Огляд гніздової камери – чи дійсно варто коштувати?

У 2020 році Nest Camera випускає заголовки новин з різних причин, одна з них – їх здатність ловити “піратів на ґанку” саме в той момент, коли вони здійснюють загрозу їхній злий торг. Пірати з під’їзду – злочинці з низьким рівнем життя, що користуються поточною хвилею електронної комерції та доставки пакетів; ці злодії на посилках орієнтуються на будинки з під’їздами та нахилами, де водії Amazon, UPS та FedEx зазвичай скидають пакунки за інструкціями; в недавньому інциденті, зафіксованому камерою Nest у штаті Небраска, поліцейські детективи описали ці пристрої домашньої безпеки як потенційні “перетворювачі ігор”, оскільки з точки зору спрощення їх слідчої роботи, тим самим збільшуючи ймовірність вирішення справ та вилучення викраденого товару.


Чоловік з Небраски зловив крадіжку Nest Camera
Злодії доставки пакетів

Окрім допомоги у запобіганні злочинним піратам піратів на ґанку, камери Nest також були важливим акцентом конференції розробників Google I / O 2020 у Mountain View.

На цій важливій технологічній події керівники Google представили Nest Hub Max, пристрій управління домашньою автоматикою, який ефективно поєднує технології, розроблені Nest та Google за останні роки. Nest Hub Max інтуїтивно працює з камерами Nest; він має кольоровий 10-дюймовий сенсорний екран, інтегровану камеру, вражаючий динамік / мікрофонний комбо та вдосконалену версію Google Assistant.

Nest Hub MaxВведення Nest Hub Max було важливим не лише тому, що, здається готовий перевершити Амазонський Ехо сімейство розумних динаміків, які можна використовувати як хаби для автоматизації дому, але також тому, що це початок нової ери як для Google, так і для Nest. Ви повинні пам’ятати, що Nest Labs розробляє технологію розумного дому з 2010 року; в той час, здавалося, компанія була готовою придбати компанію Apple через свою філософію дизайну, але Google вступив через чотири роки.

Майже десятиліття розробники Nest Labs працювали над власними силами, і вони випускали дивовижні продукти, такі як легендарні Навчальний термостат Nest, але технічні аналітики завжди цікавились, коли почнеться повноцінна співпраця з Google. Цей день прийшов, тому відтепер старі домашні хаби Google будуть Nest Hubs, і ви зможете це зробити керуйте камерою Nest та іншими пристроями за допомогою Google Assistant; до речі, є і менша версія Nest Hub Max на випадок, якщо ви живете в меншому просторі, наприклад, квартирі чи горищі.

Жоден огляд Nest Camera не буде завершеним, не згадуючи Ріка Остерлоха, старшого віце-президента Google, який нещодавно був призначений для нагляду за командою пристроїв і служб компанії, яка має намір підняти Google як бренд обладнання. Що це означає для потенційних покупців камер Nest – це те, що їх майбутня покупка стане частиною нової екосистеми Google та Nest Labs; Іншими словами, ваші пристрої Nest прекрасно синхронізуються з вашими смартфонами Android, Chromebook, Chromecast, Pixels і навіть веб-браузером Chrome. Великі речі зберігаються для Nest, і це хороший час, щоб почати займатися тим, що Google розраховував на автоматизацію розумного будинку.

Nest Cam Indoor – захист всередині будинку

Камери гнізд не схожі на IP-камери, які часто продаються як частина домашніх систем безпеки, які ви повинні з’ясувати самостійно. Як і всі інші продукти, розроблені інженерами Nest Labs, камери Nest – це пристрої високого класу, спеціально розроблені для того, щоб виділятися серед конкурентів.

