10 найпопулярніших безкоштовних VPN до 2020 року (УВАГА: Вибирайте обережно)

10 найпопулярніших безкоштовних VPN до 2020 року (УВАГА: Вибирайте обережно)


Всім подобаються безкоштовні речі. Безкоштовні зразки їжі в Costco або ті крихітні безкоштовні парфуми або проби одеколону, які ви отримуєте у універмазі.

Безкоштовно це добре, бо добре .. це безкоштовно. Тож навіщо платити за VPN, коли не потрібно?

Маючи понад 1000+ безкоштовних VPN-магазинів у магазині Android, ви можете подумати, що має бути гігантська лінійка компаній, які прагнуть безкоштовно надавати свої послуги. Яка приємна купа компаній.

Чому будь-яке додаток або компанія наймає розробників, платить за проксі-сервери, створює і розміщує веб-сайт, щоб отримати 100% безкоштовний продукт? Ми розглянемо, що насправді відбувається, і, сподіваємось, надамо ясність чому ми ніколи не рекомендуємо 100% безкоштовний VPNS.

&# x2705; Підказка – більшість продуктів, про які ми говоримо в цьому огляді, пропонують безкоштовні 30-денні випробування. &# x2705;

Contents

Безкоштовні та платні VPN &# x1f575;&# xfe0f; 

За що ви платите – це те, що ви отримуєте в більшості сценаріїв. Якщо ви хочете отримати безкоштовний досвід у чому-небудь, зазвичай є улов. Для найкраще оплачувані VPN ви отримуєте більше за те, за що платите, а ризик порушення даних нижчий.

Загалом – фактичні функції, які ви отримаєте на платній послузі, будуть кращими. Преміальний план зазвичай дає вам більше гігабайт і пропускну здатність для початку. Крім того, ви будете легше використовувати інтерфейси, виявлення вторгнень, запобігання та інші цікаві функції.

Витрати на вибір VPN порівняно низькі. Нижче ви можете побачити фактичну вартість придбання VPN, і це дуже доступно.

Безкоштовні VPN виходять за межі не мають такої кількості функцій. Вони можуть наражає вас на серйозний ризик.

Коли ви використовуєте безкоштовний VPN – ви стаєте продуктом.

Вони використовують вас як продукт кількома способами:

 1. Вони можуть встановити зловмисне програмне забезпечення які можуть відстежувати вашу активність та красти ваші дані. (Джерело)
 2. Більшість безкоштовних VPN будуть зібрати ваші дані та продати їх. Сюди входять усі ваші фінансові дані. (Джерело)
 3. Сімдесят п’ять відсотків усіх додатків для Android VPN стороннє програмне забезпечення для відстеження. (Джерело)
 4. 82 відсотків просили доступ до приватних даних, наприклад, облікові записи користувачів та текстові повідомлення. (Джерело)

З цієї причини ми не включили та безкоштовні VPN. Немає можливості перевірити їх надійність та надійність. Натомість ми вирішили показати вам найкраще економічно вигідні VPN що може забезпечити високий рівень обслуговування. Усі ці VPN також містять хорошу безкоштовну пробну версію, щоб змочити ноги у світі VPN.

TLDR;

Безкоштовні VPN не варто економити кілька доларів. Ви маєте високий шанс зустріти негативні наслідки. Замість того, щоб йти цим маршрутом, найкраще скористатися безкоштовними випробуваннями, які пропонують звичайні VPN. Наші найкращі варіанти, особливо якщо ви хочете заощадити трохи грошей, – це NordVPN.

Інший варіант, який ви маєте, – це перемикання між безкоштовними випробуваннями для всіх перелічених тут VPN-сервісів. Ми не рекомендуємо цього робити, бо це буде головний біль, і простіше просто заплатити кілька баксів за надійну VPN-службу.

