Ідеальний огляд конфіденційності

Якщо ваша мета полягала в захисті вашого будинку, його вмісту та мешканців, то ви хочете отримати найкращу систему домашньої безпеки, яку ви могли придбати. Те саме відбувається, коли ви хочете захистити свої дані та свою особистість у все більш загрозливому онлайн-середовищі.


Ідеальний портрет логотипу конфіденційностіОсь чому все більше людей вирішують використовувати VPN кожен раз, коли вони переходять в Інтернет. Вони дізналися, що це найкращий спосіб приховати свою IP-адресу, щоб ніхто не міг їх шпигувати та захистити себе від хакерів. Природно, вони хочуть найкращої VPN, яку вони можуть знайти.

Такі компанії, як NordVPN та Surfshark отримують багато хорошої преси, і для цього є вагомі причини. Це авторитетні компанії, які пропонують відмінні послуги VPN за конкурентними цінами.

Однак в останні роки Perfect Privacy VPN створює собі ім’я. Це Компанія зі Швейцаріїy захоплює заголовки своїм орієнтованим на безпеку підходом та інноваційними розробками.

Чи ідеальна конфіденційність правильна VPN для вас? Ретельний огляд компанії та її пропозицій допоможе прийняти розумне рішення. Давайте перейдемо до цього.

Що таке ідеальна конфіденційність?

Ідеальна конфіденційність – це дітище товариства з обмеженою відповідальністю Vectura Datamanagement, штаб-квартира якого знаходиться в Цугу, Швейцарія. Частина VPN-операцій існує з 2008 року. За даними веб-сайту компанії, офіс «Технічна реалізація», розташований у Панамі, відповідає за деяке управління VPN..

ідеальний конфіденційність-логотип

Також варто відзначити, що пошук в Інтернеті обмеженої компанії Vectura Datamanagement виявляє, що в Cheyenne, штат Вайомінг, США є відділення. Це філія, яка, як видається, несе відповідальність за певні платіжні процеси, особливо стосовно PayPal.

Технічно ця помилка полягає в тому, що юридичний штаб-квартира компанії знаходиться у Швейцарії, тоді як її головний офіс знаходиться в Панамі, а місце розташування США стосується лише платежів PayPal та переліку додатків у магазині Google Play.

Плюси

Ідеальна конфіденційність може бути не найвідомішим VPN, але для цього все-таки дуже багато. Насправді, його список «Плюсів» досить великий:

 • Інноваційна безпека: Нещодавно VPN Perfect Privacy представив NeuroRouting, в якому трафік динамічно направляється через декілька сайтів у мережі
 • Міцна затуманення: Perfect Privacy пропонує технологію Stealth VPN, яка робить увесь трафік типовим HTTPS-трафіком, який не передається через VPN. Це корисно в тих місцях, де використання VPN спохмурнене або заборонено
 • Видатні протоколи шифрування та безпеки: Скористайтеся OpenVPN з його стандартним 256-бітним шифруванням. Доступні також IPSEC, SSH, SOCKS5 та PPTP
 • Відмінний блокувальник оголошень: Perfect Privacy використовує їх фірмовий фільтр TrackStop, щоб позбутися різного роду рекламних та шкідливих програм
 • Політика нульового журналу: Завдяки політиці нульових журналів, Perfect Privacy VPN забезпечує прості та зрозумілі речі
 • Без витоків: Комплексне тестування не виявило витоків DNS, що обіцяє безпроблемний перегляд
 • Першокласний вимикач: Це важлива особливість, якщо ви хочете повністю захистити себе, коли ви в Інтернеті. На щастя, у Perfect Privacy є перемикач “kill”, який працює як шарм.
 • Простий у використанні: Навіть у початківця не виникне проблем з підключенням до Інтернету через Perfect Privacy

Мінуси

Хоча цей огляд Perfect Privacy показує, що можна багато рекомендувати цю послугу, вона не зовсім ідеальна. Ось короткий огляд деяких недоліків цього VPN.

