Онлайн безпека 101: Як зберегти своїх дітей в Інтернеті

В останні роки в Канаді спостерігається зростання крадіжок особи та інших злочинів в Інтернеті. У відповідь на це – прийнято законодавство, відоме як Закон про захист персональної інформації та електронних документів (PIPEDA).


крадіжки особистих данихНові правила конфіденційності призначені для повідомте канадцям про порушення даних. Значна частина нової ухвали передбачається передусім запобігати порушенням.

Однак в даний час від усіх компаній законодавство зобов’язане попередити Комісію з питань конфіденційності Канади, якщо існує фактичний ризик збиття даних особи від порушення даних..

Закон неміцно закликає компанії вживати «відповідних» дій для збереження даних. Він також використовує неточну термінологію, щоб визначати, коли компанії потрібно попередити клієнтів про порушення даних. Це може стосуватися канадців, оскільки збереження їхніх даних стало головним питанням.

За інформацією офісу уповноваженого з питань конфіденційності Даніеля Террієна, такі порушення, як, наприклад, великий злом Equifax підняли червоні прапори для громадян Канади але закони не відбивали це занепокоєння.

Він попросив щорічне збільшення бюджету на 24 мільйони доларів, щоб використати для аналізу та розслідування звітів про порушення даних, що дозволить подолати штрафи в розмірі 100 000 доларів за порушення, які належать компаніям, які неправильно поводжуються з порушеннями даних..

Експерти кажуть, що ці норми не йдуть досить далеко, і довіра до нового регламенту є низькою.

За комп’ютерами, за якими цілодобово слідкують, хакери все ще вміли планувати та здійснювати зловмисні атаки. Цей факт робить захист людей, а персональні комп’ютери здаються майже неможливими. Однак це не потрібно бути неможливим.

На перший погляд, видалення Інтернету з дому для захисту конфіденційності та особистості може здатися єдиним варіантом. Однак важливо пам’ятати, що Інтернет також є цінним інструментом.

Існує безліч посібників, які допоможуть вам зберегти свою конфіденційність та безпеку дітей в Інтернеті, але багато з цих посібників занадто загальні або занадто загальні з сучасними технологіями, щоб бути корисними в деяких ситуаціях.

Цей вичерпний посібник допоможе вам захистити свою конфіденційність, захищаючи дітей, надаючи широкий спектр порад щодо безпеки та інформації про соціальні медіа та програми чату, такі як Facebook та Snapchat.

Contents

Крок у безпеці дітей в Інтернеті

У цьому розділі цього посібника ви отримаєте загальне розуміння деяких предметів, які ви можете зробити, щоб зберегти конфіденційність дитини та деякі речі, які він може зробити, щоб допомогти..

Посібник для батьків

безпека в ІнтернетіНамагаючись зберегти свою конфіденційність, одне місце для початку – це сторінка ресурсів ФБР, де ви можете знайти різноманітну корисну інформацію про захист своєї дитини від небезпек в Інтернеті. Цей веб-сайт є ідеальним ресурсом, оскільки він постійно оновлюється для задоволення потреб нових технологій.

З кожним новим розвитком комп’ютерних та телекомунікаційних технологій доступ до нових джерел інформації та культурного досвіду розширюється. Однак із збільшенням цього доступу, так є можливість для хижаків отримати доступ до приватної інформації вашої та вашої дитини.

Цей факт робить для вас (особливо батьків) важливим, щоб зрозуміти різні небезпеки доступу до Інтернету та як слідкувати за змінами інформації, які можуть бути наслідком проблем в Інтернеті.

Інтернет-хижаки

Інтернет-хижаки можуть мати різні цілі. Деякі хижаки одразу після інформації, але інші хочуть більше. Важливо визнати, що невелика група людей користується Інтернетом з єдиним наміром подружитися з дитиною. Ця дружба може стати початком догляду за дитиною для сексуальної експлуатації пізніше.

Сексуальний хижак має фантастичну здатність повільно знижувати резерви дитини протягом невеликого періоду, роблячи вигляд, що це хтось інший. Будь-хто може створити профіль соціальних медіа, який відрізняється від реальності.

Якщо дитина не впевнена, вам слід зібрати інформацію про цю особу. Якщо поведінка молоді зміниться, це може свідчити про поводження з сексуальним хижаком. Деякі попереджувальні знаки, на які слід звернути увагу, включають велику кількість часу в Інтернеті чи порнографії на комп’ютері дитини.

ФБР склало списки, які містять загальні ознаки, якщо ви турбуєтесь про Інтернет-досвід своєї дитини. Якщо ваша дитина виявляє будь-який з цих ознак, ви повинні бути готові до цього відкрито говорити про загрози онлайн-хижаків і як їх уникнути.

Вам слід поговорити зі своєю дитиною та звернутися до місцевої поліції, якщо ви виявите докази будь-якого неналежного контакту між дорослим та вашою дитиною. Важливим ключем для уникнення таких екстремальних питань, як кібер-залякування чи сексуальні хижаки є відкрите спілкування між батьком і дитиною.

Існують різні джерела, які допомагають інформувати батьків та направляти їх. Ці сайти включають:

 • Національна рада з безпеки – пропонує поради щодо того, як дітям знати, як захистити себе.
 • Федеральна комісія з торгівлі – надає батькам підтримку під час розмови з дітьми про безпеку в Інтернеті.
 • Protectkids.com та Internet Security 101 – прекрасні джерела інформації про сексуальних хижаків і радять допомогти уникнути небезпеки, пов’язаної з хижаками в Інтернеті..

Інтернет та діти

веб-сайт для входу для дітейІнтернет – це основна частина повсякденного життя, що означає, що дорослі та діти повинні бути розумними цифровими громадянами. Оскільки освіта та розваги настільки легко доступні, були створені спеціальні цільові групи для забезпечення безпеки школи та кампусу. Ці цільові групи намагаються захистити дітей від знущань та насильства в школі.

Ці питання інколи слідкують за дитиною додому. Однак Інтернет можна використовувати і позитивно. Наприклад, побачення з насильством завжди було фізичним питанням і стало значним занепокоєнням. Різні статистичні дані доводять, що це явище є загальним, але Інтернет може допомогти вирішити цю проблему.

LoveIsRespect – це організація з основною метою навчання та розширення прав та можливостей людей для запобігання або припинення жорстоких стосунків. У 2008 році вони провели дослідження, в якому виявили, що 69% підлітків, які мали статевий акт, сказали, що це зазнали певної форми зловживання відносинами.

Це дослідження також надало інформацію про те, коли один з п’яти підлітків віком від 13 до 14 років стверджує, що вони знають друзів чи однолітків, яких гнів вдарив у хлопця чи подруги. Це також передбачало, що лише 51% підлітків можуть виявити попереджувальні ознаки небезпечних стосунків.

