Порівняння та огляд PTP порівняно з Nord VPN (2020)

nordvpn_logo


Все більше канадців намагаються знайти найнадійнішого постачальника VPN. Вони роблять це через те, що хаки та порушення даних стають все більш поширеними. Більше того, вони стурбовані здатністю свого провайдера та третіх сторін відстежувати свої рухи в Інтернеті.

VPN може забезпечити безпеку та анонімність в Інтернеті, незалежно від того, що ви робите. Однак, існує багато служб VPN. Як ти знаєш, який із тебе підходить?

приватний логотип доступу в Інтернет

Читання відгуків VPN – це прекрасне місце для початку. Коли ви обмежили свій вибір лише до кількох варіантів, вам все одно потрібен хороший спосіб порівняти їх. Ось чому ми створили це порівняння між NordVPN та приватним доступом до Інтернету чи PIA.

NordVPN і PIA обидва добре зарекомендували себе провайдери, які пропонують бажані функції. Тим не менше, це дві різні компанії, і ми вважаємо, що NordVPN пропонує чудові послуги між ними.

Давайте поглибимося на NordVPN та PIA, щоб вивчити, як ми дійшли цього висновку.

1. Швидкість

Швидкість – а критичний показник для будь-якої VPN. Це тому, що люди очікують, що їх браузер зможе завантажувати веб-сайт за мить. Використання VPN уповільнює час реакції, але справді надійний VPN спричиняє меншу затримку. Невисокі VPN надають повільну, розчаровуючу продуктивність, що ускладнює щось робити в Інтернеті.

В середньому ми любимо бачити відсоток, що VPN уповільнює ваші швидкості до приблизно 10 відсотків. Це не завжди реально, оскільки це залежить від вашого місцезнаходження та інших факторів. На це можуть впливати різні фактори, ніж інші. У вашому з’єднанні є додатковий крок, де відбувається тунель шифрування.

Розташування сервера надзвичайно впливає на швидкість з’єднання. Якщо для з’єднання доведеться пройти більшу відстань, щоб досягти VPN-сервера, швидкість з’єднання та час реакції браузера погіршаться.

Початкова швидкість
швидкість перед переходом на vpn

З цією швидкістю, якщо підтримувати її постійною, в Інтернеті можливо майже все.

Тест на швидкість NordVPN
nord vpn результат випробування швидкості

З таким швидким швидкістю Інтернету перехід від 7 до 37 пінг не стане помітним. Це означає, що час відповіді 0,07 секунди до часу відповіді 0,37 секунди. Ви можете помітити невеликий зсув у жорстких іграх.

Швидкість завантаження – це те, коли ми обчислюємо відсоткову зміну від того, з чого ми почали, до чого ми закінчимось після використання VPN. Швидкість завантаження піднялася з 98,71 Мбіт / с до 74,15 Мбіт / с. Знову ж таки, зміни є незначними і не матимуть великого впливу. Однак швидкість знизилася приблизно на 24,88%, що вище, ніж ми любимо бачити в досконалому світі.

Очевидно, що перехід від 53 Мбіт / с до 48,18 Мбіт / с не є великою справою, коли йдеться про швидкість завантаження, і ніхто не змусить помітити будь-які суттєві зміни.

Приватний тест на швидкість доступу в Інтернет
pia vpn результат тесту на швидкість

На основі цього тесту PIA чітко забезпечувала більш високі швидкості. PIA справді має репутацію швидкості. Як ми побачимо згодом, однак, швидкість – це не все, і більшість людей побачать незначну різницю, коли справа стосується використання NordVPN проти PIA, що стосується швидкості.

Тести ping та завантаження насправді ефективніше для NordVPN, ніж PIA. Що стосується VPN та швидкості, сервіси заробляють свої гроші на швидкості завантаження. Зниження до 81,46 Мбіт / с ілюструє зміну швидкості на 17,48%, що ближче до 10%, яке ми хотіли бачити.

З цією швидкістю не повинно виникнути проблем щодо доступу до вмісту в Інтернеті. Зі швидкістю 81,46 Мбіт / с ви можете виявити, що швидкість з’єднання насправді є постійною, ніж 98,71 Мбіт / с, яку надає ваш провайдер.

