Bieži uzdotie jautājumi par viedo DNS |

Kas ir viedais DNS?


Viedā DNS ir pakalpojums, lai apietu tiešsaistes ierobežojumus un bloķēšanu. Tas nemaina jūsu IP un šifrē jūsu savienojumu, piemēram, VPN, bet piedāvā labāku ātrumu, skatoties video saturu. Tas ir pieejams gandrīz jebkurā ierīcē, un tas ļauj vienlaikus piekļūt dažādu reģionu vietnēm, nemainot iestatījumus.

Kā darbojas viedais DNS??

Mainot savus DNS iestatījumus, lai tie atbilstu mūsu viedajiem DNS serveriem. Tādā veidā mēs varam mainīt jūsu datus. Šī tehnoloģija nemainīs jūsu IP.

Vai viedais DNS ietekmē manu ātrumu??

Šī ir viena no šīs tehnoloģijas skaistulēm: tā gandrīz neietekmē jūsu ātrumu.

Vai mans savienojums tiks šifrēts??

Nē, izmantojot Smart DNS, visi dati tiek nosūtīti tieši uz jūsu ierīci un nav šifrēti (ja vien jūs apmeklējat https vietni).

Vai mans IP tiks paslēpts / mainīts??

Nē. Viedā DNS nemaina un neslēpj jūsu IP.

Kāds ir mana viedā DNS pakalpojuma lietotājvārds un parole??

Savam viedajam DNS pakalpojumam mēs izmantojam citu autentifikācijas metodi, tāpēc jums nav paroles un lietotājvārda. Tā vietā mēs izmantojam unikālu Smart DNS atslēgu, kas jums jāizmanto, lai pierakstītos mūsu programmatūrā. Šī atslēga ir unikāla, un jums to nevajadzētu kopīgot ar nevienu. Ja neizmantojat mūsu programmatūru, lai izveidotu savienojumu ar Smart DNS, jums vajadzētu apstiprināt IP no sava konta mūsu vietnē – šī ir mūsu otrā autentifikācijas sistēma.

Cik ierīces var izmantot vienlaikus ar savu viedo DNS pakalpojumu?

Varat izmantot tik daudz ierīču, cik vēlaties, ja vien tās atrodas vienā tīklā un tām ir tāds pats ārējais IP.

Kas ir caurspīdīgs HTTP starpniekserveris un kas ir caurspīdīgs DNS starpniekserveris?

Jūs, iespējams, to nezināt, bet jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs, iespējams, “starpniekserverē” visu jūsu tīmekļa / http trafiku, izmantojot savus caurspīdīgos starpniekserverus.

Caurspīdīgs HTTP starpniekserveris
Caurspīdīga starpniekserverēšana (pazīstama arī kā pārtveršana un tuvināšana kešatmiņā) kļūst arvien populārāka arvien vairāk ISP. Izmantojot caurspīdīgu HTTP starpniekserveri, lietotājam pārlūkprogrammā vai jebkur citur nevajadzēs norādīt jebkādu starpniekservera informāciju – visa tīmekļa HTTP trafika vienmēr būs spiesta iziet starpniekserveri. Tas ietver tādu pakešu pārtveršanu, kuras parasti nonāk tieši tīmekļa serveros, un to novirzīšanu, lai dotos caur starpniekserveriem un pēc tam uz tīmekļa serveriem..

Caurspīdīgs DNS starpniekserveris
Daži ISP tagad izmanto tehnoloģiju ar nosaukumu “Caurspīdīgs DNS starpniekserveris”. Izmantojot šo tehnoloģiju, viņi pārtver visus DNS meklēšanas pieprasījumus (TCP / UDP ports 53) un caurspīdīgi aizstās rezultātus. Tas faktiski liek jums izmantot viņu DNS adreses, un jūs tos nevarat mainīt.

Kas ir dinamiskais DNS (DDNS) un kāpēc tas būtu jāizmanto kopā ar manu viedo DNS pakalpojumu?

Ļoti vienkārši: dinamiskais DNS (DDNS) ir metode, kas automātiski apstiprina jūsu IP adresi. Tas palīdz, ja ISP bieži maina jūsu IP. Lai to izmantotu "kapāt" jums būs nepieciešams aktīvs DDNS pakalpojums un maršrutētājs.