 • Кілька дзвіночків: Якщо ви – досвідчений користувач VPN, який очікує багато розширених функціональних можливостей, погляньте в інше місце. Це симпатична послуга з голими кістками
 • Застарілий інтерфейс: Незважаючи на те, що деякі з найпопулярніших VPN справді переважають, залишаючись на передовій, ця здається трохи застарілою
 • Обмежена серверна мережа: Маючи 55 серверів у 24 країнах, цей VPN важко конкурує з послугами, які пропонують тисячі серверів, розташованих практично в усіх країнах світу.
 • Дорогий: Хоча це не обов’язково обурює, ціна здається високою, враховуючи рівень функцій та обмежену серверну мережу
 • Точкова продуктивність з Netflix: Якщо ваша основна мета під час онлайн-трансляції, це може бути не вашим першим вибором. Більшість серверів не змогли успішно підключитися до Netflix
 • Обмежені можливості для Mac, iOS та Android: Люди, що використовують Windows або Linux, будуть готові використовувати VPN Perfect Privacy VPN. Всім іншим доведеться перестрибувати обручі, щоб налаштуватись

Якщо попередні випуски не виходять, настав час детальніше розглянути деякі найважливіші показники, які хтось повинен врахувати, вибираючи VPN. Читачі відзначать, що загальне враження від Perfect Privacy VPN є позитивним, хоча це не обов’язково найкращий вибір для всіх користувачів.

Штаб-квартира та серверна мережа

Як зазначалося вище, материнська компанія Perfect Privacy має присутність у Швейцарії, Панамі та США. Тим, хто не знає, сподобається ідея панамської VPN. Це тому, що Панама є відносно ізольованою країною, на яку не поширюється жодна з багатонаціональних шпигунських домовленостей, на які підписані інші країни, такі як “П’ять очей” або “14 очей”.

Швейцарія також може здатися надійним місцем для створення VPN. Зрештою, швейцарські банки відомі своєю прихильністю до конфіденційності, і в країні існує кілька чітких законів про конфіденційність, як, наприклад, Швейцарський федеральний закон про захист даних і Швейцарський федеральний наказ про захист даних.

Це все здається перспективним, але захисники конфіденційності можуть бути стурбовані тісними стосунками Швейцарії із країнами, які належать до таких мереж, як “П’ять очей”. Чи справді б чиновники Швейцарії з компанією не поділилися жодними даними, які вони мають? З цим можуть посперечатися суворі прихильники анонімності.

Також місце розташування США для обробки платежів може підняти черговий червоний прапор для захисників жорстокої анонімності.

На веб-сайті Perfect Privacy компанія говорить, що вони не використовують віртуальні сервери. Натомість сервери з голими металами використовуються у всіх 24 країнах. Більшість таких серверів розташовані в Європі в таких країнах, як Нідерланди, Швейцарія, Німеччина, Франція, Данія та Румунія.

У США, Канаді та Великобританії є декілька серверів. Сінгапур, Японія, Ізраїль, Росія, Туреччина та Китай також включені до списку.

Ідеальний конфіденційність VPN Manager

Його не найповніша серверна мережа довгим пострілом. Тим не менш, це може бути адекватним для ваших цілей, особливо якщо хоча б один або два з цих серверів відносно вашого фактичного місця розташування.

Ідеальна швидкість конфіденційності

Використання VPN завжди знизить швидкість передачі даних завдяки тому, що дані значно подорожують. Однак топ-VPN сповільнює ваш перегляд набагато менш помітно, ніж той, який пропонує неповноцінні послуги.

Тестування швидкості на Perfect Privacy виявило вражаючі результати. Зрозуміло, ці результати були далеко не найповільнішими, але є й інші сервіси, які, безумовно, швидші, як NordVPN.

Для тих із вас, хто не новачок у грі VPN, ви знаєте, що швидкість змінюється залежно від численних факторів. Це означає, що ваші результати за допомогою Perfect Privacy навряд чи будуть ідентичними цим. Тим не менш, результати випробувань швидкості надають вам деякі об’єктивні дані.

Перш ніж ввімкнути VPN Perfect Privacy, наша система викладала кілька надійних базових ліній.

Ідеальна базова швидкість конфіденційності

Як бачите, завантаження працювали на 98,71 Мбіт / с з завантажень о 53 Мбіт / с.

Підключення до Perfect Privacy дещо змінило речі. За допомогою сервера в Нідерландах зараз завантаження 62,21 Мбіт / с поки завантажень було 18,62 Мбіт / с—Зменшення швидкості на 36,9%.

