Nejlepší blokátory reklam v roce 2020

nepříjemná reklama do prohlížečeZdá se, že vyskakovací okna, bannery a videoreklamy pro automatické přehrávání bombardují v dnešní době lidi.


Ve skutečnosti je prakticky nemožné procházet internet, aniž by byl neustále obtěžován reklamami.

Možná budete muset sledovat videoreklamu před sledováním videa, které chcete skutečně vidět na YouTube.

Zdá se, že vyskakovací reklamy vás sledují, ať jste kdekoli, a bannerové reklamy mohou být neuvěřitelně nepříjemné, protože mohou zahrnovat obsah, který se snažíte zobrazit. Ve skutečnosti:

Lidé shledávají online reklamy nepříjemnými z mnoha důvodůnás průzkum digitálních reklam

Může to být natolik frustrující, že se budete chtít vzdát navždy na internetu. Protože se nejedná o zvláště realistické řešení, je třeba najít rozumnější kompromis. Tento kompromis je blokování reklam.

Některé prohlížeče nyní obsahují blokování reklam, ale ty nejsou vždy dostatečně robustní, aby vyloučily většinu online reklam. To znamená, že musíte najít plugin nebo jiný aplikace, která vám pomůže. Nejlepší blokátory reklam se budou lišit v závislosti na online prostředích, která nejčastěji používáte. Například některé blokátory reklam jsou na YouTube efektivnější než na Facebooku.

Proto je nutné určit nejlepší blokování reklam pro Google nemáte problémy s skripty a také nejlepší blokátory reklam pro YouTube, abyste mohli svá oblíbená videa sledovat v klidu.

Podívejme se blíže na to, co jsou blokátory reklam a jak fungují.

Co jsou blokátory reklam?

vektor blokování reklamStejně jako seriózní VPN jsou nejlepší blokátory reklam navrženy tak, aby vám pomohly zachovat anonymitu online. Blokování reklam je v zásadě software, který zabraňuje zobrazování reklam nebo automatickému přehrávání v prohlížeči. Některé blokátory reklam jsou nezávislé programy, zatímco jiné jsou rozšíření prohlížeče nebo operačního systému.

Všechny blokátory reklam jsou navrženy tak, aby omezovaly počet reklam, které vás rozptylují online. Některé z nich jsou však úspěšnější než jiné. Podobně může být užitečné vědět, že některý software pro blokování reklam je k dispozici pouze v určitých operačních systémech. Blokátory reklam, které jsou vhodné pro Windows, nemusí být nutně kompatibilní s Mac a totéž lze říci pro iOS a Android. To znamená, že musíte pečlivě zvolte blokování reklam.

Jak fungují blokátory reklam?

Stejně jako způsob, jakým dobrá VPN dokáže filtrovat vaši IP adresu, aby nebyla viditelná pro zvědavé oči, blokuje blokování reklam určitý obsah na webových stránkách na základě určitých pravidel filtrování. Některé z tohoto softwaru pro blokování reklam umožňují uživatelům vytvářet svá vlastní pravidla pro odfiltrování některých reklam, zatímco ostatním umožňují. Uživatelé mohou být například schopni povolit určité reklamy nebo inzerenty.

jak funguje blokování reklam

Blokátory reklam obvykle filtrují dva druhy obsahu. Blokování komunikace zakazuje komunikaci s reklamními servery. Po zadání požadavku HTTP se porovná se seznamem filtrů reklamních bloků. Pokud prvek požadavku odpovídá seznamu filtrů, je blokován.

Software pro blokování reklam může také použít skrývání prvků, ve kterém je určitý obsah skrytý před zobrazením, ačkoli může být načten spolu se zbytkem obsahu.

Nyní, když se stále více Kanaďanů dostává informace o svých právech na soukromí, stále více využívá nejlepší VPN k ochraně svého soukromí online. Je na čase, aby byl tento online zážitek méně zaplněný a rušivý. Před dalším sezením nebo streamingem v maratonu věnujte nějaký čas odhalení nejlepších blokátorů reklam pro některé populární webové stránky.

