Найшвидші послуги VPN 2020 року

Незалежно від того, для чого ви плануєте використовувати VPN, одна річ має бути швидкою.


Часто можна обійти інші недоліки. Але якщо VPN сповільнить ваше інтернет-з’єднання до швидкості комутованого модему, наскільки це буде корисно для нічого?

Ви не тільки будете набагато рідше використовувати його, але й, ймовірно, також будете проклинати його щоразу, коли це зробите. Це гроші добре витрачені.

Підсумок полягає в тому, чи хочете ви передавати своє улюблене шоу з будь-якого місця, зберігати приватну діяльність в Інтернеті чи захищати інтернет-з’єднання, це робитимуть лише один, який найшвидші VPN-провайдери.

Огляд найшвидших VPN

На основі моїх тестів на швидкість, нижче наведено короткий підсумок найшвидших VPN-сервісів, доступних на даний момент.

Я, звичайно, буду детальніше розповідати про кожного постачальника далі. Я також торкнуся того, як саме робляться тести, і чому певні частини результатів можуть бути більш важливими для вас, ніж інші.

Але, якщо все, що вам цікаво, це огляд високого рівня …

 1. PureVPN

  Нещодавні оновлення обладнання до масивної мережі PureVPN зробили їх найшвидшим VPN з стабільною швидкістю для всіх локацій. Їх спроможність отримувати доступ до геоблокованого контенту, включаючи Netflix, є другою.

 2. CyberGhost

  Послідовно один з найшвидших VPN, CyberGhost публікує номери не за межами PureVPN. Окрім найвищих показників безпеки та конфіденційності, вони також розблокують найпопулярніші потокові сервіси.

 3. NordVPN

  Не випереджаючи своїх конкурентів, NordVPN – ще один прекрасний вибір для перегляду відео високої чіткості та швидкого завантаження, не кажучи вже про безпеку та безпеку в Інтернеті.

 4. Surfshark

  Surfshark прихильнився швидкості та безпеці, коли вони вийшли на ринок кілька років тому, і більше, ніж поставили за обома позиціями. Прекрасний VPN і для потокової передачі.

 5. ПротонVPN

  Окрім публікації найвищих результатів тесту на швидкість, серверна мережа ProtonVPN також є однією з найбільш безпечних.

 6. ExpressVPN

  Налагоджена послуга VPN, ExpressVPN має велику зрілу серверну мережу, яка набирає набагато кращі показники, ніж середні показники.

 7. ВипрВПН

  Один з небагатьох постачальників, який володіє всією своєю мережею. Це не лише забезпечує безпеку серверів VyprVPN, але й дозволяє оптимізувати їх швидкість – що вони роблять дуже добре.

Чому значення швидкості VPN

Деякі з нас використовують VPN як додатковий рівень безпеки на загальнодоступному Wi-Fi, інші – для конфіденційності. Ви можете шукати VPN для iPlayer BBC або той, який дозволить розблокувати Netflix з будь-якої точки світу.

Існує одна загальна характеристика, необхідна для будь-якої з цих заходів, і це хороша швидкість мережі.

Чому для потокового відео потрібна хороша ефективність, мабуть, очевидно. Без цього вам або доведеться дивитися пікселізований безлад або ще гірше, вам доведеться робити кілька глибоких вдихів кожні 30 секунд або близько того, чекаючи, поки відео завантажується.

Коли ви використовуєте BitTorrent або іншу мережу P2P через VPN для завантаження файлів, швидкість теж очевидно має значення. Мало хто з нас хоче чекати годин, щоб завантаження завершилося, коли це займе лише кілька хвилин.

І навіть коли ви просто переглядаєте Інтернет, використовуючи VPN, щоб забезпечити своє з’єднання в загальнодоступній мережі Wi-Fi або перешкодити провайдеру відстежувати кожен ваш рух в Інтернеті. З невеликим сумнівом, швидше – краще. Я готовий лише так довго чекати, коли завантажиться простий веб-сайт.

Швидкість VPN має значення, оскільки без цього ваш досвід роботи в Інтернеті буде набагато менш приємним.

Що впливає на продуктивність VPN

Існує кілька факторів, які можуть суттєво вплинути на швидкість вашого VPN-з’єднання. Хоча інші існують, ось великі, на які ми повинні звернути увагу.

 • Місцезнаходження сервера VPN

  Вгорі списку речей, що впливають на швидкість VPN, є фізичне розташування сервера, до якого ви вирішите підключитися.

