Огляд SaferWeb (2020)

Як і конкурент конкурентів Total VPN, SaferWeb належить The Endurance International Group, Inc., яка володіє багатьма популярними американськими хостинговими послугами, такими як Bluehost та HostGator.


Отже, воно підлягає тому ж тривожна політика конфіденційності та всебічне ведення лісозаготівель як його дочірня компанія Відповідно, було б важко рекомендувати цю послугу всім, хто серйозно ставиться до збереження безпеки, анонімності та конфіденційності.

saferweb-логотипКрім того, SaferWeb має мізерну мережу серверів. У порівнянні з більш великою, більш успішною конкуренцією, цей менший суперник не вимірює. Це, безсумнівно, невелика кількість серверів також сприяє неприємно повільній швидкості передачі даних.

Ще одним недоліком використання цієї VPN є всі різні платежі. Якщо ви хочете отримати будь-яку послугу чи захист, це коштує додатково. Користувачі, які хочуть підключити більше одного пристрою одночасно, повинні сплачувати додаткову щомісячну плату.

Якщо ви хочете отримати доступ до найшвидших серверів компанії, це обійдеться вам у додаткову щорічну плату. Кожен, хто хоче отримати доступ до «Пріоритетної підтримки», повинен буде сплатити ще один щорічний внесок.

Бажаючі дізнатися більше про безпеку та конфіденційність в Інтернеті можуть знову заплатити за електронну книгу, яка охоплює цю тему. З такою кількістю вичерпних посібників, доступних безкоштовно.

Навіщо ти це робив?

Можливо, ви зможете переглядати американські Netflix та BBC iPlayer за допомогою цього сервісу, але це стосується цього тільки переваги.

Огляд

Особливості інформації
Корисність:Простий у використанні
Політика ведення журналів:Немає політики ведення журналів
Розмір сервера:33 сервери
Розподіл сервера:27 країн
Підтримка:24/7 живий чат, система квитків та база знань
Торрент:Дозволено
Потокове передавання:Дозволено
Протокол VPN та шифрування:Протоколи OpenVPN, L2TP, PPTP; 256-бітове шифрування
Штаб-квартира:Об’єднане Королівство
Ціна:$ 3,99 / місяць
Офіційний веб-сайт:https://www.saferweb.com/

Безпека та шифрування за допомогою SaferWeb

зашифрований замокSaferWeb дозволяє користувачам обирати протокол VPN. Серед варіантів є OpenVPN, що розглядається як протокол вибору.

OpenVPN – це програмне забезпечення з відкритим кодом, яке постійно вдосконалюються та вдосконалюються розробниками у всьому світі. Тому що вони завжди шукають і усунення вразливих місць, Ви можете бути впевнені, що використання OpenVPN безпечно.

Інші доступні протоколи включають L2TP / IPSec, який, як правило, вважається другим лише OpenVPN. Як і інші послуги VPN, SaferWeb також пропонує протокол PPTP. Старіший протокол, який зазвичай вважається страшно небезпечно, рідко доцільно використовувати.

Якщо ви використовуєте такі протоколи, як OpenVPN та L2TP / IPSec, ви можете бути впевнені, що весь ваш веб-трафік кодується за допомогою 256-бітного шифрування AES. Це той самий рівень шифрування, який використовують уряди, правоохоронні органи та військові служби по всьому світу.

Якщо ці організації можуть довіряти своїм найпотаємнішим розвідкам цього методу шифрування, то ви також можете покластися на нього.

Однією з головних проблем SaferWeb є те, що це не обладнаний вимикачем. Багато більш досконалих і високо оцінених VPN-компаній включають в свій сервіс комутатор вбивств. Перемикач kill – це механізм, який автоматично закінчує сеанс перегляду, якщо VPN стає недоступним.

saferweb-kill-switch

Це означає, що ви не піддаєтеся серфінгу, поки ваша VPN більше не працює у фоновому режимі. Відсутність перемикача на вбивство є вимикачем угод для багатьох людей. Навіть якщо це не викликає особливих проблем для вас, є інші причини шукати VPN в іншому місці.