Використовуючи такі ресурси, як LoveIsRespect, батько може використовувати Інтернет, щоб заповнити прогалину знань. Він також може бути використаний для вирішення питань насильства та інших питань, що виникають у критичні роки формування.

Кіберторгнення

Кібер-знущанняЗалякування було малою частиною суспільства протягом багатьох років, але з винаходом Інтернету воно набуло абсолютно нової форми.

Кіберторгнення можна визначити за допомогою використання різних технологій (мобільних телефонів, комп’ютерів або будь-якого іншого пристрою, підключеного до Інтернету) для надсилання, публікації чи текстових даних, створених для того, щоб поранити чи бентежити іншу людину. Зловживання в кібер-режимах може статися навіть під час використання консолей відеоігор.

Маючи кількість доступних технологій для кібер-жорстокого поводження, батько повинен бути надзвичайно пильним, щоб виявити будь-які натяки на це. Facebook, Twitter, чати, форуми та інші соціальні мережі можуть використовуватися для нападу на інших. Кібербулі будуть використовувати будь-які форми середовища, щоб досягти успіху в своїх шкідливих коментарях та діях.

Ці способи можуть включати, але не обмежуючись цим, поширення чуток, витік особистої інформації або навіть видавання себе за себе. Що стосується кібер-жорстокого поводження, то це може бути зроблено кричуще або приховано. Без обміну віч-на-віч, багато хуліганів, як правило, діють сміливіше в Інтернеті, ніж у шкільному дворі.

У 2010 році дослідження показали, що 43% підлітків мають досвід бути жертвою кібер-нападу. Отже, батькам також важливо вести відкритий діалог про кібер-жорстокі поводження зі своєю дитиною.

Тут наведено деякі цінні ресурси, на які можна посилатися на цю тему:

 • Науково-дослідний центр «Кібер-булінг» – містить інформацію про рішення кібер-знущань.
 • DoSomething.org– перелічує 11 фактів щодо проблем, пов’язаних із кібер-жорстокістю.
 • Національний центр зниклих та експлуатованих дітей – містить сторінку, в якій пояснюється, як зупинити кібер-жорстокість та як сказати, чи тормозять вашу дитину в Інтернеті.

Захист особистої інформації

Якщо вашій дитині не виповнилося 13 років, ви повністю контролюєте особисту інформацію, зібрану в Інтернеті. Цей закон надає вам можливість давати згоду на будь-які дані, які зберігаються щодо вашої дитини. Він також вимагає від веб-сайту зберігати зібрані дані в безпеці. Детальніше про те, як канадські послуги VPN можуть допомогти захистити ваші дані.

Що стосується захисту своєї дитини в Інтернеті, можливо, варто того вивчити закони про конфіденційність. Деякі з цих законів застосовуються також для захисту конфіденційності дорослого. На різних веб-сайтах є корисна інформація та поради щодо того, як уберегти конфіденційну інформацію подалі від сторонніх користувачів.

Наведені нижче веб-сайти надають людям інформацію, щоб вони могли бути в курсі та інформувати про захист їх особистої інформації:

 • Федеральна комісія з торгівлі – пропонує сторінку з повною інформацією про проблеми конфіденційності.
 • Закон про захист конфіденційності в Інтернеті для дітей – дає звіт для батьків про правовий аспект захисту інформації дітей в Інтернеті.
 • DO-IT – дає різноманітні поради щодо того, як забезпечити, щоб ваші дані не знаходилися в Інтернеті.

Поради щодо малюків

 • Найкраще було б, якби ви завжди запитували своїх батьків, перш ніж давати особисту інформацію.
 • Ніколи не слід вказувати своє прізвище чи домашню адресу.
 • Ще одна корисна порада – створити розумне екранне ім’я.
 • Це екранне ім’я не повинно містити жодних особистих даних, таких як дата народження чи ім’я.
 • Важливо сказати батькам, перш ніж зустрітися з другом з Інтернету.
 • Пам’ятайте, не кожен є тим, про кого вони кажуть.

Відвідайте наступні веб-сайти для отримання додаткової інформації про безпеку під час роботи в Інтернеті:

 • Нью-Йоркська публічна бібліотека – пропонує чудові поради щодо пошуку інформації та порад щодо забезпечення безпеки дітей під час роботи в Інтернеті.
 • Національний дитячий адвокатський центр – надає поради щодо безпеки в Інтернеті та ресурси для дітей будь-якого віку.
 • McGruff Safe Kids – перелічує десять загальних правил безпеки щодо надання інформації в Інтернеті.

Поради батьків

ParentTipsЩоб надати батькам впевненості, Інститут сімейної безпеки в Інтернеті надає корисні поради щодо хорошого цифрового батьківства. Ця впевненість дозволить батькові підтримати свою дитину, щоб безпечно орієнтуватися в Інтернеті.

Відповідно до віку вашої дитини, теми та теми різняться. Однак сучасне виховання вимагає від вас чіткого розуміння подій в Інтернеті. Ця інформація повинна містити різні програми, що впроваджуються.

Ви можете стати вищим батьком, використовуючи розумні технології. Це дозволяє розвивати більш довірливі та спільні стосунки з дитиною шляхом чесного діалогу про те, як він чи вона користується Інтернетом. Ви повинні глибоко розуміти та знати різні сайти, які подобаються сьогоднішній молоді.

Нижче наведено два веб-сайти, які ви можете використати, щоб отримати краще розуміння та керівництво. Важливо завжди пам’ятати, що безпека Інтернету може бути важливою складовою позитивного досвіду в Інтернеті.

Сайти, які допоможуть вам досягти цих цілей:

 • Сімейний інститут безпеки в Інтернеті – має сім кроків до доброго цифрового батьківства, який дає поради щодо безпечного використання в Інтернеті.
 • Міністерство освіти штату Вашингтон – пропонує PDF-файл, який містить різноманітні онлайн-поради щодо безпеки для батьків та дітей.

Популярні програми та веб-сайти

Після того як ви вивчили вищезгадані веб-сайти, щоб дізнатися, як захистити своїх дітей в цілому в Інтернеті, цей наступний розділ дасть вам ознайомлення з найбільш широко використовуваними програмами та веб-сайтами.

веб-сайт проти програми

Одне з найпопулярніших додатків – Snapchat. Майже ⅓ підлітків в Австралії користуються цим додатком щодня. Мільйони фотографій та відео обмінюються щодня.

Кожне відео, фото та зйомка екрана повинні автоматично видалятися за кілька секунд, коли ви користуєтеся Snapchat. Однак знімати або знімати на екрані зображення можна на іншому пристрої. Цей процес залишає постійний запис того, що ви вважаєте тимчасовим.