Nejlepší blokátory reklam pro YouTube

Jako dceřiná společnost Google je YouTube masivně populární v širokém spektru populace. Odhady naznačují, že YouTube každý měsíc používá YouTube asi 1,8 miliardy lidí.

Většina lidí prohledává YouTube a vyhledává instruktážní videa, recenze nebo zábavu. Najdete tam celé epizody televizních pořadů a lidé si mohou vytvořit svůj vlastní kanál YouTube, který jim předvede svůj vlastní talent a vyhlídku.

Muži používají YouTube hlavně ve spojení s hrami, jak ukazuje tento graf:

kategorie youtube ovládané muži

Ženy, na druhé straně se více zajímají o zdraví a krásu, hudbu a psy:

kategorie youtube s převahou žen

Nevýhodou používání YouTube jsou reklamy. Možná nebudete muset před každým videem sledovat reklamu, ale zdá se docela přehnané. Naštěstí nejlepší blokátory reklam pro YouTube umožňují sledovat videa několik hodin u nary reklamy, která vás zpomalí.

AdBlock

logo adblock

AdBlock je rozšíření prohlížeče, které se v posledních letech opravdu proslavilo. AdBlock, kompatibilní s prohlížeči Chrome, Firefox, Opera a Safari, lze snadno konfigurovat a má přednastavené seznamy filtrů. Tyto seznamy to dokážou blokování většiny online reklam je neuvěřitelně snadné.

Uživatelé také ocení pohodlné tlačítka sociálních médií a malware filtr. Kromě toho máte možnost povolit určité webové stránky nebo inzerenty na seznamu povolených za účelem zajištění ziskovosti jejich operací.

AdBlock je jedno z mála blokovacích rozšíření, které může úspěšně blokovat reklamy na YouTube a různé streamingové služby. Pokud rádi sledujete obsah online, mohlo by to být pro vás ideálním řešením. Pro záznam mám osobně AdBlock.

AdLock

logo adlock

AdLock se liší od AdBlock v tom, že se nejedná o rozšíření prohlížeče. Místo toho to je nezávislý software, který je určen k instalaci na jednotlivá zařízení. To znamená, že služba AdLock nejen zabraňuje tomu, aby vás reklamy obtěžovaly na YouTube a na jiných webech, ale také chrání reklamy před všemi aplikacemi, které používáte, které se připojují k internetu..

Podle toho se můžete rozloučit s reklamami na Skype, BitTorrentu, desítkách online her a mnoha dalších mobilních aplikacích. Náklady AdLock stojí o něco více než 20 $ ročně a 14denní bezplatná zkušební verze vám umožní zjistit, zda je pro vás to pravé.

Nejlepší blokátory reklam pro Facebook

Facebook v Kalifornii je obří ve světě sociálních médií. Lidé na celé planetě používají tento web pro sociální sítě pro spojení s rodinou, přáteli, spolupracovníky a úplnými cizími lidmi. Většina lidí alespoň slyšela o Facebooku a výše jedna miliarda lidí jej pravidelně používá.

Ve skutečnosti Pew Research zjistil, že mnoho lidí používá Facebook několikrát denně:

facebook použití

S tolika spotřebiteli, kteří používají Facebook nepřetržitě, to přichází jako není divu, že podniky se tam snaží inzerovat. To se může stát neuvěřitelná nepříjemnost pro běžné uživatele, takže je nutné najít nejlepší blokátory reklam pro Facebook.

Duchové

duchové logo

Doplněk pro prohlížeče jako Opera, Safari, Chrome a Firefox, Ghostery blokuje reklamy a sledovače sociálních médií. Samozřejmě existuje mnoho rozšíření a zásuvných modulů, které to budou dělat, ale Ghostery se díky své obzvláště zvláštní konkurenci robustní databáze.

Kromě toho společnost Ghostery spojuje uživatele se zásadami ochrany osobních údajů pro jednotlivé webové stránky a ukazuje je na dostupné možnosti odhlášení. Díky tomu je uživatelům ještě snazší zajistit, aby se nikdy neobtěžovali reklamami, které nechtějí vidět.

