Правила реєстрації VPN: хто фіксує які дані?

Однією з головних причин, чому вам потрібно інвестувати у чудову послугу віртуальної приватної мережі, є уникати документування діяльності таким чином, щоб інші могли бачити або маніпулювати нею. Більшість служб VPN наголошують на їх відданості прозорості та захисту ваших даних під час передачі, а також не зберігають записи після факту.


Це звучить чудово і все, але чи знаєте ви, що політика ведення журналів може дуже відрізнятися?

Завжди продаю політику нульового журналу

Служби VPN не є незвичним для того, щоб сервіси VPN зазначали кращу конфіденційність через відсутність журналу. Річ у тім, що це твердження, як правило, до певної міри вірно, хоча кваліфікація може бути знайдена у малому шрифті. Наприклад, ймовірно, що відповідна служба не записує дані, якщо цього не вимагає урядове законодавство, яке застосовується в країні, де базується служба..

Ви повинні пам’ятати, що як і будь-який бізнес, постачальники послуг VPN завжди ставлять найкращі ноги вперед.

Ви повинні залишатися пильними.

Які журнали зберігаються?

Існує три основні типи журналів, які, можливо, підтримуватимуть VPN, принаймні, лише протягом короткого періоду часу. Насправді, провайдери часто конкретно заявляють, який з них або скільки з трьох типів вони збережуть.

Провайдери vpn збирають дані

Більшість VPN видаляють журнали протягом 30 днів. Однак це не завжди так, і це може змінюватися залежно від компанії. Отже, ви повинні з’ясувати, які журнали зберігаються, а потім з’ясувати, як довго вони зберігають дані.

Нижче наведено типи журналів, які зазвичай зберігає постачальник послуг VPN:

 • Журнали активності: це запис усього трафіку що надходить через мережу VPN. Залежно від структури журналів, відстежувати конкретні спільні файли чи інші дані певному користувачеві може бути, а може і не бути просто..
 • Журнали підключень: Служби, які встановлюють обмеження на тривалість з’єднання, залишаються активними, зберігають ці журнали, а також кількість підключень, активних для конкретного клієнта. Це полегшує управління з’єднаннями та припиняє один або декілька, якщо це необхідно
 • Журнали помилок: Вони відслідковують проблеми з підключенням або продуктивністю відповідної мережі. Інформація про клієнтів, постраждалих від помилки, може включати в себе реєстрацію IP-адреси та / або ім’я користувача.

Дізнатися, хто що реєструє

Неправильне векторне зображення політики нульового журналуДля того, щоб знати, які типи політики реєстрації даних застосовуються, абсолютно важливо ретельно прочитати умови та умови, пов’язані з вашим обліковим записом. Ви завжди матимете можливість переглянути всі ці положення, перш ніж зареєструватися в послугах.

На жаль, багато людей роблять припущення щодо ведення журналів та інших політик, і перед створенням акаунта роблять трохи більше, ніж знехтують умови та умови. Це може призвести до деяких нещасних ситуацій згодом.

Майте на увазі, що політика служби VPN може бути трохи по-різному структурована, щоб залишатися відповідною до місцевих законів. У цьому випадку ви можете виявити, що на фокусування пошуку найкращого постачальника VPN-послуг впливає те, звідки базується компанія..

Анонімайзер

анонімний логотип

Можливо, ви чули про П’ять очей. Це стосується п’яти країн, які уклали угоду, пов’язану з безпекою в Інтернеті. Ці п’ять країн є Австралія, Канада, Нова Зеландія, Великобританія та Сполучені Штати.

Анонімайзер розміщується в США, це означає, що положення, узгоджені «П’ятьма очима», впливають на їх політику лісозаготівлі. Усі типи журналів, які вважаються законними для захоплення за умовами цієї угоди, зберігаються протягом певного періоду часу.