10 кращих безкоштовних VPN-сетей у 2020 році

Замість того, щоб класифікувати VPN, які вкрадуть вашу інформацію та скористаються для вас, ми вирішили окреслити позитивні та негативні аспекти різних VPN-сервісів, які пропонують безкоштовні випробування.

Нижче ви знайдете інформацію про функції, сервери та про те, як просто користуватися сервісом.

1. Surfshark – найкращий безкоштовний VPN

Ви ніколи не чули про Surfshark, і це нормально. Причиною цього є те, що це найновіша служба VPN, яку ми розглянули на цьому веб-сайті. Для всіх намірів і цілей, схоже, Surfshark веде зброю, щоб перейняти світ VPN.

Безкоштовний період випробовування

Surfshark пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Плюси

 • Найкращий протокол для потокової передачі з IPv6. Рідко блокуються з Netflix через використання VPN
 • Здатний до торрент-та P2P поділитися на відміну від деяких інших VPN на ринку
 • Жоден журнал, який означає, що ви ніколи не повинні хвилюватися, вони продають вашу інформацію
 • Необмежено все, включаючи з’єднання, сервери, IP-адреси та пропускну здатність
 • Розташований на Британських Віргінських островах, що означає відсутність сторонніх очей від уряду
 • Найкраща безпека та шифрування доступні за допомогою IPv6, 256-бітного шифрування AES, 2048-бітного обміну ключами DHE-RSA та хеша аутентифікації SHA512
 • Kill-перемикач та інші функції безпеки
 • Приймає крипто-та інші основні версії платежів
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Захист WebRTC та захист DNS по всій мережі
 • Чудові ціни з довгостроковими планами становлять лише 1,99 долара на місяць

Мінуси

 • Швидкість може відрізнятися від сервера до сервера
 • Більш нова компанія, тому серверна база все ще зростає

Способи економії та способи оплати

Технічні характеристикиДеталі
Політика повернення / гарантія 30-денна гарантія повернення грошей
Пробний періодЖоден
Варіанти оплатиPayPal, Google Pay, криптовалюта, Alipay, Dragon Pay
Знижки / КупониВступний купон, акула старт

Хто повинен використовувати Surfshark?

Кожен, хто може взяти на себе зобов’язання на дворічний план, який бажає найкращих варіантів безпеки та потокової передачі. Читайте наш повний огляд Surfshark.

2. NordVPN – Масова мережа та безпека на рівні ФБР

NordVPN – одна з найбільш використовуваних VPN сьогодні. Для цього є вагома причина, оскільки це також одна з найбільш високо оцінених VPN. Загалом важко вести бесіду про найкращий VPN на ринку, не згадуючи про NordVPN.

Безкоштовний період випробовування

NordVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Плюси

NordVPN оснащений можливістю P2P, перемикачем вбивства, Tor через VPN, розумною службою DNS, спеціалізованим IP-сервером та проксі-серверами SOCKS5. Їх підтримка клієнтів також фантастична при вирішенні будь-яких питань, які можуть запропонувати будь-яку з функцій, які ви хочете використовувати.

Кілька інших функцій, включаючи CyberSec, яка автоматично блокує підозрілі веб-сайти, щоб ніяке зловмисне програмне забезпечення чи інші кіберзагрози не могли заразити ваш пристрій. Крім того, жодна кричуща реклама не потрапить у поле зору та запаморочення, яка перешкоджає вашому трафіку, не дозволяючи провайдерам знижувати вашу швидкість під час перегляду зашифрованого каналу.

З більше 5000 серверів у всьому світі у всіх великих країнах, майже нікуди ви не можете піти з недоступним сервером. Крім цього, ви можете підключитися шість пристроїв і користуються сервісом для Netflix.

В $ 2,99 на місяць, якщо ви хочете взяти на себе зобов’язання трирічно, важко виправдати ризик у використанні безкоштовного VPN. Ви витрачаєте трохи більше 100 доларів і перестаєте турбуватися про свою VPN на три роки.

