Огляд VPN TorGuard (2020)

torguard логотип


Ім’я TorGuard може запропонувати випадковому користувачеві, що воно пов’язане з маршрутизатором цибулі (TOR).

Однак походження назви кореняться в іншому місці. Служба розпочалася як VPN, розроблена для торрент. Тепер це загальна програма VPN, яка використовується у всьому світі.

З TorGuard ви можете підключити одразу п’ять пристроїв, що є відносно стандартним. Всі найкращі та найбезпечніші протоколи VPN доступні для Вашого використання, а TorGuard має вражаюча серверна мережа, яка може похвалитися хорошим географічним різноманіттям.

TorGuard підтримує пристрої, на яких працює Mac, Windows, iOS та Android. Він навіть сумісний з маршрутизаторами Tomato та DD-WRT.

TorGuard звучить як розумний вибір VPN, і в основному це так. Однак захисники конфіденційності є неспокійний в штаб-квартирі компанії, розташованій в США. Як член мережі “П’ять очей”, такі країни, як США та Канада, можуть шпигувати за онлайн-діями користувачів VPN TorGuard і можуть запитувати доступ до будь-яких записів, якими володіє компанія.

Більше того, американські компанії підпадають під дію суворого закону про діловодство, тож якщо вашою метою є збереження вашої конфіденційності в Інтернеті, то вам краще послужити інший VPN.

Огляд TorGuard

Особливості інформації
Корисність:Поганий користувальницький інтерфейс
Політика ведення журналів:Немає політики журналів
Розмір сервера:3 000 ++ серверів
Розподіл сервера:50 країн
Підтримка:24/7 дзвінок, чат наживо та квитки
Торрент:Дозволено
Потокове передавання:Дозволено
Протокол VPN та шифрування:Протокол OpenVPN; 256-бітове шифрування AES
Штаб-квартира:США
Ціна:$ 9,99 / місяць
Офіційний веб-сайт:https://torguard.net/

Безпека та шифрування

TorGuard отримує гідні оцінки за безпеку та шифрування. Вони надають доступ до численних протоколів VPN, включаючи струм золото-стандартний протокол, OpenVPN.

Кожна VPN повинна мати протокол, за допомогою якого він підключає користувачів до Інтернету. Деякі з цих протоколів є більш безпечними та мають кращу шифрованість ніж інші.

Ви можете почути, що технічні експерти називають ці інструменти протоколами тунелювання, і опис є влучним. Це протокол, який дозволяє вашому пристрою тунелювати шлях до Інтернету, приховуючи вашу IP-адресу, і виконуючи інші завдання безпеки..

Це мінімізує шанси на те, що ви станете об’єктом хакера чи іншого кіберзлочинця. Більше того, протокол тунелювання забезпечує це ніхто, навіть ваш провайдер, не може відстежувати ваші рухи в Інтернеті.

вектор шифрування

Хоча старіші протоколи, такі як PPTP та SSTP, відступили, але існують сучасні альтернативи. The прем’єр протокол в ці дні є OpenVPN. Це програмне забезпечення з відкритим кодом, що означає, що фахівці з кібербезпеки у всьому світі мали змогу переконатися в безпеці цього протоколу.

Клієнти TorGuard можуть використовувати OpenVPN. Якщо їх пристрій не підтримує цей протокол або він хоче використовувати альтернативу, вони можуть вибрати з L2TP / IPSec або IKEv2. PPTP і SSTP також доступні, але вони, як правило, є не вважається захищеним.

Крім того, TorGuard пропонує своїм клієнтам 256-бітове шифрування AES. Це сьогоднішній провідний метод шифрування, і його повсюдно використовують урядові та правоохоронні органи, які знають, що зберігати таємницю може означати різницю між життям та смертю. Відповідно, Ви можете довірити це шифрування своїми приватними даними.

Інші помітні функції безпеки, які пропонує TorGuard, включають захищені DNS-сервери та захист від витоку IPv6. Цей захист від витоку DNS означає, що ви завжди можете бути впевнені, що ваші приватні дані не “просочуються” за межі вашої VPN. TorGuard додатково включає в себе: вбудований вимикач вбивства що закриває ваш сеанс перегляду, якщо VPN стає недоступним.

Серверна мережа TorGuard VPN

Серверна мережа TorGuard вражає. Вони похвастаються деякими 3000 серверів. Це дає їм можливість конкурувати з деякими найбільшими гравцями в галузі NordVPN з 5000+ серверами. Кількість серверів, які має VPN, є критично важливі для його виконання і досвід клієнта.

місця сервера torguard глобальніКоли VPN має занадто мало серверів, усі клієнти переповнюються разом, обмінюючись незмінною кількістю пропускної здатності. Це пов’язано з скороченням передачі даних. Ось чому важливо шукати VPN з розширеною системою серверів. Таким чином, є багато пропускної здатності для спільного використання.

Географічний розподіл також враховується, коли мова йде про серверну мережу. Взагалі, якщо ви зможете підключитися до сервера, який знаходиться ближче до вашого фактичного місцезнаходження, ви побачите більш високу швидкість. Різноманітність місцеположень також важливо, тому ви можете переглянути повний посібник з VPN. Це повинно навчити вас на що звернути увагу при отриманні послуги VPN.

Мережа TorGuard присутня в понад 50 країн. Сервери добре розподілені по всьому Європа, то Америки, і Азії. У них навіть досить гарна присутність в Африка, Індія, то Середній Схід, Туреччина, Китай, і Росія.

Чи сумісний TorGuard VPN з BitTorrent або P2P?

Як ви могли очікувати від постачальника VPN, який розпочався виключно з любові до торрентінгу, це все ще є улюбленим заходом під час використання TorGuard. На відміну від інших VPN, TorGuard відкритий щодо їх обіймів торрент.