Jednou z nejnovějších inovací Ghostery je jejich prohlížeč Ghostery Privacy Browser, který je vhodný pro mobily. Je k dispozici pro zařízení Android a iOS, takže se lidé nemusejí obtěžovat sledováním sociálních médií bez ohledu na to, jaké zařízení používají.

StopAd

logo stopad

StopAd je jedním z nejlepších blokátorů reklam pro Facebook, protože je program na úrovni systému, který poskytuje ochranu před všemi prsty na všech webech a aplikacích. Tento software není rozšíření prohlížeče. Je tedy kompatibilní se všemi prohlížeči a systémy, včetně Linuxu. StopAd je ve skutečnosti ideální volbou pro lidi, kteří chtějí pouze zablokovat všechny reklamy, po celou dobu.

Hned po vybalení uživatelé zjistí, že vše, co je zbytečné, je blokováno z jejich systému, včetně reklam na automatické přehrávání, videoreklam, vyskakovacích oken a bannerů. StopAd také přichází s rozsáhlou nabídkou možností pro zabezpečení a ochranu online, což je důležité pro všechny děti, které tráví čas online.

Tyto ochrany zahrnují blokování malwaru a opatření k zastavení sledování dat. Také dostanete pokrytí proti kryptomobilům a kryptominaci. Díky nepřetržité podpoře zákazníků je to vynikající balíček zabezpečení, který také blokuje reklamy.

Nejlepší blokátory reklam pro Google

Společnost sídlí v Mountain View v Kalifornii a v 21. století existuje jen málo lidí, kteří o Googlu nevědí. Pravděpodobně je to nejznámější vyhledávač na planetě, ale také je technologická společnost, která má prst v mnoha kolácích.

google říše

Od e-mailu po navigaci je Google v moderním životě všudypřítomný. Celá tato popularita se samozřejmě promítá do velkého příjmu z reklam. Dobrou zprávou je, že nejlepší blokátory reklam pro Google umožňují využívat všech služeb této technologie obrovského gigantu, aniž by byly podrážděny neustálými reklamami.

Vyjadřuje spravedlivý AdBlocker

Uvádí logo veletrhu AdBlocker

Fair AdBlocker, vyrobený společností Stands, je omezený v tom, že je k dispozici pouze pro Chrome. Vzhledem k tomu, kolik lidí v současnosti Chrome používá, nemělo by to být příliš tvrdé omezení.

Vývojáři veletrhu Fair AdBlocker nemají v úmyslu blokovat všechny reklamy po celou dobu, i když je můžete takto konfigurovat. Místo toho se domnívají, že by určité reklamy měly být povoleny, ale pouze ty, které jsou určeny jednotlivým uživatelem.

standfair nastavení

Jak vidíte, je možné vyloučit reklamy z vyhledávání z online prostředí s programem Fair AdBlocker společně s reklamami na Facebooku, pokud se rozhodnete tak učinit. Fair AdBlocker je další dobrou volbou, protože kromě několika bezpečnostních hrozeb a ochrany soukromí chrání váš prohlížeč před malwarem. To umožňuje rychlejší streamování při používání VPN zajistí, že tak učiníte bezpečně.

Ad Muncher

Logo reklamy Muncher

Ať už používáte prohlížeče Chrome, Firefox, Explorer, Safari nebo Opera, Ad Muncher vám může pomoci vychutnat si online zážitky bez reklam. Tento program je jeden z nejstarších na trhu, první spuštění ke stažení v systému Windows XP 1999. Všechny své prohlížeče můžete chránit jediným snadným stažením a úspěšně blokovat reklamy a vyskakovací okna v Googlu i mimo něj.

Ad Muncher s YouTube nefunguje tak dobře. Proto se doporučuje pouze v případě, že nejste fanouškem nebo běžným uživatelem této platformy. Pokud je vaším hlavním zájmem společnost Google, pak toto stahování bude fungovat jako šampión. Pokud jste technologicky důvtipní, pravděpodobně byste mohli upravit své nastavení, dokud Ad Muncher nebude fungovat na YouTube.