Швидкість, очевидно, абсурдно важлива. Шукаючи VPN, ви, очевидно, повинні дбати про швидкість, але це не найважливіше, коли намагаються залишатися приватними в Інтернеті.

2. Конфіденційність

Ось де NordVPN насправді починає випереджати конкуренцію. Багато людей, які не знайомі з VPN, ще не розуміють, що країна, в якій базується постачальник послуг, є критичним фактором..

Ви хочете, щоб VPN, штаб-квартира якого знаходиться в юрисдикції, де політи реєстрації VPN не вимагають від постачальника вести журнали щодо своїх клієнтів. Крім того, корисно, якщо компанія базується в незалежній країні, яка не входить до мережі спостереження, як “П’ять очей” або “14 очей”.

nordvpn політика ведення журналів

Хороша новина для NordVPN полягає в тому, що вони мають головний офіс у Панамі. Ця юрисдикція не поширюється на закони США, Канади та Європи. Їм не потрібно співпрацювати, коли правоохоронці інших країн запитують у них дані.

Панама також має хороші закони про конфіденційність. Це означає, що NordVPN не зобов’язаний юридично збирати та зберігати будь-які дані про вас та вашу Інтернет-діяльність.

Те саме не можна сказати для PIA. Її штаб – квартира розташований в США., що, безумовно, шкодить для захисників конфіденційності. PIA має задовольнити запити представників правоохоронних органів з Канади, Європи та інших країн. США також є членом багатьох багатонаціональних мереж спостереження, а це означає, що можна обмінюватися даними.

Проте обидві компанії кажуть, що вони не ведуть журнали. Це легко правдоподібно походить від NordVPN, але набагато менше, ніж PIA. Якщо конфіденційність є вашою основною проблемою, вам краще скористатися NordVPN.

3. Перегляд Netflix

Багато людей використовують VPN з надією отримати доступ до Netflix в іншій юрисдикції. Netflix засуджує цю практику, тому Netflix блокує доступ під час використання VPN.

Якщо Netflix не хотів, щоб ви це робили, вони не повинні обмежувати доступ до певних шоу. Тільки в Канаді є сотні шоу і тисячі фільмів, до яких ви не можете отримати доступ, якщо ви не перебуваєте в США.

На сьогоднішній день канадська версія Netflix має 629 показує і 2942 фільми. Хоча цього багато, у наших сусідів на південь є 1081 телешоу і 4579 фільмів. Здається, нерозумно хоча б намагатися отримати ті самі гроші, яких отримують користувачі Сполучених Штатів. (Прочитайте: Як отримати американський Netflix як канадський)

Сьогодні потрібна хитра VPN, щоб обійти обмеження Netflix в наші дні. У нашому тестуванні і NordVPN, і PIA змогли виконати це завдання, але з різним ступенем успіху.

США – Канада NetflixUS – Великобританія NetflixUS – Японія NetflixUS – Австралія Netflix
NordVPN
PIA VPN

За допомогою NordVPN ми мали змогу отримати доступ до Netflix з кожного тестованого сервера. Більше того, цей VPN надав нам доступ до Amazon Prime Video, Hulu та BBC iPlayer (найскладніший геодоступний сервіс для доступу). Якщо потокова трансляція – ваша головна онлайн-мета, то NordVPN повинен стати вашим найкращим вибором.

Результат не був таким яскравим для PIA. Продуктивність сервісу за допомогою Netflix варіювалась залежно від того, до якого сервера ми підключились. Помилки проксі-сервера Netflix з’являлися досить послідовно, і ми не змогли підключитися до будь-яких інших потокових служб.

Це чудовий приклад того, чому швидкість ще не є всією службою VPN. Якщо ви не можете отримати доступ до потокових служб в інших країнах, то ваш VPN працює лише на половину потужності.