Ви можете отримати пакет із проксі-сервером, розробленим для того, щоб допомогти досягти більш високих швидкостей, ніж ви могли отримати з VPN. Однак торрент-торрент в деяких місцях незаконне, тому ви можете отримати більше користі від використання цього VPN.

Крім того, TorGuard рекламує на своєму веб-сайті те, що вони оптимізували свої сервери чудовий торренте. Якщо ви хочете торрент або брати участь у спільному використанні файлів P2P, тоді TorGuard може бути для вас гідним постачальником. Якщо ви також зацікавлені в обміні файлами, ви можете дізнатися, які найкращі торент-сайти ви могли використовувати.

параметри потокової передачі torguard

Багато людей хочуть використовувати VPN для потокової передачі, в основному для того, щоб вони мали доступ до обмеженого географічного програмування на Netflix. На жаль, поточні компанії користуються цим гамбітом, тому вони часто блокують користувачів VPN, щоб користуватися їх послугами. Однак ви можете дізнатися, як дивитися Netflix за допомогою VPN, оскільки це не складно.

TorGuard обходить це, пропонуючи виділені IP-адреси, які можна явно використовувати для потокового передавання. Ці IP-адреси не мають підключення до TorGuard, а це означає, що ви можете потік без обмежень.

Мінусом є те, що виділена IP-адреса коштує дорого. Це коштує $ 16 на місяць, тож це врахування має враховувати ваш процес прийняття рішень.

Результати тесту на швидкість за допомогою TorGuard VPN

TorGuard зміг виставити кілька досить поважних цифр у тестах швидкості. Без VPN, тестування на еталонах показало завантаження в розмірі близько 100 Мбіт / с. TorGuard не сповільнив справи стільки, як це роблять деякі VPN, але це не означає, що вона була однією з найшвидших VPN в бізнесі.

Американський сервер у Нью-Йорку показав: завантажити ставка 31,66 Мбіт / с з завантажити ставка 31,16 Мбіт / с.

Все стало трохи швидше при підключенні до сервера в Амстердамі. За допомогою цього тесту, завантаження були 53,83 Мбіт / с поки завантажень були 49,31 Мбіт / с.

результат тестування швидкості torguard vpn

Підключення до сервера в Гонконзі призвело до невтішного, але не дивного, сповільнення. Завантаження заведений у щойно 9,59 Мбіт / с з завантажень буття 12,62 Мбіт / с.

Сервер в Лондон знов речі рухалися досить швидко для остаточного випробування. Поважні завантаження з 38,56 Мбіт / с і завантажень з 47,78 Мбіт / с може означати, що TorGuard є a гідний вибір для європейських замовників.

Чи зберігає журнали TorGuard VPN?

Як і багато інших VPN, TorGuard на своєму веб-сайті заявляє, що це не зберігає журналів. Обіцянка може бути частою, але лише кілька VPN виконують її. Зазвичай вони розташовані у дещо поза межами місцевості, як Британські Віргінські острови чи Панама.

Чому не важливо, де знаходиться штаб-квартира компанії? Тому що штаб-квартири підпорядковуються законам нації, в якій вони мають своє місцезнаходження.

У такій країні, як Панама, може бути відносно мало законів щодо збереження даних та обміну цими даними з органами влади. Це дозволяє компаніям VPN вільно слідувати абсолюту абсолютна політика без реєстрації.

політика ведення журналів

Провайдери VPN, які мають штаб-квартиру в Австралії, Канаді чи США, грають за іншим набором правил, ніж у решті світу. Закони про збереження даних відносно жорсткі, і компанії VPN повинні здати записи, коли цього вимагають правоохоронні органи.

Служби VPN – ті, які ми рекомендуємо щодо Privacy Canada – мають свій штаб-квартиру в місцях, де мало цих законів. Однак, TorGuard – це підрозділ материнської компанії VPNetworks, LLC, який має штаб-квартиру в штаті Флорида в США.

Люди, які дійсно усвідомлюють конфіденційність, хочуть бути впевненими, що їх VPN не веде журнали своєї онлайн-діяльності розумно шукати в іншому місці. Просто не ясно, що TorGuard не веде записи, які можуть бути взломані, продані чи передані державній структурі.

Скільки коштує VPG TorGuard VPN?

Через TorGuard доступно декілька планів цін. Як звичайно в галузі, чим довше ви підписуєтесь на послугу, тим менше будете платити на місяць. Передплата на місяць триває приблизно $ 9,99 на місяць, що є відносно середнім для галузі.

Зареєструйтесь три місяці послуги, і ви заплатите 19,99 дол. А шість місяців підписка обійдеться лише вам 29,99 дол, і якщо хочете один рік, доведеться платити 59,99 дол.

ціноутворення torguard vpn

Підписка дозволяє вам підключати до п’яти пристроїв одночасно до TorGuard. Якщо ви хочете додати більше аксесуарів, вони коштують вам додатково один долар на місяць.

Чи є TorGuard рекомендованою VPN?

TorGuard має деякі високоповажні риси що стосується шифрування та безпеки. Також вони мають надійну серверну мережу. Результати тесту на швидкість були більш вражаючими для інших постачальників за аналогічною або навіть нижчою ціною. Штаб-квартира TorGuard в США може викликати занепокоєння прихильників конфіденційності. Все, що говорили, ми рекомендуємо TorGuard як хорошого постачальника послуг VPN.

Деякі з вас все ще шукають інші варіанти, ми вас охопили. Перегляньте наш огляд на Surfshark і NordVPN. Ви не розчаруєтесь у тому, що знайдете.

Гарний погляд у вашому пошуку!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me