  Коли ми використовуємо VPN, наші дані повинні пройти через VPN-сервер, перш ніж досягти кінцевого пункту призначення. Чим більше шлях до цього сервера, тим далі наші дані повинні подорожувати.

  У комп’ютерних мережах відстань не є другом швидкості, і ймовірність того, що будь-яке збільшення в ній сповільнить ваш зв’язок.

  Отже, тісніші сервери, як правило, краще.

  Саме тому найшвидші VPN-сервіси мають тенденцію мати великі мережі. Вони можуть запропонувати вам вибір сервера поблизу незалежно від вашого місцезнаходження.

 • Завантаження VPN-сервера

  Інша річ, яка може вплинути на ефективність вашої VPN, це завантаження сервера.

  Ресурси сервера, такі як процесор, пам’ять та пропускна здатність, поділяються між усіма, хто зараз ним користується. Чим більше людей підключено до сервера, тим менший фрагмент цих ресурсів призначений вам.

  Отже, чим нижче навантаження на сервер, тим швидше ваше VPN-з’єднання.

  Тут також швидші VPN запускатимуть більше серверів, ніж повільніші сервіси. Це дозволяє їм правильно збалансувати користувачів у своїй мережі, надаючи кращий досвід у кожному місці.

 • Шифрування

  Однією з найкращих особливостей VPN є те, що він шифрує з’єднання між вашим пристроєм та сервером VPN.

  На жаль, шифрування не є безкоштовним.

  Це коштує обчислювальної потужності на обох кінцях – одна сторона шифрує, а інша розшифровується. І чим сильніше стандарт шифрування, тим обчислювально він дорожчий.

  Але, сильне шифрування не завжди необхідне.

  Наприклад, візьміть потокове геоблоковане відео. Там безпека зазвичай не така важлива. Вибір 128-бітного шифрування через 256-бітове шифрування повинно збільшити швидкість VPN, особливо на нижчих пристроях.

  Усі постачальники VPN, які дійсно дбають про продуктивність, повинні дозволити вам регулювати рівні шифрування.

 • Протокол

  Так само, як шифрування, вибір протоколу VPN вплине на швидкість з’єднання.

  Деякі протоколи швидші за інші. Наприклад, OpenVPN швидше, ніж L2TP. Навіть у протоколі OpenVPN у вас зазвичай є вибір TCP та UDP, останній, як правило, краще.

  Як і у випадку шифрування, VPN, орієнтований на швидкість, повинен вибирати з декількох протоколів, завдяки чому можна покращити швидкість з’єднання, що перевищує запропоновані за замовчуванням.

Зрештою, будь-який швидкий VPN повинен дозволяти вам скорегувати вищезазначені фактори, що дозволяє вам отримати з нього найкращу можливу ефективність. І справді, всі провайдери, згадані в цій статті, так і роблять.

Як проводяться тести на швидкість

Кожна служба VPN, яку я переглядаю, перевіряється за допомогою ноутбука Windows 10, вмонтованого в мій інтернет-модем, за допомогою кабелю Ethernet Cat6. Я використовую волоконно-оптичне 500 Мбіт вниз і 100 Мбіт / с.

Результати тесту на базовій швидкості без з'єднання VPN

Кількість завантажувачів і завантажувачів вище, ніж будь-який постачальник VPN на даний момент може відповідати. Це означає, що результати тесту на швидкість не обмежуються моїм власним Інтернетом – вони виявляють фактичну ефективність кожного VPN-сервера.

Уявіть, наприклад, що я використав замість цього з’єднання 50 Мбіт / с. 50 Мбіт / с – це абсолютна максимальна швидкість завантаження, яку міг би дати мені будь-який постачальник VPN. Ми ніколи не дізнаємось, чи можливі завантаження 80 Мбіт / с.

Але, протестувавши більш швидке підключення до Інтернету, ми можемо це з’ясувати.

Кожне випробування складається з двох тестів на швидкість. Один працює через VPN-з’єднання, другий без одного.

Перший показує ефективність VPN. Останнє підтверджує, що результати не були обмежені моїм підключенням до Інтернету, яке теоретично могло бути можливим у більш віддалених місцях сервера.

Я запускаю кілька тестових пар у різний час протягом дня та використовую різні сервери. Це враховує можливі періоди великої завантаженості мережі та VPN-сервера.

OpenVPN через UDP – це мій протокол вибору.

Я використовую найшвидші результати пробіжок.