4.Тортинг

ФайлообмінникФайлообмінник

Доступ до піратського контенту та торрент до цього вмісту є звичайною практикою в Інтернеті сьогодні. Факти – це факти, і 22% усієї глобальної пропускної здатності використовується для піратства в Інтернеті. Це означає, що майже чверть активності в Інтернеті присвячена торрентіям.

Хоча він має погану репутацію, торрент не є незаконним. Незаконність торрентінгу пов’язана із завантаженням захищених авторським правом матеріалів, на які ви не маєте жодних претензій. Важко сказати, що є законним та незаконним, і, хоча у вас можуть бути найчистіші наміри, ви можете випадково завантажити щось незаконно. Краще бути в безпеці, ніж шкодувати.

Торрентінг може бути небезпечною діяльністю, і ніхто не хоче, щоб його провайдер повідомив, щоб припинити торрент Кунг-фу Панда в 13-й раз. Торрентінг повинен проводитись приватно – саме там добре проходить VPN.

Деякі VPN кращі для торрентінгу, ніж інші. Швидкість відіграє важливу роль у торрентінгажі, оскільки менша швидкість може зашкодити швидкості завантаження файлів, що торренітують.

NordVPN має безсумнівну репутацію за торент-друже, але PIA також надає підтримку BitTorrent для своїх користувачів. Обидві компанії обмежують користувачів, наскільки сервери можуть використовуватися для спільного використання файлів P2P.

Однак, хоча PIA дозволяє лише доступ P2P на серверах у восьми країнах, NordVPN робить це у 37. Це означає, що ви набагато більше шансів насолодитися позитивним торент-досвідом під час використання NordVPN.

Ви не можете помилитися ні з однією службою тут, а це означає, що ми можемо називати це миттям.

5. Надійність

Коли ви будете готові користуватися Інтернетом, ваш VPN також повинен бути готовим. Настільки ж критично, що ваш VPN повинен підтримувати стійкий зв’язок під час роботи в Інтернеті, щоб ваша діяльність не піддавалася іншим сторонам. Якщо ваша VPN все-таки знизиться, значить, її потрібно мати надійний перемикач знищення це одразу відключить сеанс перегляду.

Протягом наших тестів на міцність VPN NordVPN постійно забезпечував найнадійніші показники. Нам вдалося підключитися до різноманітних серверів без особливих проблем. Були випадкові удари в дорозі, але ми могли їх обійти, спробувавши різні сервери.

Таблиця функцій Nordvpn

Ми зіткнулися з більшими труднощами з PIA в плані швидкого та легкого підключення. Більше того, у нас було деякі проблеми з підтримкою хорошого зв’язку. Ми також відчували менш стійкі швидкості завантаження.

6. Найкраща цінність

NordVPN є дещо дорожчим щомісяця порівняно з PIA, але це стає дійсно доступним за умови довгострокового контракту. PIA має аналогічно недорогий довгостроковий контракт. Однак це варто зазначити NordVPN має гарантію 30 днів а PIA – лише сім днів. Також PIA не пропонує безкоштовну пробну версію.

Пропозиції NordVPN пропонують

Що може зробити VPN?

Основні переваги VPN все оточують вашу конфіденційність в Інтернеті. Існує багато переваг від використання VPN. Все відбувається за допомогою тунелювання шифрування та серверів у різних куточках світу.

як-a-vpn-працює

 • Поліпшена безпека – VPN допомагають зберігати вашу таємну інформацію від хакерів, державних установ та будь-яких інших шкідливих організацій після вашої інформації. Шлях VPN досягає цього шляхом маскування вашої IP-адреси шляхом перенаправлення трафіку через сторонній сервер та шифрування інформації. Інтернет-провайдери не зможуть побачити, де відвідується ваша IP-адреса, оскільки вона побачить зашифрований трафік.
 • Анонімність – приховування вашої IP-адреси є основою технології VPN.
 • Пульт – VPN дозволяє отримати доступ до інформації з сервера, який зазвичай обмежений.
 • Обхідні фільтри та обмеження – Доступ до Netflix з інших країн та інших потокових служб є величезною перевагою. Доступ до інших засобів масової інформації, таких як відеоігри, які, як правило, не були б доступними, також є додатковим плюсом.
 • Стабільна продуктивність – Хоча швидкість може бути дещо нижчою, сервери авторитетного VPN-сервісу, як правило, більш стабільні, ніж місцеві Інтернет-провайдери. Інтернет-провайдери, як правило, скорочують оберти, залежно від різних факторів.