Ще одне популярне додаток – Kik Messenger. За допомогою програми Kik Messenger ви можете надсилати повідомлення, не вказуючи свій номер телефону. Цей факт робить це популярним додатком для людей, які хочуть залишитися анонімними.

Якщо ви прочитаєте відгуки про цю програму, швидко зрозумієте, що цей додаток відомий тим, що отримує та надсилає явні повідомлення. Він навіть оцінюється 17+ через “Часті / Інтенсивні зрілі / Сугестивні теми”. Цей рейтинг не заважає дітям до 17 років завантажувати та користуватися додатком.

Наступним у списку улюблених додатків є Ask.fm, який є веб-сайтом у соціальних мережах із форматом запитань та відповідей. Цей додаток останнім часом асоціюється з знущаннями та самогубствами. Дозволено лише дітям старше 13 років, але додаток не має системи для моніторингу активності.

Цей додаток можна вважати меккою для кібер-знущань. Ці додатки – лише кілька нових онлайн-небезпек, з якими стикаються діти та дорослі. Повідомляючи про найбільш широко використовувані додатки та веб-сайти, ви можете дізнатися, як створити корисний діалог щодо безпеки під час користування ними.

Нижче наведено деякі конкретні кроки, які ви та ваша дитина можете вжити за допомогою певних додатків та веб-сайтів, щоб забезпечити їх безпеку.

1. Snapchat

Snapchat логотип для мобільних пристроївЦей надзвичайно популярний додаток для обміну повідомленнями додав функції відеочату та текстових повідомлень, щоб створити всебічний сайт зв’язку. Цей додаток неймовірно популярний серед молодих дорослих та підлітків.

Для створення облікового запису Snapchat вимагає, щоб користувачі були старше 13 років. Більшість користувачів вважають, що повідомлення самостійно видаляються протягом декількох секунд, але інші знають, що Інтернет є назавжди. Ці “знищені” повідомлення можна швидко відновити за допомогою обмеженої кількості технічних знань.

Ці повідомлення також можна зберегти, зробивши знімок екрана. Snapchat хоче, щоб люди вірили, що більшість цих повідомлень нешкідливі, але додаток має репутацію секстингу. Однак панікувати не потрібно.

Snapchat має різні налаштування, які можна змінити для захисту конфіденційності та усунення отримання невідповідних повідомлень від сторонніх людей.

Захист вашої дитини на Snapchat

Більшість людей вважають корисним доступ до облікового запису дитини. Однак це не допоможе у цьому конкретному додатку. Ви повинні заохочувати дитину не надсилати та отримувати повідомлення без того, як ви присутні.

Цей факт важливий, оскільки повідомлення “видаляють” після їх відкриття. Це також хороша ідея, щоб обговорити, як працює програма, ризикує користуватися програмою тощо. Заохочуйте дитину задуматися перед надсиланням зображення.

Важливо, щоб ваша дитина також розуміла, що ніколи не годиться надсилати сексуальні фотографії. Можна встановити налаштування конфіденційності лише для того, щоб дозволити повідомлення друзів та родини. Це можна зробити, запустивши в меню налаштувань Snapchat.

Потім натисніть, де написано “Хто може надсилати мені повідомлення?”. Потім ви можете вибрати “Мої друзі”. Якщо ви турбуєтесь про те, щоб ваша дитина користувалася програмою без вас, ви можете зв’язатися з Snapchat, і вони видалять обліковий запис усіх, хто не досягли 13 років..

Цей процес можна запустити за адресою https://support.snapchat.com/delete-account. Ви повинні мати ім’я користувача та пароль, щоб видалити обліковий запис. Якщо у вас немає цієї інформації, перейдіть на сторінку

https://support.snapchat.com/en-US/a/delete-my-account1.

Якщо дитина до 13 років намагається створити обліковий запис Snapchat, він замість цього отримує доступ до SnapKidz. Однак якщо дитина брешить про свій вік, він все одно може отримати доступ до програми.

SnapKidz дозволяє дітям робити фотографії, але не надсилати їх. Дітям також неможливо надсилати або отримувати повідомлення або додавати друзів на SnapKidz.

2. Kik Messenger

kik-messenger-логотипМаючи понад 100 мільйонів користувачів, Kik – одне з найвідоміших додатків для підлітків сьогодні. Ви можете надсилати віртуальні наклейки, опитування, текстові повідомлення, фотографії та відео за допомогою цієї програми. Оскільки для повідомлення вам потрібно лише чиєсь ім’я користувача Kik, вам не потрібно видавати свій номер телефону.

Цей факт може дати людям помилкове почуття безпеки. Це може здатися безпечним, оскільки ваша дитина надає лише анонімне онлайн-ім’я користувача, але це не так. Kik надзвичайно популярний для секстингу, що дає йому рейтинг 17+ у магазині додатків.

Тим не менш, Kik дозволяє кожному з 13 років створити акаунт. Прочитавши відгуки, ви можете побачити, що ця програма не підходить для дітей. Якщо ваша дитина користується Kik, він може отримати можливість отримувати повідомлення від будь-якої людини в додатку.

Захист вашої дитини на Кіку

Як батько, ви можете захистити свою дитину:

 • Заохочуючи їх лише надсилати повідомлення людям, яких вони знають офлайн
 • Скажіть їм ніколи не ділитися особистою / приватною інформацією з незнайомими людьми або лише в Інтернеті
 • Показати дитині, як використовувати функцію нових людей. Kik надсилатиме повідомлення від нових людей у ​​розділ “Новий чат”, де дитина може заблокувати та проігнорувати відправника.
 • Захист імені користувача дитини приватним.

Коли ви хочете заблокувати людей, спочатку перейдіть до налаштувань. У області налаштувань перейдіть до налаштувань чату чи налаштувань конфіденційності. Знайдіть там, де написано “список блоків”, і виберіть кнопку +. Потім ви повинні знайти користувача, якого ви хочете заблокувати, і натисніть кнопку для підтвердження.

Якщо ви хочете залишати ім’я користувача приватним, скажіть дитині, щоб він ділився ним лише з людьми, яких він чи вона знає в режимі офлайн, і уникати публікацій імені користувача на будь-яких інших програмах або в соціальних мережах.

3. Запитайте.fm

ask-fm логотипБагатьом батькам відомо про гігантські сайти соціальних медіа, такі як Facebook, Instagram та Twitter. Однак Ask.fm – це ще один веб-сайт у соціальних мережах, який швидко збільшує свою популярність у дітей до 18 років.

Ask.fm – це унікальний сайт, оскільки дозволяє користувачам задавати та відповідати на питання анонімно. Цей сайт нещодавно був у новинах, пов’язаних із справою про самогубство у Флориді. За допомогою програми Ask.fm діти знущалися над молодою дівчиною, поки вона не покінчила життя самогубством.

