Огляд VPN Avira Phantom 2020

З іншого боку, Avira Phantom VPN виглядає як гідний конкурент у галузі особистої безпеки.


Компанія пропонує OpenVPN протокол, а також 256-бітове шифрування AES. Потенційні клієнти з більш жорсткими вимогами також можуть оцінити відносно надійну здатність дивитися Netflix з помилками та завантажувати торрент.

avira phantom vpn логотип

Avira дозволяє клієнтам одночасно підключати кілька пристроїв. Існує навіть комутатор переривання, щоб перервати з’єднання, якщо VPN стає недоступним.

Однак користувачі зобов’язані бачити різке зниження швидкості передачі даних кожного разу, коли вони вмикають цю VPN. Це спричиняє розчарування, незважаючи на те, що ви робите в Інтернеті. Також погана новина полягає в тому, що Avira має штаб-квартиру в Німеччині, тому якщо ви є запеклим захисником конфіденційності, це може бути не VPN для вас.

Огляд VPN Avira Phantom

Особливості інформації
Корисність:Дуже простий у використанні
Політика ведення журналів:Деяка політика ведення журналів
Розмір сервера:40 серверів
Розподіл сервера:20 країн
Підтримка:База даних
Торрент:Дозволено
Потокове передавання:Дозволено
Протокол VPN та шифрування:Протоколи OpenVPN, IPSec та Ikev2;
Штаб-квартира:Німеччина
Ціна:$ 4,99 / місяць
Офіційний веб-сайт:https://www.avira.com

Безпека та шифрування

Avira Phantom охоплює більшість основних операційних систем у цій галузі, включаючи Windows, macOS, Android та iOS. Наразі жодна інша операційна система не включена. Тип операційної системи, який ви працюєте, визначатиме, який протокол VPN керує вашим з’єднанням.

Користувачі під керуванням Windows або Android автоматично підключаться через OpenVPN, який має визнання як галузевий стандарт. Системи MacOS та iOS підключатимуться через IPSec. IPSec, хоча, можливо, не такий популярний, все ще пропонує велика кількість надійності та захисту.

безпека та шифрування

На відміну від інших постачальників VPN, Avira не пропонує вибору, коли мова йде про протоколи VPN. Однак, оскільки вони пропонують два найкращих у бізнесі, це навряд чи стане стримуючим фактором для багатьох людей. Потенційні клієнти, які можуть віддати перевагу іншим протоколам для конкретних додатків, можуть захотіти шукати в іншому місці.

Avira надає безкоштовні та платні версії своїх послуг. Платна версія будь-якої послуги VPN – це практично завжди найкраща ставка, оскільки вона, ймовірно, пропонує додаткову конфіденційність та захист. Це, безсумнівно, так і тут тільки клієнти, які платять мати перевагу у Avira вбити перемикач. Якщо ви не хочете знайти себе раптово викритий в Інтернеті, вам доведеться заплатити за це.

Avira Phantom дійсно проходить додаткову милю, забезпечуючи внутрішній захист DNS. Цей додатковий рівень безпеки стороннім особам ускладнює контроль за запитами DNS, які ваш комп’ютер робить для відвідування веб-сайтів.

Серверна мережа VPN Avira Phantom

У цій метриці починають виявлятися недоліки Авіри. У той час як багато постачальників VPN в цій галузі можуть похвалитися розширеними серверними мережами, на яких представлені тисячі серверів більш ніж в 100 країнах, Авіра не може змагатися.

Це тому, що їх приблизно 40 серверів розташований у всього 20 країн. Avira – німецька компанія, і переважна більшість її серверів можна знайти там і в сусідніх європейських країнах, таких як Іспанія, Великобританія, Швейцарія, Польща, Нідерланди, Румунія, Франція, Італія, Чехія та Австрія.

розташування сервера avira phantom

Avira Phantom має міжнародну присутність із серверами, розташованими також у Сінгапурі, Бразилії, Австралії, Мексиці, Канаді та США. Насправді Avira має близько десяток серверів у Північній Америці, але їх охоплення в інших регіонах є досить похмурий.

Південна Америка представлений справедливим одне місцезнаходження, і клієнти в Африка і то Середній Схід не знайдемо локальних серверів якими управляє Авіра. Як і багато постачальників VPN, веб-сайт Avira зазначає, що вони завжди працюють над розширенням своєї мережі, але ніяких деталей щодо цих зусиль не розголошується..

Результатом такої невеликої серверної мережі є те, що швидкість передачі даних буде значно повільнішою. Кожен сервер має обмежену кількість пропускної здатності. Оскільки більше користувачів намагаються підключитися до одного сервера, трафік затухає. Інший розгляд – це відсутність географічного різноманіття в мережі Avira.

Швидкість передачі даних, як правило, буде швидшою при підключенні до сервера, який знаходиться поблизу від вашого фактичного місцезнаходження. Якщо ви живете в місці, де Avira не має локальних серверів, ви можете сподіватися неймовірно повільний веб-трафік.

Чи сумісний Avira VPN з BitTorrent або P2P?

vpn-захист

Перевірка з командою підтримки клієнтів Avira виявила, що компанія не розрізняє типи трафіку, що проходить через VPN. Це означає, що торрент і обмін файлами P2P дозволені. Більше того, Avira не обмежує таку діяльність лише конкретними серверами. Звичайно, маючи так мало серверів, ви можете розраховувати на те, що будь-які заходи торрентінгу та обміну файлами будуть прийняті розчаровує кількість часу.