Мінуси

Структура ціноутворення є дурною і насправді веде вас до трирічного плану. Одномісячний план надходить на рівні $ 11,95.

Способи економії та способи оплати

Технічні характеристикиДеталі
Політика повернення / гарантія 30-денна гарантія повернення грошей
Пробний періодЖоден
Варіанти оплатиVisa, MasterCard, American Express, Discover, Bitcoin, Ethereum, Ripple, Alipay, Giropay, Sofort, iDeal, UnionPay
Знижки / Купони15% знижка студентів та постійно змінюється акційна ціна

Хто повинен використовувати NordVPN?

Кожен, хто може взяти на себе зобов’язання на трирічний план, який хоче висококласного сервісу за невеликі гроші. Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

3. ExpressVPN – Швидкі швидкості та повна анонімність

За поточним підрахунком, ExpressVPN має сервери в 94 країнах. Практично неможливо зайти в країну з Інтернетом і не мати доступу до одного з їх серверів. ExpressVPN – це преміальна VPN-послуга, яка забезпечує одне з найшвидших та найнадійніших VPN-сервісів. Вони є одним з найбільш надійних VPN-рішень на ринку з понад 10 мільйонами задоволених клієнтів..

expressvpn логотип

Безкоштовний період випробовування

ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Плюси

Маючи необмежену кількість даних, цілодобову підтримку клієнтів, прості у використанні програми для всіх пристроїв, розділене тунелювання, тести швидкості та відсутність реєстрації ExpressVPN дійсно не приносить це своїм можливостям. ExpressVPN також дає вам доступ до Коді.

Проживання на Британських Віргінських островах є головним позитивом, наскільки вони будуть ніколи не повинні легально ділитися даними з урядом.

Мінуси

ExpressVPN – це більш дешевий варіант, ніж решта списку, але ви платите за те, що отримуєте. Одна незначна проблема полягає в тому, що ви отримуєте відразу три з’єднання, які можуть бути обмежуючими для домогосподарства.

Способи економії та способи оплати

Технічні характеристикиДеталі
Політика повернення / гарантія30-денна гарантія повернення грошей
Пробний період12-місячна покупка необхідна (включає безкоштовні 3 місяці), ціна збільшується до $ 12,95 на місяць після поновлення
Варіанти оплатиVisa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Visa, Delta, Diners Club International, Paypal, Bitcoin, Alipay, UnionPay, iDeal, Klarna, WebMoney, GiroPay, Interac, Mint, FanaPay, YandexMoney, OneCard
Знижки / КупониExpressVPN регулярно оновлює свої рекламні ціни

Хто повинен використовувати ExpressVPN?

ExpressVPN призначений для тих, хто не проти заплатити трохи більше за свою VPN-послугу, щоб отримати найкращі показники. Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

4. Windscribe – сильна безпека з блокуванням реклами

Reddit захопився цією послугою, відзначаючи її щедрий щомісячний пропускний зв’язок та стимули для користувачів (Якщо ви надіслали Tweet @WindScribe, ви автоматично отримуєте додаткові 5 Гб).

Спробуйте послугу повністю безкоштовно і якщо вам це подобається і хочете оновити, ви можете з доступними планами. Наразі вартість коштує $ 4,08 на місяць, якщо ви купуєте протягом року.

логотип вітрів

Безкоштовний період випробовування

Вітрозапис безкоштовний у США, Канаді, Великобританії, Гонконгу, Франції, Німеччині, Нідерландах, Швейцарії, Норвегії та Румунії. Вони також пропонують 3-денну гарантію повернення грошей або 10 Гб користування залежно від того, хто б ви вперше потрапили.

Плюси

Оскільки вони досить приємні, щоб люди могли користуватися послугами безкоштовно, не дивно, що Windscribe – це канадська компанія.

Їх безкоштовна версія програмного забезпечення є досить хорошою, і замість того, щоб робити вас їх продуктом, вони сподіваються, що вам сподобається послуга настільки, що ви її модернізуєте..