У Британії прем’єр-міністр Девід Кемерон назвав програму мерзенною через подібні проблеми з кібер-насильством у своїй країні. За даними BuzzFeed.com, дев’ять самогубств з усього світу були пов’язані з цим сайтом соціальних медіа. Причина цього факту – це можливість задавати питання анонімно, без того, щоб хтось контролював вміст.

На веб-сайті Ask.fm є відмова від відповідальності, яка стверджує, що компанія не несе відповідальності перед вами за вміст, який ви можете вважати заперечним, нецензурним або поганим смаком. ваша дитина цим користується та як їх захистити.

Захист вашої дитини на Ask.fm

Ви можете скористатися налаштуваннями конфіденційності, доступними в цій програмі, щоб захистити дітей та дорослих. Якщо повідомлення отримує особа, що переслідує, ви можете натиснути “заблокувати” поруч із запитанням, щоб зупинити можливість людини задавати вам питання.

Ви також можете перейти до налаштувань та натиснути конфіденційність. Натиснувши конфіденційність, натисніть “не дозволяти анонімним запитанням”, щоб запобігти незнайомим людям можливість задавати питання. Обов’язково заохочуйте дитину не ділитися паролями з друзями чи незнайомими людьми.

У той час як додаток використовується, ви повинні намагатися підтримувати діалог відкритим, так що ваша дитина прийде до вас, якщо є якісь проблеми. Якщо у вас є доступ, це може бути корисним для контролю за поведінкою та взаємодією дитини, щоб забезпечити його відповідальність.

Вашій дитині також потрібно зрозуміти, що будь-що та все, що розміщено на Ask.fm, можна ділитися на інших сайтах соціальних мереж. Отже, якщо ваша дитина не поділиться цим із родиною, її не слід публікувати в Інтернеті.

Нарешті, дуже важливо поговорити зі своєю дитиною про кіберторкування, взаємодію з іншими та про те, як інші спілкуються з вашою дитиною. Якщо ви чи ваша дитина відчуваєте, що його чи вона зловживають в Інтернеті, поговоріть зі своєю дитиною, а потім вживайте заходів.

Коли інші користувачі порушують умови використання, ви можете розпочати офіційний процес подання скарги, використовуючи область “зв’язатися з нами” або надіслати електронний лист на [email protected] Умови використання забороняють різноманітний вміст, який включає образливі, ненависні, порнографічні або загрозливі речі.

Ви можете вимкнути обліковий запис Ask.fm, попередньо ввівши в програму. Далі натисніть налаштування у верхній правій частині екрана. Потім натисніть, де написано “деактивувати обліковий запис”. Ви повинні підтвердити це, ввівши пароль ще раз.

4. Badoo

логотип badooБагато людей ніколи не чули про Badoo. Коли ви замислюєтесь над цим твердженням, може бути страшно зрозуміти, наскільки дитина використовує, про що батько може нічого не знати. Правди, мабуть, багато.

Магазин додатків пропонує понад мільярд додатків для смартфонів. Більшість із цих доступних додатків нешкідливі та навіть корисні, включаючи музичні програми та програми громадського транспорту. Однак невелика частина цих додатків підключає дітей до потенційно шкідливих сайтів соціальних медіа.

Badoo – це один із таких типів додатків. Не завжди доречно безпосередньо говорити дитині не користуватися певними додатками, але цей сайт зовсім не той, на якому має бути ваша дитина. Це сайт знайомств.

Це не обов’язково шкідливо, але сайт був розроблений для дорослих, а дорослі в основному користуються ним. Дітей не можна допускати там, де дорослі намагаються познайомитися з іншими дорослими. Деякі люди думають, що дозволити дитині користуватися Badoo буде подібним до того, щоб відправити дитину в бар, щоб зустріти нових друзів.

Badoo очевидний тим, що він обмежений для людей віком до 18 років, оскільки це місце зустрічі для дорослих. Однак це обмеження може ігнорувати або обійти рішучою та розумною дитиною. Зважаючи на це, для вас важливо знати сайт, щоб можна було захистити свою дитину.

Захист своєї дитини на Badoo

Перший крок у захисті вашої конфіденційності під час роботи в Badoo – це зрозуміти сайт для дорослих. Навіть незважаючи на те, що в веб-сайті Badoo є чітко зазначено, що це стосується дітей старше 18 років, дитина може брехати про свій вік і все-таки створити обліковий запис.

Ви також повинні знати, що інші можуть створювати підроблені акаунти, щоб запитувати про невідповідні фотографії або викрадати особисті дані. Ви також повинні розуміти, що будь-якою інформацією, розміщеною на Badoo, можна ділитися публічно. Цей факт справедливий для різних сайтів, тому ваша дитина повинна знати, що ніколи не ділитися особистою інформацією з незнайомцями.

Якщо ви хочете видалити обліковий запис, ви можете увійти в систему, перейти до налаштувань, а потім натиснути видалити обліковий запис. Якщо ви хочете вимкнути послуги локації в додатку Badoo, ви можете увійти, перейти в профіль, потім натиснути слово “конфіденційність”, а потім натиснути “показати відстань”.

Умови та умови чітко вказано, якщо вони знають, що неповнолітній створив обліковий запис, вони видалять інформацію профілю з Badoo. Ця угода дозволяє надіслати повідомлення в Badoo на сторінці відгуків, і вони видалять обліковий запис неповнолітнього.

Ця сторінка зворотного зв’язку може бути розміщена за адресою https://badoo.com/help/report-underage.phtml. Усі вищевказані відомості допомагають захистити свою дитину, але Badoo – це веб-сайт, призначений для дорослих, і він не підходить дітям віком до 18 років..

5. Facebook

fb логотипЗ усіх доступних додатків можна стверджувати, що Facebook – це найпоширеніший додаток. Інформація, подана нижче, відрізняється від даних, представлених вище, оскільки мова йде не про дітей, головним чином.

Незважаючи на це, ця інформація потрібна, якщо ви хочете захистити своїх дітей. Ці дані можуть бути корисні навіть тим людям, які не мають дітей, оскільки Facebook має багато небезпек, і вам потрібно знати, як захистити себе.

Одне чудове в Facebook те, що він дозволяє захистити себе від широкого спектру небезпек, таких як збирання даних та крадіжка особи. Однак ви повинні змінити налаштування за замовчуванням, щоб захистити вас та ваших дітей.

Захист вашої дитини у Facebook

Перший крок – перевірка основних параметрів. Увійдіть у додаток та натисніть на випадаючу моркву, розташовану у верхньому правому куті, а потім натисніть налаштування. Звідси ви можете перевірити налаштування конфіденційності та безпеки.