Щодо інструментів, тести виконуються за допомогою Speedtest.net та TestMy.net. Ще один пристойний варіант, який я зараз не тестую, але можу додати пізніше, є SpeedOf.Me.

Які сервери тестуються

Перший тестований сервер повинен теоретично бути найшвидшим VPN-з’єднанням, яке я можу отримати. Це повинно бути оптимальним поєднанням близькості та навантаження.

Практично кожен клієнт VPN має можливість вибору цих серверів для вас автоматично.

Я також запускаю тести на швидкість на серверах США, Великобританії, Канади, Австралії, Голландії, Німеччини та Франції – якщо, звичайно, постачальник VPN підтримує цю країну. Це сім найпопулярніших місць серед користувачів VPN.

Для стислості на цій сторінці ви знайдете лише вибірку результатів. Однак у кожного постачальника є спеціальна сторінка, на якій я показую та обговорюю всі вісім пробігів.

Фактор часу доби

Слід пам’ятати, що незалежно від того, що говорять будь-які результати порівняння швидкості VPN, фактична продуктивність завжди буде відрізнятися залежно від часу доби.

На жаль, цього не обійти.

Чим більше людей одночасно підключається до VPN, тим повільніше буде. Хоча при хорошому обслуговуванні уповільнення має бути мінімальним.

Зазвичай ви можете очікувати менш оптимального зв’язку близько часу обіду чи рано ввечері, ніж ви о 4 ранку.

Так само, якщо трапляється якась велика подія – така, яка може стрімко подавати багато людей (велика гра Світового кубка чи Суперкубок, наприклад) – також не слід очікувати максимальної швидкості VPN.

Найшвидші постачальники VPN

Нижче перелік найкращих VPN-провайдерів, визначених моїми тестами на швидкість. Всі VPN періодично повторно перевіряються, щоб переконатися, що результати є актуальними.

1. PureVPN

PureVPN логотип

Нещодавні масштабні оновлення їх серверної мережі підняли PureVPN до самого верху найшвидшого рейтингу VPN з найкращою швидкістю завантаження 112,6 Мбіт / с та відмінним тестованим середнім показником розташування 93,6 Мбіт / с..

Результати тесту на швидкість для найшвидшого сервера PureVPN

На сторінці тестування швидкості PureVPN відображаються результати для всіх тестованих місць.

Їх нещодавно знайдена швидкість убік, PureVPN також володіє вихваляючими правами щодо кількості локальних серверів, демонструючи обладнання в величезних 131 країнах та 160 містах.

Раніше PureVPN були певні проблеми з конфіденційністю, але вони також посилили це. З вересня 2019 року вони є незалежно підтвердженим постачальником нульового журналу.

PureVPN також дуже стійкий у своїй здатності розблокувати геоблокований вміст. Починаючи з US Netflix та BBC iPlayer, вони підтримують близько 70 каналів та служб у всьому світі.

І з ціною, яка знижує багатьох конкурентів – особливо якщо ви скористаєтесь купоном PureVPN – а також 31-денною гарантією повернення грошей, є мало причин не заважати цьому провайдеру серйозно розглянути.

Плюси
 • Відмінна швидкість
 • Величезна серверна мережа (131 країна)
 • Розблокує Netflix, iPlayer та понад 70 інших потокових служб
 • Сумісний з більш ніж 50 пристроями та платформами
 • Незалежно підтверджений протокол VPN з нульовим журналом
 • Виділений варіант IP
 • Велика цінність
Мінуси
 • Програми можуть використовувати трохи більше полірувань
 • Деякі проблеми з переривчастим з’єднанням

Швидше VPN: Відмінна швидкість PureVPN означає, що вам ніколи не доведеться турбуватися про пікселяцію або буферизацію під час трансляції улюблених шоу. Вони теж дуже доступні.

2. CyberGhost

CyberGhost логотип

З найкращою швидкістю завантаження сервера 103,1 Мбіт / с і середньою завантаженням 82,0 Мбіт / с у всіх перевірених місцях, CyberGhost публікує другі найшвидші результати всіх VPN-провайдерів.

Результати тесту на швидкість для найшвидшого сервера CyberGhost

Щоб ознайомитись з усіма номерами, будь ласка, ознайомтеся з моїми повними результатами тестування швидкості CyberGhost.

Швидкість – не єдина сильна точка CyberGhost. Вони також продаються майже скрізь.

Завдяки недавному та досить значному розширенню їхньої мережі, CyberGhost пропонує низку варіантів підключення – 7159 серверів у 90 країнах.