Windscribe має чудові функції щодо їхнього безкоштовного обслуговування, такі як вбудований брандмауер, блокування реклами та можливості P2P.

Мінуси

Ви можете мати лише одне з’єднання одночасно, яке може бути сильно обмежуючим.

Хоча дивовижно, що Windscribe знаходиться в Канаді, і хоча вони кажуть, що вони не здійснюють реєстрацію – уряд може змусити їх передати дані клієнтів.

Способи економії та способи оплати

Технічні характеристикиДеталі
Політика повернення / гарантія3-денна гарантія повернення грошей або 10 Гб використання
Пробний періодВикористовуйте безкоштовно в США, Канаді, Великобританії, Гонконгу, Франції, Німеччині, Нідерландах, Швейцарії, Норвегії та Румунії
Варіанти оплатиОсновні кредитні картки, PayPal, дебетові карти фірмових Visa / Mastercard, більшість криптовалют та покупки мобільних додатків. Ви навіть можете добути для оновлення за допомогою браузера на основі криптовалюти.
Знижки / КупониШахта для оновлення за допомогою браузера на основі криптовалюти.

Хто повинен використовувати Windscribe?

Windscribe призначений для людей, які потребують VPN безкоштовно і відкриті для оновлення. (Прочитайте наше повне Огляд вітрозапису)

5. TunnelBear – необмежена підтримка потокової передачі

Одне чудове в TunnelBear – їх маркетинг. Існує багато рекламних акцій у своїх соціальних мережах цим можна скористатися. Один із прикладів – ви отримуєте безкоштовний концерт, якщо ви @TunnelBear. Їх талісман – це також чарівно порочний ведмідь.

тунель логотип

Безкоштовний період випробовування

Tunnelbear дозволяє вам занурити руку в мед безкоштовно, якщо ви використовуєте менше 500 МБ даних на місяць.

Плюси

Очевидно, той факт, що вони мають вільний план, є приголомшливим. Скористайтеся цим, щоб побачити, чи хочете ви використовувати TunnelBear довгостроково.

TunnelBear має понад 900 серверів і швидку швидкість. Найкраща частина TunnelBear полягає в тому, що вони є першокласними при обходженні геоблокування. Це дозволяє переглядати BBC iPlayer з будь-якого місця.

Мінуси

З тих пір вони дають вам лише 500 Мб на місяць для роботи вам доведеться оновити, якщо ви плануєте багато використовувати VPN, а швидкість, як правило, низька залежно від вашої близькості до сервера.

Способи економії та способи оплати

Технічні характеристикиДеталі
Політика повернення / гарантіяЖоден
Пробний періодБезкоштовно за 500 Мб даних на місяць
Варіанти оплатиMasterCard, Visa, American Express, Bitcoin та Jars of Honey
Знижки / КупониРекламні акції часто з’являються в акаунтах соціальних мереж

Хто повинен використовувати TunnelBear?

TunnelBear чудово підходить людям, яким потрібно обійти всі geoblocking, а також бажають можливості спробувати послугу безкоштовно. Прочитайте наш глибокий огляд TunnelBear.

6. VyprVPN – Особливості захищеної власності

VyprVPN має унікальний план, який надає користувачам два одночасних з’єднання, різноманітні протоколи, зашифроване додаток для обміну повідомленнями та брандмауер NAT, який блокує непросимий вхідний трафік під час підключення до VyprVPN. Все це, абсолютно безкоштовно.

випрппн

Безкоштовний період випробовування

VyprVPN пропонує триденну безкоштовну пробну версію при придбанні послуги та гарантію повернення грошей 30 днів.

Плюси

VyprVPN пропонує безліч протоколів, таких як L2TP / IPsec, який працює за пакетами L2TP між кінцевими точками, інкапсульованими IPsec, OpenVPN, який використовує всі функції шифрування, аутентифікації та сертифікації бібліотеки OpenSSL для захисту вашого приватного мережевого трафіку під час транзиту через Інтернет, PPTP та їх власне Протокол Хамелеона, який, як було доведено, минає більшість блокуючих спроб.