Ідея ведення журналу полягає в тому, щоб дозволити обмін даними з національними органами у випадку підозри на якесь порушення національної безпеки. Тривалість зберігання даних залежатиме від чинного законодавства.

Анонімайзер передує це лише певною мірою. Якщо ви ознайомитесь з їх умовами та положеннями, ви знайдете пункти, які підтверджують ведення журналу та додаткову інформацію про те, чому це відбувається. Забезпечення їх продажів та маркетингу менш зрозуміло, що таке, а що не реєструється, тому обов’язково все-таки зробіть належну ретельність..

Страст

astrillvpn логотип

Astrill є унікальним серед сервісів, знайдених у цьому списку, тим, що він розташований у Республіці Сейшельські острови, недалеко від узбережжя Африки. Якщо мова йде про обмін інформацією про з’єднання, помилки чи діяльність клієнта з іншими сторонами, на Сейшелах немає угод чи альянсів, які гарантували б обмін будь-якими даними.

Незважаючи на це, майте на увазі, що Astrill констатує, що вони зберігають журнали з’єднань на своїх серверах. Компанії не зрозуміло, як довго зберігаються ці журнали перед тим, як стерти їх. Частина цих даних про з’єднання, яка зберігається протягом певного часу, включає IP-адресу та інформацію про пристрій, який використовується для кожного з’єднання. Це дозволяє Astrill визначати, скільки паралельних з’єднань пов’язано з обліковим записом клієнта за допомогою різних пристроїв.

Буферний

логотип vpn буферизованого

Покупця знаходиться в Гібралтарі і вирішує підтримувати свої сервери в цій країні. Хоча Гібралтар вважається Британським заморським територієм, його, як правило, вважають, що він не пов’язаний правилами, встановленими в угоді «П’ять очей». Це означає, що шанси на обмін інформацією з органами безпеки в інших країнах в кращому випадку невеликі.

У своїй політиці конфіденційності, а також у своїй рекламі, Покупець підтверджує, що вони не контролюють активність завантаження та перегляду. Насправді вони не претендують на підтримку будь-яких журналів активності.

Служба підтримує деякі журнали з’єднань, зберігаючи інформацію, наприклад, час увімкнення та вимкнення для кожного з’єднання, тривалість з’єднання та кількість даних, що передаються та приймаються. Вхідні IP-адреси також включаються до журналу з’єднань. Дані зберігаються не більше 30 календарних днів.

CyberGhost

cyberhost vpn логотип

CyberGhost розміщує сервери в Румунії. Оскільки в країни немає будь-яких детальних угод про взаємність щодо даних Інтернету з іншими країнами, дуже мало шансів, що ваша діяльність буде надана спільним з агенціями або іншими сторонами за межами країни..

Як і багато інших служб, що базуються в країнах, які не мають домовленостей обмінюватися даними з іншими, CyberGhost не підтримує журнали активності. Журнали помилок підтримуються як спосіб відстеження та виявлення тенденцій, пов’язаних із проблемами мережі. Таким чином, журнали з’єднань підтримуються як спосіб оцінки пікових періодів активності сервера та запобігання перевантажень. Обидва типи журналів зберігаються анонімними і не використовуються для будь-яких цілей, крім захисту цілісності та функціонування мережі.

ExpressVPN

expressvpn логотип

ExpressVPN підтримує сервери на Британських Віргінських островах. Як і буферний, обмін інформацією, що відбувається між країнами, які беруть участь у угоді “П’ять очей”, не поширюється на цю локацію. Це означає, що ваша онлайн-діяльність навряд чи буде надана спільноті з будь-якою іноземною організацією.

Журнали з’єднань, що підтримуються ExpressVPN, вважаються голими кістками порівняно з низкою інших служб VPN. Ці дані включають, який з їх серверів використовувався, та дату початку та закінчення кожного сеансу. На відміну від деяких інших служб, IP-адреса клієнта не записується для журналу з’єднань.

