Найкращий VPN для потокової передачі (огляд 2020 року)

Якщо ви натрапили на цю статтю під час пошуку VPN, ви, мабуть, вже сто разів читали лекції про безпеку, конфіденційність, реєстрацію даних тощо. Ви можете думати: «Слухай, я просто хочу переглянути новий сезон Чужі речі, я поняття не маю, що означає інші речі. ” Ми це повністю отримуємо.


Хоча ці інші аспекти послуги VPN є важливими, загальним використанням для VPN є потокові варіанти під час подорожі. Ви можете скористатися Netflix так, як вдома, подивитися останній серіал “Найкращий шеф-кухар у Хулу” або передати трансляцію спортивних змагань, доступних лише у вашій країні.

Незалежно від причини, ми склали список найкращих VPN, доступних для трансляції. Хоча вони є вершиною для потокового передачі, вони також мають функції, які роблять їх повноцінною послугою VPN для безлічі застосувань. Таким чином, незалежно від того, з якого веб-сайту ви переглядаєте, ваші швидкості швидкі, ваші дані захищені, і все це робиться за доступною ціною.

TLDR

Якщо вам потрібна відповідь відразу, ми вибрали NordVPN як головну загальну послугу VPN для потокового передавання. Крім того, що є доступним, він чудово підходить для торрентінгу та потокової передачі, а також функцій, завдяки яким підключення через його сервіс є найкращим загальним досвідом. Однак ви також не можете помилитися ні з Surfshark, ні з ExpressVPN, обидва – це також ефективні послуги. Але якщо ви шукаєте головну собаку для потокового потоку, ми вважаємо, що Surfshark – це шлях.

1. NordVPN

Огляд та особливості

NordVPN – це високоякісна послуга VPN, і це з кількох основних причин. По-перше, вони виграють битву підрахунку сервера. Маючи понад 5500 серверів у 59 країнах, у вас не буде проблем знайти найкраще з’єднання. Це справді хороша новина для потокового передавання, тому що незалежно від того, що ви намагаєтеся транслювати, ви знайдете розташування сервера, яке дозволяє вам це робити..

NordVPN

NordVPN також є у цьому списку через посилені заходи щодо конфіденційності та безпеки. Завдяки функції DoubleVPN, користувач двічі захищається від кіберзагроз або відстеження в Інтернеті. За допомогою однієї VPN ваш інтернет-трафік проходить через сервер, він шифрується, а ваша IP-адреса прихована. За допомогою цієї функції ваші вже приховані дані будуть передані через інший VPN-сервер, шифруючись ще раз. Це забезпечує абсолютну конфіденційність та надійний захист від будь-яких кіберзагроз, оскільки ваші дані були змінені двічі.

NordVPN

Якщо DoubleVPN не вистачало конфіденційності та безпеки, NordVPN піднімає її на новий рівень за допомогою функції адблокування, CyberSec. Окрім блокування дратівливих оголошень, ця функція автоматично блокує будь-які підозрілі веб-сайти чи все, що може спричинити шкоду для вашого пристрою. Це дозволить уникнути будь-якого управління ботнетом, захищаючи ваш пристрій та будь-які дані на ньому від тих, хто намагається отримати доступ до нього. Це може стати в нагоді, коли закордон і, можливо, підключений до незахищеного Wi-Fi. Це дозволить вам випадково не натиснути на щось, чого не слід.

NordVPN

Ціна

NordVPN, поряд із своїми найважливішими заходами безпеки, також пропонує доступні ціни, якщо ви шукаєте довгострокові підписки. Хоча часто існують акції та акції, його дворічний план становить $ 4,99 на місяць, а 1-річне зобов’язання – 6,99 долара на місяць. За місяць в місяць, це $ 11,95 на місяць.

NordVPN

Плюси

 • Немає реєстрації даних
 • Безпека високого класу
 • Велика кількість серверів
 • Програмне забезпечення для блокування реклами
 • 24/7 обслуговування клієнтів

Мінуси

 • Швидкість Інтернету може бути вгору і вниз
 • Обмежені пристрої одночасно

Ціна

$ 2,99 – $ 11,95 на місяць

Завантажте NordVPN сьогодні!