Мінуси

Найбільшим протилежністю проти VyprVPN є той факт, що їх заблокував Netflix. Якщо я не можу спостерігати за Офісом, про що це все? Над чим я працюю?

Ще один великий негатив щодо Vypr полягає в тому, що він дозволяє вам мати два підключення одночасно, що може дратувати при спробі доступу до Інтернету, і ви хочете робити кілька завдань одночасно на різних пристроях.

Способи економії та способи оплати

Технічні характеристикиДеталі
Політика повернення / гарантіяНі при використанні безкоштовної пробної версії, 30-денна гарантія при оплаті
Пробний період3-денна безкоштовна пробна версія при покупці
Варіанти оплатиMasterCard, Discover, American Express, Visa, PayPal, Alipay
Знижки / КупониVypr VPN пропонує регулярно оновлюватися акційні ціни

Хто повинен використовувати ВипрВПН?

VyprVPN – ще одна чудова VPN для геоблокування. Хоча в минулому вони були заблоковані Netflix, вони мають хорошу репутацію за те, що вони пройшли геоблокери. Прочитайте наш повний огляд VyprVPN.

7. ProtonVPN – Від розробників ProtonMail

ProtonVPN – одне з новіших VPN-рішень, але вони також є одними з найкращих, що стосується безкоштовного обслуговування VPN. Proton AG – група, що складається з вчених Гарвардського університету та твердих прихильників конфіденційності.

протонвпн

Безкоштовний період випробовування

ProtonVPN пропонує безкоштовне обслуговування з меншими швидкостями в трьох різних країнах, а також 30-денну гарантію повернення грошей.

Плюси

ProtonVPN була створена групою вчених з Гарварду – чи це додасть штамп схвалення чи несхвалення, ми не зовсім впевнені. Вони мають деякі більш швидкі вільні швидкості на їх безкоштовній пробній версії порівняно з іншими безкоштовними випробуваннями, навіть якщо вони продаються як нижчі швидкості проти їх платної послуги.

ProtonVPN має рідних клієнтів для Android, Windows, macOS та iOS. Вони також пропонують інструмент командного рядка для Linux та підтримку маршрутизаторів.

Мінуси

Безкоштовний сервіс не має геоблокуючої оптимізації функцій P2P, що означає, що ви не зможете торрент.

Швидкість не настільки велика в інших варіантах, і коли їх вільний план доступний, тим довші швидкості сповільнюватимуться ще більше, оскільки все більше та більше користувачів скачуть послугу.

Способи економії та способи оплати

Технічні характеристикиДеталі
Політика повернення / гарантія 30-денна гарантія повернення грошей
Пробний періодБезкоштовний сервіс із меншою швидкістю та лише три країни
Варіанти оплатиPayPal, Visa, MasterCard, Bitcoin
Знижки / КупониProton VPN пропонує купони для комплектування VPN та електронних послуг. Обертові коди купонів можна знайти, наприклад: bestdeal

Хто повинен використовувати ProtoVPN?

Тільки люди, які шукають короткотерміновий та безкоштовний сервіс.

8. Trust.Zone – надійний, але …

Trust.Zones загальносистемна ізоляція обладнання робить їх одними з найнадійніших безкоштовних VPN-серій 2020 року. Їх сувора політика без журналів – лише одна з речей, яка робить їх гідним рішенням.

довірча зона

Безкоштовний період випробовування

Trust.zone пропонує триденну безкоштовну пробну версію. Бажаємо, щоб це було довше.

Плюси

Доступні чудові функції, такі як шифрування AES-256 за замовчуванням, OpenVPN, L2TP через IPSec з 256-бітним шифруванням AES, антивірус, 200 IP-адрес, перемикач на знищення, P2P, і вони приймають Bitcoin. Вони також мають загальносистемну апаратну ізоляцію, що робить їх більш надійними, ніж інші сервіси.