Nest Cam IndoorДля багатьох людей, які є новими у світі інтелектуальної автоматизації дому, Nest Cam Indoor – ідеальна точка входу. Ця кулачок Nest існує вже пару років і охопила чимало домашніх вторгнень через thew Служба безпеки Nest Aware, який доступний на основі передплати, що робить його однією з найпопулярніших моделей. Стоячи 4,5 дюйма у висоту і 2,8 дюйма в ширину, Nest Cam Indoor досить дискретний, щоб розмістити його де завгодно; він може контролювати і записувати практично при будь-якому стані освітлення, а також може передавати поточну роздільну здатність HD 1080p без ікони. Ширококутний вид поширюється на 130 градусів, а функція динаміка / мікрофона забезпечує якість звуку, що буде конкурувати з дорогими смартфонами.

Додаткові функції включають:

 • Повний віддалений доступ через Nest App
 • Плавне збільшення та покращення функцій
 • Віддалена допомога на дому
 • Домофонна функціональність
 • Можливість налаштування сімейних акаунтів

Загалом, ця камера Nest виглядає як тип, який можна зафіксувати у верхній частині монітора для настільних сеансів Skype, але насправді він забезпечив потужний функціонал домашньої безпеки.

Nest Cam Outdoor – безпека поза стінами

Nest Cam OutdoorЯк випливає з назви, ця модель кулачка Nest розроблена для встановлення на вулиці. Він більший і помітніший, ніж внутрішня модель, розглянута вище, як і повинна бути, але не така велика, що неможливо було б приховати при бажанні. Стійкість до погоди та клімату Nest Cam Outdoor має IP65, що означає, що він витримує дощові та зимові умови від -4 до 140 градусів за Фаренгейтом.

Всі функції в приміщенні знаходяться в Nest Cam Outdoor, з додаванням більш міцної нічної та інфрачервоної системи камер для чіткішого зору. Поки камери Nest продовжують повідомляти про запобігання вторгненням додому та іншим інцидентам із безпекою, сокістовані грабіжники екіпажі зобов’язані помітити та пропустити будинки, захищені цими системами; слід зауважити, що “професійні” злодії роблять усе, щоб не попастися, і вони, швидше за все, виберуть менш ризиковані цілі.

Nest Cam IQ Indoor – інтелектуальний моніторинг будинку

Протягом кількох місяців з моменту його появи ця камера отримала фантастичні відгуки у багатьох технологічних журналах. Як випливає з назви, Nest Cam IQ Indoor – це більш розумна версія свого оригінального закритого кузена; він приблизно однакового розміру і поєднує в собі елементи дизайну його зовнішніх і внутрішніх моделей камер.

Цей пристрій – це більше, ніж просто камера безпеки; значною мірою, це надає багато функцій, яких можна було б очікувати від центру розумного домашнього автоматизації, включаючи вбудований 6-ядерний процесор, на якому працює спеціальна версія операційної системи Android, щоб ви мали повний доступ до Google Assistant. По суті, ця камера виступає як розумний динамік, а також пропонує інтелектуальне бачення.

Nest Cam IQ IndoorОсновні особливості IQ Indoor:

 • 4К камера з 8-мегапіксельним кольоровим датчиком
 • Розширене збільшення та покращення в комплекті з поданням відстеження крупним планом
 • 130-градусне поле зору
 • Плавний захоплення відео HDR із швидкістю 30 кадрів в секунду
 • Датчики інфрачервоного зору та навколишнього світла, які можуть керувати розумними системами освітлення
 • Три чутливі мікрофони та стереоякісний динамік
 • Бездротова безпека WEP, WPA та WPA2 та розширене підключення. Дані збираються, зберігаються та передаються за допомогою 128-бітного розширеного стандарту шифрування, підтримуваного протоколами TLS / SSL

Як можна уявити, ця камера Nest краще працює з підпискою на Nest Aware; проте ви можете переглянути до трьох годин знімків, навіть якщо ви не підписалися на послугу. Алгоритми штучного інтелекту, що контролюють інтелектуальне бачення цього пристрою, мінімізують запуск помилкових сповіщень; наприклад, ваші собаки не будуть помилятися зловмисниками. Незважаючи на те, що ця камера безпеки Nest є однією з найцінніших на ринку, можливість контролювати Google Assistant допоможе вам уникнути необхідності придбання розумного динаміка для системи домашньої автоматизації..

