Як обійти блоки VPN, як Pro (Оновлено: 2020)


Шукаєте способи обійти VPN-блоки (для Netflix або чого-небудь під сонцем)? 

Що ж, вам пощастило, тому що саме в цій статті ми поділимося.

По-перше, як ми дійшли до того, що Netflix насправді знає, що ви використовуєте VPN? Звичайно, вони не є жахливими всюдисущими технічними перевантаженнями, якими ми їх уявляємо… чи є вони?

У 2016 році Netflix вирішив заблокувати вміст для певних країн, змусивши багатьох американців навколо викрити змову щодо скидання їхньої місцевої влади. Вони були вирішені піти на будь-яку довжину, яка принесла б Помаранчевий Новий Чорний назад.

На щастя, був знайдений спосіб обійти цей блок, і криза була запобіжена. Рішення містилось у простому програмному забезпеченні, відомому як VPN. Однак незабаром Netflix вирішив влаштувати бійку і почав блокувати VPN!

Це було майже схожим на мат-карту потокової компанії, оскільки люди були повністю відрізані від Netflix у конкретних регіонах. Це, звичайно, до тих пір, поки знову не запанувала та сама цікавість та знання.

Знайомство з VPN

Віртуальні приватні мережі (VPN) стали досить популярними за останнє десятиліття. Враховуючи їх здатність взяти небезпечне підключення до Інтернету та зробити його приватним, не дивно, що мільйони користувачів ними користуються..

що таке vpn

Крім того, VPN відомі завдяки особливостям, які дозволяють людям обійти певні обмеження, включаючи такі речі, як географічно налаштовані блоки або цензура в Інтернеті. Таким чином, існує високий попит на ці мережі через їх здатність крутити критерії та легко долати їх.

Наприклад, багато потокових платформ, які демонструють телепередачі, фільми чи музику, заборонені в деяких регіонах. Тим не менше, хто все ще може отримати доступ до них, може зробити це, покладаючись на потужність VPN.

Що таке цензура в Інтернеті і чому це відбувається?

Простіше кажучи, цензура включає будь-який акт блокування чогось у інших. Наприклад, музичні пісні, які вважаються образливими, завжди цензуруються і, у свою чергу, ніколи не лунають по радіо.

Ця концепція досить схожа на те, що відбувається з конкретними веб-сайтами в Інтернеті. Інтернет-цензура – це кількість веб-сайтів, які обмежують показ вмісту, який часто визначається місцезнаходженням відвідувача.

що піддається цензурі в Інтернеті

За основою Інтернет-цензури існує багато причин – найпоширеніша – конфіденційність, законність та безпека.

Наприклад, великі компанії, як правило, цензують свої веб-сайти і показують вміст лише тим, хто має право бачитись, працюючи в цих компаніях.

Це робиться для підтримки рівня конфіденційності, на який покладаються майже всі галузі. Наприклад, розглянемо, як наслідки такої бухгалтерської фірми, як Ернст та Янг, втрачають конфіденційність свого веб-сайту. Таке порушення призведе до втрати конфіденційності даних, а файли клієнтів стануть загальнодоступними.

Зважаючи на те, як акціонери та інвестори покладаються на фінансову інформацію, така проблема може буквально знищити багато організацій.

Аналогічно, багато веб-сайтів можуть бути піддані цензурі за недотримання законів. З часу безпрецедентного зростання Інтернету та його потужності, закони, що стосуються авторських прав, патентів та торговельних марок, були розширені..

Тепер будь-яка нематеріальна власність, яку хтось реєструє, має право на захист від онлайн-злодіїв. Наприклад, якщо хтось пише блог, він має право на авторські права на цей блог. Коли інша людина намагається викрасти блог і розмістити його на своєму веб-сайті, оригінальний автор може повідомити про проблему.

Після цього веб-сайт злодія може бути підданий цензурі або повністю заблокований. Отже, причини цензури в Інтернеті важливі для розуміння, оскільки вони відображають, наскільки важливим є вміння цензурувати певні речі.

Де VPN входять у гру

Тим не менш, з усіма вагомими причинами цензури в Інтернеті виходить довгий список недійсних. Поміркуйте, як певні уряди блокують веб-сайти, які не поділяють їхні точки зору.

У цих випадках встановлення VPN для доступу до вмісту цілком зрозуміло. На жаль, не секрет, що VPN мають право обійти цензуру в Інтернеті.

Це означає, що багато компаній або навіть уряди знайшли способи блокувати віртуальні приватні мережі за допомогою таких методів, як відбитки пальців у браузері та виявлення проксі-серверів..

Як заблокувати VPN?