На відміну від деяких інших сервісів у цьому списку. ExpressVPN не відстежує вашу активність. Вони навіть не відстежують використання пропускної здатності вашого облікового запису. Вони воліють працювати, контролюючи загальне використання в мережі, і використовують ці дані, щоб визначити, коли потрібно більше серверів чи якесь оновлення мережі..

HideMyAss

hidemyass логотип

HideMyAss базується у Великобританії. Як одна із країн, яка бере участь у угоді «П’ять очей», ви можете очікувати, що деякі ваші дані будуть зареєстровані. У випадку, якщо якесь розслідування можливого порушення національної безпеки відбудеться в будь-якій із цих п’яти країн, ваші дані можуть бути передані як частина.

Ви отримуєте деяке уявлення про тип запису даних. Наприклад, у розділі конфіденційності цих положень зазначено, що HideMyAss не записуватиме дані про веб-сайти, які ви відвідуєте під час підключення до VPN.

Це означає, що в журналах активності з’являється обмеження. Журнали з’єднань більш детальні та включають інформацію, наприклад, початкову IP-адресу, тривалість кожного сеансу разом із часом початку та закінчення та якою пропускною здатністю було використано протягом кожного сеансу.

Щит гарячої точки

логотип щита гарячої точки

Якщо ви віддаєте перевагу використовувати сервіс VPN, який не має домовленостей щодо спільного доступу до онлайн-активності з іншими країнами, Hotspot Shield – хороший вибір. Базируючись у Швейцарії, немає законодавчих положень щодо обміну будь-яким типом Інтернет-діяльності. Це означає, що все, що ви робите під час підключення до VPN, малоймовірно, що воно буде спільним з будь-яким іншим джерелом.

Для внутрішніх цілей Hotspot Shield створює журнали з’єднань для кожного сеансу. Дещо інше – це те, що журнал стирається в кінці кожного сеансу. Компанія також займається відстеженням веб-перегляду, хоча не зрозуміло, до якої міри ця діяльність пов’язана з окремими користувачами або навіть з користувачами, уповноваженими конкретним клієнтом. Журнал активності не включає IP-адреси, але клієнти повинні знати, що їх перегляд та інша діяльність все ще відслідковуються.

IPVanish

ipvanish логотип

IPVanish підтримує сервери в Сполучених Штатах. Компанія дотримується умов, встановлених в угоді «П’ять очей». Як результат, є можливість поділитися вашою діяльністю з правоохоронними та охоронними органами, що базуються в інших країнах.

Це сумно, IPVanish працює з політикою нульових журналів. Це означає, що вони активно не підтримують журнали активності, з’єднання чи помилок. Дані можна зберігати під час сеансу, але сеанс видаляється з мережі, коли сеанс закінчується.

IPVanish твердо вірить у право на конфіденційність в Інтернеті. Це призвело до того, що компанія наполегливо підтримує Фонд «Електронні межі» та зусилля щодо забезпечення конфіденційності для всіх користувачів Інтернету.

Гусак VPN

goosevpn логотип

Маючи сервери в Нідерландах, Goose VPN працює в країні, яка створила альянси безпеки з кількома іншими країнами. Результат – ваша діяльність може бути спільною у випадку міжнародних розслідувань.

Журнали активності, що підтримуються службою, опускають будь-який тип особистої інформації. Однак, журнали з’єднання захоплюють такі дані, як тип операційної системи, що використовується окремим пристроєм, та фізичне місцезнаходження користувача. Навіть незважаючи на те, що IP-адреси не включені до журналу з’єднань, інші дані можуть бути корисними щодо визначення конкретних користувачів.

NordVPN

nordvpn логотип

Сервери для NordVPN знаходяться в Панамі, країні, яка не має конкретних угод про спільну діяльність клієнтів з агенціями, що базуються в інших країнах. Результат – ваша діяльність мало кому навряд чи буде надана.

