Найкращий VPN для Windows (огляд 2020 року)

Гаразд, ми це зрозуміли. Ви ніколи не піддавалися маніям Macintosh. Ви стара школа. Ви все ще робите речі за книгою. Ви налаштовуєте свій комп’ютер у кафе, коли здається, що кожен інший користується Mac завищеною ціною. (Чи можете ви сказати, що ця стаття написана ще на Mac?)


Але насправді, якщо ви відданий геймер або просто не хотіли розстріляти 1400 доларів за новий комп’ютер, і все ще хочете захистити свою конфіденційність в Інтернеті, вам потрібно буде шукати найкращий VPN, який можна використовувати в Windows операційна система.

Microsoft має власні пропозиції щодо використання VPN у своїх системах, але в цьому списку ми розбимо 3 найкращі варіанти. Якщо ви новачок у тому, що таке VPN чи віртуальна особиста мережа, сміливо перегляньте посібник для початківців щодо VPN, щоб ознайомитись з основами..

TLDR

Якщо ви хочете швидкої відповіді прямо зараз (ви все-таки прочитайте статтю!), Ми вважаємо, що NordVPN загалом найкращий для Windows. Він перевіряє всі скриньки, необхідні для ефективного VPN, а також має досить ціну. І ExpressVPN, і SurfShark також є надійними варіантами, але велика кількість серверів та захищеність конфіденційності від NordVPN робить це нашим головним загальним вибором для цього списку.

1. NordVPN

Огляд та особливості

NordVPN, перший варіант у цьому списку, – це наш найкращий загальний вибір найкращого VPN для використання в Windows. Це пов’язано з кількома причинами, з якими ми потрапимо.

Для початку NordVPN надає справжню вагу безпеці. Крім використання шифрування військового рівня, ця послуга використовує CyberSec, розширену функцію, яка блокує рекламу та шкідливі веб-сайти, з якими ви можете контактувати. Якщо спливаючі оголошення заблоковані, ви випадково не натиснете на будь-які компрометуючі посилання або матимете такі невеликі роздратування, які забирають ваш досвід перегляду. CyberSec також захистить вас від шкідливих ботів, які можуть намагатися заразити вас шкідливим програмним забезпеченням. Якщо увімкнено функцію захисту, ваші пристрої будуть захищені від небезпечних з’єднань.

NordVPN

Що стосується теми безпеки, NordVPN також має функцію Double VPN, що додає вашому пристрою додатковий рівень безпеки. Звичайне VPN-з’єднання надасть вам один рівень безпеки, але при подвійному VPN ховається за двома серверами, а не за одним, використовуючи зміну VPN-сервера, шифруючи ваші дані додатковим кроком з іншим рівнем. Це подвійне шифрування надасть вам додаткову безпеку, крім вже безпечного використання їх звичайного VPN.

NordVPN

Ця послуга дозволяє захистити до 6 пристроїв, що досить часто для більшості VPN-сервісів. Завдяки спеціальному додатку для декількох пристроїв вони гарантують, що ваша конфіденційність буде захищена в різних форматах, включаючи багаторазове використання Macintosh.

Nordvpn

У NordVPN також є функція перемикання на знищення, яка може захистити вашу конфіденційність, якщо з’єднання випадково перестане. Якщо з VPN трапляється щось, що ненадовго припиняє зв’язок, ця функція блокує ваш пристрій доступу до Інтернету, захищаючи вас від потенційно шкідливого інтернет-трафіку.

NordVPN

Ця послуга VPN також відома величезною кількістю серверів. Маючи понад 5400 серверів у 59 країнах, користувач матиме захист по всьому світу. NordVPN також порекомендує найкращий сервер для вас, залежно від того, де ви перебуваєте у світі та яка ваша інтернет-діяльність. Таким чином, перебуваючи в Інтернеті, ви знаєте, що використовуєте найшвидший і безпечний сервер у вашому розпорядженні.

NordVPN

Оскільки NordVPN – наш вибір №1, ми розуміємо, що ціна також важлива. Нижче ми розглянемо деякі варіанти ціноутворення на цю послугу.