2. Surfshark

Огляд та особливості

Родзинкою Surfshark зазвичай є ціна, але це не означає, що її не вистачає на будь-які функції. Завдяки високоякісній безпеці та хорошій швидкості ідеально підходить для потокової передачі чи завантаження. Це також чудовий вибір, якщо ви шукаєте конфіденційність.

Поряд зі своїм програмним забезпеченням adblocker, Cleanweb, Surfshark має сувору політику без реєстрації, що означає, що вони не відстежують все, що ви робите в Інтернеті. Немає журналів активності та відстеження ваших даних. Потокуйте те, що ви хочете, коли ви хочете передавати його. Вам не доведеться турбуватися про когось, навіть про службу VPN, про це відстежувати.

Surfshark

Ще одна привабливість Surfshark – можливість одночасно підключати та використовувати всі свої пристрої. Якщо це не здається великою справою, це насправді досить рідко, коли мова йде про VPN. Зазвичай ви можете мати відразу 5 або 6 підключених одночасно. Це робить його ідеальним VPN для тих, хто має кілька пристроїв через роботу або використовує VPN для сім’ї. Це означає, що мама, тато, ваша сестра, тітка Бренда, і той дивний двоюрідний брат, який занадто політичний у Facebook, може одночасно передавати свої власні шоу.

Surfshark

Ще однією чудовою деталлю, що стосується Surfshark, є її функція розділеного тунелювання Whitelister, яка дозволяє користувачам точно налаштовувати, які програми підключені до VPN, а які ні. Ви можете вибрати, які програми працюватимуть через зашифрований тунель та ті, які використовують звичайне підключення Wi-Fi. Це може бути особливо корисно для потокового використання, оскільки ви можете транслювати шоу за допомогою VPN, але також робити інші програми, для яких не потрібно VPN-з’єднання. Це робить сервіс, що повністю налаштовується, та дуже зручний для користувача досвід.

Surfshark

Ціна

Отже, ось де Surfshark дійсно бере торт. Для всіх перерахованих вище функцій це дуже доступно, особливо якщо ви готові взяти на себе довгострокову підписку. Це лише 1,99 долара на місяць для дворічного плану! За 1 рік це 5,99 дол. США на місяць, а якщо вас цікавить лише місяць, плануєте, це принесе вам 11,95 дол. Це один із випадків, коли відданість справі хороша, оскільки цей дворічний план є одним із найкращих на ринку.

Плюси

 • Надзвичайно доступний
 • Немає реєстрації даних
 • Відмінно підходить для трансляції
 • Добре підходить для торрентів
 • Безпека та шифрування високого класу

Мінуси

 • Новачок на ринку VPN
 • Обмежені сервери

Ціна

$ 1,95 – $ 11,95 на місяць

Завантажте програму Surfshark для свого пристрою та почніть трансляцію!

3. ExpressVPN

Огляд та особливості

Якщо ви чули про VPN у цьому списку, це, мабуть, ExpressVPN. Це одна з найпопулярніших завдяки розташуванню на сервері, зручному додатку та хорошій швидкості, що ідеально підходить для трансляції. Хоча інші сервіси мають більше варіантів сервера, ExpressVPN має їх у 94 країнах, тож незалежно від того, звідки ви, ви, швидше за все, знайдете сервер із своєї країни..

ExpressVPN знає популярність використання VPN для потокової передачі, тому вони включили у свою послугу тест на швидкість. Ця функція не тільки дозволяє перевірити швидкість VPN, який ви використовуєте, але також оцінить доступні сервери, на яких зараз працює найшвидше з’єднання. Це дійсно ідеально для потокової передачі, тому що ніхто не хоче перервати, коли вони збираються розкрити, хто за голосує на острові. (Це все ще показує?) У будь-якому разі ця функція перевіряє кілька різних факторів, щоб переконати користувача, що він використовує сервер із швидкою швидкістю завантаження та потокової передачі..