Nest Cam IQ Outdoor – розширене виявлення загроз

Nest Cam IQ OutdoorЯк і IQ в приміщенні, Nest Cam IQ Outdoor – це вражаючий і стильний вигляд обладнання, завантаженого функціями AI. Шанувальники високотехнологічних трилерів та фільмів про шпигунство, де камери безпеки самостійно відстежують підозрюваних та слідкують за кожним їх кроком, будуть раді, що дізнаються, що саме це робить Nest Cam IQ Outdoor.

Не тільки камера IQ Outdoor міцний і непробивний але також досить розумний fокус на людські форми, що діють підозріло, і відстежуйте їх, перш ніж спрацювати тривогу. Усі функції IQ Indoor, за вирахуванням Google Assistant, можна знайти в IQ Outdoor; крім того, універсальний шарнір може обертати камеру на 360-градусну вісь, а динамік / мікрофонний комбінат забезпечує розширені аудіофункції, придатні для зовнішнього використання.

Скажімо, ви встановили розумні замки у вхідні двері, і ви очікуєте гостей з міста; за допомогою камери IQ Outdoor ви можете віддалено отримувати сповіщення про їх прибуття, і ви зможете чітко поговорити з ними, перш ніж пускати їх.

Що потрібно знати про камери Nest Labs

Google зробив значні інвестиції в Nest Labs з метою побудови бренду, який, як відомо, виступає в авангарді автоматизації розумних будинків; як такий, ви можете бути впевнені в цьому Гніздові пристрої – це найвища продукція, але вони також потребують певної технологічної інфраструктури для того, щоб реалізувати свій максимальний потенціал. Конкретно, повільна домашня мережа Wi-Fi може заважати вам відчувати весь спектр функцій камер Nest. Пропускна здатність є важливим фактором; якщо ви плануєте ввімкнути постійну камеру Nest, ви завантажуєте швидкість не менше 2 Мбіт / с. У ситуаціях, коли мережа Wi-Fi не є оптимальною, ви матимете змогу змінити параметри зйомки та запису відео з огляду на якість зображення та пропускну здатність..

Послуга Nest Aware

Усі великі технологічні компанії спрямовують свою діяльність на надання послуг, і Google не є винятком. Nest Aware – це підвищення безпеки, яке постійно записує відео та аудіо, які знімають камери Nest, до 30 днів. Станом на травень 2019 року підписки на Nest Aware починаються від 5 доларів на місяць за п’ять днів записів та смарт-сповіщень. Ця послуга додає дотику штучного інтелекту до ваших камер Nest IQ Nest, і вона доступна за допомогою різних пакетів та варіантів знижок, таких як знижка на 50 відсотків для додаткових камер.

Інтеграційний потенціал гніздових камер

Тепер, коли Nest перетворився на бренд, який є синонімом автоматизованої системи розумного дому Google, у найближчому майбутньому можна очікувати великої кількості інтеграцій продуктів та послуг. Кінцева мета Google полягає в тому, щоб користувачі створювали гніздові екосистеми в своїх будинках; Для цього компанія хоче засліпити вас дивовижними продуктами Nest, щоб ви почали розвивати почуття лояльності до бренда.

Мобільний додаток Nest thermostatПодумайте про IQ Indoor cam та його пакет Google Assistant; хоча ви завжди можете встановити цю програму на свій смартфон Android і використовувати її як концентратор для керування своїми пристроями Nest, ви, ймовірно, відчуєте спокусу говорити безпосередньо на камеру.

Поточні варіанти інтеграції, які пропонує Nest, включають терморегулятори, детектори диму, будильники безпеки, дзвіночки та смарт-замки. Якщо у вас вже є камери Nest або ви використовуєте смартфон Android, наступним логічним кроком буде додавання більше продуктів Nest у вашу розумну домашню мережу.