Ідеальний тест на швидкість конфіденційності Нідерланди

Це не найгірші результати тесту на швидкість, але вони, безумовно, не найкращі. Підключення до сервера в Нью-Йорку було ще менш вражаючим для зниження на 66,7%, з завантаженням тактовою частотою 32,78 Мбіт / с та завантаженням 33,27 Мбіт / с.

Ідеальний тест на швидкість конфіденційності Нью-Йорк

Сервер у Лондоні доставив ще кілька перспективних тарифів із завантаженням 69,92 Мбіт / с, але завантаження були сумними 8,87 Мбіт / с.

Ідеальний тест на швидкість конфіденційності Лондон

Звичайно, потрібно було протестувати конфігурації мульти-хопу Perfect Privacy VPN. Розроблена, щоб надати вам ще більше конфіденційності та анонімності в Інтернеті, ця технологія “перескакує” ваш сигнал через кілька серверів. У той час як дуже приватний, він робить все повільним.

Потрійний скачок між Франкфуртом, Копенгагеном та Кале дав завантаження 33,84 Мбіт / с та завантаження 5,55 Мбіт / с..

Ідеальний тест на швидкість конфіденційності Франкфурт, Копенгаген та Кале

Очевидно, ми торгували деякою швидкістю заради безпеки. Якщо це питання життя і смерті, це, безумовно, варто. Враховуючи все, швидкість передачі даних на потрійний скачок не була такою поганою.

Безпека та шифрування

Важко знайти помилку з заходами безпеки, які вжила Perfect Privacy. OpenVPN – один з найкращих протоколів VPN сьогодні. Наразі це не працює, і, мабуть, певне залишиться таким принаймні ще кілька десятиліть. Цей протокол забезпечує 256-бітове шифрування. Ця комбінація настільки видатна, що використовується у всьому світі урядами та військовими установами.

Ідеальна конфіденційність також надає вам можливість дозволити вашому веб-трафіку приймати декілька “стрибків”, щоб забезпечити вам додаткові шари безпеки. Якщо важливо, щоб ніхто не знав, що ви робите в Інтернеті, то ця послуга є важливою.

Крім того, фільтр TrackStop чудово запобігає потраплянню у вашу систему різного роду рекламних та зловмисних програм. Він зупиняє небажані елементи на рівні сервера VPN, який тримає вас захищеними та захищеними.

Додаткові міркування щодо безпеки включають той факт, що під час тестування не виявлено витоків IP або DNS. Перемикач “вбивство” також виявився в ідеальному робочому стані, тому вам не доведеться турбуватися про те, що Perfect Privacy залишатиме вас високими та сухими під час сеансу перегляду.

Політика конфіденційності

Perfect Privacy має чітку політику реєстрації VPN, яка, схоже, захищає користувача майже в усіх відношеннях. У політиці зазначено, що компанія зберігає облікові дані про вхід, термін придатності облікового запису та електронну адресу кожного користувача. Він зазначає, що прийнятним є використання анонімного постачальника електронної пошти. Інших ідентифікаційних даних не зберігається.

Ідеальна політика конфіденційності

Це мінімальне зберігання записів здається, що відповідає політиці компанії щодо не ведення журналів. Зокрема, Perfect Privacy визначає, що вони не відстежують IP-адресу, час входу або тривалість з’єднань. Вони розглядають загальну продуктивність сервера для виявлення потенційних технічних проблем, але стверджують, що це не дозволяє їм ідентифікувати окремих користувачів.

Потокове передавання Netflix

Якщо ваша основна мета проведення часу в Інтернеті – це передача потоку за допомогою Netflix, то зверніть особливу увагу на цю частину цього огляду Perfect Privacy. Це тому, що це, безумовно, не найкращий VPN для Netflix.

Можливо, це тому, що Perfect Privacy ставить премію за анонімність та приховує вашу IP-адресу. Переконайтесь у тому, що ви можете передавати свої улюблені шоу в будь-якій обраній вами юрисдикції, не належить до їх заявлених цілей.

Відповідно, тестування на потокову передачу Netflix на п’яти різних серверах дало деякі досить погані результати. Сервери в США, у Канаді та в США не змогли доставити. Один сервер у Нідерландах трохи працював, але цього недостатньо для підтвердження, щоб сказати, що VPN Perfect Privacy – це гріз для успішної трансляції..