Серверна мережа VPN SaferWeb

У порівнянні з найбільш високо оціненими та найчастіше рекомендованими VPN-послугами, серверна мережа SaferWeb є болісно неадекватний. Їх сервери знайдені в всього 30 локацій по всьому світу.

розташування серверів saferweb глобальне

Багато таких серверів є в Європі в таких містах, як Лондон, Амстердам, Кефлавік, Бухарест, Мадрид, Париж, Франкфурт, Варшава, Мілан, Цюріх, Стокгольм, Москва, Брюгге та Дублін. Їх присутність схожа в Північній Америці, оскільки сервери знаходяться в Нью-Йорку, Чикаго, Лос-Анджелесі, Маямі, Атланті, Сіетлі, Сан-Хосе та Торонто.

Інші регіони світу є рідко вкриті. Є сервери в Сінгапурі, Мумбаї, Токіо та Гонконгу, але це єдині азіатські місця. Африка представлена ​​лише Йоганнесбургом, а на Близькому Сході є лише Тель-Авів. В Австралії є кілька серверів, але всі вони розташовані в Сіднеї, тоді як Південна Америка має лише один сервер у Буенос-Айресі.

швидкість безпечної роботи в країні

За всіма відомостями, SaferWeb має приблизно 70 серверів.

Найвищо оцінені VPN в галузі можуть мати кілька тисяч серверів, розташованих у сотнях локацій по всьому світу.

Як це впливає на продуктивність?

Чим досконаліша серверна мережа VPN, тим більше шансів на те, що ви знайдете сервер, близький до вашого фізичного місцезнаходження. Це означає швидше швидкість передачі даних.

Більше того, коли компанія має багато серверів, це означає, що є достатня пропускна здатність для спільного доступу. Завдяки такій крихітній мережі, як SaferWeb, ви обмінюєтеся пропускною здатністю з надзвичайно багато людей. Це робить швидкість передачі даних млявою.

Чи сумісний SaferWeb VPN з BitTorrent або P2P?

Однією з небагатьох позитивних речей, яку SaferWeb вдалося досягти, є те, що вона сумісна з такими видами діяльності, як BitTorrent і спільний доступ до файлів однорангових. Насправді в Амстердамі є сервери, які присвячені виключно цій цілі.

Це означає, що SaferWeb не збирається зламати вас за торрент, використовуючи їх VPN. Погана новина полягає в тому, що все, що ви намагаєтеся завантажити або поділитися, забирає зовсім небагато часу.

Результати тесту на швидкість із VPN SaferWeb

вектор швидкості завантаженняХоча ніхто не очікує тих самих блискавичних швидкостей під час використання VPN, який вони отримують без жодного, найкращі VPN для канадців (по-французьки: Meilleur VPN) не будуть занадто сильно заважати швидкості завантаження та завантаження..

SaferWeb – одна з найгірших, що стосується результатів тестів на швидкість, і між ними та найкращими VPN існує велика різниця. Якщо швидкість є життєво важливою метрикою для вас, тоді було б розумно шукати в іншому місці.

Один із них лише надає вам доступ до семи їх серверів. Більш розкішний варіант надає доступ до всієї мережі безпечної роботи SaferWeb. Відповідно, ваш досвід роботи з SaferWeb може змінюватись залежно від того, до яких серверів ви маєте доступ та від вашого місцезнаходження у світі.

Тестові показники для комп’ютера, використовуваного в тесті на швидкість, дали результати завантажити ставки 98,71 Мбіт / с і завантажити ставки 53,00 Мбіт / с. Ці абсолютно поважні результати кардинально змінилися при активації SaferWeb.