Вони є приватним постачальником послуг, завдяки базі операцій в Румунії та суворій політиці нульового журналу.

Програмне забезпечення просте у використанні та реалізує всі функції безпеки, які ви могли очікувати. Від перемикача захисту від VPN та захисту від протікання DNS до найвищих алгоритмів та протоколів шифрування – все там.

CyberGhost – це також відмінна послуга для розблокування більшості потокових служб, включаючи Netflix США та BBC iPlayer. Звичайно, P2P також підтримується.

Не задоволений тим, що є одним із найшвидших VPN у списку, CyberGhost також є одним з найменш дорогих.

І з найкращою в галузі 45-денною гарантією повернення грошей – тривалість якої відповідає вірі компанії у якість їх обслуговування – у вас є багато часу, щоб спробувати їх.

Плюси
 • Нульовий журнал для максимальної конфіденційності
 • Відмінна дистрибуція серверів із понад 7100 серверами в 90 країнах
 • Дуже великі швидкості з’єднання
 • Працює з американськими Netflix та BBC iPlayer
 • Дозволяє P2P торрент
 • Тривала 45-денна гарантія повернення грошей
Мінуси
 • Батьківська компанія з сумнівною репутацією
 • Складне ручне налаштування OpenVPN
 • Не працює з Китаю

ПІДТРИМАННЯ БЕЗ БУФЕРІВ: CyberGhost – це дуже швидкий VPN, який працює, як очікувалося, прямо з коробки. З тоном функцій, чудовою ціною та довгою гарантією повернення грошей, цей постачальник не може помилитися.

3. NordVPN

NordVPN логотип

Недалеко від перших двох провайдерів є NordVPN – розміщення найкращих швидкостей завантаження сервера 91,4 Мбіт / с і середнє тестоване місце розташування – 69,1 Мбіт / с. Обидва – це числа, з якими слід рахуватися.

Результати тесту на швидкість для найшвидшого сервера NordVPN

Будь ласка, дивіться мою сторінку тестування швидкості NordVPN на всі номери.

Більш ніж 5600 серверів у 58 країнах роблять список серверів NordVPN одним із найбільших.

Конфіденційність завжди була пріоритетною для Панами, заснованої на NordVPN.

Вони не тільки мають герметичну політику без реєстрації журналів, але й дають вам безліч інструментів, щоб допомогти вам залишатися анонімними в Інтернеті. У перелік навіть входять речі, які мало застосовують інші провайдери, такі як подвійний VPN, Tor через VPN та заплутані сервери.

І, незважаючи на наявність функцій, клієнтська програма все ще неймовірно інтуїтивна у використанні.

NordVPN дозволяє здійснювати торрент на всіх своїх серверах. Вони також прекрасно спрацьовують з розблокування Netflix – і практично всі інші популярні потокові сервіси.

Плюси
 • Відмінна конфіденційність з нульовим веденням журналу
 • Велика (і постійно зростаюча) серверна мережа
 • Хороша продуктивність з’єднання
 • Спеціальні сервери (включаючи подвійний VPN, затуманений і Tor через VPN)
 • Чистий, простий у користуванні клієнт
 • Працює з Netflix та більшістю інших потокових служб
 • Дозволяє торрент і P2P
 • Пропонує виділені IP-адреси
Мінуси
 • Немає функції розділеного тунелювання
 • Трохи дорогий на короткострокові плани

ЗАКРИТИ ТРЕТИЙ: Продуктивність NordVPN настільки ж хороша, як і її. Додайте до цього велику серверну мережу та сильний акцент на конфіденційність та безпеку, і у вас є VPN, який все це робить.

4. Surfshark

Surfshark логотип

Оскільки Surfshark вийшов на ринок VPN трохи більше двох років тому, вони зробили майже все правильно – про що свідчить їх чудовий огляд. Це, звичайно, включає продуктивність.

У моїх останніх тестах Surfshark опублікував результати 86,8 Мбіт / с за найкращі завантаження сервера та тестоване середнє місце розташування 64,3 Мбіт / с..

Результати тесту на швидкість для найшвидшого сервера Surfshark

Повна сторінка результатів тесту на швидкість Surfshark містить усі вісім тестованих місць.

Незважаючи на те, що вона є досить новою, мережа Surfshark вражає. Наразі він включає понад 1040 VPN-серверів у 63 країнах.

Surfshark вирішив з початку роботи, що вони збираються стати безреєстраторним сервером і роблять велику роботу. Британські Віргінські острови також допомагають працювати з безпекою конфіденційності.