Щоб змінити налаштування конфіденційності, виберіть “конфіденційність” і натисніть кнопку редагування поруч із пунктом “Хто може бачити ваші майбутні публікації?” Вибравши цей розділ, ви можете вибрати, хто з друзів може бачити ваші публікації. Ви навіть можете захистити попередні оновлення статусу, вибравши “Обмежити, хто може бачити минулі публікації”, а потім натиснути “Обмежити минулі повідомлення”.

Ви можете змінити параметри безпеки, вибравши “безпеку”, а потім натиснути редагувати поруч із пунктом “отримувати сповіщення про нерозпізнані входи”. У цій області ви можете вибрати, як Facebook повідомляє вас про нерегулярну діяльність.

Якщо ви маєте занепокоєння, що хтось може отримати доступ до облікового запису, ви можете вибрати “використовувати двофакторну автентифікацію”. Вибравши цю кнопку, натисніть синю кнопку “розпочати роботу” та дотримуйтесь інструкцій на екрані..

Безліч інших варіантів безпеки та захисту можна знайти в області налаштувань. Один корисний інструмент розміщений на вкладці із написом “Право власності та контролю над обліковим записом”. Після натискання на цю область ви можете вимкнути або видалити обліковий запис..

Якщо ви хочете тимчасово вимкнути свій обліковий запис, виберіть Деактивувати. Якщо ви збираєтесь назавжди видалити свій обліковий запис, виберіть Видалити обліковий запис.

Деякі інші улюблені програми, про які вам потрібно знати як батько, включають:

Шум – Цей додаток схожий на Tinder, але він вимагає від жінки зробити перший крок. Кажуть, що діти використовують Bumble для створення підроблених облікових записів, підробляючи їхній вік.

Live.me – Цей додаток для прямого трансляції відео використовує геолокацію для обміну відео. Ця процедура дозволяє користувачам знаходити точне місце трансляції. Можна також заробляти монети, щоб платити за фотографії дитини.

Калькулятор% – Це схоже на додаток для калькулятора, але це таємне місце для приховування фотографій, файлів, відео та історії браузера.

Холла– Будучи самопроголошеним захоплюючим додатком для відеочату, Холла дозволяє дітям отримувати доступ до людей у ​​всьому світі. Рецензенти цього додатка стверджують, що вони зіткнулися з расовими неприємностями, явним вмістом та іншими шкідливими предметами.

Шепіт – За допомогою цього додатка для соціальних медіа дитині пропонується ділитися секретами з незнайомцями. Це також робить місцезнаходження користувача доступним для інших.

Гарячої чи ні – Основна мета цього додатка – дозволити людям підключитися. Людям рекомендується оцінювати профіль один одного, шукати людей у ​​місцевій місцевості та спілкуватися з незнайомцями.

Omegle – Ця програма – це безкоштовний веб-сайт для чату, який заохочує вашу дитину анонімно спілкуватися з іншими людьми, включаючи незнайомців.

Жовтий – Завдяки атмосфері Tinder, жовтий був розроблений, щоб дозволити підліткам загравати один з одним.

Записувати книгу – Записувати книгу десь підлітки ходять, щоб публікувати анонімні чутки. Ці чутки розміщуються через фотографії, відео, аудіо та тексти.

Wishbone – Ця програма заохочує дітей порівнювати інших дітей один проти одного. Це також дозволяє дітям оцінювати один одного за допомогою шкали.

Instagram – Instagram – це найпоширеніший додаток для створення фальшивого облікового запису для приховування вмісту. Текстові повідомлення за допомогою Instagram також популярні, оскільки повідомлення видаляються, коли дитина покидає розмову.

Конкретна інформація про країну

Незважаючи на те, що до Інтернету можна отримати доступ по всьому світу, кожна країна, місцевість та провінція можуть бути надзвичайно різними. Складена нижче є цінною інформацією для деяких країн, що представляють особливий інтерес.

1. Канада

Канада прапор кругліКанада схожа на інші країни цього списку, коли йдеться про те, з якими загрозами стикаються їхні діти.

Snapchat

Додаток Snapchat можна позначати як найпопулярніший додаток, який сьогодні використовують діти. 50% від 16 до 19-річних людей у ​​всьому світі користуються Snapchat щомісяця, тоді як лише 40% канадських підлітків використовують його. Ця статистика робить Snapchat більш популярним, ніж Facebook Messenger та WhatsApp.

Використання смартфона

Компанія AVG провела опитування, запросивши батьків з різних країн, включаючи Канаду, відповісти на запитання щодо використання смартфонів серед дітей. У ній знайдено кілька цікавих фактів. Багато дітей знають, як користуватися смартфоном, перш ніж вміти писати. 89% дітей віком від 6 до 9 років активно працюють в Інтернеті.

Доступ в інтернет

Канада MediaSmarts провела опитування, яке показало, що 99% усіх дітей шкільного віку мають Інтернет-доступ поза школою. 40% цих студентів сплять зі своїми мобільними телефонами. 35% від 9 до 16 років використовують смартфони для доступу до Інтернету, а інші користуються планшетами та ноутбуками.

Профілі онлайн

У віковій групі від 15 до 16 років 90% студентів кажуть, що мають хоча б один профіль соціальних медіа. У віковій групі від 11 до 12 років 40% кажуть, що це роблять. Цей факт приголомшує враховуючи вікове обмеження для більшості сайтів соціальних мереж у 13 років.

Небезпеки

Майже половина всіх канадських підлітків за останній рік бачила певну форму сексуального образу. Майже 35% канадських дівчат висловлюють думку про те, що вони стикалися з деяким типом шкідливого або ненависного вмісту.

Невдача батьків

Найбільшою помилкою, яку роблять батьки, є встановлення програмного забезпечення на ноутбуках, але не вдається встановити певний тип захисту на смартфоні своїх дітей.

Ресурси-Канада
 • Канадський центр захисту дітей Inc – відмінне джерело для того, щоб дізнатися про безпеку в Інтернеті та як захистити свою дитину.
 • Уряд Канади – Цей веб-сайт допомагає вибрати відповідний мобільний телефон.
 • Королівська канадська конна поліція – конна поліція надає кілька цікавих фактів про безпеку в Інтернеті та кібер-жорстокість.
 • Глобальні новини – На цьому сайті новин є стаття про канадську молодь та Інтернет.
 • ЖИТТЯ – Ця стаття розповідає про дослідження, яке показало дітям навчитися користуватися смартфонами перед тим, як писати.
 • Канада з питань безпеки – Цей список може допомогти вам встановити правила безпеки в Інтернеті для своїх дітей.

2. Австралія

Австралія прапор кругліАвстралія – ​​надзвичайно пов’язана країна, яка ускладнює безпеку дітей під час роботи в Інтернеті.