ExpressVPN

Крім швидкості пропарювання та завантаження, ExpressVPN також серйозно сприймає безпеку та конфіденційність, оскільки у них є власна DNS (система доменних імен), яку можуть використовувати клієнти. В основному, DNS – це те, як ваш пристрій переводить URL-адресу, яку ви клацаєте. ExpressVPN використовує власний DNS, тому щоразу, коли ви підключитесь через сервіс, ваш DNS захищений так само, як і решта вашої інтернет-активності. Навіть якщо це здається дещо заплутаним, багато VPN проходять через сторонні DNS, а ExpressVPN має власну.

ExpressVPN

Якщо говорити про додаткові шари безпеки, функція мережевого блокування ExpressVPN забезпечує саме це. В основному, якщо ваше з’єднання з VPN чомусь впаде, це заблокує ваше з’єднання, щоб жодна з ваших даних не стала доступною. У разі раптової зміни або падіння мережі ця методика перемикання замовчувань припинить усі дії, доки з’єднання з VPN знову не буде захищене.

ExpressVPN

Ціна

ExpressVPN – це популярний вибір, і ми можемо зрозуміти чому, але цього не вистачає, коли мова йде про ціну. Це не тому, що це так дорого, скоріше немає значної знижки, коли мова йде про довгострокову угоду. Більшість сервісів винагороджують клієнта при підписанні на 1 або 2-річну угоду, але ExpressVPN залишається цілком узгоджується зі своїми цінами. За зобов’язання на 1 рік – це 8,32 долара на місяць. Це 6,99 дол. США на місяць для шестимісячного плану і 12,95 дол. США, якщо ви платите місяць на місяць.

ExpressVPN

Плюси

 • Самовипробування швидкості
 • 24/7 обслуговування клієнтів
 • Зручний інтерфейс
 • Можливість швидкості самотестування

Мінуси

 • Обмежена кількість пристроїв на один обліковий запис
 • Невтішна знижка на довгострокові підписки

Ціна

$ 8,50 – $ 12,95 на місяць

Більше інформації

Незважаючи на те, що ви бачили наш список найкращих варіантів VPN для потокової передачі, ви, можливо, все ще новачок у світі VPN та маєте деякі запитання. Простіше кажучи, VPN – це дійсно ефективний спосіб не тільки захистити ваші дані під час роботи в Інтернеті, але і надати вам можливість користуватися Інтернетом так, як ви б у своєму будинку. Ви можете ознайомитися з новими ресурсами VPN для початківців.

Що далі?

Тепер саме час вибирати та завантажувати, щоб ви не перестали пропускати свої шоу! Хоча ми оцінювали цей вибір вище, ми вважаємо, що всі три справді чудові варіанти для VPN. Існує більше ресурсів для найкращих VPN для того, який сервіс потокової передачі ви бажаєте використовувати. Найголовніше, що якщо ви подорожуєте на борту, тепер ви зможете переглядати свої шоу, як у своїй країні.

Більше пов’язаних посібників

 • Кращий VPN для Mac
 • Кращий VPN для Windows
 • Кращий VPN для iOS

FAQ

Чи допомагає VPN у потоковому режимі?

Абсолютно! За допомогою VPN ви можете мати доступ до тієї версії Netflix, до якої ви звикли (у своїй країні) та користуватися такими послугами, як Hulu або Amazon Prime під час подорожі.

Чи може Netflix заборонити вам використовувати VPN?

Ні, Netflix не заборонить вам використовувати VPN. Використання VPN просто надасть вам доступ до шоу, доступного для розташування сервера, до якого ви підключені.

Який найбезпечніший сервіс VPN?

Кожен варіант у списку вище є безпекою та конфіденційністю, як основні точки продажу. Якщо ви більше зосереджуєтесь на безпеці чи конфіденційності Інтернету, коли мова йде про використання VPN, є список усіх найкращих VPN, які можна використовувати до 2020 року.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map