Клієнтське програмне забезпечення просте у використанні, з великою кількістю функцій безпеки та конфіденційності.

Останнім часом Surfshark навіть реалізував щось, що називається Camouflage Mode. Це гарантує, що ніхто – навіть ваш провайдер – не може сказати, що ви використовуєте VPN.

Я також зазначив, що Sufshark – єдиний постачальник у цьому списку, який дозволяє підключати необмежену кількість пристроїв одночасно?

Плюси
 • Відмінна конфіденційність та безпека без реєстрації
 • Відмінна продуктивність сервера
 • Розблокує Netflix, BBC та багато інших
 • Простий у користуванні клієнт
 • Необмежене одночасне з’єднання
 • Підтримка торрент
 • Недорогий
Мінуси
 • Непослідовна швидкість у кількох місцях
 • Досить повільна підтримка клієнтів

ШВИДКО І ПРОСТО: Простий у користуванні, безпечний та набагато швидший, ніж у середньому VPN, Surfshark також дуже просто на гаманці. Жоден інший провайдер вищого рівня не дає вам стільки за так мало.

5. ПротонВПН

Логотип ProtonVPN

Для VPN, який в основному зосереджений на конфіденційності та безпеці, ProtonVPN публікує вражаючі результати тестів на швидкість. Їх кількість – завантаження 86,1 Мбіт / с на найкращий сервер і середнє тестування 67,2 Мбіт / с – це шия та шия з Surfshark.

Результати тесту на швидкість для найшвидшого сервера ProtonVPN

На сторінці тестування швидкості ProtonVPN є номери для всіх інших місць.

Результати відповідають всій серверній мережі ProtonVPN, яка охоплює дуже поважні 63 місця у 44 країнах.

ПротонVPN також особливо відрізняється тим, що в кожній країні є подвійний варіант з’єднання VPN. Вони єдині VPN, які роблять це.

Якщо конфіденційність в Інтернеті викликає серйозне занепокоєння, це може стати для вас швидким постачальником.

Базуючись у Швейцарії, що відповідає конфіденційності, ProtonVPN також, звичайно, є VPN без реєстрації.

Клієнтське програмне забезпечення – яке досить просте у використанні – включає в себе всі можливі функції безпеки. У нього навіть є кілька зручних приємностей, які інші провайдери не намагаються вводити подібні профілі підключення.

І, на додаток до всього, ProtonVPN навіть розблокує американські Netflix та Hulu.

Плюси
 • Відмінні функції конфіденційності та безпеки
 • Подвійна VPN, яка пропонується в кожній підтримуваній країні
 • Без журналів
 • Простий у користуванні клієнт
 • Хороша продуктивність сервера
 • Торрентінг та P2P дружні
 • Пропонує безкоштовну версію
Мінуси
 • Дорогий
 • Немає підтримки в прямому чаті
 • P2P-сервери лише у чотирьох країнах

ШВИДКІСТЬ ТА БЕЗПЕКА: ProtonVPN – чудовий приклад того, як найвища конфіденційність та безпека не означають обов’язково низьку ефективність – вони чудово забезпечують обидва показники.

6. ExpressVPN

ExpressVPN логотип

Зі швидкістю завантаження 68,6 Мбіт / с на найкращому сервері та в середньому 48,1 Мбіт / с у всіх перевірених місцях, з програмою ExpressVPN ви можете зробити дуже мало..

Результати тесту на швидкість для найшвидшого сервера ExpressVPN

Щоб отримати додаткові номери продуктивності, ознайомтеся з повними результатами тестування швидкості ExpressVPN.

Існує з 2009 року, ExpressVPN має дуже зрілу мережу з 3000+ серверів у 95 країнах.

Вони мають чіткий VPN, який не реєструється, і називають будинок Британських Віргінських островів додому.

Провівши роки для вдосконалення, клієнт ExpressVPN чистий і простий у використанні, як ніхто інший. Незважаючи на те, що він укомплектований функціями, усі вони акуратно підтягнуті – якщо вам не байдуже, вони ніколи не заважають вам.

ExpressVPN дозволяє здійснювати трафік P2P і, як я вже зазначив у своєму огляді, робить дуже добре, коли справа стосується розблокування Netflix та інших популярних потокових служб.

І якщо ви коли-небудь стикаєтеся з будь-якими проблемами, ExpressVPN пропонує те, що, мабуть, найкраща підтримка клієнтів у бізнесі. У них також немає 30-денних жодних рядків, що додаються до гарантії повернення грошей.

