Turbo VPN огляд (2020)

Китайська Turbo – це послуга VPN мучився низкою питань.


Він обмежений у своєму обсязі та застосуванні, оскільки доступний лише для мобільних пристроїв. Вони залишають усі ваші інші пристрої незахищеними. Якщо ви хочете захистити свій настільний комп’ютер, вам доведеться заплатити за другу VPN.

turbo vpn логотипПрихильники Turbo можуть зазначити, що компанія має штаб-квартиру в Китаї, нації, яка навіть не є членом розгалуженої мережі 14 очей. Однак майте на увазі, що уряд Китаю не цінує конфіденційність (це злегка кажучи).

Багато VPN там є незаконними, і держава затверджує законні. Ці обмеження означають, що ваші дані фільтруються до уряду Китаю.

Це не обов’язково втішна думка.

Крім того, розумно бути в курсі, що Turbo зберігає та відслідковує більшу частину вашої особистої інформації. Компанія відверто продаватиме частину цих даних третім особам. Якщо ваша мета використання VPN – це приватний та анонімний онлайн-досвід без ведення журналу, шукайте в іншому місці.

Turbo робить все добре, що стосується шифрування та надійних протоколів тунелювання VPN, але це стосується єдиних областей, в яких ця компанія працює добре. Маючи стільки шкоди для їх імені, можна з упевненістю сказати, що вам було б набагато краще поговорити з одним з найкращих постачальників VPN-операторів, всі вони надають пріоритет функціональність, безпека та анонімність.

Огляд VPN Turbo

Особливості деталей
Корисність:Трохи складний у використанні
Політика ведення журналів:Сумнівна політика ведення журналів
Розмір сервера:30 серверів
Розподіл сервера:26 країн
Підтримка:Жоден
Торрент:Не дозволено
Потокове передавання:Не дозволено
Протокол VPN та шифрування:Протокол OpenVPN; AES-256
Штаб-квартира:Китай
Ціна:Безкоштовно
Офіційний веб-сайт:https://www.turbovpn.co

Безпека та шифрування

vpn протоколиНалаштуванням Turbo за замовчуванням є протокол OpenVPN. Ці протоколи – це методи, які використовуються для формування “тунелю” між вашим комп’ютером та Інтернетом. Він зашифрований так, що ніхто не може побачити вашу справжню IP-адресу або навіть знати, де ви знаходитесь.

В даний час OpenVPN вважається найкращим доступним протоколом тунелювання. Це значною мірою тому, що OpenVPN є програмним забезпеченням з відкритим кодом, а це означає, що багато розробників перевірили його на предмет вразливості.

Також на користь Turbo, IKEv2 пропонується як альтернативний протокол тунелювання. Це новіша технологія, яка закріпилася у світі VPN.

OpenVPN та IKEv2 поставляються з 256-бітним шифруванням AES. Це те саме шифрування, яке використовується урядовими установами та військовими структурами у всьому світі. Вважаючи нерозбірливим, ви можете бути впевнені, що цей метод шифрування захистить ваші дані.

Серверна мережа Turbo VPN

Це один із найважливіші показники коли мова йде про вибір постачальника VPN. Чим більше серверна мережа провайдера, тим швидше буде ваше з’єднання. Якщо VPN має надійну колекцію серверів, це означає, що кожен клієнт отримує більше пропускної здатності. Це означає швидша швидкість завантаження.

Більше того, географічно різноманітна серверна мережа може також забезпечити швидше з’єднання. Якщо ви можете використовувати сервер, який знаходиться близько до вашого фактичного місцезнаходження, швидкість передачі даних покращиться. З іншого боку, якщо ви маєте намір сфабрикувати своє місцезнаходження для доступу до сайтів з обмеженим географічним режимом, це допомагає мати хороший вибір серверів, розташованих по всьому світу.

З таких причин, що більш популярні VPN, такі як NordVPN, мають розгалужені серверні мережі, які включають тисячі серверів у сотнях локацій. Насправді їх стільки, що вони можуть похвалитися кількістю серверів, якими вони володіють, та наскільки різноманітними є їхні місця.

У Turbo це не так. Компанія мама, якщо говорити про їх точну кількість серверів, але вони розкривають, що ці сервери розташовані в 26 місцях. Так само вони не надають інформацію про те, скільки їх серверів є віртуальними серверами на відміну від апаратних серверів.

Місце розташування сервера turbo vpn

Маючи мізерну інформацію, можна припустити, що це стосується серверних мереж, Turbo не готовий конкурувати з основними компаніями VPN.

Чи Turbo VPN сумісний з BitTorrent або P2P?

На сторінці поширених запитань Turbo йдеться про те, що ви можете бути заблоковані, якщо ви будете користуватися торрентами під час їх обслуговування. Однак нічого конкретного не говорить про те, що ви не можете робити спільний доступ до файлів. The швидкість передачі даних настільки повільна, що ви можете покластися на те, що будь-який торрент вам буде болючим.

Крім того, тестування виявило, що дивитися Netflix з Turbo практично неможливо. Потоковий гігант не любить дозволяти людям переглядати свої послуги через VPN, і вони активно блокують людей, які намагаються отримати доступ до них одним. Це так з Turbo, тому ви не зможете дивитись Netflix з Turbo. &# x1f614;

Результати тесту на швидкість за допомогою Turbo VPN

На різних тестових швидкостях продуктивність Turbo не вражала. Це було неймовірно повільно. Система, яка використовується для тестів, дала контрольні результати 98,71 Мбіт / с для завантаження та 53,00 Мбіт / с для завантажень.