Плани та ціни

Ідеальна конфіденційність порівняно дорога, особливо якщо врахувати, що сервісу не вистачає на шляху до розширених функцій. Щомісячний план працює на рівні $ 12,99 на місяць. Вибір однорічного пакету коштує 119,99 дол. США, ціна, яка виходить до 9,99 дол. На місяць. Дворічний пакет пропонує деяку економію в $ 214,95. Це складає лише 8,95 дол. США на місяць.

Ідеальні плани конфіденційності

На користь ідеальної конфіденційності, сервіс дозволяє вам підключати необмежену кількість пристроїв, що є досить рідким на ринку VPN. Однак є й інші VPN-провайдери, які пропонують набагато більше в плані функцій та функціональності за набагато більш конкурентоспроможну ціну.

Обслуговування клієнтів

Підтримка клієнтів в Sterling рідко, але не неможливо знайти в VPN. У програмі Perfect Privacy є запис про послугу з клієнтами, який ставить її в середину пакета. Гірші системи підтримки, безумовно, там, але якщо ви такий тип людини, який очікує негайних відповідей, це може бути не правильним VPN для вас.

Розділ поширених запитань чудово, якщо у вас є дійсно основне питання або питання. Так само форум може бути хорошим місцем, щоб отримати певний напрямок, якщо ви трохи застрягли. Якщо вам потрібні рішення для більш складної проблеми, вам доведеться надіслати електронний лист службі підтримки.

Час реакції може тривати кілька годин. Це може засмутити, але є і хороші новини. Замість того, щоб надавати копіювати та вставляти або автоматизовані відповіді, повідомлення електронної пошти про підтримку надходять від дійсних людей, які задають додаткові запитання та надають корисні відповіді..

Це не найкраща підтримка клієнтів, але вона може бути достатньою для більшості користувачів.

FAQ

З: Чи можна відстежувати, якщо ви використовуєте VPN?

A: Якщо ви використовуєте надійний, надійний VPN, то ніхто не повинен мати можливість відстежувати ваші рухи в Інтернеті. VPN не повинен допускати витоків IP-адреси та DNS. Для цього використовуйте лише відомий і добре перевірений VPN.

З: Що є найбільш безпечним VPN?

A: Ідеальна конфіденційність – одна з найбезпечніших VPN-провайдерів. Інші служби пропонують подібні засоби захисту з ще більш надійними функціями та більш конкурентоспроможними цінами.

З: Чи може мій Інтернет-провайдер бачити мою VPN?

A: Хоча Інтернет-провайдер чи Інтернет-провайдер може виявити, що ви використовуєте VPN, вони не зможуть бачити жодних даних щодо того, які веб-сайти ви відвідуєте, що ви там робите та скільки часу витрачаєте на кожен із них. Це гарантує вам насолоду від анонімного досвіду, за яким ваш Інтернет-провайдер не може шпигувати.

З: Чи може бути зламана VPN?

A: Злом VPN теоретично можливий. Однак безпека – це назва гри для будь-якого постачальника VPN. Це означає, що багато з них вживають надзвичайних заходів безпеки для захисту своїх серверів та всіх своїх даних.

Це також ще одна причина, чому так багато служб VPN намагаються уникати зберігання записів або журналів. Якщо у них немає даних, хакери не зможуть знайти нічого цінного.

Ще раз, важливо вибрати надійну, високопереглянуту VPN, щоб гарантувати належні заходи безпеки. Так само люди, які шукають найкращого менеджера паролів, захочуть пам’ятати про ті самі міркування.

Фінальні думки

ідеальний конфіденційність-логотип

Цей огляд Perfect Privacy продемонстрував, що ця служба VPN має недоліки лише у наявності few-сервери, порівняно дорогі, не такі швидкі, як інші VPN, і мають певні проблеми з потоковою передачею Netflix.

Тим не менш, багато хто з цих питань здасться безладним для багатьох користувачів. Якщо ви просто хочете захистити свою конфіденційність та анонімність, то ви не можете помилитися з Perfect Privacy. Ця компанія вже виробила кілька інноваційних захистів для користувачів, і, здається, логічно очікувати більше у майбутньому.

VPN Perfect Privacy пропонує найбільш надійні протоколи, 256-бітове шифрування AES, простий у розумінні інтерфейс та респектабельну підтримку клієнтів. Якщо ці показники є одними з ваших головних міркувань, ви можете бути в захваті від VPN Perfect Privacy.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me