Плюси
 • Багатий на функції та інтуїтивно зрозумілий клієнт
 • Сильна бек-енд-технологія
 • Багато серверів та серверів
 • Швидкі та стійкі швидкості з’єднання
 • Працює з американською Netflix
 • Підтримка клієнтів
Мінуси
 • Деякі сукупні лісозаготівлі
 • Не найдешевший

ВЕЛИКИЙ ВСІЙ КРУГЛИЙ: ExpressVPN робить майже все і робить все дуже добре: швидкість, велика серверна мережа, чудовий клієнт та відмінна підтримка клієнтів.

7. ВипрВПН

Логотип VyprVPN

Просто тому, що вони останні в моєму списку найшвидших VPN, нічого не варто відбирати від VyprVPN. Їх продуктивність завантаження 58,3 Мбіт / с на найкращий сервер, а середнє тестове місце розташування – 47,1 Мбіт / с, ганьбить безліч інших VPN.

Результати тесту на швидкість для найшвидшого сервера VyprVPN

Для отримання результатів з інших місць див. Сторінку тестування швидкості VyprVPN.

Що особливо вражає мережу VyprVPN, це те, що вони володіють кожним своїм сервером. Це 64 країни та 73 місця, які варті обладнання.

Це чудово як для безпеки, так і для конфіденційності.

Але VyprVPN не просто зупиняється на цьому. Вони також VPN без реєстрації та використовують найновіші та найбезпечніші стандарти протоколу та шифрування.

VyprVPN навіть реалізував власний протокол під назвою “Хамелеон”, який відмінно допомагає обійти будь-які спроби затухання або блокування VPN – включаючи великий брандмауер Китаю.

Крім приватності та безпеки, VyprVPN також робить багато інших речей. Вони дозволяють торрентійські роботи і роблять хорошу роботу, дозволяючи вам дивитися геоблокований контент, як Netflix та BBC.

Плюси
 • Підтверджено відсутність реєстрації для повної конфіденційності
 • Відмінний вибір протоколів та параметрів шифрування
 • Сотні серверів з великою різноманітністю розташування
 • Інтуїтивний, простий у користуванні мультиплатформенний клієнт
 • Розблокує Netflix, BBC iPlayer та інші
 • Дозволяє P2P та поточний трафік
 • Хостинг власних серверів (немає сторонніх)
Мінуси
 • Не можна платити анонімно
 • Обфускація VPN недоступна в базовому плані

Швидке та безпечне: Завдяки швидким серверам, які дозволяють вам робити все, що завгодно в Інтернеті, VyprVPN забезпечує конфіденційність та свободу в Інтернеті, які ми повинні мати.

Який VPN прискорює значення, коли

Тест швидкості VPN дасть три набори цифр: швидкість завантаження та завантаження та час ping.

Залежно від того, для чого ви хочете використовувати свою VPN, може бути важливим лише підмножина цих показників.

Швидкість завантаження

Швидкість завантаження повідомляє про те, як швидко ваш пристрій отримує дані.

Якщо ви збираєтеся витягувати великі або багато файлів (або обох), вам слід зробити гарну швидкість завантаження своїм пріоритетом. Чим вона вища, тим краще.

Основні приклади, коли хороші швидкості завантаження VPN є критичними:

 • Використання програм спільного використання файлів, таких як BitTorrent або інших однорангових мереж
 • Потокове відео – особливо у високій чіткості
 • Доступ до таких служб хостингу файлів, як Usenet

Швидкість завантаження

Протилежна швидкості завантаження, швидкість завантаження дозволяє вам дізнатися, як швидко ви можете надсилати дані до віддаленого пункту призначення.

Має значення, чи часто ви надсилаєте великі файли або значну кількість їх. Чим вище цей показник, тим краще.

Приклади важливості швидкості завантаження:

 • Резервне копіювання даних – як ваших сімейних зображень – у хмару
 • Використання служб обміну файлами

Час пінгу

Час пінгу, який іноді також називають затримкою, вимірює, скільки часу потрібно для одного пакету даних, щоб здійснити поїздку з вашого пристрою через сервер VPN до місця призначення, а потім знову назад.

Цей показник задається в мілісекундах.

Чим менший час пінгу, тим швидше і якісніше з’єднання.