З будь-яким VPN ви втратите швидкість. Вільний VPN означає більш серйозні втрати швидкості, а найкращі VPN взагалі матимуть незначний ефект. І безкоштовна, і платна версії Turbo пропонуються постійно мляве виконання що навряд чи когось вразить.

В одному тесті Turbo VPN поставлено швидкість завантаження всього 1,85 Мбіт / с і аналогічно похмурий швидкість завантаження 1,87 Мбіт / с. У перші дні модему комутованого доступу ви, можливо, відчували подібні швидкості передачі даних.

тест turbo vpn

Ще один тест дав аналогічні результати 1,89 Мбіт / с для завантаження і 4,99 Мбіт / с для завантаження. Подальші аналізи були не набагато кращими.

тест turbo vpn 2

З сервером ЄС, швидкість завантаження була 6,31 Мбіт / с, і завантаження було всього 0,18 Мбіт / с.

Підключившись до сервера в США, результати були дещо покращені. Вони показали 11,7 Мбіт / с для завантаження та 17,7 Мбіт / с для завантажень.

Turbo широко використовує зображення зайця, щоб описати, наскільки швидка його служба. Як показують ці результати тестів, це зображення навряд чи підходить. Turbo забезпечив найвищі показники швидкості тестування серед усіх перевірених VPN. З такими результатами вам буде краще майже з будь-яким іншим VPN.

Чи веде журнал Turbo VPN?

Якщо ви вже не відключились від абсурдно повільних швидкостей передачі даних Turbo, то їх політика конфіденційності, безумовно, повинна вас налякати..

політика ведення журналу turbo vpn

Як показано вище, захоплення екрана, Turbo збирає велику кількість інформації про своїх клієнтів. Вони ведуть вкладки на ваш Інтернет-провайдер, вашу IP-адресу під час входу та безліч інших даних.

Однак їх політика конфіденційності звідти йде вниз.

політика ведення журналу turbo vpn 2

Turbo любить знаходити способи використання ваших даних. Вони розкривають, що сторонні рекламодавці, які розміщують рекламні ролики у безкоштовній версії програмного забезпечення, також можуть збирати дані з пристроїв користувачів. Хто знає, в чиїх руках може потрапити ваша приватна інформація?

Варто зазначити, що Turbo каже, що будь-які дані, які вони збирають у процесі бізнесу, зберігаються в Сінгапурі, з застереженням, що ця інформація може виявитися в Китаї. Крім того, вони не дають великої кількості деталей. Це швидше підозрілий і ухильний Політика ведення журналів робить Turbo сумнівною ставкою в кращому випадку, якщо ви дійсно зацікавлені в захисті конфіденційності та анонімності в Інтернеті.

Коли Turbo запитується про свою політику конфіденційності, політику ведення журналів або загальні проблеми обслуговування, відповіді не надходить. В основному ця компанія не має відділу обслуговування клієнтів, яким має бути черговий червоний прапор для всіх, хто хоче вести бізнес із авторитетним VPN.

Скільки коштує Turbo VPN?

ціна на turbo vpnХоча можна завантажити та використовувати безкоштовну версію Turbo, робити це не рекомендується. Просто згадайте прислів’я, яке говорить, коли продукт чи послуга безкоштовні, значить, ви – продукт.

Це, безумовно, так і з безкоштовним Turbo VPN. Ви побачите оголошення після оголошення, що дозволить вам отримати надзвичайно розчарування. Більше того, компанія не таїть у собі звичку зберігати всі ваші дані та передавати їх третім сторонам. Цей VPN може бути безкоштовним, але це коштуватиме вам багато роздратування і незручностей.

Якщо ви платите, щоб стати VIP Turbo, тоді будьте готові до цього через ніс. Щомісяця вартість становить 11,99 дол. США на місяць. Щорічна оплата знижує ціну приблизно до $ 2,99 на місяць, але ви можете легко знайти набагато більш надійні VPN-сервіси, які пропонують вам набагато більше грошей на ваш долар.

Turbo – рекомендований VPN?

Turbo – неймовірно обмежена пропозиція, оскільки вона доступна лише для мобільних пристроїв. Це залишає всі ваші інші пристрої незахищеними, тому вам доведеться знайти іншого постачальника VPN, за який вам, ймовірно, доведеться платити.

Я пропоную переглянути наші канадські огляди VPN та скористатися одним із найкращих варіантів, і ви будете мати захист для своїх мобільних пристроїв та будь-якого іншого пристрою, яким ви володієте..

Якщо ви перейдете з одним з більш надійних і надійних VPN, ви швидко виявите, що отримуєте набагато більше за свої гроші, включаючи фактичну конфіденційність та анонімність. Це те, що Turbo просто не надає.

Якщо ви хочете отримати надійний сервіс, тоді перегляньте наші відгуки про Surfshark та NordVPN, і ви повністю зрозумієте, що ми маємо на увазі, коли ми говоримо «набагато більше за ваші гроші».

Додати власний відгук:

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map