Ціна

NordVPN, разом із своїми функціями безпеки та великою базою серверів, також доступна за доступною ціною. Як і у більшості VPN-сервісів, ви отримаєте кращу угоду, чим довше буде ваше зобов’язання. Зазвичай для дворічного плану ви можете зареєструватися на рівні від 4,99 доларів на місяць. Дворічний план становитиме 6,99 долара на місяць, а виплати з місяця в місяць становлять 11,95 долара.

Плюси

 • Технологія Adblocker
 • Велика кількість серверів
 • 24/7 обслуговування клієнтів

Мінуси

 • Обмежені пристрої на одному акаунті
 • Швидкість завантаження може змінюватися

Ціна

$ 2,99 – $ 11,95 на місяць

Якщо вам цікаво завантажити NordVPN для Windows, натисніть тут!

2. Surfshark

Огляд та особливості

Якщо ми говоримо виключно за ціною, Surfshark, швидше за все, стане найкращим варіантом. У Surfshark є все те, що ви хотіли б із базового VPN. Хоча існують сервіси з більшою кількістю серверів, вони мають понад 1000 серверів у 60 країнах, тому якщо ви шукаєте доступну VPN, щоб захистити себе під час подорожі.

Surfshark має унікальну функцію CleanWeb зі своїм сервісом, який не тільки допомагає блокувати рекламу, але й відкидає будь-які підозрілі посилання, на які ви можете несвідомо натиснути. Ця функція гарантує, що жодних спроб фішингу не потрапляє до вас під час серфінгу в Інтернеті, а також дозволяє лише відвідувати веб-сайти, захищені від зловмисних програм.

Surfshark

Ще одна популярна особливість Surfshark – це можливість підключити необмежену кількість пристроїв, коли ви платите за послугу. У більшості інших сервісів зазвичай доступно 5 пристроїв, тому це може бути ідеальним VPN, який можна використовувати, якщо ви хочете підключити кілька пристроїв або поділитися з друзями чи родиною, особливо якщо у вас є діти.

Surfshark

Крім необмежених пристроїв, у Surfshark є функція під назвою Whitelister, яка дозволяє користувачеві розділити тунель або конкретно вибрати, які програми або сайти можуть підключатися через VPN. Це стане в нагоді, якщо ви під час подорожі намагаєтесь захистити свою конфіденційність в Інтернеті, а також хочете мати можливість шукати найближче місце Пад-Тай поблизу вашого готелю. Ця функція може розділити їх, так що ви зможете налаштувати використання та захист Інтернету.

Surfshark

Surfshark також хороший для торрент, оскільки більшість їх серверів можна використовувати для завантаження великих файлів. Багато можливостей, якими користується ця служба VPN, дуже схожі на інші параметри цього списку, з хорошою швидкістю завантаження та захистом конфіденційності та налаштуванням, але головна принада тут – ціна, про яку ми поговоримо зараз.

Ціна

Надзвичайно низька ціна – це те, коли Surfshark стає таким популярним. Особливо, якщо ви використовуєте VPN з випадкових причин, наприклад, намагаючись передати улюблені шоу, перебуваючи за кордоном, Surfshark, мабуть, добре підійде для вас. Завдяки їх доступним ціновим планам, ви можете заощадити тонну грошей, підписавшись, особливо довгострокові.

Surfshark

Якщо підписатись на довгострокові контракти (2 роки), ви заощадите тонни грошей, оскільки вони доступні щомісяця за ціною лише $ 1,99. Договір на один рік становитиме лише 5,99 долара на місяць, а місяць на місяць – це 11,95 долара, що все ще є досить низьким. Surfshark часто здійснює пропозиції на своєму веб-сайті, а також пропонує гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені досвідом.

Плюси

 • Відсутність відстеження даних або реєстрації даних
 • Дуже доступний за ціною
 • Солідний варіант для потокової передачі
 • Торрент підтримується
 • Безпечний захист

Мінуси

 • Досить новий, все ще може бути деякий перелом
 • Обмежена кількість серверів

Ціна

$ 1,95 – $ 11,95 на місяць

Завантажте Surfshark для Windows!

3. ExpressVPN

Огляд та особливості

ExpressVPN – це, мабуть, найбільш впізнаване ім’я у цьому списку, оскільки воно широко розглядає загальну VPN №1 за 2020 рік. Варто зазначити, що ця стаття наразі пишеться на з’єднання за допомогою ExpressVPN. Хоча ця послуга має більшість основних функцій, які ви очікуєте від VPN, є кілька речей, які ExpressVPN робить дуже добре.

