інтернеті. Доводиться чекати навіть декілька додаткових секунд, щоб веб-сайт завантажився, неприємно.

Більшість експертів погоджуються, що використання VPN призведе до уповільнення швидкості передачі даних. Однак VPN, які мають репутацію стерлінгів, означатимуть набагато менш помітне уповільнення.

Навіть незважаючи на те, що ваш веб-трафік все ще потрібно перенаправляти далі та переходити через додаткові обручі, ці VPN мають потужні серверні мережі, завдяки чому це може відбутися за допомогою лейкопу..

На жаль,, Hide.me не має жодної з цих мереж. Вони не особливо добре виступали в швидкості випробувань. Навіть відносно близький сервер у Нью-Йорку працює на швидкості завантаження всього 17,17 Мбіт / с, швидкість завантаження – 10,10 Мбіт / с..

Дивно, але швидкість покращилася під час підключення до сервера в Амстердамі. Швидкість завантаження 27,60 Мбіт / с була кращою, як і швидкість завантаження 19,92 Мбіт / с. Тим не менше, порівняно з більшими конкурентами в цій галузі, Сховати.me підходить коротко.

результат швидкості перевезення

Результати використання сервера в Лондоні були аналогічні результатам із сервером в Амстердамі. Швидкість завантаження 28,69 Мбіт / с і швидкість завантаження 20,41 Мбіт / с, швидше за все, не переконають скептика перейти на Hide.me.

Підключення до сервера в Гонконзі передбачувано ще більше сповільнило швидкість передачі даних. Зі швидкістю завантаження 11,71 Мбіт / с і швидкістю завантаження 3,19 Мбіт / с на відміну від NordVPN, Hide.me не виграє жодної нагороди для цієї категорії.

Що таке Hide.Me??

Hide.Me знаходиться у штаті Малайзія. Як результат, місцеве законодавство не вимагає великого обліку. Це означає, що коли Hide.Me стверджує, що вони не ведуть журнали, ви, ймовірно, можете їм довіряти. З людьми по всьому світу проводять час в Інтернеті різними способами, цей рівень захисту є більш важливим, ніж будь-коли раніше.

найпопулярніші онлайн-заходи за віком

Більшість людей кажуть, що те, що вони роблять в Інтернеті, нікого не цікавить. Більше того, оскільки вони не роблять нічого поганого, вони не бачать особливих проблем із Інтернет-провайдером або VPN, що відстежують їхню активність в Інтернеті..

Якби ті люди подумали про це, вони, мабуть, погодиться, що краще, якщо ніхто більше не дивиться через плече, коли вони перевіряють виписку з банківського рахунку або роблять невеликі покупки в Інтернеті.

Вони також віддають перевагу, якби ніхто не пхався про свою приватну діяльність у соціальних мережах. Ось чому хороша VPN незамінна в ці дні.

Hide.me проходить додаткову милю, коли йдеться про запевнення клієнтів у тому, що вони не ведуть журнали. Вони сертифіковані незалежною охоронною фірмою, що може це засвідчити ця VPN справді не зберігає записи.

Скільки коштує приховати.me?

Клієнти, які обирають безкоштовну опцію, обмежуються трьома серверами, що підключають один пристрій одночасно та двогігабайтною кришкою даних..

Цінність hideme vpn

Вибір плану Plus коштує $ 4,99 на місяць, але обмеження на обмеження даних 75 ГБ та підключення до одного пристрою все ще діє. За $ 9,99 на місяць ви можете отримати план Преміум. Цей план не має обмеження даних, і користувачі можуть підключити одразу п’ять пристроїв.

Рекомендовано Hide.me як VPN?

Там є гірші постачальники VPN, але є набагато кращі теж. Помірна швидкість передачі на Hide.me робить інші VPN набагато привабливішими. Якщо ви хочете просто зайнятися чимось, що працює, тоді обов’язково перевірте їх служби.

Якщо ви хочете найбільше бал за долар, то погляньте на наше порівняння найкращих VPN на ринку цього року.

Бо, справді, навіщо влаштовуватися?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map