Що слід шукати?

Важко дізнатися, на що звернути увагу при покупці VPN, особливо коли немає попередньої інформації. Шукати багато факторів, які допоможуть вам прийняти рішення. Детальніше про це також у нашому посібнику Nord vs Express. 

 • контрольний списокЦіна – Перший фактор, на який всі дивляться – це ціна. Скільки занадто багато і скільки занадто мало? У галузі VPN, як правило, довгострокові контракти пропонують величезні заощадження. Не дивіться далі, ніж NordVPN, щоб побачити, наскільки трирічний контракт може вплинути на ваші витрати. Репутаційні VPN можуть варіюватися від 3 до 15 доларів.
 • Швидкість – Коли ви користуєтесь Інтернетом і проходите зайву милю, щоб захистити себе, останнє, що ви хочете, – це повністю придушити свої швидкості. Використання VPN, що має жахливі швидкості, перемагає мету використання Інтернету. Є сервіси, які перевіряють усі поля у кожній категорії, крім швидкості, і є сервіси, які забезпечують лише швидку та мізерний захист. Найкраще зважити те, що найважливіше для вас при погляді.
 • Конфіденційність та безпека – Основна причина пошуку VPN – конфіденційність та безпека. Незалежно від того, чи маєте ви доступ до обмеженого вмісту чи хочете захистити свій банківський рахунок, завжди існує безпека зробити це безпечно. Переконайтеся, що ваша VPN не здійснює журнал реєстрації та проживання у належній юрисдикції може пройти довгий шлях.
 • Доступ до обмеженого географічним вмістом – Один з найбільших розіграшів VPN – це можливість доступу до Netflix та інших потокових сервісів в інших країнах. Не всі VPN у цьому плані створені рівними. Переконайтесь, що послуга, яку ви використовуєте, може отримати доступ до належних потокових служб.
 • Кількість серверів та місцеположення – Визначення місця розташування серверів та кількості серверів є важливим аспектом покупок VPN. Це довгий шлях для доступу до вмісту, а також впливає на швидкість. Як правило, чим ближче ви до сервера, тим швидше будуть ваші швидкості. Чим більше серверів і локацій, тим краще.
 • Кількість з’єднань – Один часто недоотримуваний доступ – це кількість одночасних з’єднань у VPN. Якщо ви можете мати лише одне з’єднання одночасно, ви не будете повністю захищені. Важливим аспектом цього є можливість підключення до маршрутизатора. Якщо ви можете підключитися до маршрутизатора, ви можете охопити всі свої пристрої.
 • Підтримка клієнтів та база знань – Ще важливішим, ніж надійною командою підтримки клієнтів, є повна база знань. Використання бази знань може заощадити час та енергію. Якщо у вас є питання, відповідь має бути лише за кілька кліків. Наявність грамотної та надійної підтримки клієнтів також важлива і має бути головним пріоритетом.
 • Суди і гарантії повернення грошей – Галузевий стандарт – це 30-денна гарантія повернення грошей. Є кілька VPN-сервісів, які пропонують лише 7-денну гарантію повернення грошей. Кілька VPN фактично пропонують безкоштовну версію програмного забезпечення, що має обмежене використання даних та використання функцій. Маючи принаймні місяць, щоб спробувати щось, – це завжди додатковий бонус.

Не використовуйте безкоштовну VPN

Якщо ви прочитаєте в Інтернеті будь-яке попередження про безкоштовний VPN, ви побачите те саме попередження: Якщо ви не платите за продукт, ви – продукт.

vpn афераЦього попередження неможливо уникнути, оскільки правда – це правда. Якщо ви користуєтеся безкоштовним VPN, сервіс, ймовірно, зареєструє вашу діяльність та продасть її. Є кілька інших шкідливих способів, якими компанія може заробити гроші з вас. Суть цього попередження не використовує безкоштовну службу VPN.