Однією з найкращих особливостей ExpressVPN є їх розбиття тунелів. Завдяки цій функції користувачі можуть вибирати, які сайти чи програми використовують VPN та які підключені безпосередньо до Інтернету. Таким чином, хтось може скористатися вітчизняними чи іноземними сайтами, залежно від того, що вони намагаються зробити в Інтернеті. Це також дозволить користувачам безпечно завантажувати, не сповільнюючи речі, або отримувати доступ до принтера поблизу, не відмовляючись від конфіденційності в Інтернеті.

ExpressVPN

Ще одна особливість, яка робить цю послугу популярною – це той факт, що вони ніколи не реєструють будь-яку інформацію з вашої інтернет-діяльності. Це означає, що вони не відстежуватимуть історію переглядів, IP-адреси, метадані чи пошук DNS. Це важливо для тих, хто хоче мати таку безпеку, що захищає їх конфіденційність. ExpressVPN також дуже впевнено стосується будь-яких даних, які вони збирають, а це, як правило, лише кількість використовуваних даних або підключений час..

ExpressVPN

Крім додаткових заходів безпеки, ExpressVPN також торкається не лише великої кількості серверів, але й безлічі країн, на яких доступні ці сервери. Вони пропонують понад 3 000 у 94 країнах, у яких, хоча є послуги з більш загальним сервером, кількість країн ExpressVPN доступний у, вражає.

ExpressVPN

Якби ви підписалися на цю послугу, ви мали б покриття майже в кожній країні, яку ви побували б за кордоном, що важливо для тих, хто використовує VPN для захисту, коли часто подорожує..

Тепер, коли ми переглянули деякі основні функції, давайте перевіримо варіанти цін.

Ціна

Ми вже згадували, що ExpressVPN – це, мабуть, найпопулярніший VPN на ринку, і це не лише завдяки особливостям, а й ціни цілком справедливі.

ExpressVPN

План на місяць на місяць становить 12,95 дол. США на місяць. У той час як 6-місячний контракт становить 9,99 дол. США на місяць, план на 12 місяців лише знижує ціну до 8,32 долара на місяць. Єдине питання полягає в тому, що вони не пропонують тонну знижки під час підписки на довгострокові плани, тому має майже стільки ж сенсу просто підписуватись на місяць. Варто зазначити, що вони пропонують 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені.

Плюси

 • Можливість швидкості самотестування
 • Гарантія повернення грошей
 • Розширена безпека
 • 24/7 обслуговування клієнтів

Мінуси

 • Мало знижок на довгострокові зобов’язання
 • Обмежена кількість пристроїв

Ціна

$ 8,50 – $ 12,95 на місяць

Щоб використовувати Express VPN для захисту конфіденційності, завантажте їхню програму Windows!

Хочете дізнатися більше?

Тепер, коли ми переглянули, що, на нашу думку, є найкращими варіантами VPN для Windows, можливо, вам цікаво, який саме отримати. Якщо у вас є конкретні запитання щодо того, чому ви навіть можете мати VPN, є додаткова інформація про конфіденційність в Інтернеті.

Що далі?

Ну, ви повинні вибрати його зараз! Якщо ви шукаєте додаткову інформацію про те, яка найкраща VPN в цілому, а не лише для Windows, ознайомтеся з нашим керівництвом щодо VPN 2020 року. Незалежно від того, яку послугу ви обрали, ви робите наступний крок для захисту своєї конфіденційності під час роботи в Інтернеті.

Більше пов’язаних посібників

 • Кращий VPN для трансляції
 • Кращий VPN для Mac
 • Кращий VPN для Android

FAQ

Який найкращий VPN для Windows?

Хоча ці три хороші варіанти, ми вважаємо, що NordVPN в цілому найкращий при поєднанні функцій та ціни.

Чи законні VPN?

Так, у більшості місць вони легальні. Це не означає, що ви можете робити незаконні речі в Інтернеті та піти з ними!

Чи безпечні VPN для використання?

Звичайно! Ось чому ви використовуєте його для більшої безпеки. За допомогою VPN, незалежно від того, яку послугу ви вибрали, вся ваша інформація буде захищена та анонімна під час серфінгу в захищеній мережі VPN..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me