Затримка має вирішальне значення, якщо:

 • Ви використовуєте додатки в режимі реального часу, такі як Skype або інші VoIP-рішення
 • Грайте в онлайн-ігри

Як вибрати швидкий сервер VPN

Після того як ви визначилися зі своїм швидким VPN, вам все одно потрібно вибрати швидкий сервер. Навіть з найшвидшими операторами ви можете встановити з’єднання, яке ніколи не забезпечить вам оптимальну швидкість.

Вибираючи сервер, пам’ятайте про наступні критерії.

 • Близькість сервера

  Чим ближче сервер розташований фізично до вашого місцезнаходження, тим швидше тим швидше буде з’єднання VPN.

  Наприклад, якщо ви намагаєтесь отримати доступ до американської бібліотеки Netflix з Великобританії, виберіть сервер на східному узбережжі США. Якщо ви намагаєтесь зробити те ж саме з Японії, виберіть його на західному узбережжі.

  Якщо ви знаєте точне розташування вмісту, до якого ви намагаєтесь отримати доступ, ви також можете вибрати близький до нього сервер VPN, а не один біля вас..

  В основному, щоб отримати найкращу ефективність VPN, намагайтеся максимально зменшити зайві дані про відстань, необхідні для проходження через сервер.

 • Завантаження сервера

  Чим більше з нас використовує певний VPN-сервер, тим повільніше він буде. Вибір сервера з меншим навантаженням може призвести до важливості того, наскільки він вам близький.

  Ви, швидше за все, матимете швидше з’єднання за допомогою сервера з 10% -ним навантаженням на протилежному кінці країни, ніж один із 95% -ним навантаженням у вашому місті.

  Більшість провайдерів дозволяють вам бачити поточне завантаження сервера у своїх клієнтських додатках – безумовно, це роблять і CyberGhost, і NordVPN. Виберіть відповідно.

 • Затримка

  Іноді, незважаючи на вибір трохи завантаженого неподалік сервера, ви все ще можете бачити повільніші, ніж бажані швидкості. У цих випадках затримка дуже може бути винуватцем.

  Затримка сервера VPN або час ping вимірює, скільки часу потрібно, щоб пакет даних перемістився з вашого пристрою на сервер і назад. Інтенсивний мережевий трафік по дорозі може пересилати його через дах.

  Нахиляйтеся до серверів з низькою затримкою. Як і при завантаженні сервера, більшість клієнтів VPN покажуть вам поточні номери.

Зауважте, що кожен додаток VPN надає вам можливість автоматично вибирати те, що має бути вашим найшвидшим сервером – його зазвичай називають чимось на зразок “Найкраще розташування сервера”, “Найшвидший сервер” або “Швидке підключення”.

Деякі провайдери, як-от PureVPN, навіть виберуть для вас сервер на основі певної мети, наприклад торрентінгу або потокового відео з певного джерела.

На мій досвід, ці результати, хоча і не завжди є абсолютними найкращими, забезпечать вам швидкість, з якою ви повинні бути більш ніж задоволені.

Це найшвидший VPN завжди найкращий

Швидкість – це, безперечно, вирішальний фактор при виборі постачальника VPN незалежно від того, чому ви використовуєте.

Але, це не повинно бути все-таки і кінця.

Ви можете миритися з дещо нижчою продуктивністю VPN на користь інших необхідних функцій.

Деякі з цих функцій можуть включати кращий розподіл серверів у всьому світі, велику кількість пристроїв, якими ви можете одночасно користуватися, надійну безпеку або мінімальну політику ведення журналів.

Зважаючи на це, серед найшвидших VPN, перелічених на цій сторінці, ви можете легко знайти той, який задовольнить декілька – якщо не всі – цих потреб. І CyberGhost, і NordVPN, наприклад, відмітьте всі поля.

Тож, незважаючи на те, що іноді це може здатися, правда полягає в тому, що швидкість – це не те, з чим коли-небудь потрібно йти на компроміс.