результат тесту на швидкість saferweb vpn

тести на сервер vfer saferweb

Як бачимо, результати в кращому випадку розчарували. Швидкість завантаження, записана на різних серверах, коливалася від 4,14 Мбіт / с до 7,05 Мбіт / с. Швидкість завантаження була передбачувано гіршою, коливалася від 1,84 Мбіт до 2 Мбіт / с. Ці цифри є одними з найгірших у всіх результатах тестів на швидкість, які проводить цей веб-сайт.

Чи зберігає журнали SaferWeb VPN?

Якщо похмурих результатів тесту на швидкість не вистачило для того, щоб стримувати вас, тоді вам варто переглянути політику конфіденційності компанії. Хоча однією з головних цілей VPN є захист вашої конфіденційності, SaferWeb стає недостатнім.

В ідеалі постачальник VPN не збирає багато вашої особистої інформації, а також не реєструється під час перегляду, де ви переглядаєте і що ви робите..

Політика конфіденційності saferweb vpn

Маючи штаб-квартиру в країні “П’ять очей”, це має стати неприємним сюрпризом, що SaferWeb веде такі тісні вкладки для своїх клієнтів. Підписка на послугу вимагає розкривати всі види персональних даних, а також компанія збирає інформацію про вас щоразу, коли ви звертаєтесь до служби підтримки клієнтів..

На цьому не закінчується збір даних. Як і ваш Інтернет-провайдер, схоже, SaferWeb хоче знати все, що ви робите в Інтернеті. Вони ведуть облік, коли ви входите, які веб-сайти ви відвідуєте, що ви робите, поки ви там, вашу діяльність у соціальних мережах та багато іншого.

Це не мета створення VPN, щоб перешкоджати іншим знати занадто багато про ваш приватний бізнес? Схоже, SaferWeb вирішив не помітити цього.

Вони можуть навіть вирішити поділитися якоюсь вашою приватною інформацією, щоб вони могли продавати вам сторонні товари та послуги. З точки зору конфіденційності в Інтернеті, ця політика – кошмар.

Скільки коштує безпечна мережа VPN?

На даний момент у SaferWeb є дві схеми ціноутворення. Преміум-план надає доступ до семи серверів компанії та до одного підключеного пристрою. Оновлення до плану Super Premium означає, що клієнти отримують доступ до всіх серверів SaferWeb і можуть одночасно підключати до трьох пристроїв.

безпечне ціноутворення vpnПослуга Premium починається з $ 3,99 на місяць, сервіс Super Premium – 4,99 долара на місяць. На жаль, після цього моменту SaferWeb потрапляє у справжній тонкий друк, і всі ціни зростають до стандартної ціни.

Ця ставка змінюється залежно від того, яку послугу ви обрали і чи не вибираєте ви контракт, однорічний контракт або дворічний контракт. З цінами, що коливаються від 10 доларів на місяць до приблизно 17 доларів на місяць, легко зрозуміти, що ви платите набагато більше за безсумнівно нижчий VPN.

(Для порівняння, NordVPN, один з найкращих VPN сьогодні, має угоду за $ 2,99 на місяць. Тож 2,99 долара проти 10 доларів + щось на тонкому шрифті – не настільки стандартно. Як щодо порівняння з нашим списком найкращих безкоштовних VPN?

Є SaferWeb рекомендованою VPN?

Грунтуючись на хижацькій ціні, кричущій політиці лісозаготівлі та млявих результатах тесту на швидкість, SaferWeb не рекомендується. Більш надійні VPN можна легко знайти, як Surfshark і вищезгаданий NordVPN. Перевірте це, якщо ви хочете, щоб список наших найкращих виборів найкращих VPN-послуг, доступних сьогодні для канадців.

Джерела:

 • https://www.techopedia.com/definition/30742/vpn-security
 • https://us.norton.com/internetsecurity-privacy-what-is-a-vpn.html
 • https://en.wikipedia.org/wiki/Comppare_of_virtual_private_network_services

Додати власний відгук:

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map