Огляд

Microsoft обрала Австралію як місце для запуску нової лінійки планшетів у всіх інших країнах світу. Однією з головних причин такого вибору стало те, що Австралія вже використовує більше планшетів на душу населення, ніж майже будь-яка інша країна.

Ще один цікавий факт полягає в тому, що за оцінками, понад 29% домогосподарств в Австралії отримують доступ до всесвітньої мережі Інтернет за допомогою планшетного ПК. Також передбачається, що австралійці щодня користуються Інтернетом приблизно на годину довше, ніж колеги у США та Великобританії..

Використання робочого столу в Австралії продовжує скорочуватися, тоді як доступ до Інтернету через смартфон збільшився більш ніж на 20%. Навіщо давати всю цю статистику? Вони показують аспект портативності того, скільки користувачів використовують Інтернет.

Не так давно комп’ютер був би розміщений в якійсь центральній точці будинку. Різні члени сім’ї поділялися цим комп’ютером. Також було б простіше контролювати можливість обмеження доступу чи вмісту з дітьми.

Ці дні зараз майже не минули. В Австралії вважають, що близько 35% дітей мають мобільний телефон. Діти віком до 8 років мають доступ або мають смартфон щодня. Кількість дітей, які володіють смартфонами, подвоїлася з 2007 року.

На той час, коли ці діти будуть підлітками, вони будуть серед 94% від 16 до 17-річних, які мають мобільні телефони.

Керівництво

В Австралії, за підрахунками, 85% батьків встановлюють програмне забезпечення безпеки на своїх ноутбуках. Однак приблизно 22% батьків встановлюють подібне програмне забезпечення на смартфони своїх дітей. Якщо говорити про безпеку в Інтернеті, батькам потрібно використовувати той же тип мислення для смартфонів, що і для інших інтернет-пристроїв.

Під час надання дитині смартфона необхідно враховувати різноманітні кібернекти. Відмінна мета – встановити набір правил щодо використання смартфона. Ці правила повинні супроводжуватися освітою про небезпеку використання певних додатків та Інтернету.

Ресурси-Австралія
 • News.com.au – Ця стаття є чудовим джерелом інформації про використання смартфонів серед австралійських дітей.
 • Перше в Австралії дослідження – казкове дослідження, проведене The Works, яке виявляє різні зміни у звичках до соціальних мереж.
 • Епоха – Це письмо пояснює результати дослідження, проведеного Ofcom, яке порівнює комунікації 16 країн з Великобританією.
 • Управління уповноваженого з питань безпеки електронних питань – Цей веб-сайт наповнений ресурсами для забезпечення безпечного та позитивного досвіду в Інтернеті.
 • Будьте розумними в Інтернеті – Цей веб-сайт надає громадянам Австралії посилання на поточні онлайн-загрози та поради щодо їх реагування.
 • Australia.gov.au– Уряд пропонує широкий спектр ресурсів для захисту своєї дитини в Інтернеті.

3. Сполучені Штати

нам прапор круглийСполучені Штати так само пов’язані, як і будь-які інші населені пункти у цьому списку.

Використання Інтернету

Shared Hope International провів опитування, яке включало думки 825 дорослих та дітей від 7 до 16 років. Це опитування показало, що один з восьми батьків пускав своїх дітей у віці до двох років до Інтернету, тоді як лише один з 10 батьків не дозволяв дітям отримувати доступ до Інтернету до досягнення ними віку старше 10 років..

Понад 71% цих батьків також заявили, що кинули нагляд за використанням Інтернету, коли дитина досягла 14 років. У США 72% випадків зниклих без вісті дітей, які розпочалися в Інтернеті, зосереджені навколо дітей віком до 15 років..

Таємне використання

Багато батьків мають добрі наміри та участь, але Фонд Kidsafe надає детальну інформацію про те, що 32% підлітків все ще можуть приховати або видалити історію перегляду. Ще 16% підлітків відкрили профілі в соціальних мережах або електронній пошті без відома батьків.

Багато разів, коли діти відкривають ці секретні рахунки, вони брешуть про свій вік, який привертає увагу старших дітей та дорослих.

Сексуальна увага

За даними Національного центру зниклих та експлуатованих дітей, 15% від 10 до 17-річних дітей просили сексуальний контент в Інтернеті. Влада вилучила понад 90 000 сексуальних хижаків з різних сайтів.

Більшість із цих сайтів – це сайти соціальних медіа. Під час розслідування того, як сексуальні злочинці знаходили своїх жертв, точне місце знаходження. 26% знайшли цю область, використовуючи особисті публікації у соціальних мережах. У департаменті шерифа в Санта-Кларі, Каліфорнія, кажуть, що показник клопотання зростає 1000% щомісяця.

Публічна інформація

У США було встановлено, що лише 62% підлітків встановили свій профіль Facebook приватним. У колосальних 17% підлітків вся інформація є загальнодоступною. Цей параметр дозволяє кожному бачити всю публікацію, контактну інформацію та місцезнаходження.

Ресурси – США
 • Провідна безпека – Цей веб-сайт є першою групою з безпеки, допомоги та навчання.
 • NetSmartz – Цей сайт представляє Clicky та Internet Outlaws, які просять вашу дитину приєднатися до них для розваг та навчальних ігор.
 • Ангели для підлітків – від 13 до 18 років, які спеціально проходять навчання в Інтернеті, захищаючи конфіденційність, безпеку та безпеку для керування цим сайтом.
 • Компанія Walt Disney – Walt Disney створив цей сайт, щоб допомогти батькам поговорити зі своїми дітьми про використання та безпеку в Інтернеті.

4. Ірландія

Ірландія прапор кругліДіти в Ірландії добре пов’язані, як і більшість країн з передовою економікою.

Соціальна мережа

Як і у Канаді, Snapchat використовується 40% підлітків Ірландії, що робить його популярнішим, ніж Facebook та WhatsApp в Ірландії. Kik Messenger – ще одне популярне додаток в Ірландії. Популярність цього додатка, ймовірно, пов’язана з можливістю надсилати повідомлення анонімно.

Ще одне сумнівне додаток, популярне в Ірландії в Ask.fm. Ця програма дозволяє користувачам використовувати формат запитань і відповідей, і вона була пов’язана з проблемами знущань та самогубствами в різних країнах.

Діти, що користуються Інтернетом

Ірландія брала участь у дослідженні, замовленому Європейською комісією під назвою Net Children Go Mobile. Це дослідження включало загалом сім європейських напрямків. В Ірландії в цьому дослідженні було встановлено, що 35% від 9 до 16 років користувалися смартфонами, 29% – ноутбуками, а 27% – планшетами для доступу до Інтернету.