Мінуси

Немає підтримки в чаті чи телефоні тож вам доведеться покладатися на їхню систему квитків. Незважаючи на те, що система квитків не є ідеальною, вони допомагають користувачам реагувати та допомагати. C’mon Trust.Zone, це 2020 рік … підтримка чату – це обов’язкове обслуговування клієнтів.

Безкоштовні користувачі можуть одночасно використовувати лише один пристрій, і коли ви платите, ви можете використовувати лише три пристрої одночасно.

Способи економії та способи оплати

Технічні характеристикиДеталі
Політика повернення / гарантіяЖоден
Пробний період3-денна безкоштовна пробна версія
Варіанти оплатиBitcoin, Emercoin, Verge, PayPal, Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Банківські перекази, Alipay, WebMoney, iDeal, UnionPay, Qiwi та багато іншого
Знижки / КупониTrust.Zone регулярно оновлює рекламні ціни на своєму веб-сайті

Хто повинен використовувати Trust.Zone?

Trust.zone має високий рівень безпеки та захист від витоку DNS, що робить їх одним із безпечніших безкоштовних варіантів на ринку. Прочитайте наш повний огляд Trust.Zone.

9. Приватний тунель – підтримка декількох пристроїв

Приватний тунель – це комерційна позаснежна технологія OpenVPN Technologies. Завдяки доступним планам, що забезпечують від 100 до 500 ГБ, Private Tunnel довів, що вони можуть кататися з великими собаками та захищати вашу анонімність в Інтернеті за допомогою їх 128-бітове шифрування AES-GCM.

privatetunnel

Безкоштовний період випробовування

Private Tunnel пропонує 7-денну безкоштовну пробну версію.

Плюси

Приватний тунель розгалужився від технологій OpenVPN, зробивши їх ветеранами галузі. Це може забезпечити спокій при використанні безкоштовної пробної версії.

Їх безкоштовне випробування дає вам повний доступ до їх програмного забезпечення з обмеженнями даних (що не стосується всіх безкоштовних VPN-сервісів у цьому списку.)

Мінуси

Приватний тунель є відомі витоки даних у їх версії Mac і низька кількість серверів.

У Канаді є сервери, тому послугою можуть користуватися канадці. Іншим країнам не так пощастило.

Приватний тунель також розташований у США, що означає, що приватний тунель може бути змушений відмовитися від даних користувача.

Способи економії та способи оплати

Технічні характеристикиДеталі
Політика повернення / гарантіяЖоден
Пробний період7-денна безкоштовна пробна версія
Варіанти оплатиОсновні кредитні картки, основні дебетові картки, PayPal, банківські перекази
Знижки / КупониПриватний тунель наразі не пропонує купони

Хто повинен використовувати приватний тунель?

Приватним тунелем можна користуватися безкоштовно будь-хто, де завгодно. Але, на жаль, його можуть безпечно використовувати лише власники ПК – а не користувачі Mac, на жаль.

10. Зниклий VPN – оптимізований сервіс Netflix

Vanished VPN – це послуга VPN на базі Австралії, яка ідеально підходить для тих, хто хоче отримати доступ до безлічі вмісту Netflix, особливо тих, хто хоче отримати доступ до бібліотек Netflix.

зник

Безкоштовний період випробовування

Vanished VPN пропонує триденну безкоштовну пробну версію.

Плюси

Окрім найкрутішого логотипу з групи та мого особистого улюбленого імені, Vanished VPN дозволяє передавати багато контенту, недоступного австралійцям та загалом усім не американцям. Їх оптимізація geoblock та дешевші плани – їх найкращі характеристики.

Мінуси

Зниклий VPN є повільні записані швидкості і процес реєстрації та налаштування може бути заплутаним та складним. Існує ручний процес, який, як здається, нерозумно проходить з іншими варіантами.