Є винятки. Найважливішим є те, що є кілька чудових VPN-компаній, які пропонують безкоштовну версію свого програмного забезпечення. Це величезний диференціатор, оскільки безкоштовні версії лише обмежено використовують їх VPN.

Вони використовують техніку freemium, щоб продати вас у користуванні їх продуктом. Немає нічого поганого в тому, щоб користуватися цими послугами, а їх використання може дати вам хороше уявлення про те, наскільки вам сподобається ця послуга. Щоб ще раз повторити, використовуйте найкращі безкоштовні VPN, але лише ті, які пропонують безкоштовний період випробовування або гарантія повернення грошей.

Вирішивши скористатися абсолютно безкоштовним сервісом, також може призвести до хворобливих переживань взагалі. Пропонована послуга буде жахливою, а зв’язки будуть льодовиковими. Краще просто не використовувати VPN, а не піддавати себе безкоштовному VPN.

FAQ

Чи PIA хороший VPN?

Один з найпопулярніших VPN, приватний доступ до Інтернету зарекомендував себе як один з найкращих. Ми рекомендуємо NordVPN більше PIA, але PIA все ще доставляє товар.

Чи працює приватний доступ до Інтернету з Netflix?

PIA працює з Netflix на великій кількості їх серверів. Наразі NordVPN працює з Netflix на всіх їх серверах.

Чи має NordVPN перемикач вбивства?

Так, як тільки ваше інтернет-з’єднання не захищене, автоматичний перемикач вбивств перерве ваш Інтернет. Це гарантує, що ваші конфіденційні дані не будуть порушені, навіть якщо VPN падає на секунду.

NordVPN є приватним?

Так, NordVPN повністю приватний і дозволяє трафік P2P. NordVPN вважається одним з найкращих варіантів у просторі VPN.

Які VPN працюють з Netflix?

Більшість великих імен працюють з Netflix. NordVPN працює на всіх своїх серверах, а PIA працює на більшості їх серверів. Інші VPN мають різний ступінь успіху на своїх серверах.

Скільки пристроїв можна мати у приватному доступі до Інтернету?

За допомогою PIA ви можете встановити стільки пристроїв, скільки хочете, але одночасно з однієї підписки можна використовувати лише 5 одночасних підключень. PIA дозволяє з’єднання маршрутизатора, що дозволить майже необмежене з’єднання.

Які країни з 14 очима?

Є групи та коаліції, які обмінюються даними один з одним і мають доступ до бізнес-записів, які проживають у цих країнах. Як правило, ви хочете уникати використання VPN в будь-якій із 14 країн, 9 країн із очима та 5 країн. Як правило, країни з 5 очима є найгіршими, оскільки вони також є в альянсі з 9 очима та в 14 очах.

 • Країни з 14 очима: Німеччина, Бельгія, Італія, Швеція, Іспанія, Данія, Франція, Нідерланди, Норвегія, Австралія, Канада, Нова Зеландія, Великобританія, США
 • Країни з 9 очима: Данія, Франція, Нідерланди, Норвегія, Австралія, Канада, Нова Зеландія, Великобританія, США
 • Країни з 5 очима: Австралія, Канада, Нова Зеландія, Великобританія, США

Фінальні думки

Загалом, обидва VPN, про які говорили тут, – це чудові послуги. Обидва рекомендовані нами в Privacy Canada. З урахуванням цього, NordVPN тарифи краще, ніж PIA майже в кожній категорії, окрім швидкості в наших тестуваннях та аналізах.

Якщо швидкість – це те, що ви хочете, PIA та деякі інші – це кращий вибір, ніж NordVPN.

Якщо NordVPN зможе збільшити швидкість роботи свого сервера, вони будуть першокласними в кожній категорії в просторі VPN.

Краса в тому, що вони обидва пропонують гарантії повернення грошей. Тестування обох сервісів настільки ж просто, як це стає.

Вам може подобатися:

 • Найкраща VPN в Канаді (французька: Meilleur VPN)

Додати власний відгук:

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map