Відповідно до політики конфіденційності NordVPN, журнали активності, з’єднання чи помилок не зберігаються протягом певного часу. Основна інформація, пов’язана з вашим обліковим записом, наприклад, ваше ім’я, адреса електронної пошти та ваша IP-адреса, зберігаються, але не передаються жодній юридичній особі за межами компанії.

Приватний доступ до Інтернету

privateinternetacces логотип vpn

Інша послуга VPN, що базується в США, доступ до вашої діяльності залежить від умов, які містяться в угоді «П’ять очей». Існує певна ймовірність, що ваша інформація може бути надана органам безпеки в будь-якій країні-учасниці.

The Приватний доступ до Інтернету ‘ Умови конфіденційності не такі точні, як деякі інші сервіси у цьому списку. Є твердження, що компанія взагалі не фіксує жодного типу журналів трафіку VPN. З іншого боку, це говорить про те, що служба має фактичну політику нульового журналу і що журнали активності, з’єднання чи помилки не доступні для спільного використання.

СильнийVPN

strongvpn логотип

StrongVPN також розміщує сервери в Сполучених Штатах, гарантуючи, що компанія прагне дотримуватись положень угоди про «П’ять очей». У разі міжнародного інциденту, який, схоже, загрожує безпеці, ваші дані можуть бути запитувані та надані їм у спільний доступ.

Компанія не підтримує журнали активності, з’єднань або помилок на жодному з своїх серверів. Дані використовуються в режимі реального часу для дослідження будь-яких повідомлень про проблеми з підключенням, але не зберігаються з метою звітування перед сторонніми організаціями. На вимогу агентств безпеки можуть бути надані основні дані про ваш обліковий запис.

TorGuard

torguard логотип

Наявність Сервери TorGuard у США може означати, що діяльність клієнтів може бути поділена з агенціями в будь-якій країні, яка бере участь у угоді «П’ять очей». Наразі компанія підтримує політику без реєстрації журналів, тому будь-які спільні дані не включатимуть історію часу підключення вашого облікового запису, використання пропускної здатності, обміну файлами чи іншого, крім основної інформації про обліковий запис.

ВипрВПН

vyprvpn логотип хв

Будучи другою службою у цьому списку, що базується у Швейцарії, VyprVPN не зобов’язаний ділитися даними вашого зв’язку, активності чи журналу помилок з будь-яким іншим об’єктом. Насправді компанія не реєструє жодної діяльності користувачів, аж до завантаження.

VyprVPN підтримує журнали з’єднань. Журнали містять деталі, такі як час початку та закінчення сеансу, кількість даних, переданих під час кожного сеансу, та вихідна IP-адреса цих даних.

ZoogVPN

Логотип ZoogVPN

Незважаючи на те, що заснований на самоврядній залежності від Британської Корони, ZoogVPN не поширюється на умови, встановлені в угоді «П’ять очей». Як результат, шанси на вашу активність під час входу в VPN, яким надається спільний доступ до будь-якого агентства, низькі.

В даний час ZoogVPN заявляє, що компанія працює з політикою з нульовим журналом. Хоча журнали активності не підтримуються, схоже, є деякі дані, пов’язані з використанням пропускної здатності, що підтримуються на їх серверах.

Фінальні думки

Яка послуга надає вам необхідний рівень конфіденційності? Тільки ти можеш бути суддею. Незалежно від того, чи це ви вперше інвестуєте у VPN, чи ви досвідчений фахівець, уважно вивчіть свої варіанти.

Використовуйте інформацію, яку можна знайти тут, як вихідну точку. Дослідіть будь-яку службу, яка вас зацікавила, щоб дізнатися, чи справді вони найкращі VPN. Затративши час та зусилля, ви знайдете постачальника VPN, який відповідає всім вашим умовам щодо якості, продуктивності, стабільності мережі та конфіденційності.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map