Також було встановлено, що 60% використання Інтернету трапляється вдома, але 46% з цих студентів отримували доступ до Інтернету з однієї спальні без нагляду. Ця статистика свідчить про те, що багато дітей отримують доступ до Інтернету без стандартного батьківського контролю.

Як і в Канаді, 90% людей від 15 до 16 років в Ірландії мають профіль соціальних медіа, а 40% від 11 до 12 років також.

Використання смартфонів

Оскільки небезпеки, пов’язані зі смартфонами та неможливістю контролювати весь час, може бути доцільним надати дітям віком до 13 років більш базовий стільниковий телефон..

Ресурси – Ірландія
 • Net Children Go Mobile – Цей сайт є офіційним сайтом дослідження Європейської комісії.
 • Hotline.ie – Цей підказки щодо безпеки та різноманітна інша корисна інформація про Інтернет.
 • Webwise.ie-Цей веб-сайт надає безкоштовну інформацію, консультації та освіту щодо безпеки в Інтернеті.
 • Міністерство юстиції та рівності – Цей веб-сайт є розділом уряду, який переслідує кіберзлочинність.

5. Нова Зеландія

новий прапор Зеландії кругліНезважаючи на те, що Нова Зеландія є фізично ізольованою, тубільці все ще такі ж зв’язані, як і будь-яка інша передова економіка.

Соціальна мережа

У Новій Зеландії близько 50% 16 – 19-річних дітей використовують Snapchat. Нещодавно транспортне агентство Нової Зеландії визнало Snapchat надзвичайно корисним, коли вони націлювали споживачів наркотиків на небезпеки, пов’язані з керуванням автомобілем під час вживання наркотиків.

При такому рівні використання необхідна відкрита та позитивна розмова з дітьми про такі сайти, як Snapchat, Kik Messenger, Ask.fm тощо. Ваші діти повинні розуміти небезпеку, пов’язану з такими типами сайтів.

Доступ до Інтернету

70% дітей Нової Зеландії у віці від 6 до 9 років підключені. У 2000 році 22% населення Нової Зеландії було в Інтернеті. Ця кількість зросла до 86% до 2012 року. 80% від 15 до 16-річних та 40% від 11 до 12-річних мають профіль соціальних медіа.

Небезпеки смартфонів

Близько 35% дітей від 9 до 16 років використовують смартфон для доступу до Інтернету. Інші 65% в основному використовують ноутбуки та планшети, а не робочий стіл. Ви можете отримати доступ до тієї самої інформації на смартфоні, як планшет чи ноутбук, але програмного забезпечення для безпеки на смартфонах значно менше порівняно з ноутбуками та планшетами.

Ресурси – Нова Зеландія
 • Статистика Нова Зеландія – Ця стаття вивчає дослідження щодо використання Інтернетом Нової Зеландії.
 • Поліція Нової Зеландії – Поліція Нової Зеландії пропонує кілька порад, які допоможуть уберегти вашу дитину в Інтернеті.
 • Сімейство ківі – відмінна стаття про безпеку в Інтернеті.
 • Статистика світового Інтернету – складений список фактів використання Інтернету в Новій Зеландії.

Обчислювальна техніка для дітей

зберігання обчислювальних пристроївЯкщо ви хочете дізнатися про світ, спілкуватися з іншими людьми та розважатися, варто спробувати Інтернет. Всесвітня павутина стала важливою частиною життя, коли справа стосується роботи та досліджень. Ці факти змушують батьків заохочувати своїх дітей навчитися користуватися Інтернетом.

Як і в реальному світі, Інтернет може бути сповнений небезпечних, недоброзичливих та небезпечних персонажів та ситуацій. Насильницькі зображення та явний сексуальний вміст – лише два приклади типів предметів, до яких діти не повинні мати доступ.

Більшу частину часу ви можете захистити свою дитину від реального світу. Однак страшно те, що на відміну від реального світу, Інтернет знаходиться лише в декількох клацаннях від вашої дитини. Цей факт означає, що батьки повинні ретельно формувати досвід дітей у мережі Інтернет. Важливо пам’ятати, що ви повинні турбуватися про більше, ніж просто фільтрування вмісту.

Інтернет-досвід, сприятливий для дітей

Намагаючись переконатися, що ваша дитина має Інтернет-інтерфейс, сприятливий для дітей, вам слід переслідувати цілий ряд різних цілей. Ці цілі можна розділити на позитивні та негативні цілі. Негативні – центр навколо предметів, щоб заблокувати, цензувати чи фільтрувати, а позитивні цілі зосереджуються навколо предметів для підтримки, заохочення чи просування.

Деякі негативні цілі включають:

 • Цензура сексу, насильства та іншого суперечливого змісту
 • Захист вашої дитини від дорослих хижаків
 • Захищати дитину від знущань від однолітків
 • Вимкнення покупок у програмах та інших способів витратити гроші в Інтернеті
 • Зупинення дитини від зняття комп’ютерної безпеки

Деякі позитивні цілі включають:

 • Сприяння освіті та навчанню
 • Заохочення та підтримка здорових онлайн-дружб
 • Допомагайте дітям стати вільними та зручнішими за технологіями

Перестрибнути через Технологічні повішання

Що стосується технології, батьки, як відомо, говорять цікаві речі, зокрема:

“Я знаю менше про технології, ніж моя дитина”.

«Моя семирічка навчила мене користуватися Інтернетом».

«Діти надзвичайно розумні щодо комп’ютерів, оскільки вони постійно на них».

Якщо ви читаєте між рядками цієї приказки, ви можете зрозуміти, що питання (страх) ховається. Іноді про цей страх говорять, але в інших випадках батько стримує його:

“Чи можу я захистити свою дитину під час онлайн? Дитина знає більше, ніж я! Він чи вона можуть обійти будь-які фільтри, які я розміщую в Інтернеті. Навіщо навіть турбуватися? Що можна зробити? “

Таке ставлення може бути дефектним і недоброзичливим, але воно також може бути небезпечним. Хороша річ, що ці ідеї будуються на помилкових припущеннях.

Чи справді діти розумніші щодо технологій?

технологічні зависанняВідповідь на це питання – можливо. Деякі діти є геніальними, і коли ці типи дітей залучаються до технологій чи комп’ютерів, це може бути винятком, коли малюк насправді розумніший, ніж батько щодо технологій. Однак, мабуть, правда, що більшість дітей сьогодні не виростають науковцями чи програмістами.

Ця віра, ймовірно, випливає з того, що більшість дітей більше вільно користуються комп’ютерами та технологіями, але цей факт не означає, що дитина мала повне розуміння того, як працюють ці комп’ютери та технології.

Коли ви щодня використовуєте щось, може здатися, що ви є експертом у цьому предметі. Ви керуєте автомобілем, відкриваєте холодильник і, можливо, кожного дня відчиняєте вхідні двері.