Способи економії та способи оплати

Технічні характеристикиДеталі
Політика повернення / гарантіяЖоден
Пробний період3-денна безкоштовна пробна версія
Варіанти оплатиVisa, MasterCard, American Express
Знижки / КупониЖоден

Хто повинен використовувати Vanished VPN?

Немає великої причини використовувати Vanished, оскільки швидкість настільки повільна.

З ким ти ідеш?

існує ніколи не є вагомою причиною для використання безкоштовного VPN. Ви можете свербіти, щоб спостерігати 12 сезон підліткової мами через VPN в якійсь випадковій країні, яка має її, але використання безкоштовного VPN ніколи не варто.

Вибір VPN може бути непростим, але, на щастя, існує купа безкоштовних випробувань та гарантії повернення грошей, якими можна скористатися. Хорошою стратегією було б випробувати декілька і побачити, наскільки швидкості особисто для вас, а також переконатися, що вам подобається інтерфейс.

Натомість існує безліч доступних варіантів, які пропонують безкоштовні випробування. Surfshark це наш вибір, і він добре обслуговує всіх своїх користувачів. Він забезпечить вас усім необхідним.

FAQ

Який найкращий безкоштовний VPN?

Жодні VPN, які є абсолютно безкоштовними, не слід використовувати або довіряти. Замість того, щоб ризикувати своєю кібербезпекою та всіма вашими даними, ви повинні скористатися використанням безкоштовної пробної версії з авторитетною компанією. Найкращий дешевший варіант – NordVPN.

Який найшвидший безкоштовний VPN?

Багато безкоштовних VPN можуть похвалитися швидкими швидкостями, але жоден з них не матиме такої надійної інфраструктури, як той, за який ви платите. Якщо ви знайдете швидкий, який порівнюється зі звичайним VPN-сервісом, він не порівняється майже в інший спосіб. Є багато дешевих швидких варіантів.

Чи є безкоштовна VPN?

Схоже, щодня є нова безкоштовна VPN. Чому так? Вони хочуть отримати вас на сервісі VPN і використовувати ваші дані для заробітку. Вони можуть продати вашу інформацію найвищому учаснику торгів і просто так ви стали продуктом.

Безкоштовні VPN безпечні для використання?

Так і ні. Взагалі кажучи, VPN, які ми перерахували тут, добре. Однак більшість людей, які шукають абсолютно безкоштовні VPN, просять проблеми. Як виявляється, майже половина всіх програм, що нібито не мають віртуальних приватних мереж, належать китайським компаніям.

Так ні – вони не безпечні. Безкоштовні VPN-послуги все ще потрібно якось заробляти. Те, як вони це роблять, – скориставшись вами, і це можна зробити декількома способами, навіть не знаючи. Деякі з методів можуть бути справді шкідливими.

Який найкращий безкоштовний VPN для Netflix?

Найкращий VPN для Netflix – це багато варіантів, перелічених вище. Наш перший вибір – NordVPN. Служба має безкоштовну пробну версію, але вам доведеться платити після випробування. Хороша новина полягає в тому, що NordVPN коштує порівняно дешево, а реєстрація не коштуватиме вам великих грошей.

Який найкращий безкоштовний VPN для торрент?

Найкращий VPN для торрентінгу схожий на нашу відповідь для Netflix. Будь-яка звичайна VPN дозволить вам це зробити, і наш рейтинг вище може запропонувати такі варіанти, як NordVPN та Surfshark.

Чи є послуги VPN легальними чи вони незаконними?

Так, за винятком кількох винятків, таких як Іран. Ви можете використовувати VPN в більшості країн світу. Кілька урядів, таких як Китай, не обов’язково забороняють VPN, вони просто блокують домен, щоб ви не могли завантажити клієнт VPN і підписатися на послуги.

Додати власний відгук:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me