Результати тесту на швидкість із VPN Avira Phantom

Причин використання VPN багато. Більшість людей прагнуть захистити свою конфіденційність в Інтернеті, оскільки Інтернет-провайдери, хакери та інші сторони, здається, завжди шпигують за їх діяльністю.

VPN – це ідеальний спосіб замаскувати своє фізичне місцезнаходження, приховати IP-адресу та переконатися, що ніхто не може відстежувати, які веб-сайти ви відвідуєте чи що ви робите, поки ви там.

Компроміс для цього захисту – швидкість. Хоча деякі з найбільш рейтингових VPN-сервісів можуть конкурувати з ними швидкість передачі даних блискавично незахищеного з’єднання, Авіра – не одна з таких, за нашими результатами тестування.

Значна частина цього уповільнення пов’язана з анемічною серверною мережею Avira. Без більшої кількості серверів результати тестування швидкості компанії є навряд чи покращиться найближчим часом.

Перш ніж увімкнути Avira, тестові показники мали результати зі швидкістю завантаження 98,71 Мбіт / с та швидкістю завантаження 53,00 Мбіт / с. Увімкнення Авіри дало кілька справді невтішних результатів. Ставки завантаження були зараз лише 6,98 Мбіт / с з швидкість завантаження працює в 9,02 Мбіт / с.

avira тест швидкості

Цей початковий тест був виконаний за допомогою одного з серверів Avira в Нідерландах. Послідовний аналіз був проведений за допомогою сервера, розташованого в Північній Америці.

Цих результатів було ще більше бездонний.

Із ставками 4.34 Мбіт / с для завантаження і 2,23 Мбіт / с для завантаження, Зрозуміло, що Авіра скоро не виграє тести на швидкість.

Для тих, хто стежить, ці цифри на 95 відсотків нижче ніж ті, що досягнуті без запуску Авіри. Можна з упевненістю сказати, що ніхто не буде задоволений таким видом діяльності.

Це тому, що всі ми так звикли до надшвидких завантажувальних часів. Давно минули дні комутованого модему і потрібно чекати хвилин, щоб веб-сайт завантажився. Сьогоднішній час завантаження миттєвий, якщо ви не використовуєте Avira.

Якщо ви відчуваєте ностальгію за днями комутованого модему, можливо, ви хочете дати Авірі крутитись.

Чи зберігає журнали Avira Phantom VPN?

Багато постачальників VPN говорять про гарну гру, коли мова йде про політику “без реєстрації”. Однак, потрапляючи в тонкий шрифт, ви виявляєте, що в них зберігається досить багато даних. У освіжаючій зміні темпу Авіра відкрито розкриває, які дані вони відстежують.

Політика фантомного ведення журналу avira

У їхньому розкритті зазначається, що вони зберігають дані щодо діагностичних проблем, щоб вони могли виявити та виправити помилки та інші проблеми. Так само і компанія зберігає вкладки, на яких клієнти користуються безкоштовною послугою та які платять як є обмеження даних якими можуть користуватися “безкоштовні” клієнти щомісяця.

Тим не менш, компанія також каже, що вони не ведуть ніяких записів щодо веб-сайтів, які відвідують їх клієнти, або інших онлайн-заходів.

Скільки коштує Avira Phantom VPN?

Avira пропонує обмежену версію своїх послуг для безкоштовно. Як уже згадувалося раніше, це покриття постає разом з обмеження. Клієнти можуть використовувати лише 500 Мб даних на місяць. Якщо ви великий користувач Інтернету, ви, швидше за все, вичерпаєте свій щомісячний наділ протягом декількох днів.

Однак безкоштовна версія може бути адекватною для деяких людей, і вона постачається з шифруванням, захистом від витоку DNS та доступом через кілька пристроїв.

Якщо люди хочуть мати подібне покриття без обмежень даних та кількох корисних додаткових даних, то розумно робити це перейти з Phantom VPN Pro, яка є платною версією послуги.

Фантомне ціноутворення на avira

Люди, які платять за Avira, отримують перемикач “kill”, який автоматично закінчує сеанс перегляду, якщо VPN стане недоступним. Вони також виграють від доступу до представників служби обслуговування клієнтів, які можуть допомогти з усілякими питаннями. Звичайно, як і багато речей, пов’язаних з Avira, клієнти, як правило, повідомляють, що це повторення повільно відповідати на запити.

Платний план коштує всього 10 доларів на місяць, що є вигідною угодою. Однак це не обов’язково гроші, які витрачаються на обробку повільних темпів передачі даних та відсутність підтримки клієнтів.

Є Avira рекомендованим VPN?

На основі результатів тесту на швидкість, Авіру не рекомендується. Крім того, Avira не сумісний із налаштуванням роутера або TOR, а смарт-телевізори та ігрові консолі не підтримують. Також не працюють пристрої Linux.

avira phanton всі пристрої

Набагато більше рекомендованих VPN-провайдерів вже є.

Якщо вам потрібні короткі рекомендації щодо найкращих VPN на ринку, перегляньте наш огляд NordVPN та наш огляд Surfshark. Ви не розчаруєтесь.

Джерела:

 • https://www.techopedia.com/definition/30742/vpn-security
 • https://us.norton.com/internetsecurity-privacy-what-is-a-vpn.html
 • https://en.wikipedia.org/wiki/Comppare_of_virtual_private_network_services

Додати власний відгук:

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map