Lai maršrutētājā iestatītu dinamisko DNS, rīkojieties šādi:

 1. Lai varētu apstiprināt savu IP adresi, izmantojot dinamisko DNS, izmantojot mūsu pakalpojumu, vispirms jums vajadzētu būt dinamiskā DNS resursdatora nosaukumam. Ja jums tāda vēl nav, jums būs jāreģistrē konts dinamiskā DNS nodrošinātājā. Aktivizējiet resursdatoru, pirms to konfigurējat maršrutētājā.
 2. Iestatiet maršrutētāja DDNS. Jums vajadzētu būt norādījumiem no sava dinamiskā DNS pakalpojumu sniedzēja.
 3. Pierakstieties savā kontā CactusVPN vietnē.
 4. Atveriet sadaļu Iestatījumi -> Dinamiski DNS iestatījumi.
 5. Laukā “Hostname” ievadiet savu dinamisko DNS resursdatora vārdu (mēs pārbaudīsim, vai tas vēl nav izmantots) un noklikšķiniet uz "Atjaunināt" pogu.

Kāpēc jūs lūdzat mani pārbaudīt IP bieži??

Jūsu IP ir jāapstiprina katru reizi, kad tas tiek mainīts. Tas var notikt, mainot savu atrašanās vietu vai jūsu ISP nodrošina jums dinamisku IP.

 1. Ja jūs izmantojat viedos DNS pakalpojumus kopā ar programmatūru CactusVPN, varat iestatīt, lai tas automātiski apstiprina jūsu IP. Cilnē Iestatījumi sadaļā iestatiet laika opciju "Katru atjauniniet IP".

 2. Jūs varat pārbaudīt savu IP adresi no sava konta -> Iestatījumi -> Apstipriniet savu IP adresi, noklikšķinot uz "Apstiprināt IP" pogu.

  Vai arī varat to apstiprināt, piekļūstot "Apstiprināt IP" Saite, kuru ikreiz varat pievienot grāmatzīmēm un atvērt, lai apstiprinātu savu IP adresi.

 3. Ja iestatījāt viedo DNS pakalpojumu DD-WRT maršrutētājā, lūdzu, ievērojiet šo pamācību.

Vai es varu vienlaikus izmantot viedo DNS un VPN??

Vienlaicīgi nevar izmantot gan VPN, gan Smart DNS pakalpojumu, jo tie ir pretrunā viens ar otru.

Gadījumā, ja esat izveidojis savienojumu ar VPN un VPN savienojums ir izveidots ar Smart DNS pakalpojumu, Smart DNS pakalpojums darbosies, taču negatīvie ir tas, ka apstiprinātā IP adrese būs IP no VPN servera. Tas nozīmē, ka ļoti iespējams, ka citiem lietotājiem būs vienāds IP apstiprināts vienlaikus, un tas būs pretrunā ar lietotāja izveidoto vietnes reģionu. Citiem vārdiem sakot, ir maz iespēju, ka izvēlētais vietnes reģions tiks ielādēts, izmantojot jūsu viedo DNS savienojumu.

No otras puses, ja jūsu ierīce / tīkls ir iestatīts ar Smart DNS un pēc tam jūs izveidojat savienojumu ar VPN šajā ierīcē vai tīklā, VPN savienojums ignorēs DNS adreses, kuras esat iestatījis ierīcē / tīklā. Arī VPN šifrēšana ietekmēs interneta savienojuma ātrumu un jūs zaudēsit viedās DNS lietošanas lielākās priekšrocības.

Ir tikai viens gadījums, kad ir praktiski izmantot abus pakalpojumus vienlaikus. Pieņemsim, ka jūs vēlaties, lai visas jūsu mājas / biroja ierīces izmantotu Smart DNS pakalpojumu, bet arī jums ir nepieciešams, lai dažas no ierīcēm būtu savienotas ar VPN. Šajā gadījumā labākais risinājums ir iestatīt mūsu DNS adreses maršrutētājā un ierīcēm, kurām nepieciešams VPN savienojums, atsevišķi savienotas ar VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map