Ad Muncher je ve skutečnosti skvělou volbou pro technicky zdatného jedince, který má rád spoustu možností přizpůsobení. Najdete zde přepínače prevence, kdy chcete znovu načíst webovou stránku, a rodiny mohou ocenit schopnost programu cenzurovat obsah pro dospělé.

konfigurace admuncheru

Ad Mware a malware mohou být efektivně potlačeny v zárodku Ad Muncher, takže je chytrou volbou pro všude kolem soukromí a zabezpečení a jeden z nejlepších blokátorů reklamy.

Výběr správného blokování reklam pro vás

Všechny zde uvedené blokátory reklam jsou efektivní a seriózní. Jak bylo uvedeno, některé z nich fungují lépe s určitými platformami než s ostatními.

Ještě pořád, mnoho z nich jsou solidní, všestranní umělci které fungují dobře v různých aplikacích. Nejen, že zabraňují vyskakovacím reklamám, aby vás otravovaly, ale také oni poskytují důvěryhodnou ochranu před malwarem a různé hrozby zabezpečení a ochrany soukromí.

Když většina lidí uvažuje o zablokování reklam, dělají to z důvodu pohodlí. Nejlepší blokátory reklam však mají četné robustní ochrany.

Mohou zabránit platformám sociálních médií v sledování vašeho online pohybu nebo vás chránit před škodlivým softwarem, který má v úmyslu poškodit váš systém nebo ukrást data. Z tohoto pohledu je zřejmé, že nejlepší blokátory reklam jsou téměř stejně nezbytné jako dobře známá VPN jako Surfshark nebo NordVPN.

Pokud jde o zabezpečení online vaší rodiny, je blokování reklam naprostou nutností. Vyberte jednu z výše uvedených možností k ochraně sebe a svých dat.

FAQs

Jsou blokátory reklam nezákonné?

Blokátory reklam nejsou nezákonné a není ani nezákonné hledat způsob, jak blokovat reklamy. Zákon stanoví, že počítač patří jednotlivci a že tento jednotlivec má právo omezit, které skripty nebo jiný obsah se objeví a mají přístup do systému.

Do blokátory reklam zpomalují prohlížeče?

Někteří lidé, kteří používají blokování reklam, si všimnou trochu zpomalení, pokud jde o rychlost prohlížeče. Je to hlavně proto, že software musí porovnat požadavky HTTP s blokovaným seznamem, což vyžaduje trochu paměti.

Nejuznávanější a nejúčinnější blokátory reklam přesto systém příliš nezpomalí. Je také užitečné si uvědomit, že problémy s rychlostí mohou být vyrovnány tím, že systém nebude muset věnovat čas načtení rušivých a rušivých reklam.

Je AdRemover legitimní?

V roce 2018 se v médiích šířil hlavní příběh týkající se řady podvodných softwarových programů na blokování reklam, které byly k dispozici prostřednictvím prohlížeče Google Chrome. Přehled novinek si můžete přečíst na Newsweek.

AdRemover je určitě jednou z těchto podezřelých aplikací, které mohou únikem vašich soukromých informací způsobit více škody než užitku. Pokud se chcete chránit, vyhněte se AdRemover. Pokud váš systém již má AdRemover, okamžitě jej odstraňte a najděte jiný software pro blokování reklam.

Existuje adblock pro Android?

Uživatelé Androidu mají několik možností, pokud jde o blokování reklam. Patří sem Ghostery, AdBlock Plus, AdAway a AdGuard.

Jak fungují blokátory reklam?

Blokátory reklam fungují filtrováním specifického obsahu podle pravidel stanovených samotným programem nebo uživatelem. Jako příklad lze uvést softwaru, aby zabránil načtení jakékoli animace Flash, nebo může být vyzván k blokování zvukových a obrazových souborů z aplikace Microsoft Word. Některá rozšíření blokování reklam jsou součástí výchozích balíčků prohlížeče, ale je k dispozici také samostatný software.

Mnoho nejsofistikovanějších verzí softwaru pro blokování reklam dnes obsahuje seznamy blokovaných položek a seznam povolených položek. Kromě toho mohou mít filtry pro regulární výrazy, které blokují vše, co je označeno jako „reklama“. To znamená, že vyskakovací okna, bannery a reklamy na automatické přehrávání uživatel neuvidí.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map