Один із найпоширеніших способів, яким блокують їх ті, хто не хоче, щоб люди отримували доступ до своєї платформи – через VPN-детектори. Хоча це цілком зрозуміло, це пристрої, які використовуються для виявлення користувачів, які намагаються підключитися до платформи через віртуальну приватну мережу.

Інший спосіб, коли компанії блокують VPN, обертається навколо IP-адрес. Це відбувається, коли адреса сервера VPN блокується, і користувачі не можуть використовувати це VPN знову.

Проблема такого підходу полягає в тому, що є тисячі різних VPN-провайдерів. Таким чином, намагатися заблокувати їх все одно, що грати в нескінченну гру whack-a-mol. Значить, для кожної заблокованої мережі виходить ще п’ять.

Рішення проблеми

На щастя, компанії, що блокують VPN, точно не вирішують питання, пов’язані з людьми, минаючи цензуру в Інтернеті чи геоблокуючи. Навпаки, вони просто ставлять ще одну перешкоду на шляху людей, які використовують ці методи.

У перекладі заблоковані VPN неможливо подолати. Деякі найпоширеніші рішення включають перегляд мобільних пристроїв, власні VPN, Tor, маніпуляції з номерами портів для подолання блокування портів та багато іншого.

Мобільний перегляд

Можливо, використання мобільного перегляду – це найпростіший спосіб подолати блоки VPN. Однак це має ряд недоліків. По-перше, це працює лише для тих, хто хоче обійти блоки, встановлені їх роботодавцями, шкільними округами тощо.

Мобільний VPN

Наприклад, у більшості шкіл є блоки VPN, які унеможливлюють доступ до будь-яких платформ соціальних медіа. Щоб обійти цю проблему, можна просто скористатися їхнім телефоном та стільниковою мережею, щоб дійти до цих веб-сайтів.

Що стосується недоліків, використання мобільних пристроїв не спричинить жодних блоків, створених установами високого рівня, такими як уряди чи державні установи.

Створення нового

Якщо VPN заблокований, іноді набагато простіше просто знайти інший, який, можливо, ще не був заблокований.

Для популярних веб-сайтів пошук розблокованих VPN може бути довгим завданням, оскільки великі веб-сайти, як правило, дуже ретельні.

Таким чином, створення нової VPN може виявитися найпростішим способом подолати обмеження. Мінусом цієї альтернативи є той факт, що прокатка власного VPN може бути трохи хитрою. Він передбачає низку кроків, які повинні бути виконані ідеально для створення функціонуючої мережі.

На щастя, є компанії, які можуть запропонувати цю послугу за певну плату. Крім того, мати власний VPN буде хорошим довгостроковим рішенням, оскільки вони зможуть ним користуватися стільки, скільки їм заманеться.

Тор

Tor – це програмне забезпечення, до якого люди можуть отримати доступ безкоштовно, щоб повністю анонімізувати свою діяльність в Інтернеті. Він функціонує, обробляючи дані користувача через незліченну кількість ретрансляцій у всьому світі.

Як наслідок, уряди чи будь-яке інше наглядове агентство не в змозі відстежувати свою діяльність в Інтернеті. У дійсності, однак, Тор більш орієнтований на забезпечення конфіденційності та не спеціалізується на доступі до цензурованих веб-сторінок.

Тим не менш, завдяки роз’єднанню особистості та маршрутизації, Tor створює мости, які можуть обходити заблоковані IP-адреси. Це означає, що це лазівка, яка може дозволити доступ до заблокованого вмісту.

Інші популярні рішення включають:

 • Псифон
 • Тіньові шкарпетки
 • TCP-порт 443
 • SSH тунелювання

Враховуючи кількість способів, як люди можуть обходити блоки VPN, ви лише настільки обмежені, як і собі дозволяєте.

Іншими словами, доступ до вмісту за допомогою VPN є досить простим, якщо ви маєте основне розуміння того, як вони працюють і як їх налаштувати (по-новому: увімкніть їх!). Чи слід робити доступ до різних типів заблокованих сторінок в Інтернеті, однак це вже інша тема.

Зрештою, тільки те, що у людини є засоби досягти своєї мети, не завжди означає, що вони повинні це зробити!

Востаннє оновлено 19 квітня 2020 року

Привіт, я Людовик. Я створив цей сайт як споживчий ресурс, щоб допомогти колегам-канадцям краще зрозуміти мінливий світ кібербезпеки. Перш ніж створити цей ресурс, я побачив дві основні проблеми в галузі приватності приватних споживачів. По-перше, освіта – більшість людей не усвідомлює важливості власних даних. По-друге, недобрі маркетингові практики – існує широкий спектр самопроголошених рішень безпеки, які не роблять нічого іншого, крім посередництва даних користувачів без згоди.

Надіслати коментар Скасувати відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Прокоментуйте

Ім’я *

Електронна пошта *

Веб-сайт

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map