Таблиця швидких порівнянь VPN

ProviderDownload SpeedUpload SpeedPing TimeFeaturesCost

Тест на швидкість | Список серверів
112,6 Мбіт / с46,7 Мбіт / с21 мс
Країни:131
Сервери:2070 рік
Протоколи:OpenVPN, L2TP, PPTP, SSTP, IPSec / IKEv2
Платформи:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, маршрутизатори
З’єднання:5
Ведення журналу:Дата з’єднання, використана загальна пропускна здатність
Розташування:Гонконг
1 місячний план:$ 10,95 / місяць
Річний план:$ 3,33 / місяць
Безкоштовний період випробовування:Ні
Повернення грошей:31 день
Оплата:Кредитна картка, PayPal, BitCoin, Alipay, основні подарункові картки, CashU, інші криптовалюти, Paymetwall

Тест на швидкість | Список серверів
103,1 Мбіт / с59,6 Мбіт / с25 мс
Країни:90
Сервери:7159
Протоколи:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
Платформи:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Kodi, маршрутизатори
З’єднання:7
Ведення журналу:Відсутня реєстрація
Розташування:Румунія
1 місячний план:$ 12,99 / місяць
Річний план:$ 2,75 / місяць
Безкоштовний період випробовування:Так
Повернення грошей:45 днів
Оплата:Кредитна картка, PayPal, Bitcoin

Огляд | Тест на швидкість | Список серверів
91,4 Мбіт / с51,4 Мбіт / с13 мс
Країни:58
Сервери:5645
Протоколи:OpenVPN, L2TP, PPTP, IPSec / IKEv2
Платформи:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, маршрутизатори
З’єднання:6
Ведення журналу:Відсутня реєстрація
Розташування:Панама
1 місячний план:$ 11,95 / місяць
Річний план:$ 3,49 / місяць
Безкоштовний період випробовування:Ні
Повернення грошей:30 днів
Оплата:Кредитні картки (Visa, MC, Amex, Discovery), криптовалюта (Bitcoin, Etherum, Ripple), Amazon Pay, Alipay, UnionPay, інше

Огляд | Тест на швидкість | Список серверів
86,8 Мбіт / с76,4 Мбіт / с3 мс
Країни:63
Сервери:1040 рік+
Протоколи:OpenVPN, IKEv2
Платформи:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, маршрутизатори
З’єднання:Необмежений
Ведення журналу:Відсутня реєстрація
Розташування:Британські Віргінські острови
1 місячний план:$ 11,95 / місяць
Річний план:$ 1,99 / місяць
Безкоштовний період випробовування:Ні
Повернення грошей:30 днів
Оплата:Кредитна картка, PayPal, Bitcoin, Alipay

Огляд | Тест на швидкість | Список серверів
86,1 Мбіт / с58,7 Мбіт / с20 мс
Країни:44
Сервери:698
Протоколи:OpenVPN, IKEv2 / IPSec
Платформи:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, маршрутизатори
З’єднання:2 (базовий), 5 (плюс), 10 (прозорливий)
Ведення журналу:Відсутня реєстрація
Розташування:Швейцарія
1 місячний план:5,00 дол. На місяць (базовий), 10,00 дол. На місяць (плюс), 30,00 дол. США на місяць (прозорливий)
Річний план:$ 4,00 / місяць (базовий), 6,00 $ / місяць (плюс), $ 24,00 / місяць (прозорливий)
Безкоштовний період випробовування:Так
Повернення грошей:30 днів
Оплата:Кредитна картка, PayPal

Огляд | Тест на швидкість | Список серверів
68,6 Мбіт / с44,5 Мбіт / с7 мс
Країни:95
Сервери:3000+
Протоколи:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP, SSTP
Платформи:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Blackberry, маршрутизатори
З’єднання:3
Ведення журналу:Загальна щоденна тривалість з’єднання, загальна щоденна кількість передачі даних, розташування сервера
Розташування:Британські Віргінські острови
1 місячний план:$ 12,95 / місяць
6-місячний план:$ 9,99 / місяць
Річний план:$ 6,67 / місяць
Безкоштовний період випробовування:Ні
Повернення грошей:30 днів
Оплата:Кредитні картки, PayPal, Bitcoin, Alipay, Paymentwall

Огляд | Тест на швидкість | Список серверів
58,3 Мбіт / с48,3 Мбіт / с29 мс
Країни:64
Сервери:700+
Протоколи:OpenVPN (Pro / Premier), L2TP / IPsec, PPTP, хамелеон (Pro / Premier)
Платформи:Win, Mac, Linux, iOS, Android, маршрутизатори
З’єднання:3 (базовий), 5 (преміум)
Ведення журналу:Відсутня реєстрація
Розташування:Швейцарія
1 місячний план:9,95 дол. США на місяць (базовий), 12,85 дол. США на місяць (преміум)
Річний план:5,00 дол. На місяць (базовий), 2,50 дол. На місяць (преміум)
Безкоштовний період випробовування:3 дні
Повернення грошей:Ні
Оплата:Кредитна картка, PayPal, Alipay
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me