Камери гнізд та моніторинг цін

У порівнянні з іншими домашніми камерами безпеки, слід розраховувати платити преміальні ціни за пристрої Nest та хмарні послуги. Наприклад, IQ Outdoor коштує майже 350 доларів, і його еквівалент в приміщенні нещодавно був знижений до $ 249 з $ 299. Nest Labs часто надаватиме знижки та пропозиції для особливих випадків, таких як День матері та під час відпускного шопінгового сезону, але навіть при цих цінових перервах ви все одно можете їх знайти трохи дорогішими.

Ціни на гніздо

Nest Aware пропонує цілодобові послуги запису, які використовують хмару для зберігання даних, а кількість днів у вашій історії відео залежить від вибору пакету. Як відомо, Nest є однією з найдорожчих систем домашньої безпеки на ринку, і це, мабуть, поширюється на їхні послуги хмарного моніторингу.

Що таке досвід клієнтів Nest

Що стосується обслуговування клієнтів Nest, то питання споживчих справ дає Nest кращі оцінки, ніж Google, особливо для користувачів, які підписалися на послугу Nest Aware. Гніздові вироби призначені для роботи з коробки; проте, їх покрокові інструкції по установці, як правило, більш детальні і задіяні, ніж багато інших пристроїв автоматизованого розумного дому, і це насправді добре з точки зору конфіденційності та безпеки.

Будучи торговою маркою Google, Nest Labs не помилиться, дозволивши встановлення з комбінацією ім’я користувача / пароля за замовчуванням; тим не менш, ви можете зробити додатковий крок безпеки маршрутизації вашої розумної домашньої мережі через найкращий VPN, бажано на рівні маршрутизатора..

Компанія Nest має один із найпотужніших посібників щодо усунення несправностей, встановлення, контролю за помилками та технічного обслуговування на ринку сьогодні. Якщо DIY – це не ваша чашка чаю, ви можете зв’язатися з ними через їхні сторінки соціальних медіа, електронну пошту та, звичайно, їх гарячу лінію.

Заключні думки про гніздові камери

Зрештою, камери Nest дозволяють вам бути передовою сучасної домашньої безпеки. Оскільки ви дійсно не хочете скупитися на важливу справу, таку як спостереження за своїм будинком, ви не можете помилитися з одним із цих пристроїв.

З новим напрямком, який займає Google щодо автоматизації розумного дому, Nest, певно, буде наймудрішим вибором продуктів протягом деякого часу, принаймні до тих пір, поки Apple чи Microsoft не вирішать почати серйозно конкурувати..

FAQ

З: Чи можна використовувати гніздові камери без передплати?

A: Сервіси Nest Aware є абсолютно необов’язковими, але саме так більш досконалі камери реалізують свій повний потенціал. Нова 5-денна підписка на Nest Aware достатньо розумна для більшості людей.

З: Чи гніздо Cam водонепроникне?

A: Зовнішні камери Nest містять рейтинг погоди та клімату, який вказує на стійкість до опадів, але ці пристрої не мають бути зануреними..

Питання: чи працює зовнішня камера Nest із Alexa?

A: Продукти Nest можна керувати за допомогою розумного помічника Amazon Alexa, який використовує динаміки Amazon Echo за допомогою «навичок та рецептів». Якщо у вас є продукт на базі Alexa, ви хочете сказати “Alexa, знайдіть мої пристрої”, щоб побачити, чи відображається чи відображається список вмінь або “якщо це, то це”. Вам доведеться навчити Alexa асоціювати мовленнєві команди з тим, що ви хочете робити з ваших камер Nest.

Q: Чи працюють гніздові камери без Wi-Fi?

A: Функціональність камер Nest без Wi-Fi та активного підключення до Інтернету обмежена тим, що це не заслуговує на обговорення. Підключення до Ethernet не є рішенням у цьому плані. Майте на увазі, що для Вашого широкосмугового з’єднання необхідно забезпечити 2 Мбіт / с пропускну здатність для завантаження для оптимальної роботи камер Nest.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me