Чи ви глибоко розумієте, як працює автомобіль, холодильник або дверний замок? Якщо якийсь із цих предметів зламався, ви могли б це виправити? Ваша дитина може відповідати на ці питання щодо технології та комп’ютерів.

Можлива неперевершена безпека

Сподіваємось, ці твердження дозволяють батькам усвідомити, що навіть якщо дитина справді чудова з технологіями, ви все одно можете створити безпечне онлайн-середовище, яке дитина не зможе обійти. Також можна забезпечити безпечне середовище для тих надзвичайно яскравих і знаючих дітей.

Позбавлення батьківських хангів

Багато батьків все ще мають підвішування, якщо мова йде про безпеку в Інтернеті їхніх дітей навіть після з’ясування технології. Різноманітність батьків все ще відчуває себе безнадійною, і що доступ до шкідливого вмісту дістанеться дитині незалежно, але це твердження абсолютно неправильне.

Це має значення

Ви переживаєте всі проблеми, щоб забезпечити безпечне середовище в Інтернеті, але ваша дитина все ще дивиться брудні фільми в будинку друзів, грає в насильницьку відео-гру, розмовляє з незнайомими людьми тощо. Це все-таки варто, і це має значення!

Однією з найбільш важливих причин, яка має значення, є приклад, який ви встановлюєте. Ви чітко даєте дитині знати, що є, а що не підходить.

Ще одна причина полягає в тому, що побачити або відвідувати шкідливий вміст раз за часом зовсім не відрізняється від щоденного запрошення небезпечного матеріалу до вашого будинку. Безпека починається вдома. Доступ до такого типу інформації може стати звичкою або навіть залежністю.

Усі беруть участь у нездоровій поведінці, наприклад, вживання в їжу поганих продуктів і вживання занадто багато алкоголю. Ці форми поведінки стають небезпечними лише тоді, коли вони нормалізуються як прийнятні форми поведінки.

Попередити свою дитину в нездоровій поведінці може бути майже неможливо. Однак ви можете уникнути того, щоб він став регулярною частиною повсякденного життя вашої дитини.

Сприяння використанню комп’ютера, сприятливого для дітей

За допомогою декількох простих кроків ви можете просувати хороше та безпечне використання комп’ютера без особливих труднощів.

Безпечне обчислювальне середовище

комп’ютер дітей розповідьПершим кроком є ​​створення безпечного обчислювального середовища. Одного додатка чи програми фільтрації вмісту недостатньо. Ви повинні вилучити адміністративний доступ зі своєї дитини, якщо ви хочете перешкодити дитині від істинного обходу батьківського контролю.

З усіма значущими комп’ютерними системами сьогодні (Mac, Linux та Windows) ви можете створити окремого користувача. Ви можете встановити два входи. Один буде індивідуальним користувачем, а другий – обліковим записом адміністратора. Обліковий запис адміністратора буде захищений паролем. Будь ласка, не записуйте пароль, тому що ваша дитина знайде його.

Поки ваша дитина користується індивідуальним обліковим записом користувача, він не може встановлювати нові програми без вашого погодження. Ця процедура також не дозволить програмам, які обійдуть батьківський контроль та будь-які фільтри вмісту. Також можливе управління вмістом для смартфонів.

Нижче наведено декілька посилань, де ви знайдете інструкції зі створення окремого облікового запису дитини:

 • Windows 10
 • Chromebook
 • MAC OSX
 • Linux
 • Смартфони

Дитячий Інтернет-перегляд

Наступний розділ містить деякі окремі веб-переглядачі, створені для того, щоб допомогти дітям безпечно. Популярні плагіни для браузерів також містяться в цьому розділі. Нарешті, будуть обговорені браузери, призначені для дітей з особливими потребами.

Дитячі веб-переглядачі

вектор студент комп'ютерКонкретний веб-переглядач, що містить цікавий інтерфейс, подібний до мультфільмів, повинен використовуватися для дітей віком до 8 років. Цей інтерфейс надає доступ лише до вмісту, який відповідає віку.

Zoodles і Kidoz – це два спеціальних браузери, які можуть бути корисними, але ви все ж повинні бути обережними. Іноді щось називається навчальним, але це не добре для вашої дитини. Якщо вашій дитині заборонено дивитися мультфільми цілий день, то їм не можна дозволяти грати за комп’ютером цілий день.

Моніторинг та фільтрування

Коли діти дорослішають, вони, ймовірно, перейдуть до таких веб-переглядачів, як Chrome або Firefox. Більшість дванадцятирічних дітей не хочуть браузера, схожого на мультфільм. У цьому віці допідлітки та підлітки потребують реального комп’ютерного досвіду. Це також час, коли вони почнуть активно шукати речі, які найкраще уникати.

Наступна стадія для цієї вікової групи – програма фільтрації вмісту. Деякі поширені варіанти включають:

 • OpenDNS – Ця програма фільтрації контенту використовується різними компаніями для фільтрації вмісту співробітників. Це неймовірно просто налаштувати на будь-якому комп’ютері чи ноутбуці.
 • NetNanny – Ця система, мабуть, найпопулярніший вдома фільтр. Вони займаються цим бізнесом з 1996 року і мають відмінні відгуки.
 • X3Watch – Цей фільтр використовується особливо для запобігання порно. Спочатку він був створений як спосіб допомогти дорослим подолати залежність від порно.
 • K9 – Цей фільтр – один з найпопулярніших фільтрів, який використовують школи. Це безкоштовна програма, яка не тільки фільтрує, але забезпечує батьківський контроль.

Особливі потреби

Широкий спектр дітей має особливі потреби, які обмежують їх у можливості займатися продуктивним досвідом в Інтернеті. Деякі корисні інструменти, які допоможуть зробити Інтернет більш привабливим для дітей з особливими потребами, включають:

 • Open Dyslexic – Цей плагін для Chrome змінює вміст сторінки у шрифт, призначений для дислексії. Open Dyslexic безкоштовно використовувати для особистого, ділового чи навчального використання.
 • Dyslite – Цей плагін схожий на Open Dyslexic, але пропонує широкий спектр шрифтів. Компанія стягує плату за використання цього плагіна.
 • WebbIE – Цей браузер був створений для сліпих та слабозорих. Він був розроблений для роботи з такими предметами, як зчитувачі екрану та програмне забезпечення для тексту в мовлення.

Дослідивши всі небезпеки Інтернету, зрештою, ви повинні пам’ятати, що загалом Інтернет є позитивною справою для ваших дітей. Це може збагатити життя вашої дитини способами, які нічого іншого не може. Однак ви завжди повинні їх охороняти. Сподіваємось, цей посібник допоможе вам надати інструменти, щоб можна було захистити свою дитину, відкриваючи лінії спілкування.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map